♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
3. máj 2011

áá ešte som dačo chcela..a už neviem čo ☹ nevadí 😅 večer som tu ♥

mirmaj
3. máj 2011

@akika722 no tak rýchlo šup foto ako vyzeráš, či ťa mi spoznáme 😉 uži si cvičenie 🙂
@memory97 treba naozaj len vyskúšať, ktore komu vyhovujú, viem že viaceré mamičky ich kupuju a su s nimi spokojné 😉

alure
3. máj 2011

@akika722 som zvedavá na tvoj nový look 😉 aj ja sa chystám na menšiu zmenu som zvedavá ako dopadnem,aj keď stále neviem čo 😒 uži si cvičenie a teplotky nech vás už netrápia ..možno je to len zo zubkov 😖

eis4
3. máj 2011

@mirmaj ja ju tiež nenechávam samu nikde na sedačke alebo na posteli v momente by bola na zemi.ona nám skáče ráno ked spíme nám zlezie k nohám,alebo v noci ked spí a ja idem na wcko 😀 1.raz som sedela vedla nej na rozloženej sedačke a len som pozrela na mm ,mi niečo hovoril a už bola na zemi ani nevieme ako 😲
no a dnes stála na zemi a tak na seba stiahla stoličku takže Nelinku nikde nemusím nechať samu aj tak sa nám vždy niečo stane 😖 čo už snou celý deň jej chodím za riťou,akurát ked jem a vtedy vždy niečo vyparatí 😒
ved už aj sem chodím velmi málo ☹ a tak mi to chýba,už som vás nečítala ani nepamätám ☹ 😢 pomaly budem rozprávať ako Nelka lebo sa ani nemám s kým tu normálne porozprávať 😢

eis4
3. máj 2011

tak uspešne sme prežili prvé plávanie bez plaču 🙂 Nelinka sa prvých 5 min bála v bazene ale potom bolo dobre 🙂 vykrikovala a smiala sa nahlas 😀 detičkám brala cumlíky z ust a samozrejme hračky čo boli na zemi ju nezaujímali len to čo detičky mali v ruke všetko vyberala 😀 😀 pri babymasáži mi chcela stále ujsť,ostatné detičky ležali ako 5 peňazí len moja si to stále smerovala do bazéna 😀 dokonca aj 15 mes bábo sa nechalo masírovať. 😲 chvalabohu som sa mohla osprchovať z Nelinkou tak v pohode,ale ked som sa už na konci prezliekala tak som ju položila do takej malej nafukovacieho bazenika na koberci ,stále odtial vyliezla,tak inštruktorka musela sedieť pri nej 😀 ale bolo dobre tak sa už teším na piatok 🙂

majka35
3. máj 2011

ahojte 😠 mám dosť ... vyčerpaná do poslednej bodky
@memory97 až tak sa mi nepozdáva, sme tam majú akcie na talianske maslo, veľmi chutné, pečivo je o ničom, mliečne výrobky celkom ok, hlavne čo sa jogurtov týka, dobrý výber majú a veľmi dobré ceny ... čistiace prostriedky, prášky na pranie a pod. dobrý výber aj ceny ... kávy čaje ok ... to je všetko čo tam kupujem 😉

majka35
3. máj 2011

ináč terezke ked odsávam sople vysávačom, tak má pri tom otvorenú pusu a rehoce sa 😕 😕 😕 som normálne v šoku, barborka kričala o raty

majka35
3. máj 2011

@akika722 no som zvedavá na tvoj nový look a semi už nemá teplotku? čo to bolo?

@alure ty si taká pekná, že tebe sekne každý účes 🙂

ináč stále klikám na páči sa mi to miesto "odpovedz" načo to tam vsunuli, ved to je totálne zbytočná vec 🙄

alure
3. máj 2011

@eis4 moja no to je ťažké ..akčné deti sú hrozbou sami pre seba hlavne v tomto období..my niekedy riešime niektoré situácie proste tak že ho šupneme na chvíľku do vajíčka,lebo by sme z toho zošaleli 😒 ešteže máme aj Olivera ktorý nám veľa pomôže a dnes bol hotové zlatíčko,krmil malého aby som sa ja mohla v "kľude" naobedovať 😉

majka35
3. máj 2011

a vediem si tu celkom pekný monológik 😵

alure
3. máj 2011

@majka35 mojko ďakujem moc 🙂 no ide o to že idem k úplne novej a neodskúšanej kaderníčke (moja je odtiaľto 350km) a predsa len nepozná moje vlasy a tak ale chcem ísť do Italy čaja 😀 mne normálne nenačítalo stránku a myslela som že som tu sama 😖
a vyzerá to že už je Terezke lepšie?

majka35
3. máj 2011

@alure dúfam, že jej je lepšie, ale nervózna je stále, včera večer si líhala celkom v pohode a noc bola strašná, tak tŕpnem
čo tak mikádo a na čierno? hm?
taliansko ti závidím 😔 BUONA STRADA BELLA 😉

majka35
3. máj 2011

@mirmaj aký čípok si mi to spomínala? som zabudla na názov a neviem to nájsť ... chcem kúpiť pre istotu

alure
3. máj 2011

@majka35 Grazie mile bella 😎 mikádo by bolo fajn len neviem či niečo s ofinkou,či ju nechať dorásť ...páči sa mi napríklad niečo ako mala Meg Ryan ..uvidím do soboty prelozím net a niečo vymyslím..mm by bol najradšej keby som išla zase na čierno a na krátko 😲 ale ja sa tak teším že som prekonala najťažšiu fázu rastu a konečne je to o nejakej dĺžke s ktorou sa dá niečo aj vymyslieť...a čípky máš tuším paralenové ...nech vás všetko skoro prejde a máte lepšiu noc ako tie posledné....
no nič idem kuk hokej ,ešte nejaká príprava občerstvenia 😀
dobrú noc prajem

alure
3. máj 2011

no začíname úžasne 😒 v 58 sekunde prvý gol do našej branky

kvietok121
3. máj 2011

@alure gooooooooooooool

alure
3. máj 2011

oprava 😀 šatanova nádherná akcia 😀 😀 😀 z voleja ..bude to napínavé..tak utekám nech nič nezmeškám

majka35
3. máj 2011

šataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan

vladka84
3. máj 2011

ejha, baby, vy tu uz fandite 😀
@akika722 no hod foto cicaaaa 😉
@alure ja by som ti aj poradila, ale ta moja premena za vela nestala, tak radsej nieeee 😀
uz mi inak celkom dorasta ta ofina, uz ju nemam do polky cela - vid. foto trosku rozmazane, ale toje Timkina praca 😉

mirmaj
3. máj 2011

@eis4 to je horšie ked spáva s vami a nie v postielke, to by boli aj u nas pády určite aj viackrat za noc 😒 ale neboj naberie viac stability a už nebude toľko padať 😉
@majka35 viburcol su to homeopatika preto som ti to radila že ak chceš vyskušaj ked viem že ty nechcel davaš klasicke lieky 😉

mirmaj
3. máj 2011

@vladka84 aká kočka a aj farba ti sekne a aj pekný strih 😉

alure
3. máj 2011

No tak našla som niečo čo sa mi vcelku páči len by som to chcela v dlhšej variante..čo poviete?

alure
3. máj 2011

@vladka84 peknučké to máš moja,len ja mám vlasy po plecia a zase mi dosť vypadávajú (pri Oliverovi mi tiež liezli vlasy dole ) a to som išla potom na kratučko,teraz nechcem až tak radikálne,len zostrihať a niečo vymyslieť,lebo momentálne sú také "samorasty" 😉
no tak prvá tretina za nami..som zvedavá ako potiahnu chlapci

vladka84
3. máj 2011

@alure @mirmaj ooo, dakujem 😉 este to stale nie je take ako som chcela, ale uz sa aspon podoba... a inak, farba vlasov je moja, mam len zmyvatelny hnedy sampon, aby sa kusok leskli 😉

kvietok121
3. máj 2011

@alure tak to je super uces

vladka84
3. máj 2011

@alure ta foto sa mi paci, na mojej hlave by to bolo sice divne, ale myslim, ze na jemnych vlasoch to pekne ukaze...

mirmaj
3. máj 2011

@alure to ti určite pristane ten učes, tá modelka ma podobne črty tváre ako ty, a pekný si si vybrala 😉
@vladka84 ani by som nepovedala že maš svoje vlasy také tmavé 😉

alure
3. máj 2011

@vladka84 naozaj ti to moc sekne 😉
@kvietok121 jej ďakujem,to bol jeden z obrázkov ktorý ma najviac "očaril" lebo mi už niektoré pripadali na jedno kopyto a mala som z toho v hlave chaos 😖 veď v sobotu hodím aj foto...
ja som zvedavá či vydržím kuk celý hokej,skoro ráno vstávam veziem Olivera do školy (cesta tam a späť mi zaberie 1,5 hodiny ) potom sa môžem chystať na plávanie a zase do Blavy k Oliverovi do školy 😒 dúfam že Denis bude akceptovať to čo hozajtra čaká lebo v škole je ten program takmer do 18tej 😲

alure
3. máj 2011

@mirmaj hi hi to bolo prvé čo ma napadlo moja 😉 že má podobné črty ako ja a keď to pristane jej malo by aj mne 😉

majka35
3. máj 2011

@mirmaj ďakujem, zajtra kúpim, musela som siahnuť po nurofene, nič iné som nemala, no a chamomillu guličky som jej dala ... teraz aj soplí a už počujem, že kašle ☹ to sa snáď nikdy neskončí toto

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre