♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evitkamalicka
14. jan 2010

a budem teraz uz chodit kazde 4 tyzdne

lenadka
14. jan 2010

my mame jeep cherokee a to je riadny traktor 😀 😀 😀 to mm strasne chcel, ze sa s tym vyvezieme aj daleko do hor...a aj tak je, na hriby sme tak behali....a zas nebojim sa v nom, zrazit sa s niekym tak ho prelezieme...

tretulka gratulujem! 😀

anxuska
14. jan 2010

gabusssa ja chodím každé tri týždne, ale to preto, že mám rizikové tehotenstvo, inak sa má chodiť raz do mesiaca

lenadka
14. jan 2010

gabusa j som bola 18.12. a teraz idem 22.1. tak ze asi taky isty cas medzi poradnami 😉

tinka, ja cakam druhe a brusko mi vidno ovela skor ako pri malej, vtedy asi az v 4 mesiaci mi trosku vykuklo, teraz ho uz mam take ako vtedy v 4 mes. a ty ako?

evitkamalicka
14. jan 2010

aj mne uz vidno brusko

anxuska
14. jan 2010

no a buruško zatial mám, napríklad ked potrebujem cikať, alebo ked vstanem, mi malý vysplhá, ale akonáhle som vo vertikalnej polohe mizne 🙂

awe
14. jan 2010

ahojte kocky,

niektore si ma snad pamatate, uz som tu dlho neprispela....a uz ani nemam cim, kedze uz medzi vas nepatrim 😔

diagnostikovali nam zamlknuty potrat (MA) v 11tt, caka nas zakrok, babatko sa prestalo vyvijat 😔 😔 😔

vsetkym vam zo srdca prajem, aby ste si tehulkovanie uzili v zdravi a nech sa vam v auguste narodia vase vytuzene pokladiky 😔

budem si vas citat, ked budem mat silu.

evitkamalicka
14. jan 2010

awe to je mi velmi luto, drz sa

lenadka
14. jan 2010

aa zabudla som este som bola 5.1. na krv-tak aj to sa pocita 😕

gabusssa
14. jan 2010

Evitka, Michaela: A mali ste nejaké problémy? Vy ste boli 4x kým ja 1 🙂

Tinka, tak aj Ty ideš dobre neskoro oproti poslednej kontrole. Zrejme naši doktori sú nejakí benevolentnejší...

evitkamalicka
14. jan 2010

gabusa nemala som ziadne problemy a ani nie som na rizikovom

anxuska
14. jan 2010

awe, velmi smutná správa, ☹ , je mi to lúto ☹

lenadka
14. jan 2010

awe 😢 je mi to luto, drz sa, teraz ti asi ziadne slova nepomozu-len cas 😔 mozno ani ten nie, tiez som dlho po MA citila prazno...je mi to hrozne luto, ze sa ti to stalo ☹

gabusssa
14. jan 2010

Awe aj mne je to veľmi ľúto...Budem Ti držať palčeky, aby si bola čoskoro znovu ok...

lenadka
14. jan 2010

anuska aj mne mizne vo vertikale...

mib
14. jan 2010

ahojte babky,

ja dnes zase len na chvilocku. idem vam vyrozpravat moje zazitky z hematologie. dnes som isla na kompletne vysetrenie krvy kvoli trombofilnym mutaciam. v nemocnici som bola na siedmu nalacno. krv mi zobrali pred osmou a do hodiny mali byt vysledky. tak som sa potesila, ze do desiatej budem vybavena. ale to som si iba myslela. 😖 pokazil sa im system a na vysledky som cakala do pol druhej. 😠 najhorsie bolo, ze som nemohla odist a vratit sa iny den, lebo od tych vysledkov zaviselo dalsie davkovanie liekov. no horor. ... ani vam nemusim hovorit, aka som unavena. 😢 tak som rada, ze zajtra nemusim vstavat do prace a oddychnem si.

... idem si vas trosku docitat ... aj ked vela toho asi dnes nezvladnem. 😖

lenadka
14. jan 2010

no a uz tu slzim ako slon...musim si dat pauzu 😔

awe
14. jan 2010

dakujem vam vsetkym 😔

halintoa
14. jan 2010

awe: drž sa 😔

tretulka
14. jan 2010

awe, drz sa...tiez som to prezila...vela sil...

dakujem kocky, fotku mi najprv nechcel dr. dat, ze nabuduce, ze bude viac vidiet, ale nakoniec ho asi moj smutny pohlad presvedcil a dal mi ju 🙂
velkost fazulky nespominal, len co som zacula ze diktoval sestricke nieco CRP 29? ak som dobre registrovala, lebo ja som len hladela na monitor a kochala sa pohladaom na fazulku 😵
na dalsiu poradnu idem 4.2., to budem 13tt, na odbery idem v pondelok

mib
14. jan 2010

awe, to je smutna sprava. drzim palce, aby to co najskor prebolelo. nic ine nepomoze. 😔 opatruj sa.

zuzana76
14. jan 2010

awe, to mi je velmi luto? a kedy sa prestalo vyvijat? rastlo az do toho 11 tyzdna? alebo s aprestalo vyvijat uz skor?

drz sa, aj ja som si tym presla, MA v 11 tt s tym,ze babetko sa prestalo vyvijat v nejakom 6 tt

zuzana76
14. jan 2010

to mi je velmi luto / bez otaznika / ☹

zuzannas
14. jan 2010

Tinka66: ja nemam zatial brusko ani nahodou 😉 aj pri prvom som ho zacala mat az niekedy na konci 4.mesiaca, ludia az v piatom mesiaci videli, ze som tehotna, teda oni si mysleli, ze som iba trochu pribrala 😀 myslim si, ze teraz to bude asi tak isto, uvidime...

Awe: drz sa! zelam Ti, aby sa vam co najskor podarilo druhe babetko a bola si stastna!

awe
14. jan 2010

dakujem, ste zlate 😔

zuzi - zrejme sa prestalo vyvijat skor, lebo podla usg bolo na 9tt, ale nebilo srdiecko... 😔

zuzana76
14. jan 2010

awe ☹ ☹ , zelam vela sil a po 3. mesiacoch sa mozete znova zacat snazit, sice niekotri Dr. hovoria az 6 mesiacov, ale ini, ze 3. stacia.

Skus si dat porobit nejake vysetrenia - hematologicke, endokrinologicke, najma, ci nemas trombofiliu a ine mutacie , poruchy stitnej zlazy, to je take nejbeznejsie , co sposobuje MA

carmenn323
14. jan 2010

Cauko mile tehulky som rada,ze je takato stranka kde si mozeme pokecat a poradit.Dufam,ze ma primete medzi vas.Citala som par komentarov velmi ma to zaujalo.AWE je to smutne ale musis byt silna

evitkamalicka
14. jan 2010

carmen vitaj

jankaat.
14. jan 2010

awe je mi to luto

carmenn323
14. jan 2010

Dakujem za privitanie 🙂 mame skoro rovnaky termin brusko uz rastie?Ja cakam prve babetko prislo necakane ale velmi sa tesime a dufam,ze vsetko bude dobre.V utorok som dostala knizku tak sa tesim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre