♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

barinkova
15. aug 2010

@majka35 vysvetlis mi to prosim ta napisem to sem nerozumiem tym vyrazom.TP-PM:11.8.10,TP-USG:12.8.10, a na papieri ultrazvukove vysetrenie mam dole ako je hmotnost 13.8.10

majka35
15. aug 2010

u nás dážď nehrozí a to mám ísť vyberať stehy ... joooj, keby sa mi tak chcelo, ako sa mi nechce

vladka84
15. aug 2010

@majka35 je to super, uvidis, uz sa to bude len zlepsovat a o par rokov, ked uvidis ake su z nich partacky, ani si nespomenies, ake stresy to boli po porode... drzim palce! 😉

majka35
15. aug 2010

@barinkova TP-PM: to je termín pôrodu podľa poslednej menštruácie, no a TP-USG - to je to, čo som ti spomínala, termín pôrodu podľa ultrazvuku, čiže podľa veľkosti drobčeka

barinkova
15. aug 2010

@majka35 takze ten je spolahlivejsi ze?podla ultrazvuku

majka35
15. aug 2010

@barinkova môj gynekológ sa riadil podľa ultrazvuku, ja som malay termín podľa poslednej menštruácie 22.8., ale podľa USG 14.8., plánovaná sekcia sa robí týždeň pred termínom, preto ma odrodil už 6.8.

majka35
15. aug 2010

juj, baby, ďakujem, som rada, že barborka pochopila, že je stále naše zlatíčko, aj ked sa jej teraz nemôžem tak venovať

barinkova
15. aug 2010

@majka35 ja som mala ale normalny porod prvy,2dni po termine

majka35
15. aug 2010

@barinkova to nemá nič spoločné s tým, aký máš prvý pôrod, ja len na vysvetlenie

lucia20
15. aug 2010

@vladka84 no tak nejako. tiez mi to trva len dva dni, ale uz som unavena... ani spat, ani stat, vcera ani sediet.. no mala som dost...
nehnevaju ma tie boelsti, ale keby sa to chcelo rozhybat. bud nech sa to spusti alebo zastavi....

dnes mam den obzerstva. :D spravila som parene buchty, upiekla kremese. no dnes mi bude riadne zle. :D ale stoji to za to. :D:D:D:D

@katulkaaaaaa zlatko nemas za co.. ved na to sa mame. vy pomahate mne a ja vam...

@liba78 jezis to je super ze ste uz doma. my sme na vas tak mysleli. muselo sa vam riadne stikat.... skoda, ze sme nemali mobil. malinky ma krasne miery. dufam, ze ste v poriadku. :D

@barinkova ja si myslim, ze je este vysoko. ja mam brusko ovela nizsie...

eis4
15. aug 2010

ahojte.ja mám termín 25 august a už 4 deň mi strašne opuchaju nohy(mám ich ako slon)už ráno ked sa zobudím ich mám opuchnuté a to si ich natieram vykladám ale nič nepomáha.už 4 dni mi neodpuchli.svokra povedala že mám určite zavolať lekárovi lebo sa určite velmi zavodňujem a mal by mi dať nejaku inekciu či tabletku.čo si o tom myslíte?som prvorodička tak vobec neviem čo a ako.

majka35
15. aug 2010

@eis4 určite by som lekárovi volala ... svokra má pravdu, aj keď zvyčajne pravdu nemávajú 😉

lucia20
15. aug 2010

@katulkaaaaaa
@liba78 malinky je nadherny... baby ja si tiez vravi, ze stvrte tehu uz nikdy. a viem ze o par rokov budem zase tehu. :D

@vladka84 zaruku ti nikto neda a my sme toho zivim dokazom. moj muz bude robit iba na volzky. :D

lucia20
15. aug 2010

@majka35 ale ked nahodou tie nase svokry maju pravdu, tak je to na porazenie... 😠 😀

mirmaj
15. aug 2010

@memory97 a ja že ako presne vieš koľko ste pribrali 🙂 už som rozmýšľala ako by ju bolo možne doma odvažiť 🙂 ale vidím aj na pohľad, že dobre priberáme, tak som kľudná 🙂

no to určite skončí raz a potom nam to bude zasa ľúto 😀 😀

katulkaaaaaa
15. aug 2010

@eis4 urcite volaj doktorovi,nemas nahodou aj vysoky tlak?v tehu su opuchy nebezpecne

katulkaaaaaa
15. aug 2010

ked uz porovnavate ci kleslo brucho,mrknite na to moje...odfotene teraz ,zajtra sme 41tt...ja nevidim rozdiel ci kleslo ci nie

ladena
15. aug 2010

@eis4 ahojte,aj ja mam napuchle hohy len dole ze mi nejsu vidiet vôbec kotníky a dr. mi povedal ze to sa stáva pred porodom,ale niektora ma problemy s obličkami... ja už to vydržím do zajtra idem už na príjem

barinkova
15. aug 2010

@katulkaaaaaa mne sa zda ze ti kleslo

katulkaaaaaa
15. aug 2010

kde ste sa vsetky stratili???mala pozera toy story,mm isiel na futbal...za hodku idem este obehat moje babky,mozno dalsia prechadzka pomoze 😉

21
15. aug 2010

Dievcata, nestiham vas citat, nebol internet..., od noci a cele doobedie bola strasna burka, sama tma, k depkam mi to nepridalo, je 20°C-aspon to, super sa dycha, ale je pod mrakom, neda sa ist von...Nejde ani kablovka, segra z malacek volala, ze v TV davaju, ze mame zaplavy... No nemam ziadne info, aaaale uz mozem skocit na net... Tak sa idem informovat...

21
15. aug 2010

@liba78 , naaadherny chlapcek...Fakt.

vladka84
15. aug 2010

a mame po burke...ale riadne zhrmelo, hned je lepsi vzduch von 😉
baby, neviete mi niektora poradit co robit so susedom, ktory byva nad nami a ktoremu tak zateka balkon, ze ked poriadne prsi, mam namoknute cele steny a normalne mi z nich kvapka... pred 2 rokmi sme nas balkon opravovali, lebo nam odpadavala omietka, mame ho zaskleneny, ale je nam to hovno platne (sorry za vyraz, ale uz ma vytaca), ked nejaky blbec nad nami nas vytapa... on ma zasa problem zo susedom nad nim, tiez mu tecie na balkon, ale akoze co ja mam s tym, nech si to riesi s nim a nech "netopi" dalej... teraz po burke som mohla akurat tak behat s mopom, dat vysusit koberceky a rozostavit vedra, aby kvapkalo aspon do nich.. ide mi tak strasne na nervy!!!! 😠 😠 😠 😠

kikuska25
15. aug 2010

som uz unavena a velmi sa bojim kazdej bolesti kazdeho pohybu od vcera ma dost pobolieva v podbrusku a uz nepomahaju ani injekcie ☹ ☹ musime este 2tyzdne vydrzat mooooc prosim ☹ ☹ ☹

vladka84
15. aug 2010

@kikuska25 preco este 2 tyzdne? ved ti pise 39tt....

kikuska25
15. aug 2010

@vladka84 to je podla sona ale podla menstr.mi termin vychadza na 8.septembra a chcem este vydrzat lebo mi dnes nasi odisli do grecka na 2tyzdne ☹

eis4
15. aug 2010

ahojte volala som lekárovi.povedal že ak začnem mať bolesti hlavy alebo žaludka , popripade nejaké silné bolesti noh mám ísť do nemocnice.mám si odmerať krvný tlak ak je vysoký tak to je zlé,ale čakám na susedu večer mi prinesie tlakomer.bolesti zatial žiadne nemám, tak v pohode.zajtra idem na kontrolu tak uvidíme.

kikuska25
15. aug 2010

@eis4 drzim palec dufam ze budes ok popripade ta zajtra nechaju v nemocke ale pomozu urcite ja som mala ten isty problem aj tlak vysoky a infuziami to stiahli ale posledne dva dni mi tiez dost spuchli nohy neviem preco a citim aj dost neprijemnu bolest v podbrusku od vcera ☹ dufam ze sa to polepsi mozno je to tym pocasim

eis4
15. aug 2010

@kikuska25 snad sa ti to polepší a držím palce aby si tie 2 týždne vydržala 🙂 ja by som to zas mala najradšej za sebou
ale našej sa ešte asi nechce.

kvietok121
15. aug 2010

ahojte moje zlate tehulky augustovky tak sa znova hlasim uz z domu stale ako kinderko co uz zajtra termin ale zatial sa nic nedeje, idem vas precitat nerodi uz niekto???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre