♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
15. feb 2011

@danulienka35 to bude asi zo zubkov... mojinko malicke...

Davidkovi ani nevidno dalsie... zato ja som dnes niekde stretla chripku...

eis4
15. feb 2011

dnes vás zas nedočítam vela vela píšete,nestíham ☹ ☹
@danulienka35 fu moja to musím zajtra zmerať.chudatko už nech jej tie zubky vyjdu ☹
@memory97 už som po 🙂 dnes som sa bola ostrihať ,no nie som moc nadšená.povedala som jej že to chcem strapaté,moderné a čo najkratšie.asi ma zle pochopila ☹ teraz vyzerám na 40 rokov.mm sa to velmi páči.možno si len musím zvyknuť 😉

niky13
15. feb 2011

@danulienka35 ja mam bylinkovy gel ale tiez je napisane len 3x denne ale 3cm gelu. Ja davam castejsie ale len 1cm gelu. Neviem co davas ty a co tam mas napisane, kolko mozes. Ale ked je velmi zle (nemoze spat), tak si myslim, ze trosku mozes.

niky13
15. feb 2011

@eis4 daj fotku 🙂 posudime 🙂

danulienka35
15. feb 2011

@memory97 bozinku si chorucka?to mi je velmi luto moja ☹
@eis4 lebo co mi mame su 50 cm ma to az po pupok skratit sa to neda lebo tie suky mezi koralkami su tak napevno ze to nepojde ☹
@niky13 mam calgel a mundisal

seagull2404
15. feb 2011

@niky13 dakujem 😉 ja uz som spohodlnela, preto obdivujem, ze vstavate a kojite

eis4
15. feb 2011

@niky13 zajtra sa pokusim odfotiť,musím prísť na to ako ich budem upravovať a možno to bude lepšie,ale ja by som ešte zostrihala viac 😀
idem do hajan, dobru nocku babulky a krásne sníčky aj detičkám 🙂
@danulienka35 jaj tak to asi budeme mať tých 35.zajtra zmeriam

niky13
15. feb 2011

@eis4 jeeej, to je tolko hodin? som sa zakukala - tiez hladam autosedacku. 😉 Tak idem aj ja do hajan.
Dobru noc vsetkym.

amanda85
15. feb 2011

@danulka3 moju nemôzem zabavit ja by som musela kojit v tme a v tichu ale ked je velká doma tak to neexistuje.aj teraz som ju nakojila ked zaspala predtím vypila 90ml nutrilonu s trápením.a kolko um vypijú vaše deti?moja len 100ml raz vypila 120ml. za den vypije max 300ml príkrm skoro ziadny a mm.

danulienka35
15. feb 2011

takto zaspala na tatikovy pri spravach,uz bola ukonana ☹

amanda85
15. feb 2011

@memory97 mám dve dievčatká.skúsim tu poradkynu ale podla mna uz nám nic nepomôze som uz z toho na nervy druhu dceru som kojila dva roky bez problémov a malou mám uz dva mesiace problémi.

memory97
15. feb 2011

@eis4 tak hod foto, zhodnotime 😀 budeme najlepsie kriticky 😀 😝

@danulienka35 ja som v pohode, zatial len nadcha, len sa bojim o maleho nech to neschyta aj on, vo stvrtok mame ist na poradnu... tak dufam, ze bude v pohode...

@eis4 dobru nocku🙂

@amanda85 to neries kolko spapa z UM, pri MM je to individualne, raz viac raz menej. My tiez nespapame vela, cca 100-120, ale my zas casto papame a dnes to bola teda bieda...

memory97
15. feb 2011

@danulienka35 aka je zlatunka, bosteky posielame🙂

@amanda85 my sme sice kojili, ale kratko podla mna, ale kym sa da urcite vydrz, drzime prsty 😉 Kolko ma starsia?

helen1007
15. feb 2011

@danulienka35 ahoj moja, vás zase zúbky trápia? chúďatko maličké. Ale pri tatinkovi zaspinkala krásne, bola moc unavená alebo ubolená? ☹ cicuška nech ju to čo najskorej prejde.

memory97
15. feb 2011

dobru nocku babulky idem do postele, nech je chripka rychlo fuc🙂 dobre sa vyspinkajte a babatka nech pekne papkaju a nebudia casto maminky 😉

danulienka35
15. feb 2011

@memory97 nech ta to bejde moja daj si paralen na noc 😉 velmi bola uplakana az takto zaspala ☹
@helen1007 ahoj moje ano trapia uz neviem co mam robit chudiatko nase malicke ani nepapala dnes vela ☹ a vi ako ?

helen1007
15. feb 2011

@danulienka35 tak to musí byť na tom veľmi zle ked ani nepapkala, drobček malinký. My sme už bez soplíkov, v sobotu máme náhradné plávanie, tak dúfam, že aj ja už budem úplne zdravá. stále hladám tú autosedačku...dala som si termín do konca týždňa, lebo inak ju ani nekúpim 🙂 ani som nemala čas ísť na mk a vôbec nie všetko dočítať, tak ani neviem čo sa posledné dni dialo

danulienka35
15. feb 2011

@helen1007 vies co moja ja sa dostanem az vecer na konika a to odpisujem ze odbiham ku malej inak nemam sancu ako som mala nekdey rano cas sem ist teraz vobec nie

jankasramka
15. feb 2011

ahaho, moj prdos ako ma rad zvieratka 😀 😀 😀
dosli sme z vonku, idem pozriet co mate nove...

@katulkaaaaaa aha ake mamina vymyslela sedatko 😀

helen1007
15. feb 2011

@danulienka35 no mna to ešte len čaká, my ešte o zúbkoch ani nechyrujeme...ja zase behám po sanitárnej technike a naháňam umývadlá

danulienka35
15. feb 2011

@jankasramka jejda ted je ale krasny bude po maminke mat rad zvieratka 😉
@helen1007 no nas to tiez mohlo pockat to ti nezavidim moja

danulka3
15. feb 2011

@amanda85 My sa len kojíme a teraz sme začali s príkrmami,tiež neviem koľko toho vypije,ťahá 3-5 minút.Už sa tým nestresujem,hlavne,že priberá.Skús tú laktačnú poradkyňu,mne veľmi pomohla 😉

danulka3
15. feb 2011

@jankasramka malý je zlatučký 😅

helen1007
15. feb 2011

@danulienka35 no nič pojdem si lahnúť, dnes som sa bola ukázať aj gynekológovi, moc ma nepotešil, povedal že za chvílu mi už začne cyklus...a tak mi bolo do teraz fajn 🙂 ved už 14 mesiacov neviem čo to je 🙂 , zajtra idme pozrieť ďalšie sedačky, inak aj v Pk som pozerala v mole caretero, celkom sa mi páčila, tak uvidím najlepšie na tom bolo, že som malú vybrala z auta, spinkala, odniesla som ju tam na rukách posadila do sedačky...primerala vyskúšala a odniesla som ju spôť do auta a to moje dieťatko sa vôbec nezobudilo 🙂
..ten náhrdelník si zohnala?...inak malinkej posielame pusinky na bolavé zúbky a tebe prajem aspon trošku kludnejšiu noc

helen1007
15. feb 2011

@jankasramka niekto ľúbi zvieratká ako maminka a ten košík je parádny...malý je zlatučký

danulienka35
15. feb 2011

@helen1007 no ja som nebola este po 6 nedeli dobre vsak? pekne snicky

helen1007
15. feb 2011
jankasramka
15. feb 2011

@danulienka35 ani ja som nebola na kontrole vobec 😀
ale mne uz cyklus zacal, a ja zas vravim ze konecne lebo my chceme dalsie bejby 😝

@helen1007 to ze nemate zubky ze mozno aj dobre-zatial mas o starost menej...vidis ako sa trapi chiara 😔

hajatanufus
15. feb 2011

@memory97 ano mas pravdu musim byt trpezliva ja tiez nedavam kazdy den dnes som jej skusala dat detske susienky len tak ocmulat a tiez to nechcela takze ju najprv musim naucit papat pamatam ze aj lucinka mi najprv vyzivku vypluvala ale jej som zacala davat uz od 4. mesiaca tak preto sa mi to zda u rachel take divne lebo lucy mi na6 mesiacov uz pekne papala ibaze uz bola naucena na vyzivku aj ked ju nepapala kazdy den takze aj rachel sa bude asi mesiac ucit dnes som jej kupila nejake hotovky ze vyskusam ale lucinke sa jednu podarilo rozbit ale co uz hlavne ze sa neporezala ona mi chcela pomoct vybrat nakup z tasky ...dnes sme mali narocny den a vsetci sme boli unaveni lebo sme boli v meste a chodili sme po uradoch a usiel nam autobus tak sme museli cakat dve hodiny na dalsi a mm nespal po nocnej tak ked sme prisli domov o pol siedmej tak isiel spat a ani by som nemala sancu ho budit do prace tak ani do prace nesiel ved by musel hodinu slapat na stanicu peso a potom este celu noc byt na nohach a pracovat to by asi nevydrzal a navyse ma este aj nadchu a pri jeho astme to nie je ziadna sranda este zatazovat organizmus dufam ze to v praci aspon trocha pochopia ze sme v zlej situacii..

memory97
16. feb 2011

@jankasramka aky je peknucky, a uz sa na teba zacina podobat 😉 zlatunky je drobcek maly 😉

@hajatanufus jej tak ty mas uz takuto pomocnicku 😉 presne ako pises, nevadi, hlavne,ze sa mala neporezala a je v poriadku. Dufam, ze ste vsetko vybavili a aspon si si uzila troska viac mm, ked je stale v praci 😉

@danulienka35 dufam, ze malinkej dnes bolo lepsie. Nas maly, neviem, co ho teraz chyta,ci nieco chytil odo mna, ale uz druhu noc place, mliecko nie, cajik nie, iba spusti plac v postielke a neda sa utisit, tak si ho zoberieme medzi seba, ukludni sa, zaspinka a o par hodin to iste... nechapem.. nechcem to zakriknut, ale zacinam sa citit lepsie, som sa na dopovala ibalginom, tabletkami proti bolesti hrdla a klop,klop zacina to byt lepsie...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre