♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

zuzannas
4. apr 2010

nooo salat som aj ja tlacila na obed 😀 vlassky..

michaela80
4. apr 2010

ja uz som si tri krat naberala...a zase idem... ej to bude hned kilecko hore po sviatkoch....ale co...mama chut tak si dam...a na kolace akosi nemam chut...to mi akosi nesmakuje...

tea333
4. apr 2010

aaach o naberani poprosim nehovorit, lebo aj z toho priberiem jak vas citam 😝

abbey1
4. apr 2010

Ahojte.Už máme za sebou zdravotnú prechádzku po horách s kámoškou a deťmi,teraz sme boli zbierať v parku veľkonočné vajíčka.A o 17.00 prídu gratulanti manželíkovi.A že kľudné sviatky!!!Malá sa v bruchu búri,ale má smolu.Musí vydržať a ja s ňou.Inak i ja cikám poctivo každú chvíľu.Milujem keď výjdem z WC a mám potrebu ísť zasa.Vraždila by som.A o priberaní uvidíme po sviatkoch,my k tomu máme samé oslavy a mám napečené i moje bezlaktozové koláče,tak papám jedna radosť.

anxuska
4. apr 2010

Ahoj, tak ja som sa zas dlho neozvala, bohužial som zas bola v nemocnici a dnes ma pustili, ako zlý sen je to moje tehotenstvo. tá serclage našťastie drží, tak teraz musím len ležať a dúfať, že mi bolesti zas nezačnú 😠

abbey1
4. apr 2010

Anxuska.Veľmi držíme päste,nech to vydrží čo najdlhšie.Inak,toto je moje 3.teho,ale znášam ho najhoršie.Uplne sa teším na kontrolu 13.4.lebo už potrebujem konzultovať s lekárkou.Ešte mám toľko plánov ako si užívať tehuľkovanie,ale pripadám si ako lazar.Buď mi je super a som plná energie,alebo ma bolí celý človek.Posledné 2 dni hrozné bolesti v podbrušku,také rezanie a pichanie.Máte to niekto?.Neviem,či to môže byť rozťahovaním maternice.Doktorke sa stále zdá,že mám malé bruško,ale tak aj pri prvých deťoch +6kg.Ale nepamätám si tie bolesti.Tak uvidíme.Možno som len uzkostnejšia.Ale včera som sa úplne vyľakala a chcela volať doktorke.

anxuska
4. apr 2010

abbey dakujem, s tými bolesťami neviem, ja som mala rôzne bolesti, no nič dobré neznamenali... no mna boleli hlavne kríže

peta131
4. apr 2010

abbey mna tiez dost casto bolieva v podbrusku raz na lavej strane a potom na pravej asi vajecniky alebo co to 😖 aj doktor mi uz pozeral vajecniky a su v poriadku tak to bude asi tym ze sa nam brusko roztahuje...
ja mam tiez cele tehu nejake problemy, najprv som prve 4 mesiace kompletne pregrcala (este aj teraz ma to sem tam chyti) teraz mi pre zmenu maly neskutocne tlaci na mechur tak furt som len na zachode, od zaciatka tehu ma trapia kvasinky tak stale musim tabletky vkladat a vobec mi nezaberaju vkuse mam vytok...a uz ma zacala aj dost zaha palit...a stale by som len spala a spala kde si sadnem tam zaspim staci ze idem psa vyvencit a uz som unavena 😝 no a takto by som sa mohla stazovat a stazovat 😀 😝 ale ja hovorim moze byt aj horsie a taketo veci vydrzim ved to nebude trvat vecne 😀 hlavne aby bol maly v poriadku 🙂

dnes je tu nejako ticho 😕

abbey1
4. apr 2010

Dík za povzbudenie.Musíme sa veru s tými babuľkami ešte potrápiť.Všetko by sme vydržali,len mať záruku,že sa nič zlé nedeje a sú Ok.Ozaj naša téma je permanentne dosť kľudná.Asi sme vyťažené maminy.Tak veľa zdravia,a ostatné bude v pohode.

halintoa
4. apr 2010

Ahoj kočky,
hmm, čítam že šalátujete, koláčujete... Ja som nič nepiekla - drahý vravel, že jemu to nechýba a keby som mala napiecť sebe, tak to môžem rovno celé aj zjesť, on má rád čokoládky a keksíky, pečené moc nie, tak som to vzdala... Ani žiadne sviatočné menu sa nekoná, dnes sme mali kapustnicu od včera a ostane aj na zajtra a asi spravím cestoviny a dáme si ich s grankom alebo strúhankou 😝 . Dnes sme sa boli s mm a psami prejsť po lese, bolo krásne 😵 a bambuľka je dnes tiež aktívna, každú chvíľku cítim kopkanie a mrvenie 😵 😵 .
AKo znášate polievačky? My sme zamkli bránku a zajtra nikoho nepustíme, urobíme si pyžamkový deň 🙂 .

lenadka
4. apr 2010

caute, ja som dnes vypekala ako blazniva zase 😅..no zato som nevarila okrem pliecka udeneho rolovaneho nic..salat sme urobili vecer a rano som spravila bublaninu s cucoriedkami-mala chcela a po obede ked uz ma nebavilo pred tv sediet som upiekla bialose a z okrajkov take trojuholniky syrove-slane a potom ma napadli oskvarkove pagace, tak som ich do 22.00 piekla tava, lebo kym cesto nakyslo, skvarky sa rozmrazili....kedy ma to napadne hned spravim kysnuite cesto z kila muky, rozdelim na polovicu a peciem sladke aj slane...takto som robila 2x s pol kila, niekedy som fakt brutalne pribrzdena 😀 😀 😀

tiez si myslim ze ci citame alebo nie smutne pribehy, zle veci sa deju, tak ci tak, a je jedno ci sa tym zaoberame....dvihanie ruk a omotanie snury...dobra povera....😅...to by uz to moje male bolo omotane ako motyl v zamotku 😅 ... toto jednoducho neovplyvnime....je to nahoda, smola, osud?

zajtra vam prajem aby ste tu oblievacku v zdravi prezili....uz sa tesim ako nas kocur na kupanie 😅 neznasam oblievanie, nech sibu, trepnu na mna tie smradlave vonavky, ale vodu takto nemusim ☹

denisocka
5. apr 2010

dobre ranko ... šunka,šalat , plnina , kofola a káva ... to su moje dnešne ranajky .....

včera ma sklamala ta BAtorička,kedže som videla inu batoričku pred msiacom ,tak zn tejto som mala uplne mišung, muž tomu nechapal do konca .... a tak som a tešila.

denisocka
5. apr 2010

anxuska,mrzi ma že si zas ležala v nemocnici, už nech je august,že ? bože, už iba 4mesiace

tea333
5. apr 2010

anxuska tak ta nemocka ma mrzi 😔

denisocka ranajky zavidim, u nas hrianky,..zobrala som syrek od otca- asi 2 platky, a akurat varim sunku, tak budeme mat aspon nieco, ale zavidim bratom a mame, ti su u babky na vychode a sviatocne sa tam objedaju 😵
aj ja chceeeem!!!

denisocka
5. apr 2010

no, objedaju aj oblievaju ... sudeda tu rano hrešila až nas zobudila,že ju vopchali do vane a sprchovali ladovou vodou 😀

marija
5. apr 2010

Ahojte kocky. Tak si dnes uzite poriadne vody, moja mala je od vcera chora a opat na ATB, tak sme skoncili na pohotovosti, takze ziadne navstevy u nas nehrozia a ani voda... len nas tatino nas rano trosku vysibal nech sme krasne (co uz sme) 😝 a zdrave (snad uz budeme).

Anxuska drz sa a co najviac oddychuj aby sa bolesti nevratili.

michaela80
5. apr 2010

no ja som sa zobudila asi so zapalom dutin...takze zajtra nabeh k lekarke, lebo toto bez tabletiek neprejde...takze som povedla ze max vonavku znesiem ze ziadna voda sa konat v sprche nebude... 😠 😠 😠 😠

tea333
5. apr 2010

miska tak zapal dutin mi je doverne znamy, kedze moje dutiny reaguju aj na zavany vetra 😠
aj vcera ma z dutin bolela cela hlava, lebo u nas fukalo 😒
ja inak olievacky zduse nenavidim, uz od detstva, pride mi to ako totalne nespravodliva kravina!! 😠
prepacte ze sa rozhorcujem, ale pripomenulo mi to detstvo..neznasala som ze ma oblievali a vonavkovali.vsetko smrdelo, s mamou sme zmyvlai podlahu snad 15x a potom som im este za to mala davat sladkosti a peniaze!!
moji mladsi bratia poobede vzdy prisli s par tisic korunami (ano uz ako 8 rocni dostali napriklad 3000) a kilami cokolady.nastastie sa so mnou vzdy podelili, ale ja som si nemala co obliect a oni si vyberali, co si za tolko vela penazi kupia 😠

michaela80
5. apr 2010

aj uz som mala zapal dutin vo februari...a som z toho nervozna lebo to nechce ist von, dole to nesteka vyfukat sa to neda....noc bola upny horor...
maly si tiez tak vie vykupat eurace....a tu cokoladu potom nema kto jjest, lebo tie vajcia a zajace su hnusne...

michaela80
5. apr 2010
lulusha
5. apr 2010

ahojte baby! ja som teraz u nasich v Komarne, napchavam sa jedna radost, uz mi sunka s chrenom ide aj cez usi 😀 ale robila som si na to chute uz asi mesiac, takze mam, co som chcela 🙂 dnes uz ideme naspat do Blavy, zajtra robota, ale moc sa mi nechce...nerobi mi dobre sediet cely den za pocitacom...ved uvidime...

lenadka
5. apr 2010

caute, u nas kolace na stole aj na ranajky sme sa nimi džgali, mala caka na kupacov a zatial nikto nebol...az mi je to divnô, chuda taka je nedockava na okne zavesena 😅, bratranec by jej mal prist a dedovia obaja a moj brat hadam, nech sa jej to rata...inak u nas prsi, tak sa deckam asi po sibackach chodit nechce 😅 akurat rano som zamkla, lebo behali puberatci po dedine s vedierkami 😅 a to by som mal nerada v chodbe...
inak tie vajcia su fakt desne, ja som preto kupila len kinderka a potom pozeram na zlozenie-teda podiel kakaa, tie 5% šity to je podes normalne...v kauflande mali slusne naozaj cokoladove kuriatka a este mam par orion lentilkovych 😉

michaela80
5. apr 2010

oj to preco ju tak dedkovia nechavaju cakat...chudatko...

michaela80
5. apr 2010

lenadka ja som mojim kupila z belgickej cokolady...minuly rok mal maly futbalku v realnej velkosti a manzel prsia v cipkovanej podprsenke a teraz ma maly taku krasnu opicku a manzel anjelika...je to mix horkej a bielej cokolady..a chuti to vyborne...ja tiez pozeram ake vajicka kupim ale vela krat maly donesie take ze to stoji par tyzdnov v sufliku a potom to vyhodim...

abbey1
5. apr 2010

Ahojte.My už máme po očakávaných návštevách a teraz do večera nuda.A zajtra už troška do práce.Ale hrozne sa mi nechce.práve som dnes vyjednávala s drahým,že by som hádam aj na PN mohla na chvíľku.Ale to je len zbožné prianie.Už sa ma klienti vypytujú koľko budem doma a či nebudem aj popri materskej.Dieťa do batohu ako indianska babička.Ja som celá šťastná,že si po tých rokoch trochu oddýchnem doma.Ani jednu materskú som si nevychutnala na plno.Inak pacientom prajem skoré vyliečenie.

michaela80
5. apr 2010

abbey ja som zase na PN od 6 tt a uz mi sviha... ale zase ja som si v robote svojim vlastnym panom.....

abbey1
5. apr 2010

Ja tiež.Keď je najhoršie,tak si dám voľno,ale aj tak mám pocit,že som v 1 kole.Dcéra-škola,práca,dcéra,práca.Ale už len necelé 2mesiace a v tom ešte 1 dovolenka.Ale som ako malé dieťa pred prázdninami-čím sú bližšie,tým viac sa nemôžem dočkať.

abbey1
5. apr 2010

Michaela,a máš aj problémy,alebo si tak preventívne PN? Dúfam,že nič vážne.Inak pozerala som aprílovky a májovky a strašne veľa detí sa rodí v predstihu.Nechápali sme s manželom,či samé komplikácie,alebo zle vyrátané termíny.Inak o 4 mesiace už budeme pestovať.Sa teším!!!

michaela80
5. apr 2010

kvoli prvemu lebo je narodeny 30 tt+3 z velmi rizikovej gravidity...celu som prelezala striedavo v nemocnici a doma...
takze preto a aj teraz chodim v podstate 3 krat do mesiaca do poradne...

abbey1
5. apr 2010

Tak sa držte čo najdlhšie.Teraz som si pozerala tvoje albumy.Malý je super.A čo tie odrastené mačičky?Super.A dúfam,že teraz žiadne komplikácie nemáš.Ja som bola tiež doma 2 mesiace a zúfalstvo.To ja si len tak sťažujem.jasné,že som rada,že sme OK a môžeme normálne fungovať.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre