♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
17. máj 2011

@alure juj chudacik, nam ide siesty, ale tento bez bolesti, len teplota nam hrozne kolise z toho. Chudatka nase ☹

vladka84
17. máj 2011

@alure no uvidime, ako nam to v lete vyjde, ale kazdopadne by sme niekam chceli ist spolu 😉

baby, uz chapem ako ste pisali, ze nestihate, odkedy Karinka zacala stvornozkovat, tak som stale v strehu... ona totizto zajde stale prave tam, kde sa moze udriet, alebo sa zacne hrabat v kvietku, alebo v kosi, alebo... 😀
a mam otazku - ako strihate drobcom nechty na nohach? predtym som ju posadila, dala do ruky nieco veeeelmi zaujimave a strihala, teraz o sede nemoze byt ani rec, to je hned na styroch a uteka mi 😝

memory97
17. máj 2011

@vladka84 ja strihavam po kupkani, ale tiez bojujeme. Vraj najlepsie je strihat nechty v spanku, do 10 minut od zaspatia si mozes s drobcom robit co chces a nezobudi sa, ale u nas to neplati 🙂

vladka84
17. máj 2011

a my staaale nic, zubceky nikde,ale ked sa zasmeje, tak jej cez dasienka presvitaju uuuplne cele dole a hore, tak cakame kedy to vylezie...

alure
17. máj 2011

@memory97 no aj nám ide šiesty zúbok (teraz sú to horné jednotky) ale už bude snáď chvíľku pokoj...
@vladka84 ja strihám na rúčkach pri kojení a nôžky po kúpaní s tým že sa pri tom niekto s ním hrá a odpútava jeho pozornosť....no to ešte len behá po štyroch a zachvíľku začnú chodiť to len budeme v strehu 😉
idem do postele som unavená a ešte k tomu som dostala mrchu 😠 zajtra dojdem,dúfam že mi pôjde kôň,dnes mi to tu dosť blblo ale mala som aj kopec roboty doma..tak pa pa

vladka84
17. máj 2011

@memory97 v spanku striham na rukach 😀 na nohach to velmi nejde, lebo cez den sa mi budi a vecer ma pyzamko, kde sa nozky vyzut nedaju, to by som jej cele nohy musela vyzliect a to uz by sa urcite zobudila 😒

kahlan1
17. máj 2011

@mirmaj Tamarka je s tým chodítkom neskutočná 🙂 my sa zatial iba učíme krôčiky - takto este nebehame 🙂 to sa naučila pri tom chodítku?

vladka84
17. máj 2011

@alure u nas najvacsiu pozornost Karinka venuje prave noznickam 😀
dobru noc, idem aj ja do postele, dnes sme boli konecne cele poobedie von a nejako ma to unavilo..ale tak priiijemne 🙂

katulkaaaaaa
17. máj 2011

ahojte som tu len na skok,normalne mam internetovy abstak 😒
maly spinka,tak mam chvilku cas
@alure vitaj doma krasne fotky
@mirmaj prave som si pozrela video na fb tamarkyne a ja normalne nechapem akoze toto bude urcite prve augustove babetko co bude same chodit,no nadherna je sikulka🙂zajtra ju ukazem simonovi 😝
baby zajtra rano mam simonovi odchytit moc do skumavky no to chcem vidiet ze ako sa mi to podari,dr ze stredny prud 😕 pocitam ze to bude vsade len nie v skumavke 😀

memory97
17. máj 2011

@vladka84 😀 ved prave, ze my podobne a este aj spaci vak ma na sebe🙂

danulienka35
17. máj 2011

ahojte babulky ako sa mate konecne som vas docitala rychlo

danulka3
17. máj 2011

@kvietok121 Ja môžem kedykoľvek,prispôsobím sa,teším sa 😉

My tiež prespíme celú noc,večer zaľahne okolo pol 8 a spinkáme asi tak do pol 7,v noci občas pomrnčíme,ale dáme cumlík a spinká ďalej,ani sa nečajikujeme,dúfam,že som to nezakríkla 🙂
Počasie ma byť krásne do konca týždňa,veľmi ma to teší,čaká nás pekný víkend

danulka3
17. máj 2011

@vladka84 my striháme tak,že si ho posadím na kolená a strihám aj na nohách aj rukách,Kubko je kľudné dieťa podľa všetkého,lebo on to len celé pozoruje 😕

mirmaj
17. máj 2011

@kahlan1 práve som ti chcela isť hodiť link že sa mi podarilo pridať to vidieo ale vidím že už si si ho stihla pozrieť 😉 nie to sa nenaučila pri ňom, len dnes začala za nim chodiť doteraz bolo vždy opreté o nabytok alebo tak a hrala sa len zpredu, takže ani nevedela že sa da za nim isť 😝
@katulkaaaaaa jasne ukaž mu to nech sa nenechá zahanbiť nejakou babou 😀 😀

kahlan1
17. máj 2011

@mirmaj 🙂 my len tak nesmelo prekladame nozicky kedy netedy 🙂

ale dnes sme sa naucili davat serus 😀

fialka5959
17. máj 2011

Ahojte konecne mam cas, malicka mi zaspala a konecme si pozriem panelak aspon 5 min. 🙂
a mozem ist spat 😀 jupiiiiiiiiiiiiiii a rano o 1 vstavat a dat papat ☹ a tak este o 4 apotom o pol 7 a kmitam 🙄

mirmaj
17. máj 2011

@danulienka35 my sa máme stále rovnako fajn 😉 ale ty sa pochvaľ ako sa vam darí?
@danulka3 tak to je naozaj Jakubko kludne babo, Tamarka nesedí ani pri papaní, my ešte aj pri tom behame a krmíme sa za jazdy 😝
@katulkaaaaaa najviac sa mi páči ta hlaška "stredný prud moču" 😝 to sa ti uuuurčite podarí 😀

danulienka35
17. máj 2011

@mirmaj nanic moja mam maminku v nemocnici ☹

mirmaj
17. máj 2011

@danulienka35 to ma mrzí moja, dúfam že nič vážne a budete ju mať zasa skoro doma ☹

memory97
17. máj 2011

nepouziva niekto z vas autosedacku be safe?

danulienka35
17. máj 2011

@mirmaj mozgova prihoda je v kome

mirmaj
17. máj 2011

@memory97 my nie, takže ja ti neporadím 😒
@danulienka35 😲 😲 tak to je vážne teda, vám želám veľa síl a mamine rýchle prebratie a uzdravenie 😢

danulienka35
17. máj 2011

@mirmaj dakujem mojko ste vsetky moc zlate a ja si to vazim len ma mrzi ze svami nemozem ist na stretko ak pan boh da a bude ok rada sa ku vam pridam

akika722
17. máj 2011

ahojte kočky...aspoň na chvilku...zajtra bude ťažky deň...pohreb 😔

@mirmaj malinka je uuuuuuuuuuužasna ja žasnem 😲 😲 😲
@danulienka35 😢 😢 😢 to ma mrzi moja 😢 😢 😢 nech je to s mamkou čim skor ok 😢

lucia20
17. máj 2011

@memory97 no ako vidis, nasa kacenka s tym nema problemy. :D

@kahlan1 klobuk dolu. aj ja som to takto mala medzi prvymi a nie je to niekedy sranda. esteze pri tej druhej som mala pohodove tehu, tak som mohla ju vlacit az do porodu.

my mame na toto choditko. ja som s choditkom chodila aj na prechadzky, ked uz lucka cupitala v choditku sama. :D ja som vliekla len brusko. :D

lucia20
17. máj 2011

@seagull2404 jej ja na choditko nedam dopustit. boze ked citam, kedy ti mala vstava, to my mame hlboku polnoc. ty kokso, som rada, ze tata spi 12 hodin.

@majka35 no vidis, ja ako som pisala, tak my vieme vsetky tieto "cvicenia" ako papa a aka velka a pod. a ked citam ako stvornozkujete vsetci, chodite, klacite, tak pozeram jak puk, ci mame rovnako stare deti. neda sa porovnavat. nasa lucka v osmich chodila sama a tata ani krok.... nevadiiiiiii 😀

@kahlan1 malinka je zlata, boze ale mne sa fakt tie vase deti zdaju vacsie.... :( dufam, ze taťa nebude zaostavat.

memory97
18. máj 2011

Dobre ranko,

@lucia20 aj tata nas dobehne a bude pekne cupitat so vsetkymi 🙂

seagull2404
18. máj 2011

@lucia20 myslim, ze by sme mali aj chodtiko, keby sme mali iny byt, ale tu to vobec nema vyznam, nejako tie zaciatky vydrzime, potom kupim trojkolku, taku co sa da aj tlacit a hotovo 🙂 vcera sme zaspali o 22:15, o 4tej uz na mna z postielky gulala okala, vzala som ju k nam, lebo som bola fakt unavena po tych dvoch dnoch mimo domu, o 5tej sme papali a opica teraz este stale sladko spi 😠 😠 😠
@memory97 musim nieco vymysliet, lebo akoze mne je zatial prijemne mat ju pri sebe, ale ked zacne rozhadzovat rukami, manzel nema kam utiect 🙂 ked bola uplne malinka, spala v jednom kuse v noci aj 12 hod. ☹

alure
18. máj 2011

Ahojte dobré ránko
my sme dnes trošku pospali hore sme boli "až" o 6:40 ale v noci bol hore malý niekoľkokrát 😖 už ani nepamätám kedy som sa naposledy vyspala že "celú noc" a ešte ani dlho to poznať asi nebudem....
@mirmaj no Tamarka je úžasná ...to je malá "neriadená strela" 😎 no a zajtra zahodí chodítko a bude cupitať sama,ona ho vlastne ani nepotrebuje 😀
@danulienka35 mojko dúfam že bude s maminkou bšetko ok,a dá sa rýchlo do poriadku.....drž sa
@akika722 na to ťažko reagovať.... 😢
@lucia20 moja ani neporovnávaj,to sa proste nedá,každé dieťa je úplne iné a niektoré deti dokonca vynechajú všetko okolo toho (4nožkovanie,pretáčanie...) a jedného dňa sa rovno postavia a idú 😉
@memory97 to je aká autosedačka? my máme Romer ale ešte sme vo vajíčku...kým mu nepretrča hlava ani neriešim,aj keď mm sa už pýtal načo sme ju tak skoro kupovali,keď ju len vozím v kufri 😀
@katulkaaaaaa ďakujem moja a ty si to dnes poriadne uži a osláv poriadne 🙂 apropo koľko že to dnes máš? 25 ?
@kahlan1 ahoj moja a vy ako? bruško ? všetko ok?

katkavv
18. máj 2011

dobre ranko,
kajko prave zaspal tak mam chvilu cas 🙂
kajko je tiez este v zimnom spacom vaku, ale pod to ho obliekam tak, ze mu dam iba tenke pyzamko, inak uz rozmyslam, ze ked sa ma tak oteplit dam mu uz tenky vak, som kupila v brendone, je uplne tenucky_ ako plienka ale ma dlhe rukavy, pod to mu dam iba napr. body s kratkym rukavom 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre