♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

marija
9. apr 2010

Rubi parada ;) pridavam svoje. Este som si ho nidky nefotila sama 😀

nikitka231
9. apr 2010

marija mini pidi bruskooo...ozaj krasne na 24tt malickeee.... 😉

biba12
9. apr 2010

Pekne bruska baby, ja ze mam velke a je take asi ako to vase. Dnes mam nahovno den. Malemu sa usta nezatvoria, sme v obdobi preco? Na kazdu moju vetu dostanem odpoved preco... Bavby, dnes to fakt nezvladam.... Nonstop jaci mamiiiii.... a pri tom si vie pomnoct aj sam.... Do vecera sa asi odbachnem.
Co sa tyka Janky... Na tehu ma kopec casu, zbytocne pokusat osud, lepsie je dostudovat, nieco prezit a nie od 17-tich travit cas pri hrncoch. Je mi luto co sa jej stalo, 2 krat za sebou je fakt smola, ale asi jej je nieco naznacovane... Odniekal zhora. Ja som sice ateista, ale verim, ze nejaky osud existuje, obcas mu treba pomoct, ale ked to nejde, tak to nejde a lepsie je nechat veci dozriet...
Dakujem za info o tom morfol.UTZ.
Co sa tyka krc.zil, pri prvom tehu som ich nemala, ale teraz sa mi na lavej nohe pod kolenom zacina vyduvat zila.... Idem si dnes kupit kompresne pancuchy a pokial to pojde tak ich budem nosit. Sprchujem si nohy studenou vodou, vykladam kazdy vecer... Co este mozem spravit, aby som to minimalizovala?

biba12
9. apr 2010

Marija, TY mas fakt malinke brusko, to je zlate...

biba12
9. apr 2010

Deni a Tvoj maly berie nieco na tu imunitu?

rubinka
9. apr 2010

Baby pekné bruška máte 🙂

denisocka
9. apr 2010

Tak mam horsie spravy,krcok je makky,nasadit magnezium,lezat,o tyzden kontrola a uvidi sa ci nebudu podsivat.ach boze

marija
9. apr 2010

biba, nikitka, rubinka dakujem. Ja som aj pri malej mala dlho male a potom ked som poridla vsetci sa pytali kde som vzala dieta 😀 ale to som bola v zime tehotna a pod kabatok aj tak nic nebolo vidno. Teraz to uz pekne budem vsade ukazovat 😉 ale je to sradna lebo aj s malou bolo male a pritom mala pri porode 3,7kg, neviem ako sa tam tie deticky dokazu tak poskladat 😎

marija
9. apr 2010

Deni tak sup sup lahnut, nohy hore, magnezium do pusiny a dufam, ze nebude treba nic podsivat... au...

rubinka
9. apr 2010

Juj Deni tak hádam sa to zlepší. 😒

biba12
9. apr 2010

Deni, tak sa setri, aj ked pri malom dietati to fakt velmi nejde.

denisocka
9. apr 2010

Ja ani neviem ako to je bezne alebo nebezpecne,s tym som ani vo sne neratala

maculienka123
9. apr 2010

deni a ako ta vysetroval rukou?

denisocka
9. apr 2010

Hej jasne rukou

maculienka123
9. apr 2010

to ako citi az ku krcku?

nikitka231
9. apr 2010

deni nedavaj sa zasivat ani za svet,robilo sa to kedysi aj teraz ,mojej mame to robili a ma doteraz ranky na krcku.... 😠
ja som bola na rizikovom od 20tt otvorena postupne na 2,3,4cm ..cize v 30tt na 4cm preto som aj rychlo porodila...a zasit som sa nedala 😉

anxuska
9. apr 2010

Deni, je mi to lúto 😠
tak pekne ležkaj, možno to nebude nutné zašívať...
baby vy už máte tiež pekné brušká, myslela som si, že s brušiskom behám sama 🙂

zuzana76
9. apr 2010

deni, cozee , na teba sa tiez musi vsetko nalepit, rozne komplikacie, dufam,ze to vydrzis bez zasitia

denisocka
9. apr 2010

Joj do teraz ma ani nenapadlo ze toto sa stane.rodit som sla z CS 0

denisocka
9. apr 2010

Boze,ako mam lezat s malym,no koniec

rubinka
9. apr 2010

Macu tebe nevyšetrujú na poradni krčok? Mne to tiež vždy rukou pozerá.

anxuska
9. apr 2010

deni neboj, dá sa to. ja tiež musím ležať, len na wc a mám 1,5 ročného syna... kruté, ale stále lepšie ako nemocnica.
a ja som teraz v 21 tt mala krčok 0,5 cm a otvorená na prst 😒

januliatko1985
9. apr 2010

aj mne dr zakazdym pozera krcok rukou, ja som zatial vsetko mala doteraz v poriadku , ta dufam, ze aj nadelej to tak pojde.

marija, zlateeeee to brusko mas 😵

deni, tak nohy hore a veget aj ked pri malom to urcite nebude lahke 😒

michaela80
9. apr 2010

jooj..deni ..no nic babky tetky budu musiet pomahat...co uz...

tea333
9. apr 2010

ach deni, je mi luto, fakt no prave tebe sa to musi diat, ked uz si mala komplikacie a doma mas maleho 😠 😒 ☹

denisocka
9. apr 2010

Anxus a si podsita? Ja som kupila nejake ine magnezko nie magne b6 ale mg+b6 , v 1tbl je 60mg horcik a 5mg b6 tak hadam to je to iste

anxuska
9. apr 2010

som, to sa ani inak nedalo ☹ a berem 6tabletiek magnézia a salbutamol, bo mne dosť tvrdlo bruško, ale už je to lepšie 🙂

denisocka
9. apr 2010

A to mas original ten drahy Magne b6?

maculienka123
9. apr 2010

mna vysetruje vzdy rukou,len nikdy mi nic nepovedal,teraz ma na morfo nevysetrovali,tak mozno aj ja som otvorena,ja neviem

deni,to bude dobre urcite 😉

denisocka
9. apr 2010

Macu uz si prestan domyslat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre