♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

hajatanufus
8. apr 2011

@akika722 ani nie na vyletik ale boli sme na sk ambasade dat malu zapisat do pasu a mam za sebou velmi zlu noc sla som spat okolo 11 a k malej som vstavala asi 7x do 5 a okrem toho som mala v noci nejake krce v bruchu takze aj koli tomu som sa moc nevyspala a potom som behala par krat na wc a uz bolo dobre takze si uz idem lahnut aspon na hodku nabrat sily

danulienka35
8. apr 2011

@akika722 keby sa dalo aj kilecka posleme nejake babatkam 😀

niky13
8. apr 2011

@seagull2404 ja stale ako prve citam navody 🙂 a potom mi mm dava vsetko montovat, lebo mi to netrva vecne ako niekomu 😀 , som mudra potom 😀 😀

@alure @memory97 moja dcera bola na UM a pila z poharika cez den, a len na UM mala flasu. A ked som jej konecne dala UM do pohara, tak sme skoncili s pitim - hrozne jej to smrdelo a tak sme skoncili s mliekom. 🙂 Zaujimave, ze z flasky to necitila, no nas napinalo zakazdym ked sme tu flasu otvorili. 😀
@alure ja ta najdem na FB, sa mi zda, ze som ta uz videla, taka kocka, ze?

akika722
8. apr 2011

@hajatanufus bež bež moja...oddychni si..
@danulienka35 moj ma dosť kg ale pošlem svoje 😀 😀 😀

danulienka35
8. apr 2011

@hajatanufus chudatko musis sa vyspat mojko a narbat silu

akika722
8. apr 2011

@niky13 sunar nesmrdííííííííííííí 😉 aspoň nam nie,,,ale nutrilon :O===

danulienka35
8. apr 2011

@akika722 ja tez moje 😀

akika722
8. apr 2011

@danulienka35 tvoje????????????? 😲 😲 😲 😲 😲 😲 kosti? 😅 😝

danulienka35
8. apr 2011

@akika722 nesmrdi nutrilon ☹ mala ho pije na litre

danulienka35
8. apr 2011

@akika722 no jasne moja 😀

akika722
8. apr 2011

@danulienka35 že?a ovonaj sunar...bléééé

akika722
8. apr 2011

@danulienka35 koza 😀 😀 😀 ja ti dam 20kg,,aj poštovne uhradim 😀

niky13
8. apr 2011

@akika722 dcera bola na Nutrilone, kvoli mojej alergii, odporucanie dr.

akika722
8. apr 2011

@niky13 aj Paťko bol na nutrilone 😉 no Semi z neho mal krče 😒

danulienka35
8. apr 2011

@akika722 sunar nechcela mala bleeeeeee 😀 😀 😀 no mam tu kamosku co len kosti chodia poviem jej ze davas za darmo kilecka 😀 😀 😀

akika722
8. apr 2011

@danulienka35 som chcela napisať nutrilon blééé,nie sunar 😅
noo...nesmrdi mi tak 😅
ok pošli ju 😎

danulienka35
8. apr 2011

@akika722 ja som ta pochopila 😉

akika722
8. apr 2011

@danulienka35 aa to je jedno..hlane že na UM niesom ja 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
8. apr 2011

babulky moje ake ste uzastne 🙂 🙂 🙂 dakujem za pochvaly kazdej jednej
@niky13 ta co bola na objednavku retro torta je z piskotoveho cesta,plnka falosny parizsky krem🙂a druha pre nas ta ma jahodovo-jogurtovu plnku a tiez piskotove cesto zajtra pridam fotku v reze aby ste videli ako sa zadarili 😝
verim ze oslavenkyni budu chutit
@seagull2404 nasla som recept na falosny marcipan na nete,poslem ti?nieje to take tazke ako som si myslela 🙂 uz malokto robi ze ozajstny marcipan na torty,lebo je to velmi drahe a strasne zle sa stym robi
@akika722 zlaticko no ale ked to pojem pondelok asi nebude minus ....vrrr
@evanns gratulujeme Nataske k prvemu zubku🙂

danulienka35
8. apr 2011

@akika722 no to by sa priberalo ze?
@katulkaaaaaa si velka sikulka Katus 😉

memory97
8. apr 2011

@danulienka35 juj, nam zatial idu dva, jeden uz je vonku a druhy sa este neprerezal...

@niky13 regulovatelny cumlik ma iba chicco a avent. je aj kaucukovy aj silikonovy.

babulky este sa chcem opytat, ci aj vase babatka toto robia. Maly to nikdy nerobil, ale odkedy mu idu horne zubky, no hroza. Uplne mi odmieta prikmy, vyzivky, kase a ked mu idem s lyzickou k pusinke hrozne sibrinkuje rucickami a nozickami a place na raty... ked ochutna a chuti mu to na chvilku je dobre a potom zas cely kolotoc odznova 😒 Robi to uz vyse tyzdna....

akika722
8. apr 2011

@katulkaaaaaa 😀 😀 😀 ale su nadhernééééé

katulkaaaaaa
8. apr 2011

@danulienka35 😵 😵 😵 dakujem ale zistila som ze je to dobre tazka praca,no neviem ci ja sa na to dam,strasny bordel v celom dome...jedine ze by som to po nociach robila,pri malom no koneeeec sveta dnes

akika722
8. apr 2011

@danulienka35 a chudlo 😎
@memory97 moj reve ked vidi lyžičku a nepatri jemu 😒

katulkaaaaaa
8. apr 2011

@memory97 presne toto robil simon ked mu isli spodne zubky,trvalo to okolo tyzdna bol stale na mlieku len...vydrz to prejde

alure
8. apr 2011

@niky13 no neviem či taká kočka ale ja som ťa už asi našla a poslala som ti žiadosť 😎
čo sa týka fľaše tak ja nieviem Oliver kojený 2 roky fľašu nemal nikdy a piť začal rovno z pohárika a teraz Denis je tiež kojený a dúfam že aj do tých 2 rokov bude 🙂
@evanns no to je na KE podľa mňa dosť 😒 u nás stojí síce nie 10 hodín ale 8hod. 110€ čo nie je na BA až tak veľa ako tak pozerám,a keď som to prepočítavala tak ak by som šla do aquáča tak tam nechám minimálne 15-20 € a takto ma jedna vyučovacia hodina výjde na 13-14 € a mám to pod dohľadom trénerky a aj sa voľačo naučíme 😉
@danulienka35 mojko vy ako?
@akika722 ako Patiho monokel ? 😖

alure
8. apr 2011

@memory97 mojko aj nám to robil malý keď začali tlačiť zúbky ☹ skoro týždeň mi nejedol vôbec nič len pil MM ale zub stále nevidieť žiaden 😖

majka35
8. apr 2011

prajem krásny večer, dnešný deň bol des a hrôza, rev, krik, rev,krik rev, krik ... a potom som už plakala aj ja 🤐

@memory97 preeeeeesne, moja toto robí a ja som z toho už totálne na nervy

akika722
8. apr 2011

@alure dik mojko,pohoda..už len modrinka no dnes si ho v školke rozškrabal do krvi 😖
a Oli ako v škole?s tym spolužiakom...

niky13
8. apr 2011

@katulkaaaaaa sikulka si, to urcite budu nielen pekne ale aj dobre 😉
@memory97 no skusim sa na to pozriet v obchode, maly totiz nechce ziadnu flasu a po mesiaci skusania konecne vypije aspon 20-30ml stavy
mne to robil maly tiez ale nie az tak velmi - tiez sa hneval a musela som odvadzat jeho pozornost od jedla, aby mi nieco zjedol, inak by plakal a napinal cele telo. Zacala som davat vacsie casove intervaly medzi jedlami - je hladny tak hned zacne otvarat pusinku a kym mu dojde, ze ma nieco v brusku, tak uz je dojedene. Asi som ho predtym vela napchavala. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre