♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
17. máj 2011

@kahlan1 tak to mas super
@seagull2404 aj my mame sosacik a len kuseme, ked sa napije tak len z lyzicky, my nemame flasku, ale tiez ponukam a ukazujem ze ma z toho pit a tiez jej lyzickou davam prave z tej flasky .... ale aj tak do sosacika len hryzie 😠

kahlan1
17. máj 2011

@seagull2404 ucila si ju posadit sa v postielke? my to nevieme a to ako? skusim jej ukazat 🙂 ale de len sa jej nepaci ze robi nieco co chces ty a nie co ona 🙂 ja ked som jej ukazala ako na 4 tak hned krik

kahlan1
17. máj 2011

@kvietok121 🙂 ja som bola prekvapena lebo kamoska vravela ze jej syncek nevedel z otho najprv a my hned tak aspon v niecom sme dobré ked sa tu plazime ako posledne a zuby nam sli poslednym 🙂 🙂 🙂 🙂

kvietok121
17. máj 2011

@kahlan1 sikovnica, nech pride naucit matejka, on najprv hryzie, potom ho aj to omrzi ... a ked mu dam do pusy flasku tak ju odtisne s revom a s takou silou 😖

kahlan1
17. máj 2011

@kvietok121 🙂 hej taki drobci ale silu maju ked chcu 🙂

kvietok121
17. máj 2011

@kahlan1 ano a este aj nerviky

seagull2404
17. máj 2011

@kvietok121 ja stale dufam, ze ked uz vyjde tie zubky, ze to bude lepsie 🙂
@kahlan1 no, ona sa laktikmi zaprie o vankusik alebo plysaka, ruckou si chyti tie tycka, tak sa vystvera a stoji, a ked v posteli sedi, tak to len chvilu, hned ma ruky na tyckach, dvihne sa a pomaly si prehodi jednu ruku na vrch a potom druhu a teraz uz chodi po obvode tej postielky 🙂 ono nie je velmi dobre, ze sa vie sama posadit, lebo ked ju ukladam spat, tak sa dviha; minule som ju ulozila, zatiahla zaluzky, pustila uspavanky a isla som umyt riad, po chvili pocuvam a bolo ticho, tak si hovorim, ze asi uz spi, nakuknem tam a ona stoji v postielke, vyskerena ako mesiacik a pozera na mna s takou hrdostou 😀

seagull2404
17. máj 2011

@kahlan1 my sa este neplazime ani nestvornozkujeme 🙂

seagull2404
17. máj 2011

@kvietok121 a neskusala si mu dat obycajny plastovy poharik, bez sosacika a cumla, moj brasko tak pil uz od pol roka, lebo nic ine nechcel

kvietok121
17. máj 2011

@seagull2404 ked dam poharik - skusame aj to - tak je komplet mokry, rovno ho idem prezliect, tecie mu to vsade 😀

kvietok121
17. máj 2011

@seagull2404 ved to zubky ... ked ich je az 20 😲

kahlan1
17. máj 2011

@kvietok121 juj tak to hej - ake nervy vie mat ked sa jej nedari 😀 😀

@seagull2404 ona sa nevie sama posadit ale zo sedu sa vie dvihnut - kolkokrat je tak blizko aby si sadla ale potom sa pusti spat 🙂
my sa plazime len chvilu od 24. aprila ked spravila prvy "plaz"

seagull2404
17. máj 2011

@kvietok121 tak to je pochopitelne 🙂 Tamarka pije z pohara len malo, lebo ju viac zaujima ten pohar 🙂 to ma asi z babyplavania, lebo tymi poharom ju tam oblievam 🙂 a ked sa jej podari upriamit svoju pozornost na vodu, tak pije ako macicka 😀 😀 😀

kvietok121
17. máj 2011

@eis
@seagull2404
@danulka3 a co s nasim stretkom, zajtra ja nemozem, mam poradnu, ale buduci tyzden, v utorok by sme mohli 🙂

seagull2404
17. máj 2011

@kahlan1 nasa nie je az tak blizko, ale ked sa jej podari o nieco zapriek lakte, tak sa posadi a ked je pridrzim nozicky tak tiez 🙂 zacala sa ti plazit na moje narodky 🙂 Tamarka skusa byt na styroch, uuz sa jej par krat podarilo posunut aj rucicku aj nozicku, niekedy trosku cuva, ale vacsinu casu sa len drzi na 4 a doslova drzi a trpi, mrmci pritom, knuci a caka, kedy ju vezmem

kvietok121
17. máj 2011

@kahlan1
@seagull2404 ved to nase deticky si urobia aj tak co chcu sami 🙂 nebojte aj lozit zacnete a chodit tiez, predstavte si ze za 1ú2 roka, si tu budeme hovorit, co vsetko vyviedli, ze sme nemohli ist do obchodu, lebo oni sli inym smerom 😀

seagull2404
17. máj 2011

@kvietok121 ja mozem, len aby bolo pocasie

kahlan1
17. máj 2011

@seagull2404 no my ked sme dali prvy plaz tak bola spotena akoby sa plazila cely den a potom to islo kazdy den lepsie 🙂 ano na narodky 🙂 pamatam lebo vtedy ma mm meniny 🙂 asi mu chcela urobit radost

kvietok121
17. máj 2011
seagull2404
17. máj 2011

@kvietok121 tak je ich 20, ale prednych len par 🙂 snad to potom prejde 😀 ja aj tak potrebujem, aby do sept. chodila, inak nebudeme moct do jasliciek ☹ a nenutim ju, jej sa niekedy podari zo sedu pretocit sa na 4, lebo sa natahuje za hrackami vpredu a zaroven sa zapiera nozickami; mne je jedno, ci pojdem do lesoparku, alebo do mesta, alebo sa prebehnem po Hlbokej, ak budu baby za, mozeme, ja potom koncom maja idem na dva tyzdne na vychod
@kahlan1 😀 😀 nasa ma taky vydeseny vyraz pri vsetkom novom 😕

kvietok121
17. máj 2011

@seagull2404 juj tak to mas tazke, ja som rada ze mozem byt doma aspon dufam ze budem 3 roky

seagull2404
17. máj 2011

@kvietok121 tak to kvoli hypoteke a domu, lebo budeme potrebovat este strasne vela penazi, vsetko je neskutocne drahe 😖 😖 ale idem zatial na ciastocny uvazok, cca 16 hod

kvietok121
17. máj 2011

@seagull2404 aj tak mas moj obdiv, ja chapem ze kvoli peniazkom, ved ja vdaka Bohu nemusim, nikdy clovek nevie ako bude dalej ale zatial to zvladame, stavat nemame kde, lebo pozemky su priserne drahe, vsak to poznas

preto sa vytesujem, ktovie ci budeme mat zuzanku

seagull2404
17. máj 2011

@kvietok121 ja mam preto obrovske vycitky, aj mam taku vycitku v sebe voci mm, ze by sa mal postarat, ale nie je to jednoduche+ ale mozno sa podari zobrat v sept. nejake kurzy zas a to by som poriesila hned, ze by som davala Tamrku do jasliciek len na dva dni a tak

kvietok121
17. máj 2011

@seagull2404 neboj moja nemas mat preco vycitky musim, matejko je hore

memory97
17. máj 2011

@kahlan1 krasna je, taka spokojna babulka .-)

@seagull2404 trvalo nam to dlhsie, uz ani neviem presne ako dlho, nad ranom mrci, dostane cajik, pohladkam ho, poviem mu, aby este pospinkal, dostane dudku, pustim na chvilku hviezdicku a zaspi, ale chvilu nam to trvalo, kym stacilo dat iba cajik, dudku a este si pospinkal. A hlavne ma hlavicku pri nas a vidi na nas, ci spime, tak je spokojnejsi a niekedy ani nevieme, ze je hore, iba ked sa pokaka, tak mrnci 😀 Proste musis vykonavat sled cinnosti v rovnakom poradi, som tomu nechcela verit, ale u nas to plati, tak ako to pisu v "mudrych knihach" a on uz vie, ze sa este musi spinkat. Samozrejme, ze su dni, ze to neplati, nemozu byt zas len dobre dni 😀

memory97
17. máj 2011

@seagull2404 veru vycitky nemas mat preco, dnes je taka doba, ze jednoducho, ked chces mat vlastne byvanie a deticky, tak to jednoducho nejde do kopy.... prave kvoli tomu, ze niekde tie korunky budu chybat....☹

alure
17. máj 2011

@memory97 tak to je potom o niečom inom,ale veď uvidíte či sa v lete spontánne nerozhodnete pre nejakú rýchlo naplánovanú dovolenku 🙂 akurát pozerám tvoj pas a že 10 mesiacov 😲 ty kokso to tak ubehlo ani sa nestíham čudovať aj doma kukám jak puk na tých mojich drobcov a Oliver už bude čoskoro 4 ták 😒 no nič u Denisa si budem dávať aby mi to tak rýchlo neutieklo ...aj keď viem že sa to nedá 😖
@mirmaj ano moja spokojnučký bol 🙂 pevne dúfam že vám kontrola dopadne dobre a bude všetko v poriadku,hlavne pri tom všetkom môžete byť radi že to nedopadlo horšie ...držte sa
@danulka3 ďakujem moja za privítanie 😉 ach ano Rím je prenádherný a tak sa mi nechcelo ísť domov ...aj keď už prvý večer nám volal Olino že mu je smutno a tak...hneď som mala chuť byť doma a objať ho....
@vladka84 moja určite by ste to v pohode zvládli a keď ideš autom máš výhodu,zastavíš kedy a kde chceš dáš si takú pauzu akú potrebuješ a určite je to veľké plus aj pre nás a aj pre deti...aspoň u nás mm alergik a preventívne sme chodili kôli Oliverkovi...teraz je o dôvod viac 😉
@seagul2404 no mojko tak ani mm nejaké benefity nemá,toto bola kvázi "odmena" za vykonanú prácu v r. 2010 a hodnotilo sa to v rámci Strednej Europy....jediné čo majú od firmy je každý rok 4 dňový pobyt pre celú rodinu (familly weekend) v Tatrách a aj to sme tam naraz všetci a väčšinou sa večer preberá ako inak "práca" 😠
@katkavv mojko kočík naložený v aute zajtra sa tešíííííííím 😎 a dúfam že bude krásne teplučko ako dnes 😉

memory97
17. máj 2011

@alure malo by byt teplucko az do piatku 🙂

alure
17. máj 2011

@memory97 tak to pevne dúfam,pozerala som ráno telerano a dr.Iľko povedal že v sobotu bude dokonca až 28 stupňov...tak som zvedavá 😉
idú nám ďaľšie dva zúbky,jeden sa už prerezal a druhý výjde tak predpokladám za jeden dva dni...ale zase si to užívame ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre