♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

21
11. júl 2010

@groka 😀 😀 😀

memory97
11. júl 2010

@groka len sa drzte, ale ja by som uz letela do nemocnice na tvojom mieste. Dnes bolo priserne horuco, to aj preto si opuchla... drzim prsty

memory97
11. júl 2010

@groka stikutka bude ten lepsi pripad 😀 😀 😀 😝

kvietok121
11. júl 2010

@memory97 ani nehovor je to hrozne po meste chodit 😀
@tiffanka dakujeeeeemmmmmmmmm ked som preberala vovecickach tak som sa vyzivala
@groka aj ja myslim na teba u teba su uz tie naznaky take vyrazne, ja by som sa asi zblaznila, si skvela

kvietok121
11. júl 2010

dnes je inac na nevyrzanie, vsetci mi hovoria ze sa ma tento tyzden ochladit, pozerala som - v ziline pride ochladenie o dva stupne ... tak som sa zasmiala 😀

groka
11. júl 2010

@kvietok121 len zas tiez nechem nic zanedbat,takze sledujem maleho,ake ma pohyby,vsetko,muz mi teraz nafukal fit loptu,takze si idem poskakat,ono by to malo pomahat proti bolesti ci?

kvietok121
11. júl 2010

bezim tehulky (uz len mesiac sa takto budeme oslovat 😀 ) ide futbal, tak idem kukat so svojimi dvomi chlapmi, jeden ma bude kopat do bruska a jeden mi bude drzat ruku

kvietok121
11. júl 2010

@groka si perfektna ja sa bojim naviac, aby som zistila dopredu ze rodim, aby som nic nezanedbala a neprisla neskoro, a aby vsetko dobre dopadlo a metejko bol zdravy

helen1007
11. júl 2010

@tiffanka ahoj ja som sa až dnes dostala k PC tiež súhlasím s tým byť v augustovej tabuľke

tiffanka
12. júl 2010

dobréé ránko, ja som už hore 🙂 je tu ešte nejaká ranovstajka ? 😀

katulkaaaaaa
12. júl 2010

@tiffanka dobre ranko 🙂 ja uz som hore od 6tej,uzivam si ze este neni tak horuco 🙂 baby ozaj ,mam dilemu,mozem ist do bazenu kedtam svokrovci pridavaju savo do bazenov?mozno blba otazka ale ja neplavam ani sakupat nechodim,tak len sa namocit u nich...sa bojim aby som nejaku infekciu na konci tehu nechytila 😖

tiffanka
12. júl 2010

@katulkaaaaaa fu... s týmto ti ja asi nepomôžem 😖 Ja sa nekúpem ani keď nie som tehotná 😀

tiffanka
12. júl 2010

@kvietok121 už to bude naisto chlapec? 🙂

alure
12. júl 2010

@katulkaaaaaa
ja som sa pýtala svojho Dr. ako je to s kúpaním a odporučil mi kúpiť si vaginálne čípky Floragyn ovuli,ktoré sú vlastne niečo ako probiotiká a majú ochrannú funkciu pred infekciami a zápalmi. Ja sa chodievam dokonca kúpať do prírodného jazera a všetko je ok. Takže k vode je fajn ísť,a osvieženie v týchto horúčavách určite len prospeje. Tak skús u svojho dokyho na poradni sa popýtať,čo na to hovorí on. Krásny deň prajem maminy

alure
12. júl 2010

@tiffanka
aj ja ranostajka,len môj starší syn ma nechcel skôr pustiť k PC. Robíš augustovú tabulku? Pošlem nejaké údaje,doplníš ma tam?

alure
12. júl 2010

@tiffanka
aj ja ranostajka,len môj starší syn ma nechcel skôr pustiť k PC. Robíš augustovú tabulku? Pošlem nejaké údaje,doplníš ma tam?

tiffanka
12. júl 2010

@alure áno, robím 🙂 k tebe mi už chýba meno, ktoré si si vybrala pre dieťatko 😉 , lebo do tabuľky dávam iba : nick, vek, termín, pôrod(dátum sa vyplní už po pôrode), pohlavie, meno, mená súrodencov 🙂

tiffanka
12. júl 2010

zachvílenku Vám vložím prvú vzorku tabuľky 🙂

mirmaj
12. júl 2010

@tiffanka ahoj...aj mňa si doplnila do tabuľky?

tiffanka
12. júl 2010

@mirmaj áno, už si tam 😉 Ak sa ťa ešte môžem spýtať, dala by si mi meno (alebo mená) bábatka ? Apoň to, čo te zatiaľ vybrali, nemusí to byť ešte isté 🙂

kacena4
12. júl 2010

@mirmaj zavinovacku - presnejsie to bol fusak na zips som mala pri poslednej, bolo tu SUPER, nemusela som babulo obliekat do overalu v ktorom sa nevedelo vobec hybat len do bezneho svetrika, v zime do vetrovecky a tento dekovinovy fusak a bolo to super, ked sme prisli niekam, len som babato vytiahla z fusaku a nemusela ho vyzliekat z overalu - menej placu, obcas narvat dieta do overalu (v ktorom sa aj tak nevie hybat) je umenie

kacena4
12. júl 2010

@groka skakanie na fitlopte je super, len nesmie byt nafukana uplne, v tehu musi byt o nieco maksia aby si netlacila na kracok maternice 😲

tiffanka
12. júl 2010

@kacena4 mne sa sfúkla... ☹ asi som už bola veľmi ťažká... 😀

tiffanka
12. júl 2010

táákže toto je ukážka tabuľky 🙂 kľudne povedzte čo sa Vám nepáči, zmeniť sa to ešte dá 🙂

tiffanka
12. júl 2010

samozrejme ešte sa mamičiek pospytujem na údaje, ktoré cgýbajú, (t.j. vek, mená súrodencov.... ) 😎

kacena4
12. júl 2010

@tiffanka tak hladaj dierku 😀 mozno sa praskla o nieco, ale ak ju fukas prvy krat, tak ju v rozmedzi 3 dni treba dofukovat, je to prirodzene, ze sa na zaciatku vyfukuje. mne ju deti praskli perom, tak som tam mala len malicku dierocku, vzala som staru nafukovacku co som uz nepouzivala (rukavnik) vystrihla kruzok a prilepila teraz neviem ci sekundakom, alebo patexom - vyskusaj

mirmaj
12. júl 2010

@tiffanka dík za zaradenie 🙂 no tak mala by to byť bud Tamarka alebo Timejka, uvidíme ešte 🙂 🙂

tiffanka
12. júl 2010

@kacena4 ty si dáka domáca majsterka 😎 😉 dobre, niečo vyskúšam 😀

tiffanka
12. júl 2010

@mirmaj super, veď môžem ti tam napísať aj 2 mená 🙂

kacena4
12. júl 2010

@tiffanka tabulka vyzera super, len preco su tam 3 farby??? asi som blba 😅 a este otazocka co takto dat to podla abecedy nie terminu??? sak sa pozname viac podla mena ako terminu, aspon sa lahsie budeme hladat - to je len navrh

mirmaj
12. júl 2010

@tiffanka je perfektna, nič by som nemenila 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre