♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

majka35
27. júl 2010

@katulkaaaaaa jasne, ja len zo zvedavosti 😉

liba78
27. júl 2010

Ahojte babulky... tak mne sa dnešnú noc podarilo spať 5 hodín 😀 😀 😀 , ani neviem ako 😉 . Keby to tak bolo každú noc bolo by super.
@groka tak ešte si 2v1, no drž sa nezávidím tých poslíčkov /alebo už ide do tuhého a sú kontrakcie ?/ v každom prípade dávaj na seba pozor. 🙂 Inak už máte dobrú váhu 😉 😉
@lucia20 neboj, doktori sa veľa krát mýlia. Mám sestru nádherná 17-ročná kočka, má za sebou 1.rok gympla. A je úplne zdravá a v pohode. A keď ju mamina čakala, dávali jej také prognózy že radšej nerozpisujem ...
@dajna11 tak aspoň niesom sama, panva a podvozok sú jediné bolesti ktoré dnes ráno fakt mám. A ešte pravá noha v kĺbe 😝 , hovorím si že je to počasím 😀

@akika722 Držím palce, všetko bude ok a určite ti dnes určia aj termín 😀

katulkaaaaaa
27. júl 2010

@dajna11 ja mometalne nemam bolesti ,ale ked maly kopne citim ho doslova vsade 😉
@groka tak drzim palce aby sa ti to uz cim skor rozbehlo 😵
@vladka84 aj mna cakaju papierovacky po porode idem prerusit zivnost a uzivat si matersku
baby ja som dneska taka nervozna,neviem to ani opisat vrazdila by som
😀 😀 😀 idem kamoske na kavu lebo to na mna doma vsetko pada 😠 a tie smsky si este v kope?este sa kotulas?akoze nic ma viac nevie nastartovat.....keby som rodila tak uz to vsetci vedia nie? 😀 😀 😀

groka
27. júl 2010

@liba78 som stastna ako blcha za tu vahu,o par dkg bude mat viac ako starsi,ak sa narodi na koniec 38tt
neviem mozu to byt uz aj kontrakcie nie falosne 😀 buh vi,ci doki pomohol svojou rukou,mala som aj v noci po sexe neskutocne bolesti,ale ja som zaspala pri nich zazrakom,ale maly mi strasne tlaci na konecnik,na krcok,to ma strasne rpestrasne boli

groka
27. júl 2010

a dik baby,bodaj by sa to rozehlo aj vam uz

liba78
27. júl 2010

@katulkaaaaaa uži si kávičku, a kašli na sms. Sme na tom podobne, akurát mne volajú ☹

@groka ja chcem ešte vydržať ... V pondelok idem pre malého do tábora a chcem mu spraviť pekný deň. Moc sa mu tam nepáči ☹ včera som mu volala ☹ . Inak mám takú tajnú túžbu, keby to na mňa malo prísť skôr, tak chcem budúci týždeň z utorka na stredu. To bude presne 11 rokov po mojom prevorodenom Maťkovi 😉

groka
27. júl 2010

@liba78 dokedy bude v tabore?

kvietok121
27. júl 2010

dobre ranko musim vas trosku docitat

@lucia20 tak okolo tych 20 by bolo ideal, to by bolo skvele 😀
@lucia20 suhlasim s akikou, my sme tiez nemali otehotniet, nikdy, jedinu sancu sme mali umele oplodnenie pan boh chcel vsak inak

liba78
27. júl 2010

@groka do pondelka 2.8. 🙂

groka
27. júl 2010

@liba78 chudacik

kvietok121
27. júl 2010

@mimi21mimi vitaj medzi nami

liba78
27. júl 2010

@groka išla by som pre neho aj skôr, ale musí vydržať. 😖 Sám tam chcel ísť, tak dúfam, že dnes im urobia nejaký dobrý program a jemu sa bude páčiť 🙂

barinkova
27. júl 2010

dobre ranko pekny dnk kocky prajem

kvietok121
27. júl 2010

@katulkaaaaaa skoda ze predpoved nevysla, vraveli to tak presvedcivo 😉 , chod si dat kavicku na ukludnenie neboj zachvilku to bude tu
@groka necch to uz mas za sebou

kvietok121
27. júl 2010

@liba78 neboj bude sa mu pacit a 2. je zachvilku

liba78
27. júl 2010

@kvietok121 dúúúfam, že sa mu zapáči ☹
@barinkova aj tebe dobré ránko, nejak dlho spíš /ale to zo mňa hovorí závisť 😉 /

dajna11
27. júl 2010

@liba78 no dúfam že to rozhýbem a že do toho termínu ma nič zvlástne nečaka....v piatok idem k lekárovi ale zistujem že toto obdobie dovolneniek je hrúza!!!včera som sa mu nemohla dovolať,dnes že mám prísť na buduci týžden....no nedala som sa.tento týžden a basta.....ved mám chodiť už každý týžden nie?tak nech sa stara!!! 🙂

barinkova
27. júl 2010

@liba78 nemozem v noci spat a rano by som spala

tiffanka
27. júl 2010

Dobréé ránečko 😉
Čo sa chystáte dneska porábať? 🙂 Či len leňošiť? :-P

dajna11
27. júl 2010

@tiffanka dve hodky sa chystám do obchodu a pojdem urobiť milému nejaké kysnuté koláče ked po nich tolko baží a potom ma bude zvyšok večera trápiť tým aký je tlstý a ako priberá🙂)

mirmaj
27. júl 2010

ahojte, ja som po poradni, takže otvorená na jeden prst, takže tak skoro to ešte nevyzerá že by sa to rozbehlo, jedine ak by prišlo niečo nečakané. poradňa o týždeň ak neporodíme dovtedy 🙂 🙂

liba78
27. júl 2010

@tiffanka ahoj, aj tebe sa dobre spalo ? Ja som sama doma, tak možno beriem tú druhú možnosť 😀 😀
@barinkova tak tam je pes zakovaný, a ja že ťa priradím k tým šťastným čo spia ako bábätká
@dajna11 nedaj sa odbiť... 😉

liba78
27. júl 2010

@mirmaj hlavne, že všetko v poriadku. Rozbehnúť sa to môže kedykoľvek a ani nemrkneš 🙂 🙂 🙂

mirmaj
27. júl 2010

@liba78 jasne aj ja sa teším, že sa jej stale páči v brušku, ale už každú noc si líham s tým, že v noci možno praskne voda a je to posledny večer čo si idem ľahnúť s bruškom 😀 😀

kvietok121
27. júl 2010

@liba78 neboj zapaci, najde kamosov a bude dobre

kvietok121
27. júl 2010

@dajna11 je to naozaj tazke niekoho zohnat, moj dr nastastie uz mal dovolenku tak dufam ze uz nebude mat, ale do svojej ambulancie mal hned nahradu svoju sestru, obidvaja su vlemi zlati 😀

kvietok121
27. júl 2010

@barinkova aj ja teraz rano spim dlhsie, teda som hore ale nemozem sa postavit z postele vsetko ma boli 😝 rano sa citim viac unavenejsia ako vecer

kvietok121
27. júl 2010

@tiffanka ja pracujem: periem a zehlim vecicky pre maleho drobceka ... robim to prvy krat tak sa vtesujem 😀

dajna11
27. júl 2010

@liba78 no nahnevalo ma to......ked každý týžden tak každý týžden.už ani na prietoky nemusim podla neho a ešte aj toto....viem,mali volno,on mal služby v nemocnici.....a v auguste má dovolenku....tak snád tú chvilu čo tu ešte bude sa može venovať nie?

kvietok121
27. júl 2010

@mirmaj takze uz len tyzden?? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre