♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

yokralovnayo
13. máj 2010

no ja budem mat 20 az v auguste 🙂 a ty si od kial? my tu vela moznosti na porod.. aj stolicky a fakt moc toho... za tu vodu by samalo platit 5000-7000sk .... dolezitejsie je aby sme tak netrpeli 😵 aano robia sa testy na hbsag a Hiv a nejaky vytery..

evitkamalicka
13. máj 2010

yo ja som tiez augustova 😅

carmenn323
13. máj 2010

Ahojte babulky 😉 krasne postielky mate 🙂 mi este ziadnu nemame az zaciatkom Juna objednam a do 3dni pride,zatial mame kupeny prebalovaci pult s vanickou aj ten este v garazi v krabici 😀 hraciu deku s hrazdickou,po kocik ideme koncom maja.Vy uz aj periete vybavicku mate nachystane vsetko no ja este neperiem memam vsetko dokupene

yokralovnayo
13. máj 2010

ja 5.8. a ty? mozno tak aj baby vyjde 😉

didulka85
13. máj 2010

Baby neblaznite mi hlavu... Likerove spice, palacinky, melon, banan... Chcete aby som sa scvokla?
Zajtra ma caka dalsi glukozovy test, takze dnes ani len jablko nesmiem.

Umrela mi tuja na balkone... Cest jej pamiatke.

lucy1990
13. máj 2010

Yo, ja som z Bratislavy a na to ze je to hlavne mesto tu vela moznosti nie je 😒 a ake si znamenie, lev alebo panna? 🙂

yokralovnayo
13. máj 2010

Lucy ja som tiez bola do teraz v Ba, lebo som tam robila v Ruzinove v nemoc. 🙂 a som lev a ty

evitkamalicka
13. máj 2010

ja som 2.8.

lucy1990
13. máj 2010

Yo, ja som baran krizeny bykom 😀 keby som sa narodila o den neskor uz som byk 🙂 a co si robila v ruzinove?

lucy1990
13. máj 2010

Idem ja trosku von, vecer pridem 😉 pekny zvysok dna prajem 🙂

evitkamalicka
13. máj 2010

aj my sa naolovrantujeme a ideme vonku, cakat tatinka a do obchodu kym nebude prsat, lebo sa nejako zase mraci

yokralovnayo
13. máj 2010

lucy, zdravotnicku asistentku 🙂

nikitka231
13. máj 2010

didus malo si s nou debatila ked ti uhynula 😉 drzim palce zajtra na tej glukoze...inak tie vysledy v pondelok uz mozu byt ked mi ju brali vcera tu krv na glukozku... 😕

nikitka231
13. máj 2010

kocky este tak rozmyslam ked mate postielky zlozene a obliecky povlecene ci sa na to aj trosinku za tie 3 mesiace nenaprasi ci ?? 😕 😕 😕 😕
a inak ked budete prat svoje kociky ak sa vam po case zaspinia tak na kolkatke ich budete prat??

didulka85
13. máj 2010

Niki mozno budes mat vyledky uz zajtra... Podla toho, kolko maju roboty.
Uschla... Svinucha jedna. A to som sa o nu pekne starala. 😖

nikitka231
13. máj 2010

ja som sa dala na pestovanie orchideii...uz ich mam 5ks a kvitnu neustale...aj sa na neusmejem a pokecam ...to len teraz ked uz som taka sama opustena zufala ..vsetci v praci maly v skolke..dufam ze mi do porodu nehrabne 😀 😀 😀 😀

groka
13. máj 2010

baby pocujte isla by som na pohotovst ked mi pride muz domov,ale neviem co ma caka a kde mam vlastne ist?na chirurgiu?a nebudu ma vcelickovat?respktive co mi mozu dat ako tehotnej?ked chodim tak to rozchodim,ale aj tak musim byt opatrna ked robim mensi uklon ,ale ked dlhsie lezim a potom vstanem,tak to vstavanie mi trva 10 minut

groka
13. máj 2010

no nic baby,takze som sa docitala tu na MK ze na pohotovsti davaju asi obstreky,takze to nejdem nikde

biba12
13. máj 2010

Yo mna to nebolelo. Pichali mi ju medzi kontrakciami. A ani si nepamatam ako mi ten kateter zaviedli a ani to ako mi ho vecer vybrali. a vydrzala prva davka 1,5 hodky a potom druha 2,5 hod az do tlacenia. Asi to musi pichat skuseny anesteziolog. Mne to pichala kamoska. Ale zase vyberala mi to jej kolegyna, kedze ona tam uz nebola a tiez to nebolelo a nebolo to ani neprijemne. Ja som totiz strasny srab na bolest a moc toho nevydrzim a toto by som si pamatala...

lenadka
13. máj 2010

baby vy uz ste ake nachystane, mne dnes prisla ta supravka next srdieckova co na nu dala deni link + overalik na spanie, chystam sa vsetky vecicky oprat ale az ked bude slnecno 🙂
postielka je na povale a druha aj s prebalovakom stale u kamosky kt. sa ponukla ze mi to zicne...nejak mam pocit ze by to tu este min. 2 mesiace zavadzalo 😅

abbey1
13. máj 2010

My sme sa rozhodli zatiaľ postieľku neskladať.Zatiaľ bude malinká v kolíske,uvidíme do kedy a potom zložíme postieľku.ale inak je už všetko doma nakúpené,prípadne vrátené od kámošiek.Prať a rozkladať sa chystám až tak koncom júna,keď už budem naplno vegetiť.Zajtra sa na poradni dohodnem s Dr čo ďalej a celkom rada by som k 1.6:zavrela živnosť a už len dorobila drobnosti a už len si užívala a užívala.

zuzannas
13. máj 2010

Nikitka, nasmu Adamovi to ide stiahnut asi tak do polky..zacali sme asi pred pol rokom, skor mi dokyna neodporucila..a teraz priebezne stahujeme asi 1 az 2x tyzdenne...

Ja teraz tlacim pukance, akosi ma zacala palit zaha..dufam, ze to zaberie... 😨

yokralovnayo
13. máj 2010

biba noo normalne si ma aj ukecala z tej vane na epriduralku ....fakt vayne o tom rozmyslam.. len ja som citala ze vo vani je mensia riziko ze ma budu zasivat.. ja sa bojim asi toho najviac.. 😅

lucy1990
13. máj 2010

Ahojte, tak uz som spat 🙂

carmenn323
13. máj 2010

abbey ja tiez polozim zivnost no chcem sa spytat ked polozis 1.6 tak uz ti zo socialky budu vyplacat peniaze ci az tych 6tyzdnov pred TP

denisocka
13. máj 2010

Tak do poradne som sa nedostala,zato mam vysledky cievkovaneho moca. Hnis,krv,bielkovina...ta fasa

kvietok121
13. máj 2010

ahojte konecne som doma, vysledky budem mat neskor .. ale inac vsetko ok

lucy1990
13. máj 2010

Deni 😒 😒 kvietok, hadam aj ta glukoza bude ok, kedy daju vediet?

kvietok121
13. máj 2010

ja som sa dohodla so sestrickou ze ak mi zajtra zavola tak je problem ale ked problem nie je tak mi volat nebude a urcite mmi da vediet zajtra

kvietok121
13. máj 2010

moc mi dnes nezistovala pretoze som rano o piatej zabudla cikat do skumavky a potom som vypila glukozu a potom som uz cikat nemohla 😉 ...brali mi dve skumavky (som 0 rh -)
takze potom nabuduce ... dalsia kontrola 10.6:

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre