♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
1. máj 2011

@liba78 ved sa tu rozculujem ako to ten nas gaborik hra, mali sme radsej poslat matejka gaborika ten tiez tak nahana lopticku 🙂

akika722
1. máj 2011

@janina09 ved to..dakujem 😉
baby..že "daco fajne" moj už spasal slnečnicove pražene semienka-balik,celuuuuuuuuuuuu študensku pečať-čoko a teraz vyžiera tyčinky 😨

majka35
1. máj 2011

@kvietok121 😀 😀 😀

liba78
1. máj 2011

@kvietok121 len tomu by bola zima na packy 😀 😀

majka35
1. máj 2011

@akika722 a ja pol kg zmrzliny 🙄 😕 😕

memory97
1. máj 2011

@mirmaj veru liba78 ma pravdu, keby si niektore svokry vstupili do svedomia... cest vynimkam 😉

@liba78 ved uvidis, ci v noci miesto MM nebude chciet zmrzlinku, dufam, ze mas v zasobe doma nejaku, kdyby neco 😀

akika722
1. máj 2011

@majka35 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dobru chuť 😀 😀 😀

majka35
1. máj 2011

@memory97 netreba mať zásoby, potom to končí ako u mna, všeko zjedené ... som teraz povedala mm, že má zákaz kupovať sladkosti, hoci aj pod hrozbou rozvodu a že mu nikdy neukážem deti, ked mi dačo nekúpi

liba78
1. máj 2011

@akika722 môj už išiel spať. Povedal, že nabudúce si radšej pozrie aquabely 😝 síce majú štipce na nosoch, ale sú aspoň v plavkách 😀

akika722
1. máj 2011

@liba78 😀 😀 😀 😀 😀 😀 moj kuka..zlossti sa nadava a chrusta

evanns
1. máj 2011

@liba78 😀 😀 😀 😀 😀
@akika722 moje "daco fajne" uz spi...chvalabohu 😝
@majka35 pani len si daj, obaluj nervy 🙂

kvietok121
1. máj 2011

@majka35
@liba78 to teda hej, ale aspon by sa dalo na co pozerat idem spat nema to zmysel

otazka este pre vas, nevadi ked matej uz od pondelka nic ine neje len mliecko a trosku vzdy kasicky a ovocia tak 2-3 lyzicky, uz som z toho zufala, dufam ze sa mu chut po tej chorobe ked prejde vrati

akika722
1. máj 2011

@evanns 😀 😀 😀

debčo 🙄 deti spia a on že goooooool a ja som skoro nezachytila moj milovany notebook 😢 😅

evanns
1. máj 2011

@kvietok121 nevadi...ani nasa nejedla ked jej sli spodne zubky...len mliecko a cajik, vecer kasu...a teraz uz zas je vsetko zaradom 😉

majka35
1. máj 2011

@kvietok121 to isté mám ja s terezkou, som sa pýtala lekárky a vraj sa nemám preto trápiť, znovu jej príde chuť

kvietok121
1. máj 2011

@evanns
@majka35 baby ste ma ukludnili, nechapem on teraz ked len davam podbradnik tak vrieska, a to sa pred tym rehoce, vylozim z lehatka a uz je dobre a ked nahodou nieco zje tak ide vsetko z neho von

evanns
1. máj 2011

@kvietok121 nevadi moja, natasha lyzicku nemohla v puse ani citit, ani omylom, ani na sekundu ☹ az ju napinalo 😒 a uz pomaly ju to prechadza...uvidime co bude dalej lebo este len 4 zubky ma...

majka35
1. máj 2011

baby, idem spať, mm už má cestovnú horúčku a už chce ísť spať

dobrú nôcku a krásne sníčky /takto mi vždy hovorí barborka, ked ju dávam spinkať/

memory97
1. máj 2011

@kvietok121 😀 😀 😀 a Matejto by bol isto sikovnejsi 😉

@majka35 😀 moj dnes kupil 90% cokoladu, taka hnusna, ze ma to vobec nelaka 😀 😀 😀 akoby si si dala praskove kakao 😀

@kvietok121 po chorobe to bude v pohode, aj nas maly je malinko, ked je chory, zubky idu...

evanns
1. máj 2011

saleni ti nasi hokejisti 😀

memory97
1. máj 2011

@majka35 dobru nocku🙂

memory97
1. máj 2011

@evanns ako nech sa nehnevaju, ale na domacej pode a tak hanba 😀 😀 😀 😀

evanns
1. máj 2011

@memory97 nemali stastie...chceli, az priiilis 😉

dobru noc baby a nech spinkaju augustovcata do raaaana 🙂

memory97
1. máj 2011

@evanns dobru nocku

Dobru nocku vsetkym🙂

danulienka35
1. máj 2011

dobru nocku vsetkym babulkam a detickam prajeme

akika722
2. máj 2011

bre rano...Paťko ostal doma tak odpočasia čakam daaaaaaadž..hrom blesky 🙄

akika722
2. máj 2011

pomoooooooooooooooooc on je jak z divych vajeeeec a je od 5tej hore 😨 Pati

alure
2. máj 2011

Ahojte dobré ránko
no tak po mojej pár dňovej absencii vás nemám šancu dočítať ☹ ale pripájam sa a hlásim že som tu 😉
@memory97 a máš pocit že sa vám to zaspávanie zlepšilo alebo práve naopak pohoršilo? Mám pocit že čím sú väčší tým je väčší problém. Alebo je to len prechodné obdobie a hlavnú úlohu zohrávajú zúbky..jaj pri Oliverovi som nechápala ako niektoré maminy z okolia tvrdili čo sa deje z ich deťmi,tam som ani nevedela že idú von..proste sme tým prebehli "bez povšimnutia" a teraz si to "užívam" o to viac 😒
@eis4 ano ja ešte kojím a dúfam že aj dlhšie budem...len som asi stratila niť a neviem o čom ste písali s @vladka84 😉
@mirmaj ja osobne som veľmi spokojná aj ako ti písala @evanns tiež mi malý v kočíku veľa pospí,skladá sa úplne jednoducho a manévrovanie po obchodoch,uliciach proste kdekoľvek úplne v pohode .Farby sú tri a páčila sa mi aj oranžová aj zelená,ale mm chcel modrý.Na obrázku sp tie farby dosť také "šedé" v skutočnosti sú žiarivé a krásne 😉
@katkavv jj vidíme sa v stredu a aj ja sa na vás teším..v piatok to bolo len na sekundu ale malý sa úplne triasol pri pohľade na bazén,div mi nevyskočil z rúk 😉

Prajem krásny dník maminky ...skúsim aspoň dve tri strany spätne kuk o čom bola reč

alure
2. máj 2011

@akika722 mojko a čože ostal Pati domka? nebodaj na neho niečo lezie? ☹ držte sa ..ja mám doma zajtra Olivera,ale on je už total sampartia so svojim legom 😒

akika722
2. máj 2011

@alure ale nieee moja..dosť tu fuka a keby pršalo po obede tak nemam ako pre neho isť s malym 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre