♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

tea333
1. feb 2010

lenadka ja som furt bola disproporcna, ritka, boky, stehna take tucnuckejsie, pas k tomu pomerne stihly a prsia skor male🙂 Co narobim, aspon sa mi teraz urobi brusko, tak to trosku vyvazi 😀 a prsia mam konecne nejake viditelnee 😝

lenadka
1. feb 2010

tea, takze ked budes dojcit bude to vyvazene 😉

biba12
1. feb 2010

Nikitka, poslednu MS som mala 16.11.09. A termin mi vysiel 24.8. aj podla UTZ. Podla UTZ som 11+3 dnes. Tak co Ti ja viem, ako to pocita? Ale ty by si mala byt tyzden popredu. Inak ja som pri prvom tehu vyzerala jak hajzlovy pavuk - ruky, nohy tenke a akurat brucho.

tea333
1. feb 2010

lenadka to bude 🙂 aspon chvilu..mama mi hovorila ze ona mala tiez take male, a po dietati jej ostali C, no mohli by ostat aspon take ako ich mam teraz, sa mi tak paci ked mam push-up a mam dekolt pekny 😀 Predtym sa tam toho vela neurobilo 😝
No a s drahym sme sa smiali zeto bude dieta dvoch pravnikov, takze prve slovo bude NAMIETKA 😀

rubinka
1. feb 2010

Tea ja mam 47 kíl teraz 😀

Lenadka faldík mam aj ja 🙂

silwietta
1. feb 2010

ahojte baby... no jak to tu citam, tak vy ste uplne ine vahove kategorie... 47 kil... to som mala tusim na zakladnej naposledy...

silwietta
1. feb 2010

ale inak som aj ja schudla, 4 kila najprv, teraz som uz dve nabrala naspat, budem si musiet davat pozor... ani pri malom som sa neprejedala a pribrala som dost, aj vela vody som drzala, moja doktorka sa smiala, ze uz aj ocne viecka mam napuchnute...

silwietta
1. feb 2010

captainka, pridaj aj ty fotku vecerneho bruska... som zvedava 😉

silwietta
1. feb 2010

no a prsia... tak red otehotnenim som mala take C-cko, teraz take DD/E zalezi od strihu podprdy, ale su take pobozne...

rubinka
1. feb 2010

Ja som dosť nízka, takže mám tak akurát.

silwietta
1. feb 2010

rubi co je dost nizka? ja mam 172 cm...

captainka
1. feb 2010

ty kokso rubi...pribeeeeeer 🙂
inak ja som od svojich 17-28 vazila 53kg...uf uf teraz priberiem a budem ako tank... 😎

rubinka
1. feb 2010

Ja mám 156cm 🙂

rubinka
1. feb 2010

Nemyslím si že mi treba pribrať, ja nie som vychudnutá, mam aj cici aj rici 😀 akože fakt k mojej výške akurát. Ked priberem v tehu 10kg tak to bude dosť na to jaká som mala, tiež budem jak tank. 😀

lenadka
1. feb 2010

tea, sa tu sulam na tej namietke 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

hm, ja sa teraz mm velmi pacim, ked ma tak uhana, vravi, ze budeme castejsie babo robit 😀 chudacik, uspesnost ze ma teraz aj uzenie ma cca 30% tnu, tak ho to asi coskoro prejde 😀 v sobotu som ho uz dost drasticky poslala niekam, proste ma stale "obtazoval", ze sa asi urazil a dva dni nic neskusal 😅

tea333
1. feb 2010

wuhahah tak ja sa nepriznam kolko vazim 😀 😀 Ale negulam sa 😉

groka
1. feb 2010

jemine baby ja som kukala bruska tehuliek,ale tak preco ja mam take mega? 😕 😕 😕

rubinka
1. feb 2010

Groka, tak ked si pribrala 5kg, tak musiš mať veľké brucho, dakto ešte nepribral nič.

lenadka
1. feb 2010

groka, preco mega? normalne, ved cakas 2 babo, tak si preto je vacsie 😉 ja som pri malej tiez hned nemala taketo brusko ako teraz 😉

captainka
1. feb 2010

rubi tak to hej...ved podla vysky treba aj vahu ja mam zase 174cm a tiez mi vsetci hovorili ze priber ale ja som nepotrebovala...teda jedla som normalne...az vela ale telo mi to dobre spotrebovalo 😎 😎

rubinka
1. feb 2010

Hej to je pravda, zabudla som že čakáš druhé bábo, tak pri druhom je vraj dosť skoro veľké bruško. Teš sa ja sa neviem dočkať poriadného bruska 🙂

silwietta
1. feb 2010

no ja by som mala byt dobrych 10 centi vyssia aby som mala akurat vahu 😀

tea333
1. feb 2010

Ale groka, si druhorodicka, aj si pribrala, jasne ze mas brusko 😉

Pippi1121 co je tiez augustovka ma na FB fotky,tiez cca11tt a brusko ma tiez pekne viditelne, a to je chudunka..
ved je to s tymi bruskami individualne, a hlavne ked cakas druhe 😉

captainka
1. feb 2010

silwi a ty ako s bruskom, tiez cakas druhe babatko 🙂 je vacsie ako pred?

silwietta
1. feb 2010

captainka, hej akosi sa rychlo vydulo... musim vyfotit

groka
1. feb 2010

ja zas zerem 😝

tea333
1. feb 2010

idem si aj ja dat,aspon zeleninovu polievku, nech neumriem 🙂

denisocka
1. feb 2010

baby , ešte žiadna necítite niečo ako "pohyby" . ako nechcem sa tu robiť že ja cítim 😀 ,obzvlášť ked som to akurat včera preberala s bihan,ale dnes som mala zo 5x pocit,že toto nie su čreva ani nič obdobne 😅 . proste taký slabý ťuk . no musim sa poslednovať , ak to je ono,tak sa to bude stupnovať 😀 . amozrejme,od kopancov to ma na kilometre daleko

lenadka
1. feb 2010

tak pridala som fotky pupika a novej suknicky 😀

deni ja este niiic a sliedim tiez, ale musim este asi 1-2 t pockat 😅

silwietta
1. feb 2010

lenadka, super suken....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre