♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

barinkova
6. máj 2011

@majka35 ahoj majka ,kukam ze mame skoro rovnaky vekovy rozdiel medzi detmi,ako to tvoja staršia znaša?

seagull2404
6. máj 2011

@liba78 ja mam tiez strach, myslim, ze by ani moj preklad nepomohol ☹ ale hlavne preto, ze si myslim, ze sa s tym nic nerobi, ziadne systematicke kroky s talentovanou mladezou a je mi to luto, lebo ak chce hrat dieta hokej, rodicia musia byt zazobani, alebo odvazny a zalozit dom ☹ ☹
@vladka84 ja natieram tamarku bezne na doma kremikom na citlivu plet a ked idem von, tak s UV filtrom, zatial mam s aloe vera, lebo ta oibsahuje prirodny UV filter, ked bude leto, tak mam detsky opalovaci kremik, ja ale pouzivam vsetko od Oriflame (a parny hrniec nemam)

katulkaaaaaa
6. máj 2011

baby babku co byva s nami odviezla zachranka...a mi sme mysleli s mamou ze simuluje,lebo jej stale nieco je ☹ dufam ze to dobre dopadne,lebo vikinka je na nu neskutocne naviazana....
maly mi dnes spi uz druhy krat ,varim mu ryzu s cuketou aby mu ustali hnacky snad to pomoze
@vladka84 ja malemu idem kupit opalovaci krem,vikinke davam ten co nam...na chlad som decka nenatierala,len prosti slnku....parny hrniec nemam ale kamoska velmi chvalila,stal cca okolo 5Oeur,tiez rozmyslam ze kupim,velmi je to zdrave mnam

alure
6. máj 2011

@vladka84 ahoj moja
1.- krém som v zime dávala Nivea proti chladu a vetru a odkedy je teplučko a svieti slnko používam normálne opaľovací Daylong (obsahuje minerály čo je pre pleť babatiek dôležité ) mslím si že už aj opalovákom môžeš aj na ráno,v prvom rade je dôležité aby nemala tvárinku suchú
2.- parný hrniec mám Tefal 3 poschodový (vymenila som ho za body SMART na Shelke 😉 ) a som s ním maximálne spokojná. Pre malého v tom robím takmer všetko a aj nám na tom niekedy niečo urobím
no utekám sa baliť a ideme plávať

evanns
6. máj 2011

@vladka84 😉
1. opalovaci krem la roche posay anthelios dermopediatrics 50+ ....veeeelmi odporucam pre Karinku

2.parny nemam ☹

mirmaj
6. máj 2011

@evanns kupila si ten opalovák v lekárni alebo si ho objednávala z netu? aj ja nad nim uvažujem ked si ho tu minule chválila ale ešte som sa nepýtala či ho maju v lekarni 😒 momentálne používam daylong
@katulkaaaaaa držím palce aby to dobre s babkou dopadlo a máte ju skoro doma

vladka84
6. máj 2011

ale to im nenatierate normalne rano, ale len ked idete von,ci? tie opalovaky....

@evanns ty kokso, som si to dala vyguuuuglit - ten ani neviem ktory je 😲 idem studovat 😀

@alure daylong som pouzivala pre Timku ten Kids, ale ten je od 1r. a teraz pozeram, ze maju aj Baby od narodenia...

ja mam este dobre skusenosti s Niveou 😕

@katulkaaaaaa @alure ten parny hrniec sa ja chystam kupit uz minimalne rok a stale sa nejako zamotam a kupim vsetko mozne, len hrniec nie, no ale chcela by som ho, ked sme teraz opekali cez vikend, tak sme si robili aj grilovanu zeleninku a aj na pare a bola mnaaaaam 😉

evanns
6. máj 2011

@mirmaj 😀 😀 😀 v lekarni

mirmaj
6. máj 2011

@evanns tak dufam že ho budu mať aj v tej našej 😀 😀
@vladka84 ano daylongom ju natieram len ked ideme von a svieti slniečko inak ju natieram Sebamed detský krem alebo čo mam ešte 100% oleje kokosovy, marhulový čo som ju masírovala, tak jej viem aj tým natrieť tvaričku, lebo teraz sa jej spravili také suche miesta okolo nošteka asi z cumlíka 😒

vladka84
6. máj 2011

@evanns @mirmaj no ale ten nazov si musim napisat na listok a precitam im to v lekarni, lebo to si urcite nezapamatam 😀

majka35
6. máj 2011

@barinkova už teraz perfektne,ale začiatok bol des, keď ju teraz poprosím, aby sa venovala trošku terezke, tak sa s ňou tak "šalí", že Terezkin smiech počuť až na prvé poschodie a terezka barborku neskutočne zbožňuje, používame ju ako terapiu, ked ju nevieme utíšiť, zavoláme barborku, aby urobila nejakú "šalenotu" a máme o upokojenie postarané 😀

@evanns no o 16.00 to začína, takže môžme vtedy, ja ti určite budem volať 😅

barinkova
6. máj 2011

@majka35 tak to nikola je asi pravy opak,ona nechce ,ona hento,ona toto-len aby bola od kristinky čo najdalej a niekedy je taká ku nej že by si ju na chlieb natrel,nerozumiem tomu 🙂

vladka84
6. máj 2011

ten parny hrniec - mne sa paci tento http://www.pricemania.sk/katalog/parne-hrnce/te... ale co ja viem, ci je dobry? 😕 😒

akika722
6. máj 2011

ja použivam tiež daylong a som spokojna..nivea opalovak mi smrdela 😅
a parny prniec nemam ale mam parne sitko zepter-urobi to to iste,mam k tomu aj hrniec zepter

danulka3
6. máj 2011

ahojte,
@vladka84 parní hrniec mám takýto http://www.najnakup.sk/Porovnaj_parne-a-elektri... a som s ním spokojná,robievam v ňom aj knedľu aj parené buchty,sú super a na jeden šup.Myslím,že sú tie hrnce podobné,takže máš jedno, ktorý kúpiš.
Míľu pre mamu som pozerala aj ja,ale keďže prídu naši gratulovať,tak nejdem,škoda ☹

hajatanufus
6. máj 2011

@akika722 ahoj konecne som tu aj ja a vsetko najlepsie malemu k 9.. mesiacikom 🙂 🙂 ako sa mate

memory97
6. máj 2011

@liba78 v TN som to akosi nenasla, kto pride☹ sa nechame prekvapit, este zohnat sparing partnerku s kocikom a mozeme vyrazit 😀

@adal vidis,jeden den nic a druhy den spravi mamine taketo krasne prekvapko 😉

@vladka84 ja nedavam krem na opalovanie, ked je malo stupnov, ak je viac ako 15 davam daylong
parny hrniec nemame, u nas sa vari v pare priamo v mikrovlnke a parenu ryzu si neviem vynachvalit 😉

@akika722 si si to poriadne uzila dufam 🙂

@barinkova veru take odreagovanie padne vhod. Ja som dnes relaxovala v parku, kym drobec spal🙂 krasne je dnes🙂

evanns
6. máj 2011

@akika722 gratulujem dodatocne Samkovi k 9. mesiacikom 🙂
@majka35 oki dok

barinkova
6. máj 2011

@memory97 jj paradne asi skočime s manželom a malou na ryby 😉

akika722
6. máj 2011

dakujemeeeeeee..veru moja užila užila 😀 😀 😀

memory97
6. máj 2011

@barinkova no tymi rybami sa mm vyhraza, ked vyrastie, si ho neviem predstavit, aby bol tisko, im vsetky ryby poplasi😀

adal
6. máj 2011

@vladka84 @memory97 ďakujem 🙂

akika722
6. máj 2011

@majka35 gratulujeeeeeeeeeeeem k 9mesiačikom 🙂 ako sa maju detičky???
@mirmaj a ty???ako manžel???

akika722
6. máj 2011

@danulienka35 a vy ako moja?lepšie je jej??

vladka84
6. máj 2011

no baby, ja som pozrela diskusiu o parnych hrncoch a mudrejsia nie som, ale uz viem, ze ho chceeem 😝

boli sme poobede von, vratili sme sa az o 18tej, super teplucko, huraaaa konecne sa oteplilo 🙂 Karinka uz odkvecla, idem este rychlo nieco upratat a potom fandiiiime 😉

liba78
6. máj 2011

@memory97 ja som písala kámoške a neodpovedala mi. Tak buď pôjdem sama, alebo budem sedieť doma na zadku. Samej sa mi ale moc nechce. 😔 ☹ Idem ešte volať švagrinej, síce už nemá kočík, ale jej malá možno bude vystupovať.

evanns
6. máj 2011

baby mna porazi ☹ pisal mi mm: "mal som nehodu na sluzobnom, pozeraj spravy" ☹ ☹ ☹ pozeram spravy a tam ze im dvaja mladici nedali prednost, auta rozbite a ze ti mladi vazne zraneni, jeden policajt lahsie ☹ ☹ ☹ on mi nedviha, mna slak trafi...Nati uz spi, nemam koho k nej volat sak ja zosivejem original kym sa nieco dozviem ☹ ☹ ☹

vladka84
6. máj 2011

@evanns pane boze! ale ked ti pisal spravu, tak hadam je ten lahsie zraneny 😕 😖

memory97
6. máj 2011

@majka35 blahozelame k 9mesiacikom🙂

@vladka84 moja, ja ta tak obdivujem, ze ty stale upratujes, nechces prist aj k nam 😉 mne sa zas tak nechce, ale s tym poriadkom to u nas nie je az hrozne 😀

@liba78 citam, ze si dopadla ako ja☹ som tiez pisala kamoske a ziadna odpoved od rana, tak sa ponukol mm, ze pojde so mnou, tak hadam to prezije🙂 len som zvedava, ci rano vstane, ked je spachtos🙂

@evanns moja, neboj bude v poriadku, ak sa ozval. Drz sa a daj vediet co je s nim nove. myslime na vas...

akika722
6. máj 2011

@evanns 😨 😨 neboj mojko..možno vypoveda čo sa stalo alebo ja viem čo..určite je v poriadku ked ti pisal 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre