♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
15. feb 2011

@danulka3 vies co, ja si myslim, ze je to jedno, aj v tych malych nezistis,ci to hnojili... aj, ked sa opytas, ci to bolo hnojene, tak ti odpovedia to, co chces kupit, len aby predali🙂 i tak si nase deticky musia na to zvyknut, ci uz teraz alebo neskor 😉

@hajatanufus sama vycitis, ci je uz mala na to pripravena 😉 ked sme zacinali s prikrmami, tak maly tiez odmietal, raz mu to chutilo, raz nie, ked nechcel, robila som prestavku niekolko dni az tyzden a tak sme postupne pridavali. Myslim, ze prve 3-4 zeleninky sme chutnali tusim mesiac 😀 chce to len trpezlivost 😉

@eis4 jej, aka kocka, ta s ciernymi vlasmi sa mi paci, to by ti podla mna pristalo.

danulka3
15. feb 2011

@seagull2404 super váha,tak to preto si tak utekala 😀 ,som ťa videla,ty máš ale kondičku 😉

danulka3
15. feb 2011

@memory97 máš pravdu,tým prihnojovaným sa proste nevyhnem,kúpili sme kaleráb,zajtra vyskúšame ten 😉

memory97
15. feb 2011

@evanns mna, to vyzera dobre, ja zas robievam zapekane, ale plnene baklazany🙂

@alure to je v poriadku, deticky su stale prvorade, my tu budeme vzdy pre teba 😉 skuste mu navrhnut nejaky kurz sebaobrany, oni tam cvicia aj ovladanie sa. Sa drzte a nech su problemy rychlo za vami a krasne dni pred vami.

@mirmaj ani nehovor, tak uz viem preco maly nespal tuto noc od 1:00 do 2:00. To sa mu uz davno nestalo🙂 inac mliecko minimalne v noci, iba cajik, hadam svita na lepsie casy🙂

danulka3
15. feb 2011

@eis4 aj ja som počula na Mrázovú chvály,ale ja som chcela nejakú tu na Vlčincoch,až nemusím chodiť do mesta.To by som mohla rovno chodiť do nemocnice 😒

memory97
15. feb 2011

@mirmaj a aka je teraz slavna, Martinka z Truca🙂

@elina313 az po 15tom by mala prist. Podla toho na kedy vyjde, este chvilku vydrz a pridavky chodia pravidelne, tiez niekedy po polovici mesiaca.

danulienka35
15. feb 2011

@eis4 rychla uprava votrem gel nebo vosk nastrapotim a je 😀

memory97
15. feb 2011

@mirmaj ani my ju nespapame na 1x, ale na 2x. Dnes sme prvykrat spapali vyzivku, lesne plody od hipp a este si maly pytal🙂 hladsko moj🙂

@katulkaaaaaa @vladka84 skuste si kupit do zasoby vyzivku zo slivky, ked budu mat problemy s kakanim.

danulienka35
15. feb 2011

vcerejsi foto usmata 😀 a dnesni ubolena s horeckama ☹

kvietok121
15. feb 2011

@danulienka35 ahojky a coste chori? my mame tiez od vcera sopliky, dufam zeto prejde

danulienka35
15. feb 2011

@kvietok121 niesme chory zubky vies co robi? chudiatko moje len place a jazykom nahana dasienka 😉 dnes mala na obed 38,5 ☹

amanda85
15. feb 2011

ahojte.aj ja mám augustove dievčatko.prosím vás o radu.naše kojenie je biedne.stále viac odmieta kojenie lebo ju nebaví len tak lezat všetko chce vidiet čoraz viac sa jej páči flaša pritom sa točí ako ventilátor.ona je kludná len ked spinká.mlieko sa mi stráca.vie niekto poradit?

eis4
15. feb 2011

@seagull2404 aj mne prišlo viac o 50 eur 😲 😲

memory97
15. feb 2011

@kahlan1 skusala si s nou cvicit rucicku ku kolienku (prava rucka, lave kolienko a naopak). Toto tiez pomaha pri tvrdej stolici. Mala spapa dost mliecka, v jej veku by mali priblizne takto papkat 😉 od 500-600ml za den a plus prikrmy.

@mirmaj maly ti skusit dat elektricku odsavacku, ta pekne povytahovala aj babam, co mali velmi vpadnute a babatka sa vobec nevedeli prisat. Inac sice sme boli v nemocnici dlho, ale stretla som sa tam s tolkymi problemami, ze to bola fakt skola zivota 😒

@kahlan1 krali mali dojky na to🙂 niekolko rokov dozadu sa preferovalo iba UM a teraz nastal BUM opat v kojeni... v zahranici ani nevedia,co je kojenie a na otazky tipu KOJIS??? iba jednym uchom dnu a druhym von 😉 😀 😀

kvietok121
15. feb 2011

@danulienka35 aj moj stale place hrozneeeeeeeeee
@amanda85 my sa tiez musime kojit castejsie, lebo dlho nevydrzi pri kojeni, flasu vsak my vobec nemame, niekedy my pomoze ze sa trosku prejde a znova, pripadne dokazeme kojit aj za chodze ale to uz je ked je velmi zle
inac mliecka je tolko kolko prikladas a kolko papa, takze ked menej papa aj mliecka budes mat menej, ked chces viac mliecka musis co najcastejsie prikladat, ja viem ze je to vycerpavajuce, aj u nas je teraz tazke obdobie z tych zuboc je hrozne nervozny a je to aj pri papani

memory97
15. feb 2011

@evanns jej, tak to je dobry argument, pouzijem ho pri tych, co moc nemusim 😀 😀 😀 😝

amanda85
15. feb 2011

@kvietok121 dakujem za odpoved.moja si len cucne a uz sa tahá do sedu a koniec aj s flašou robí to isté niekedy ani cucnut nechce pritom plače a je hladná.preto som jej dala flašu uz som nemala srdce ju trápit viem ze som urobila chybu.vizerá to tak ze sa sama odstaví.pekne papká len v noci a ráno ked urobím tmu.aj malá je nervozna stále ju nosím aj plačká máme zlé obdobie.

danulienka35
15. feb 2011

@kvietok121 neviem co to je dnes aj kamoska mi volala ze jej mala hrozne place ale mi nemame ani nadchu ani kasel nic len rano mala horucku a teraz plakala hrozne

kvietok121
15. feb 2011

@amanda85 niekedy je to poriadne tazke, to ti verim, a urcite si chybu neurobila, vsetky maminy robia to co si myslia ze je pre ich deti dobree, aj u nas je papanie lepsie v noci, pripadne ked zaspava, napr. dnes som bola u kamosky - tam som vobec nenakojila, lebo ostatne deticky behaliii a on sa len vrtel, samozrejeme ze sme len pocuckali, potom sme sli vona potom domkov a potom ked sme prisli zase papal pekne. treba len vydrzat, vies ja nedavam flasu uz od narodenia sa jej branim a vyhybam, lebo sa bojim ze sa nam papanie uplne pokazi, aj teraz ked buduci tyzdne zacneme prikrmy tak chcem davat aj prevarenu vodicku ale z poharika uvidime ako mu to pojde
@danulienka35 hrozne ... aj mne sa zda ze je v jednu chvilu v pohode vysmiaty, bez soplov a vdruhej chvili uslineny, mokry podbradnik, z nosteka sopliky, uplakany ... no je to des ... ale vydrzime ... ale ja okrem tych dvoch vyjdenych zubkov, ine nevidim tak neviem

seagull2404
15. feb 2011

@danulka3 a zas si do man nedrgla 😠 😠 😠 joooj, sak taka bola otravna, ze som je za baumaxom musela dat napit a vypila celu flasu, tak som myslela, ze je hladna a ked zaspala, tak som sa bala, ze sa kazdu chvilu zobudi, tak som utekala a ona opica spala az do stvrtej 🙂 kondicka neviem, spotena jak mys som dosla

seagull2404
15. feb 2011

@kvietok121 budem drzat palce, tak ono je "uplne zdrave dieta" relativny pojem, lebo niekedy nemozes tusit, ci nahodou uz nejaky ten virus nelieta 😉

danulka3
15. feb 2011

@amanda85 ahoj,toto robí aj môj,čo sa kde šuchne musí vidieť,my ho musíme zabávať,keď kojíme 😠

danulienka35
15. feb 2011

@kvietok121 uz mate zubky?

niky13
15. feb 2011

@seagull2404 krasna vaha gratulujem, to ja som zvedava, kedy tolko budeme mat, ☹ Teraz mame len 7100g a to kojime kazdu chvilu a prikrmy papa krasne. Raz sice menej inokedy viac, ale papa vsetko zaradom. Tekvica a ryzova kasa bez lepku mu chutia najviac. 🙂

danulka3
15. feb 2011

@seagull2404 nedrgla,bola som s mm a videla so ťa okolo len prefrčať 😀

danulienka35
15. feb 2011

@eis4 moja ako dlhe ma mala tie goralky?lebo ich mame 35 cm co sa mi zda velka

kahlan1
15. feb 2011

@danulienka35 a nebudu to zubky?

danulka3
15. feb 2011

@niky13 kašu dávaš večer? kedy si ju začala dávať? či zarovno príkrmami?

kvietok121
15. feb 2011

@seagull2404 ved to ale aspon na pohlad, ved ja by som nebola tiez nadsena, keby som isla ockovat a keby tam nejake babenko kychlo
@danulienka35 ano dva 🙂
@niky13 preco len 7100 g ved je to krasne, kolko ste mali ked ste sa narodili?

seagull2404
15. feb 2011

@niky13 dakujem 🙂 ja som bola z tej vahy prekvapena, lebo co sme boli chori, tak o jedeni ani pocut, aby sme do nej nieco dostali, manzel spoza mna vyskakoval a ked sa Tamarka zasmiala, tak sup tam lyzicku ☹ take trapenie, ale sa tesim, a pritom sme stihlunki 🙂 ja vas kojacie maminky velmi obdivujem
@danulka3 uz som si tisickrat hovorila, ze sa mi raz musi podarit ist sa proste len tak prejst, pomaly, ale nejak sa nedari, ja furt daco mam, alebo nestiham na stretko, alebo som este niekde zasla a zdrzala sa, alebo sme nervozni, alebo nieco ine, ale aspon mam trosku telocviku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre