♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

maculienka123
21. apr 2010

no ja mam velku vyhodu,ze svagrina ma 9 mesacneho chlapca a my cakame tiez chlapca a ta nakupovala vo velkom,takze vsetko mi pozicia,no aspon tie mensie vecicky vynosime,ked to tie babatka rychlo rastu.

peta131
21. apr 2010

My sme mali taku svadobnu cestu ze sme boli na vystave pre deti v Brne a zostali sme v Brne na vikend 😀

a ja mam tiez termin podla MS 9.8, potom podla utz v 12tt mi to dal na 7.8 tento termin mam aj v tehu knizke a teraz na 3D nam vysiel termin porodu uz na 5.8 😉

maculienka123
21. apr 2010

evit nestras ma,ja mam svadbu za 3 tyzdne skoro.

len sa bojim ako to vydrzim s cikanim v kostole na obrade a potom,kym prideme do saly.
a este jedna vec,mozem tancovat?

maculienka123
21. apr 2010

baby aj vam sa zdalo ze okolo 22-23tt vam moc brusko nenarastlo,nejak sa mi zda,ze sa zastavilo,ono vykuklo rychlo a teraz sa mi zda rovnake.

denisocka
21. apr 2010

Hladam zavinovacku ako ma bihan v albume,halo

peta131
21. apr 2010

macu tohto som sa aj ja bala na svadbe ze ako to vydrzim s cikanim 😀 😝 ja som isla tesne pred obradom na wecko tak chvalabohu som vydrzala 😀 ved predsa aj v kostole musia mat wc tak kym to zacne chod este a aj po obrade si odskoc 😉 to mi ked sme prisli na urad tak prve co som sa pytala tej mateikarky ze kde maju wc 😀

maculienka123
21. apr 2010

biba,tak ty si sa vydavala asi v takom termine ako ja budem teraz,siesty mesiac teda pri konci.ako si to prezila?myslim fyzicky

biba12
21. apr 2010

Macu, snura nema urcite 100cm, sa neznepokojuj. Urcite je to v poriadku. Zbytocne sa stresujes. A tancovat urcite mozes, ja som na vlastnej tancovala furt a vydavala som sa v 25 tt. Akurat po polnoci , ked starsi odisli sa zacala original disco 80-90 rokov, a to som uz nemohla. Lebo malemu sa hudba nepacila a strasne kopal. Tak som bola vonku, vykecavala.A papala... 🙂

denisocka
21. apr 2010

Macu,ano.mne sa zda ze nerastie uz 2-3tyz,obvod mam stale 96,vaha 60 ..ono zas za chvilku vypuci

maculienka123
21. apr 2010

peta,ja len dufam,ze to vydrzim,len obrad tak 45 min + gratulacia pred kosotlom tak 30min...

biba12
21. apr 2010

Ale citila som sa vyborne, zvladla som aj poskakovanie na jede jede masinka. Pre mna to bola zabava, ktora ubehla velmi rychlo. Akurat si zober nieco na prezutie na nizkom podpatku, lebo uz je to brusko zataz na nohy. Ked mas tak dlho stat, tancovat. Urcite to zvladnes, uzi si to, bude to super.

maculienka123
21. apr 2010

biba,no presne ja budem v 25tt,takze sa nemam obavat,fajn.len ci nezaspim,ja chodim teraz so sliepkami.

peta131
21. apr 2010

deni tiez hladas tu zavinovaciu deku?

maculienka123
21. apr 2010

no a mate na to,ze este nemam ani saty vybrate...

denisocka
21. apr 2010

Peta nehladam,som na mobile.vy hladajte,xi

peta131
21. apr 2010

deni 😀 a ako sa vola ta zavinka co ma bihan? nechce sa mi listovat dozadu 😝

denisocka
21. apr 2010

Neviem,xi

zuzannas
21. apr 2010

caute kocky...

Biba tak to budeme rodit v tej istej porodnici, mozno sa tam aj stretneme... 😉 😵

Ja uz mam tiez konecne vybraty kocik 😵 Quinny buzz, myslim, ze splna moje vsetky kriteria..

lulusha
21. apr 2010
denisocka
21. apr 2010

Lulu,pekne,to druhe a aj cena celkom ok.no a nieco take na amazone?ebay?

michaela80
21. apr 2010

zuznnas ale pozri si sportovy..v tom budete najdlhsie a nejde sklopit do lahu, v podstate vzdy tam babo ako keby sedelo....

michaela80
21. apr 2010

ja tu deku chcem teraz objednat buduci tyzden lebo bude akcia na brane aj na latkove plienky tak naraz...uz to tam mam pekne nahodene v kosiku par dni...

michaela80
21. apr 2010
denisocka
21. apr 2010

chceš ju objednať teraz,či buduci týžden?

michaela80
21. apr 2010

praveze latkarky idu objednavat a predelilo by sa postovne ale asi budu objednavat z od pondelka lebo vtedy zacina akcia na eko plienky...

zuzannas
21. apr 2010

Miska to ano? neda sa polohovat do lahu?? to som teda nevedela..musim sa ist nan kuknut osobne teda veru...

michaela80
21. apr 2010

da sa polohovat ale nikdy ti tam babo nebude lezat len to naklanas...co si myslim ze pre babo do roka to nebude velmi pohodlne....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre