♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

ladena
23. aug 2010

@vladka84 no neviem ani ja 🙂 ale mne nestíhali dat klistír ani epidural tak som aj rada 😀

vladka84
23. aug 2010

@ladena teraz si rada, ze ti nestihli dat klystir, alebo ze si neranajkovala 😀 😀 😀

@katulkaaaaaa @liba78 citam ake mate dobre deticky - ste ich niecim podplacali kym este boli v brusku? ze zacnem aj ja... 😉

jankasramka
23. aug 2010

@lji dalsi priamy prenos porodu🙂
drzim palce a tesime sa na nove spravy;)

tiffanka
23. aug 2010

tak a dnes má prísť maminka aj s drobčekom 😉 Bola tam iba 5 dní aj s pôrodom, vraj ot je málo. No neviem, pre mňa večnosť 😀

majka35
23. aug 2010

@jankasramka povedz mužovi, že môžu, nemám to z vlastnej skúsenosti, ale kamarátka už kojí rok a pol 🙄 hej a svoje 1. bábo porodila vo svojich 42.rokoch ... som nevidela spokojnejšiu ženu 🙂
a zdravím vás ženuše 🙂

vladka84
23. aug 2010

@tiffanka tak sa tesime aj my 🙂 asi boli velmi poslusni, ked ich tak skoro pustili 😉

lucia20
23. aug 2010

ahoj babulky, tak sa hlasim z nemocnice. uz sme presli hadam vsetkymi moznymi vysetreniami.... klasika, krv, tlak, vysetrenie zo spodu, velka vizita, "predstavenie" sa lekarom, internista, monitor.... este nas caka jeden monitor, potom uzv, klystir 😖, priprava na sekciu. no tesim sa....

stale uvazujem do akej narkozy sa dat..... neviem sa rozhodnut...

boze baby som tu pol dna aj s cestou a uz by som sla domov... 😖

tiffanka
23. aug 2010

@vladka84 asi hej 😀 Dnes som mu kúpila takého mickey mousa plyšáka 😀 Darček od veľkej sestry 😀

lucia20
23. aug 2010

@lji ahoj, drzime neboj sa... verim, ze to budete mat o chvilku za sebou.... daj potom vediet.... myslime na vas...

akika722
23. aug 2010

@lucia20 moja VYDRžžžžžžž teš sa na malinkuuuu sekcia zajtra????????????

mirmaj
23. aug 2010

@majka35 ahoj ako sa vám darí? už je to lepšie?
@lucia20 držím palčeky nech to všetko dobre dopadne 😉
@tiffanka tak vitajte doma 🙂 želám rýchle zladenie Jakubka s domácim prostredím aj s celou rodinkou 😉

tiffanka
23. aug 2010

@mirmaj Ďakujeme 🙂 Joooj, ale neviem kde už toľko trčia 😖 😖 😒

tiffanka
23. aug 2010

@lucia20 maminka mala celkovú a nesťažuje sa.... a ide po 4 dňoch domov 😎 😀

akika722
23. aug 2010

@tiffanka jéj tak o chvilju ich maš doma 😉 čakame foto ak to bude možnééé 😀

tiffanka
23. aug 2010

@akika722 bude možnééé jasné aj ja sa už teším, zatiaľ som ho videla len cez sklo ☹ Už platia v obchode, za 15 min sú domaaaa wáááau 😀

ladena
23. aug 2010

@vladka84 no mne ranajky ani nechutili v tych bolestiach len som sa prešla po chodbe hore dole a uz to išlo 😀 😀 ale strach som mala riadny ci mi vyvolavacka zaberie a nebudem trpnut ako druhe baby co tiez dostali vyvolavacky a nezaberali
teraz sa mi malinky zobudil po 6 hodinach a dostal papat...mame takeho spachtoska a velice moc poslucha 🙂

memory97
23. aug 2010

@mirmaj no vidis to, nakoniec mas to najlepsie na trhu🙂 nech malinka len pekne papka a ziadna kolika ju nesprevadza.

tiffanka
23. aug 2010

Tak ja sa s Vami lúčim, najbližšie už príde asi maminka 🙂 Majte sa krásne 🙂

lucia20
23. aug 2010

@akika722 hej, zajtra o siedmej ma beru na porodnicu a cca okolo 9.00 by mal byt cisarsky....

aku tu anestezu???
😖

lucia20
23. aug 2010

@tiffanka tak toto bol detailny opis prichodu maminky domov. :D

baby by ste neverili ake neskutocne horko je v tej nemocnici... presne na moju postel - jedinu- pecie slnko.... zo mna leje ako zo slona v kufri...

vladka84
23. aug 2010

@lucia20 uz zajtra sa ma ochladit, tak este vydrz 😉
@tiffanka Barbi, si nam dala skvele informcie o maminke a taku paradnu tabulku si urobila, sikovnica si 🙂

lucia20
23. aug 2010

@vladka84 no tu na zapadnom slovensku hlasia az od stredy... 😖

vladka84
23. aug 2010

@lucia20 ved zajtra budes aj tak po porode, tak asi pocasie bude to posledne co ta bude trapit... budem na teba mysliet 😉

vladka84
23. aug 2010

dnes mi mm povedal, ze mam nejake ine brusko, take napnute vkuse, tak mu hovorim, ze asi sa to uz blizi... tak sa ma preventivne kazdu hodinu pyta, ze ako mi je a ze ci UZ 😠 asi ho poslem do roboty 🤐

jankasramka
23. aug 2010

@lucia20 no ja som mala epidural a bola som doma na druhy den. viem ze je to mozne len tunak ale bola som rada vazne- doma sa da clovek dokopy lepsie ako v nemocnici, ja som sa citiola na druhy den skvele (ta noc bola hrozna ale to pri sekcii vraj byva).
inak preco ti davaju klistir ked ta rezu???? to je snad zbytocbe, nie? spytaj sa na to...

liba78
23. aug 2010

@tiffanka Barborka budeš nám chýbať. Ale tešíme sa s tebou na tvoju maminku. Nezabudni na fotečky ....
@lucia20 neboj Luci, to zvládneš. Zajtra budeme na teba myslieť.
@vladka84 no moc mm neposielaj do roboty, lebo čo ak to už fakt príde?

vladka84
23. aug 2010

@jankasramka lebo u nas su na hlavu... maju zafixovane, ze porod = holenie, klystir a nastrih... a ked je to sekcia a nemozu nastrih, tak aspon tie prve dve veci 😀

lucia20
23. aug 2010

@vladka84 no veruze, ak by malo na mna takto piect ako dnes na postel, tak by ma asi slnko trapilo viac ako bolest brucha. :D ja nenavidim slnko.... ble. to si ako vo vyklade na ktory prazi slnko. az teraz mi prestalo svietit na postel... este kusocek svieti, ale uz nie na mna. :D

@jankasramka tu davaju klystir bezne pred sekciou. a stretla som sa s tym aj u inych bab. len ma prekvapilo, ze tu davaju dvakrat. dnes som mala o tretej, do polnoci mozem pit, potom uz nie a zajtra rano dalsi.....
no som zvedava ako sa budem citit ja. ono je to zrejme sposobene tym, ze vsetky mamicky po sekcii maju potrebu mi hned dramaticky opisat ich porod...... potom clovek aby sa nebal.... 😖

@liba78 dakujem.... ste zlate...

barinkova
23. aug 2010

@akika722 som si vsimla

lucia20
23. aug 2010

@barinkova ahoj, no ty ako??? uz si rodila ci nie???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre