♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

rubinka
11. jan 2010

Baby tak ja pomaly odchádzam, ozvem sa asi až zajtra, tak páááá zatiaľ 🙂

silwietta
11. jan 2010

baby dakujem za privitanie, musim sa nastavit na pozitivnejsiu naladu... aj pri prvom som mala hematom, ale dost velky, lezala som tyzden v nemocke a potom dva mesiace doma... teraz mi dokina povedala, ze to nie je na hospitalizaciu, tak hadam bude dobre

silwietta
11. jan 2010

inak ako tak pozeram, tak v auguste sa bude rodit aj na chodbach 😝

tiriel
11. jan 2010

kde je leteku?

lulusha
11. jan 2010

Baby, tak som ho dnes zase videla, doktorka mi ho ukazala aj v 4D prevedeni 😀 Si neviete predstavit, ako kopkalo tymi miniaturnymi nozickami a hmyrilo rucickami 😀 No uzasny malinky chrobacik to je 🙂
Zuzannas vitaj medti nami 🙂
Elinka neboj sa, bude to dobre 😉

leteku
11. jan 2010

Halo tu som, dnes som bola u lekáre a pobehať po meste, potom pre malú do škôlky a teraz som si sadla. Vybavila som si PNku tak sa budem flákať doma. Lekár mi chcel dnes robiť zase sono, tak som mu povedala, že vo štvrtok mi robil iný lekár, tak či je to potrebné. Zhodnotil, že teda stačí až nabudúce keď prídem na odbery (v utorok).

tiriel
11. jan 2010

lulusa a nemáš fotočku? super zažitok

lulusha
11. jan 2010

tiriel - mam fotku, len nechcem nic zakriknut, bojim sa aj poriadne sa tesit, aby som nebodaj nic nezakrikla... 😖

tiriel
11. jan 2010

ale,nebud pesimista ! a nahod fotku,som napätá

nika.r
11. jan 2010

ahojte 🙂

elinka, to ma veľmi mrzí ☹ ale ešte nemusí byť všetko stratené. Veľmi držím palce, aby sa drobček v stredu ukázal.

rosienka, mrzí ma to s tým druhým malinkým. Ale hlavne, že to jedno je OK, zdravé. Veď to je už naozaj hotové bábetko! Krásnučke je, pekný záber Ti urobili. 🙂

Ja sa začínam pekne nalaďovať na druhého drobca. Tejto noci sa mi vkuse snívalo o dievčatku. Taký krásny obraz mi behal hlavou, že sa spolu s Tomáškom cupitajú držiac sa za rúčky. 🙂

tiriel
11. jan 2010

no,mne sa tak kedysi snívalo o dievčatku stale a preto som kupila ružovy kočiar a v 21tt prišlo vytriezvenie

zuzannas
11. jan 2010

tiriel: 😀 😒 asi si bola sklamana, hmm?

zuzannas
11. jan 2010

mne sa snivalo este na zaciatku prveho tehu, ze to budu dvaja chlapci, tak uvidime... 😕 najprv som velmi chcela aby to bolo dievca, ale teraz mi je to fakt uplne jedno..zvlastne, hlavne nech je to zdrave!!!

tiriel
11. jan 2010

Hej,sklamanie bolo obrovske,ale teraz by som nemenila

jankaat.
11. jan 2010

ahojte.. ja som prednedavnom dosla z mesta a akosi sa neviem zohriať zima otrasná 🙄 ..už tak chcem leto..

anxuska
11. jan 2010

jaj,aj ja chcem leto.
elinka v 7 tyždni ani mne nebolo vidno babatko, lek žltkovy vačok a o tyzden bolo srdiečko 🙂

tea333
11. jan 2010

Baby mne svokricka poslala minitopanocky pre babo po drahom, adidasy take podarene..ze to nevydrzala haha 😀

tiriel
11. jan 2010

super svokra, ak sa to dozvie moja tak nakupi určite hrube ponožky za vagon,alebo niečo fleecove čo mu bude dobre v lete 😀

tiriel
11. jan 2010

ja som to inač včera vravela už konečne mojmu otcovi,on je ale palica uriažliva,večne odutá , a na starobu to ide s ním len k horšiemu. od decembra je na mna odutý,že ležim doma a nechodím vonku s malým ako kedysi ale neopýtal sa,či niesom chorá /alebo v tom 😝 / a to pritom prve týždne decembra som bola večne uzimená a sviatky sme premarodili , no ale nevadi . povedala som mu to aj napriek tomu,že už mesiac neviem najst den kedy ma dobru naladu,tak som to vravela aj ked bol oduty,tak sa zdul ešte viac-že "aj keby sa ma pýtal čo mi je,aj tak odtajím že som tehotná a že on aj tak tušil už od oktobra že som v tom,lebo mi niesol z lekárne ovulačny mikrosskop a nedalo mu to, a kukol čo je zapečatene v tmavej obálke 😀 " no ale vyhovorím mu že tehotna som len od decembra? tak nech čaka potomka v juni 😝

tiriel
11. jan 2010

moje spomienky na 11týžden tehu :

"..... drobec je o 4 dni väčší...
teda...som v 11+4 tt, TP 16.12.07 , meria temeno - zadoček 3,41 cm .... "

takže rosi - tvoj drobec ma kráásne miery

lenadka
11. jan 2010

rosienka krasne babatko 😵 😵 😵 je mi luto ze jedno "odislo", no dufam, ze druhe babo bude ok a budes sa s neho tesit, uz teraz ma anjelika kt. bude s vami...neskutocne, ze tak male babatka a uz su tak dokonale, krasne foto, pekne vidiet vseko, rucicky, nozicky, vou 😵

elinka, pis o tom o com potrebujes, nato sme tu, ved kazda tu raz "place" raz sa tesi, o tom to je ze sa vzajomne podporime, potesime...ja dufam, ze sa obavas zbytocne, tí doktori to je fakt kapitola sama o sebe, kazdy povie nieco ine 😝

witchka
11. jan 2010

Ahojte baby, ak mozem, tak sa pridam, nestihnem urcite precitat vsetkych 108 stran 😀 skusim aspon par dozadu, nech som v obraze.
Aj my cakame mimco v auguste, asi 5.8., uvidime realitu. Dufam, ze sa nam vsetkym bude co najlepsie darit az do vitazneho konca 🙂 pekny vecer

evitkamalicka
11. jan 2010

witchka vitaj v klube 😅

lenadka
11. jan 2010

tiriel, no co uz starsie osoby su take, pockaj ake budem my v starobe 😀 jej mne aj bradavica na nose narastie a budem brusit na metle po dedine 😀

bihan
11. jan 2010

Witchka, vítam ťa 😵

dnes som natrafila na tento článok a spomenula som si na našu diskusiu o počítačoch 😉

http://veda.sme.sk/c/5126363/praca-s-internetom...

witchka
11. jan 2010

dakujem babule

tea333
11. jan 2010

witchka vitaj 😉

halintoa
11. jan 2010

Ahoj kočky 🙂 ,
nie som tu pár hodín a vy už sa takto rozmnožíte 😀 , vítam nové mamičky a bublinky 😵 .
KOntrola u doktorky dnes dopadla dobre, som jej tam najprv hysáčila, že nevidím miminko, potom že nevidím srdiečko, tak mi všetko pekne ukázala. Naša bambulka má 6,5mm 😵, doktorka povedala, že to síce sedí na 6 tt+4, ale že to je v poriadku vzhľadom na to, že minule tam ešte bábätko nebolo. Aj fotku mám, ale kedy sa mi ju sem podarí nainštalovať neviem. Tak ako tak, videl ju MM a bol úplne namäkko 😵 😵 😵 .

Rosi: bábätko je nádherné, dokonalé 😵 .

Tea: šikovnica si, len tak ďalej 😉 . Viem, že právo je boj a vyhrajú len tí najvytrvalejší a Ty musíš byť dvojnásob, pri našej tehu-spavej nemoci 😀 .

ladywitch26
11. jan 2010

caute zeny, tak som tu aj ja...dnes som bola u dokiny, tak oficialne mam termin 26.augusta, ale mudrejsia budem az o mesiac po sone. nakolko vobec neviem, kolkodnovy cyklus mam. predtym som mavala 34dni, ale mrchu som mala naposledy len v juli a potom az teraz v novembri, tak tazko povedat.... 🙂

simuska153
11. jan 2010

Ahojte, ja aspon na chvilocku...

Rosienka - je mi to velmi luto ☹ ☹ ☹ , ale maly bojovnik je naaaaadherny 😵 😵 - ved to je uz hotovy cloviecik... tak nech krasne rastie a hlavne, nech je zdravucke 🙂

Elinka, nevzdavaj to - este stale mas nadej... drz sa, myslim na Teba - pevne verim, ze v stredu nam napises krasnu spravu, ze je babatko OK.

Tea, si sikulka, len tak dalej... ja si to uz ani neviem predstavit, ale studenstsky zivot bol kraaaasny...

Co som este chcela? Jaaaj, vitam vsetky nove maminy-cakatelky - august bude fakt plodny... tie zimne vecery robia svoje 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre