♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

bihan
25. dec 2009

Anarida, tak to je krásne.. takéto story mám rada 🙂 a prajem, nech vám to vydrží ešte veľa veľa rokov 😉

anarida
25. dec 2009

bihan ja som vtedy potratila a dá sa povedať,že to nás dalo dokopy...aj keď to veľmi bolelo aj bolí..
Ďakujeme krásne 😵

groka
25. dec 2009

Ahojte

ako sviatkujete?

mne dnes muzik povedal ze ako sa gulatim,tu fotku co mam v albume s bruskom je nic oproti tomu co mam dnes.o polovicu vacsie a ja tomu nechapem a vcera ked som sa navliekla do noveho tricka skoro som odpadla prsia mam jak melony ktore mam iste o 2 cisla vacsie a este stale ma velmi bolia,jak naliate ich mam,bradavky stoja v kuse jedna radost,uuuuuuuuuuf,kedy splasnem?

tiriel
25. dec 2009

iha,tak to dosť skoro zostili . a tiež ma teši , že sa vam vzťah teraz upevnil

anarida
25. dec 2009

No som v 4-5tt kým som nevedela mi nič nebolo a teraz tie rána 😝 hrozne ešte,že je mangel doma neviem čo budem robiť keď budem s Emi sama doma 😝

tiriel
25. dec 2009

a bolo dačo vidieť aj na usg? či ti robili nejaky test z moču? ináč, verím že to zvldneš, ženy musia zvladnuť či chcu či nie 🙂 . len malu maš akurat v takom veku ,kedy začne teraz všetko skumať

anarida
25. dec 2009

krv
idem už ideme do kostola stavim sa neskôr pá zatiaľ pekný dník

lenadka
25. dec 2009

bihan, tieto rady sa zidu nad zlato, super ze si to tak rozpisala 🙂

baby, mne bolo vcera tiez zle ☹ ale pricinou neboli tehotenske nevolnosti mm prisiel vcera na obed domov opity ako doga 😔 boli to najhorsie vianoce v mojom zivote, strasne sme sa pohadali, este ma obvinoval ze za to mozem ja,ako za vsetky problemy co mame a len mi nadaval. 😢

tiriel
25. dec 2009

leni,hrozne. hold, alkohol je metla ludstva 😔 . ja mam šťastie ,že moj nechodi takto na Vianoce vinšovať a piť, ani by som ho nedonutila . ale tiež som bola pri štedrej večeri nervozna jak pes , syn nechcel jesť tak sme bojovali celu večeru ... aj tak vyhral on 😀

makda
25. dec 2009

ahoj babulky 🙂
lenadka, tak to ma mrzi, ze si mala najhorsie vianoce ☹ . skus na to zabunut, mozno to ani tak nemyslel. ked su chlapi opiti, nevedia, co rozpravaju. tes sa z toho malinkeho, co nosis pod srdcom 🙂

andullinka
25. dec 2009

Ahojte kocky, tak u nas to tiez vyzera na zaciatok septembra :D Ale dufam, ze sa k Vam do tejto temy mozem pridat....

tiriel
25. dec 2009

vitaj

andullinka
25. dec 2009

Jeeej, prave pozeram ze mi to tu vypocitalo na 31.augusta takze predsa len... uvidime, co povie gynca.
Baby kedy ste boli prvy krat u gyndy ked ste zistili ze ste tehotne? 🙂

makda
25. dec 2009

andu, ja som este nebola. zistila som to 20.12. a objednali ma az na 4.1.. maju dovolenku medzi sviatkami ☹

andullinka
25. dec 2009

Ahoj Makdi, ja som to zistila vcera, dnes som to este potvrdila, mrska meska uz 4. den... Gynci musim zavolat buduci tyzden 😉

tiriel
25. dec 2009

ja som bola na 33DC , a vtedy usg ukazal gestačny vak 9mm 5+5tt / čo by sedelo s tým,že sexik sme mali 8DC / a o 11dni už mal gest vak "len" 14mm a iny ultrazvuk vyrazal miesto 7+2tt iba 6+2tt . takže som sama z toho magor . ale ked sme dieťatko splodili v tej nahode okolo 8DC +- par dni , tak poriadne // ,i ukazal test na 29DC - čiže o 21dni . a to som už bola 2.týžden ospalaá a už som mala dlhšie bliely výtok, citlive prsia a divne kludne prvavanie, a stale mi bola zima. moj bežny cyklus je 35 a viac dni,takže toto ma uplne dorazilo 😀

jankaat.
25. dec 2009

ahojte🙂

jankaat.
25. dec 2009

lenadka tieto vianoce su uztake..a to somsi myslela ze som jedina ktora sa hada s partnerom 😔

tiriel
25. dec 2009

janka ,ty si tiež mala smutne vianoce?

jankaat.
25. dec 2009

tiriel ani nie tak smutne...hadky prehrmeli nerozpravam sa s priatelom s najlepsou kamaratkou ale snazim sa nad tym nerozculovat.. hnev prominie podla mna skor ked sa nebudeme este viac hadat,,

tiriel
25. dec 2009

ale vie že čakate babatko

jankaat.
25. dec 2009

on to vie.. len akosi ziarlivost je ziarlivost..

tiriel
25. dec 2009

a na koho žiarli? žiarlivosť je hadam zarovnako s alkoholizmom 😔

lucy1990
25. dec 2009

Bihan, krasne si to to rozpisala, som netusila ze tych homeopatik je take siroke spektrum 😅 najhorsie je, ze ja by som potrebovala 4 z tych 6tich 😒 a inak vsetky sa daju kupit tu v sr v lekarni?

Baby co ste nie prilis pekne prezili stedry den, hadam sa to vsetko upokoji..je to skoda ze prave vcera - a tak ste si to vsetko chystali , ale zivot ide dalej... 😔

jankaat.
25. dec 2009

no mojho dobreho kamarata.. len pre statusy na facebooku...

lucy zivot ide dalej..hadky boli aj budu casomsa to snad urovna.-.

biba12
25. dec 2009

Dakujem Bihan, ked to bude pokracovat, nieco z toho si urcite kupim. Ja som mala krasne Vianoce. Krpec sa nevedel vypozerat na stromcek, na zapalene prskavky. Tak sme zapalovali jednu od druhej. Ked zbadal bicykel, tak sme ho povinne obaja asi 2 hodiny vozili po celom byte a dnes rano sme ho uz boli vonku otestovat.
Inak kapra vyprazal moj drahy,lebo som to nezvladla. A dnes robi aj kapustnicu. Ja ho naucim aj varit🙂

bihan
25. dec 2009

Lenadka, tak takéto vianoce ti vôbec nezávidím 🙄 Moja mamča bola alkoholička a preto by som nedokázala žiť s človekom, ktorý to s alkoholom preháňa. MM bol naposledy opitý... ja už ani neviem.. tak fajne pripitý bol na našej svadbe pred 3r, ale opitý... to si už fakt nepamätám.

Lucy, tých homeopatík je snáď milión, na každý problém niečo a hlavne ono je fajn pri závažnejších problémoch konzultovať homeopata, lebo veľa ľudí hovorí, že homeopatiká nefungujú.. problém je len v tom, že ich majú nesprávne nadávkované... niekto v tom zase vidí duchárinu...ja vždy radšej siahnem po alternatívnej liečbe než po klasickej, aj keď sa jej, samozrejme, nevyhýbam.
No a vyrába ich Boiron, väčšina lekární ich nebude mať na sklade, navyše možnosť, že by mali špecifil. homeo v správnom riedení, tak to by som padla na zadok 😀 ale v pohode ti ich objednajú 😉

No a keby ste ich niektorá začali brať, sú tam určite podmienky, ktoré treba dodržať - užívať mimo jedla (napr. 15min pred alebo po jedle, nemať v ústach žiadnu pachuť - pasta, káva a spol, nechytať do ruky, ale vykrútiť do vrchnáčika a cmúľať pod jazykom). Tie viacložkové ako Cocculine sa do rúk brať môžu, ale zvyšok je rovnaký.

Cocculine práve tých spomenutých homeopatík obsahuje viac: Cocculus, Nux vomica,Tabacum

tiriel
25. dec 2009

Mne je dnes tak divne,salat,kapustnica a v bruchu katastrofa.len sa chodim sledovat na wecko,ci je vs.ok

michaela80
25. dec 2009

No moja stedra vecerra i dnesny obed skoncili vo wc a dnes som mala pocit ze vela nechybalo aby to islo aj cez nos...uz by sa to mohlo zacat upravovata nie zhorsovat.... ☹

lenadka
25. dec 2009

baby dakujem za podporu a povzbudive slova....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre