♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
5. apr 2011

@alure alt a čislo 3 spolu = ♥ 😉

lucia20
5. apr 2011

@alure u nas sa tiez neziarli. sice teraz nam zacina ziarlit tatianka, ked sa ku mne baby pritulia a ona je u tatina. :D
tak urcite je s babami lahsie si najst spolocne zaujmy, ale zase u nas je ten problem, ze mame viac deti. ony maju zaujmy uplne rozdielne. takze naraz sa im obom nemozem venovat, pretoze jedna sa vzdy nudi. :(

hajatanufus
5. apr 2011

@majka35 hovorim ma tehu chute za mna 😀 ale tie parky aj tak nezjedol som ho spehovala on ich zje ked vstane ma ich pri posteli aby nemusel do kuchyne 😀 inak bol jeden cas ked som chcela dat lucinke pusinku a ona nechcela a este zavrtela hlavickou ze nie a ocinovi dala vtedy som plakala to bolo ked som bola tehu ale potom po nejakom case prisla sama a zacala mi daavt pusinky a ja som plakala od stastia tak aj ja dufam ze ju to neopusti a ze ma bude lubit navzdy a budeme najlepsie kamaratky a ze bude lubit aj rachel a dalsie babatko inak dnes sa tie moje dve nezbednice bili o cumel rachel brala cumel lucinke a ta jej ho nechcela dat aj ked je to vlastne rachel cumlik ale lucinka ho teraz pouziva aby bola kludnejsia lebo je chora potom ho zase zahodim a uz jej dalsi nedam lebo uz doma ziaden nemame rachel cumel nechce to som len minule skusala koli zubkom tak pohrat sa s nim pohra ale nic viac budem jej musiet vymysliet nieco ine 🙂

lucia20
5. apr 2011

@akika722 na notebooku to nejde. :/

akika722
5. apr 2011

@lucia20 ja mám notebook a ide to 😅

hajatanufus
5. apr 2011

@katulkaaaaaa veru ma a nasa lucy tiez chodi do chladnicky jak tehulka pritom nic nechce papat vyberie si jogurt trosku zje a potom s nim pomaluje cely pultik na stolicke a vcera pytala uhorku som sa rehotala ze aj ona tehulkuje za mna 😀

alure
5. apr 2011

@lucia20 to je fakt vy ste len dvaja a tri deti a to sa rozdeliť nedá.Aj keď ja som bola väčšinou s ockom a môj brácho zase s maminou 😉 My sme mali s ockom veľa spoločných záujmov.... dúfam že nám detičky budú spokojné a nebudú na seba žiarliť alebo sa cítiť nejak odstrčené
@akika722 ja nemám zvlášť na notebooku numerickú klávesnicu a tak mi to nejde :(
no nič babulky idem sa obliecť a utekám do BA pre Olivera do školy,zatiaľ pa pa

lucia20
5. apr 2011

@akika722 a mas ciselnu klavesnicu? mne nejde. :(

seagull2404
5. apr 2011

@hajatanufus dakujem 😉
@alure myslim, ze to bolo skor konzistenciou, prislo mi to take mastne a tuhe a cudne to vonalo, tak neviem

moje dieta dnes spalo 2,5 hodiny a zjedlo cely obed bez protestov, nechaaaaaapem

lucia20
5. apr 2011

@alure no sak to, ze sa to tazko deli. ale zatial ako tak delime len dve. ja som tiez vzdy chodila otcovi za ritou. :D preto ma viac bavia prace okolo baraku a vela viem spravit. radsej robit vonku ako v kuchyni.

hajatanufus
5. apr 2011

@akika722 vies ked sme boli v cr tak mal vyse 100kg a zle sa citil a od kedy je v uk tak scudol a teraz ked rok chodieval peso do roboty kazdy den 4 km tam a 4km naspat tak aj z toho schudol ale on je nizsi a ma brucho ale to je dedicne po jeho otcovi teraz sa citi dobre co sa tyka vahy a este chce zacat chodit do fitka aby nabral svaly 🙂 inak ty mas chdeho muza nie? aj vysokeho?

hajatanufus
5. apr 2011

@kahlan1 ahojky ak sa neudrela moc tak asi nie ale treba dat na chvilu nieco velmi studene napr nieco z mrazaku aj ja to tak robim pripadne zavolaj dr ze co povie chuda malinke ☹ inak je sikulka my este sami nesedime iba ked tak v stolicke ale aj to sa po chvile zosmykne a vyklada si hore nozicky vegetacka mala 🙂

vs3
5. apr 2011

Ahojte babulky,
mam tiez augustove dievcatko, mohla by som sa k vam sem tam pridat? I ked nemam vela casu na netik som tu malicko. Mam doma aj uz skoro 3 rocneho chlapca, tak to je celkom vesele 😉
Maleho som momentalne prihlasila tu na modrom koniku do sutaze, mohla by som vas poprosit o hlas?
Velmi vam dakujem 😵

hajatanufus
5. apr 2011

babenky vy sa od rana tak rozpisete ze kym vas docitam uz tu nik nie je iba ja ach jaj kde ste vsetky?

hajatanufus
5. apr 2011

@vs3 ahojky pekne vitaj prid kedy kolvek takze aj ty mas dvoch drobcov ja mam 26 mesacnu a skoro 8 mesacnu a tiez to mame doma vesele hlavne ked su spolu a mala zacne provokovat velku 🙂 do akej sutaze si prihlasila maleho mozes hodit link?

evanns
5. apr 2011

@majka35 tha o 10...pred galleriou?

vs3
5. apr 2011

@hajatanufus dakujem 😵 Pozeram, ze tiez to mas vesele 😉 😵 A cakate dalsie babatko? Super, planovali ste, alebo sa pristastilo? 😵

akika722
5. apr 2011

@hajatanufus ano moja,moj mm ma 180cm a kg?ja viem?malo 😅
@vs3 jasnééé,ahoooj 😵 zahlasované 😉 pekny chlapček

evanns
5. apr 2011

@vs3 zahlasovane 😉

hajatanufus
5. apr 2011

@vs3 pristastilo chceli sme neskor ale nevadi ved naco cakat

katkavv
5. apr 2011

ahojte baby,

kajko ma od vikendu hnacky, ale iba 1 az 2 x denne, sice to nie je ze voda, ale taka kakanica, aku mal ked bol malicky, no take redsie, ale tym, ze kaka ked papa (lebo sedi na zadku), tak je ze fakt cely od toho, mu to pretecie vsade a mozem ho kupat a prezliekat, od vikendu to robim 2 x denne, celeho ho musim umyvat, myslite, ze to moze mat zo zubov?
no nechapem 😕 😕 😕

@alure @seagull2404 viem co chcem, len je otazne, ci to budu mat, verim tomu ze tam bude vela ludi a nie som si ista, ci to nebude rozkradnute, vsak dam info 😒

hajatanufus
5. apr 2011

@vs3 zahlasovane maly je zlaty 🙂

hajatanufus
5. apr 2011

@akika722 tak bud rada ze pribera hm??/ on bude priberat a ty chudnut 🙂

vladka84
5. apr 2011

@katkavv ahoj, aj my sme takto mali, sice nebola az prekakana, takze som ju nemusela prezliekat, ale kakali sme take riedsie asi 2krat denne, teraz nam to preslo, ale zubky nevyliezli zatial 😒

hajatanufus
5. apr 2011

@katkavv myslim ze hnacky mozu byt zo zubkov ale radsej zavolaj dr alebo ku nej skoc a nepapal nieco co by mu to mohlo sposobit?

vladka84
5. apr 2011

@vs3 aj ja som hlasla, uz mas 17 😉

vs3
5. apr 2011

@hajatanufus tak to gratulujem a mas moj obdiv, takto po sebe mat deticky 😉 Ja som uz niekedy na prasky 😀 A posielam aj foto malej

vs3
5. apr 2011

@vladka84 dakujeeem 😵

katkavv
5. apr 2011

@hajatanufus @vladka84
baby fakt neviem, lebo tie zubky ho dost bolia od vikendu, inak papa to co vzdy ... horucky nema 😒
ale vo stvrtok ideme na ockovanie, ak mu to neprejde poviem dr. ....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre