♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

biba12
16. dec 2009

Neboj sa, vsetko bude ok, hlavne ziadny stres.

evitkamalicka
16. dec 2009

bibka snazim sa byt kludna

saksina
16. dec 2009

biba - tak to sme na tom rovnako - ja som mala ms 15.11. Ja chcem ist k dr. v piatok, tak duuuufam velmo, ze bude vsetko tak ako ma byt a hlavne KDE to ma byt...

evitkamalicka
16. dec 2009

jaaj baby musime verit, ze vsetko bude tak ako ma

jankaat.
16. dec 2009

evit vsetko bude ok neboj🙂

jankaat.
16. dec 2009

mam otazocku.. mozu sa v tehotenstve pouzivat vsetky koreniny normalne?... lebo ja mam strasne rada korenene jedla.. a dnes som zistila ze sa napr nemoze skorica.. a chcela by som vediet ci existuju nejake dalsie koreniny ktore sa nemozu..

evitkamalicka
16. dec 2009

janka ja som pri Adamkovi jedla vsetko aj skoricu, myslim ze v normalnom mnozstve mozes vsetko

groka
16. dec 2009

ahojte

kuk album,myslim ze je to jasne 😉

evitkamalicka
16. dec 2009

groka videla som, super 😵

evitkamalicka
16. dec 2009

no nic, idem sa ja natiahnut na gauc, zajtra sa ozvem ked pridem domov

janka256
16. dec 2009

janusa127: ja som sama nevedela kedy som otehotnela dlho som kojila aj som brala HAK potom som prestala s kojenim a brala som tabletky na zastavenie tvorby mlieka kedze mi hrozil zapal takze to som mrchu cez to vsetko mohla mat a nemusela a okrem toho na prvom sone nebolo nic vidno na dalsom uz bolo trosku ale velmi malinke a az teraz ked dost podrastlo sa dal urcit presny tyzden tehotenstva to predtym boli iba dohady 😒

nika.r
16. dec 2009

vrabcek, veľmi ma to mrzí! ☹ Ale ešte ver a určite si to daj potvrdiť aj ďalším lekárom. Inak aj mne sa to zdá skoro takto hneď to odsúdiť na kyretáž. Veď dobre vieme, že sa síce vypočítava podľa poslednej MS, ale dieťatko začalo rásť až od oplodnenia. Nevieš kedy ste bábo splodili? Lebo niekto môže mať ovuláciu aj 20 dní po MS, niekto aj po 10...a to je už rozdiel 10 dní. A myslím, že bábo je ešte veľmi maličké a prístroj nemusí všetko zachytiť. Keby neboli tie Vianoce a dali by Ti čas ešte aspoň dva týždne! ležala som v nemocke s holkou s podobným prípadom, ktorej lekár čakal ako sa to vyvinie tri týždne, takže asi sa to dá. Veľmi na Teba myslím, drž sa!

nika.r
16. dec 2009

vrabcek, normálne mi to nedá pokoja, musela som sa vrátiť k PC. Počuj, kedy si zistila, že si tehotná? Lebo ak si to dobre vysvetľujem, výpočet podľa poslednej MS berie do úvahy priemerný 28 dňový cyklus a ovuláciu, teda aj oplodnenie na 14. deň. Aké dlhé mávaš cykly?

nechcem sa tváriť múdro, ale logicky mi to vychádza, že v takom rannom štádiu sú rozhodujúce aj niekoľkodňové rozdiely a tie mohli celkom prirodzene nastať, ak si napr.mala neskôr ovuláciu. Prajem veľa síl, nech to dopadne akokoľvek.

biba12
16. dec 2009

Janka - Vsetko mozes,ale nic netreba prehanat. V podstate ani jedna kava denne Ti nemoze ublizit. Ani pri kojeni.Aspon tak nam vravel pediater v nemocke.Ale je pravda, ze ja som vysadila pri Andrejkovi aj kolu,kofolu, kavu. Pila som len take kapucino, okolo kavy to len utekalo a kofeinove napoje vobec. Ale ked sa narodil, kavu som pit zacala po 6 mesiacoch/rano/. Bola som strasne unavena a v podstate aj som,lebo doteraz este nespava a to ma 2 aj stvrt. Budi sa mi cca 5 krat za noc. Bol od mala nespave babo, niekedy bol hore aj 10 krat v noci/toto trvalo 3 mesiace/ a to som uz padala od unavy. Ja len dufam, ze ten spanok sa u Andrejka zlepsi a ze moje druhe babo, bude krasne spinkat🙂

vrabcek154
17. dec 2009

myslim, ze ovulacia boia na 16.den, cykli som mavala poslednu dobu trosku inaksie , niekedy aj 30 dni, ale ja tomu velku sancu nedavam, ja sa len bojim, aby sa to znovu nestalo.

janusa127
17. dec 2009

dobré ránko 🙂

jasom si dnes spravila posledný testík čo som mala doma..šak načo mi tu bude zavadzať nie? 😅 tak silnieme 😵

janusa127
17. dec 2009

ja som tiež vysadila kofeinové nápoje, kávu som ani nejak nepila tak mi nechýba, skôr kofolka a také 😀 známej dr vravel že môže aj v tehu kávu ale že ráno.

annase
17. dec 2009

ahojte tak sa k vám pridávam 🙂 ak všetko pôjde dobre tak v auguste k nám pribudne další človiečik do rodiny. už sa moc teším. 🙂

evitkamalicka
17. dec 2009

ahoj kocky, tak som doma od dr......vsetko v poriadku a mame uz aj srdiecko, za chvilu pridam foto nasho fliacika

press
17. dec 2009

super evi

annase
17. dec 2009

evi gratulujem som zvedavá na zajtra pôjdem k dr kiež by už bolo srdiečko ale to je asi ešte skoro 😕 pri Kubkovi bolo vidieť až v 8 tt ale to som mala inu lekárku a ona mala zlý utz

evitkamalicka
17. dec 2009

baby dakujem

annase moj dr. ma teraz uplne novu modernu ambulanciu a aj novy utz krasne na nom vsetko vidiet

evitkamalicka
17. dec 2009

zaroven mi urobil aj preventivku teda aj cytologiu, 7.1. idem na krv a pre tehotensku knizku

annase
17. dec 2009

ja som začala brešťanskému do hlohovca ten má super utz tak uvidíme len u mna je asi skoro na srdiečko 😕 tak to už budeš potom oficialna tehoška 😀

janusa127
17. dec 2009

evitka super, krásna bublinka 😵 😵 😵 aj mne bude robiť preventívku, som na ňu už polroka objednaná, a tehu do toho super skočilo 😀

annase na srdiečko je asi ešte skoro.. a ani mne ešte asi nebude vidno v utorok ale si rada počkááám 😀 len nech je všetko oki 🙂

evitkamalicka
17. dec 2009

janusa ved aj mne to tak super padlo rovno s preventivkou

marija
17. dec 2009

Ahojte kocky 😉 ja dnes len na skok. S malou som bola rano na odbere krvi, strasne plakala... chudatko male, a teraz cakam na vysledky... strasne sa modlim, aby bolo vsetko ok.

Evitka krasny fliacik :D a uz aj srdiecko bolo? Super, tak v stredu by malo byt vidno aj to nase. Som zvedava, uz sa neviem dockat 😎
Idem vas docitat 😉

evitkamalicka
17. dec 2009

marija ano bolo, krasne na mna na tej obrazovke blikalo 😵

pumagold
17. dec 2009

ikon, blahozelam a prajem pohodove tehotenstvo :o) ja idem zajtra na ultrazvuk, tak dufam, ze tam uvidim bijuce srdiecko... som z toho dost nervozna, lebo pred dvoma tyzdnami tam nebolo vidiet este nic. akurat plodova voda sa tvorila...

bihan
17. dec 2009

Pumagold, si sa trošku sekla asi 😔

Mne sa dnes tak strašne nič nechce, navyše ma bolí hrdlo.. by som najradšej ani nevstala z postele.

Čo sa týka jedla, tak sa neobmedzujem v ničom, kávu pijem už roky so slušným množstvom škorice, milujem korenené jedlo, listérie a nebojím. Podľa mňa je to škoda v jednom kuse sa obmedzovať a myslieť na to, že toto nemôžem, toto sa nesmie... teda problém by bola neprekonaná toxoplazmóza, na tú by som si dala sakra pozor.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre