♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lenadka
10. jan 2010

pozrela som ale ukazuje mi len 3 kociky 😅 celkove mi blbne dnes vecer net... 😝 evi kolko vas vysiel?

evitkamalicka
10. jan 2010

skus neskor, kocikov tam maju dost...stal nas 235€ v akcii bez autosedacky, tu sme nepotrebovali lebo mame po Adamkovi, inac vyjde 270€ a so sedackou okolo 320€

evitkamalicka
10. jan 2010

dostali sme k nemu aj tasku na kocik, fusak a plastenku

evitkamalicka
10. jan 2010

no nic idem ja do postele

ladena
10. jan 2010

aj ja som pozerala no tiez len 3 mi to vyhodilo asi to blbne a mam to akesi spomalene 😅

elinka27
10. jan 2010

groka,ja som bud otehotnela 1.12,alebo 4.12 to viem urcite,pretoze neskor som uz sex nemala,nebolo casu 😀 poslednu mrsku som mala 23.11 a cyklus mavam tak 21-28dni.Cize dalsia menstruacia mala byt okolo 20.12 nebola a tak som si na dalsi den urobila test, bola na nom slabucka ciarka, o tri dni som ho zopakovala a ciarka bola silnejsia.Tak som sa dohodla s doktorom ze ked mi bude menzes meskat viac ako 2 tyzdne tak pridem,objednal ma na pondelok 11.1.,lenze v stredu som zacala spinit s krvou tak som tam isla skor, a tam mi povedal,ze nic zatial nevidi,a vzhladom k tomu ma posiela do nemocnice.Co sa tyka spinenia ustalo,ked som v klude, ked viac chodim tak sa objavi,ale je to len slabe,takze sa snazim v ramci moznosi odpocivat,manzel mi dost pomaha a stara sa o maleho.Takze mi to aj tak vychadza ze v den ked mi robil sono som bud bola 4/5 alebo 5/3 ako napisal doktor.Pri malom som uz mala vacok viditelny v 5tt,teraz si nejak nechcem davat nadeje ale kedze kazde tehu je ine,tak sa snad moze stat ze to bude vidiet neskor,mozno v tom 6-7tt.Aj doktor ma tym utesil ze ma pripady kedy to takto zacinalo a su z toho zdrave deti,ja uz ale sama neviem comu mam verit,stale nejak myslim na to horsie.

lenadka
10. jan 2010

dobru noc idem aj ja, jednak to blbne a rano vstavame aby sme stihli skolku

ladena
10. jan 2010

elinka vsetko bude v pohode 😉 ja som mala taku kamaratku a jej bolo vidno babo az v 8 tt a uz to vzdavala a teraz ma 3,5 r syna 😀

lenadka dobru noc

bihan
11. jan 2010

Bré ránko 😵

MM bol včera až do dnes v robote, tak nám doniesol čerstvý chlebík a koláčiky 😵

Ja sa teraz snažím práve kočík po malej predať, zamilovala som sa do Quinny speedy, pred tromi rokmi ešte stál kopec prachov a použili sme ho snáď 10x za celé dva roky 😝 aj z toho 8x na nakliknutie sedačky. Až na to, že tu ho veľmi nepoznajú a asi sa ho tak rýchlo nezbavím.
Už som si vybrala nový presne podľa našich požiadaviek, ale kúpim až keď budú peniažky za predaj.

Mne to nepríde skoro, pretože aj pri malej som sa riadila tým, že to miminko proste raz mať budeme a je jedno, či to kúpim teraz alebo o 3 mesiace. Rada nakupujem postupne a robí mi radosť tie veci vôbec vyberať 😵

tiriel
11. jan 2010

dobre ranko,tak dnes odišiel muž do roboty po 3týždnoch,a budem bačovať sama 😅

tiriel
11. jan 2010

čo sa týka kočíka, ja som pri malom tolko vymýšlala,že som najprv kupila ružový kočík v 16tt 😀 ,lebo som bola presvedčena že čakam dievča a ked mi na 3D vravelai,že tam je pipik,tak som preplakala pár dni a 2mes.pred porodom sa mi ho podarilo predať a hned som kupovala druhy. mam od ruky Jane Nomad 3kombi., nedám na neho dopustiť . Side by som teraz chcela trojkolku Jane Slalom , ale moj kočík už hrozne klesol na cene,takže nema význam ho predávať- jedine skusit predať len šporťak a vaničku a vajco nechať-ta pasuje aj na slalom . ale teraz už s tým nerobím take caviky ako pri prvom,beztak sme pol detsva prenosili v šatke 😀 a tolko stresov som mala s kočíkom. každe dieťa je ine,som zvedava čo sa vykluje z tohto 😵

zuzana76
11. jan 2010

ahojte

tiriel, dam si tt do pasu, po navsteve prvej poradni u doktora, som zvedava ci mi nezmeni termin porodu, tak potom podla toho si dam ten tyzden, lebo zatial bolo babo o tyzden mensie, vychadza mi to na 12 tt podla PM a babo je na 11 tt , teda asi, kedze na 2 sonach bolo zakazdym o tyzden mensie

zuzana76
11. jan 2010

ja kocik nebudem menit, mam Jane nomad, som spokojna, len mam akurat len sportovy, tak asi dokupim vanicku

zuzana76
11. jan 2010

okolo 12.00 budem volat sestricke, ze kedy teda ten termin poradne, oni az dnes zacinaju ordinovat, tak som zvedava a strasne sa bojim, ci je vsetko ok.

tiriel
11. jan 2010

ja muism zohnať na Nomada zadne kolieska,len neviem kde

tiriel
11. jan 2010

aj u vás dievčata včera cely den pršalo? ja už ani neviem kedy som bola s malým vonku . cele sviatky všetci nachcípaní, potom ked bolo trošku vonku pekne tak to došlo na mna-tak vonku chodil s tetou a teraz zas dážd a poladovica. dnes by som už aj kus vyšla na vzduch,len aby sme si dakde hlavy neporozbíjali . snehu nikde,všade kaluže a lad

zuzana76
11. jan 2010

tu neprsalo v nedelu, ale v sobotu

tiriel
11. jan 2010

práv som zvesila ešte taky maly stromček čo sme mali v jedálni, maly polovicu drevených figurok skántril,čo už .

my inač mame velky preblém na nočník,nechce tam sadnuť ani za uplatok 🙄

zuzana76
11. jan 2010

tiriel, nas maly iba cika do nocnika a aj to postojacky, ale kakanie zatial len do plienky 😠

tiriel
11. jan 2010

no,moj vie tiež krásne cikať na "povel" do nočníka či na zem, kdekolvek ,ale kakanie -to si počká na čistu plienku a zduchne do kuta /ma 2r/

zuzana76
11. jan 2010

tiriel , nas tak isto 😀 , strati sa, ide niekde , kde je cisty vzduch a tam tlaci 😀 😠 , a ma 2 roky a 5 mesiacov, takze ta asi nepotesim, u niekotrych chlapcov to trva velmi velmi dlho, kym sa naucia riadne kakat 😝

tiriel
11. jan 2010

no tak to bude super.... dufam že v auguste nebudem utierať zadok ešte aj jemu 🙄
inač,ake maš ty zadne kolieska na nomade,netreba ti tiež vymeniť? moje su desne ,po dedine dostali zabrat

zuzana76
11. jan 2010

tiez asi otras, ale zase asi an vymenenie nie

tiriel
11. jan 2010

dnes by mala isť rosienka na usg? som zvedava na fotky mrňusov 😵

evitkamalicka
11. jan 2010

ahoj dievcata....ja dnes idem s malym na ockovanie, to bude kriku

lenadka
11. jan 2010

caute, niektore riadne ranne vtacata, ja mam budik ma 7.15, preleziem k malej do izby, zalahnem k nej a este by sme veru spali, keby nemuela byt do 8.00 v skolke 😝
ja mam kocik predpotopny prastaru demu 😅 ale v tom case sme si nemohli dovolit nejaky extra kocik, lebo sme prave kupili dom a prerabali strechu 😖 a teraz mam pocit, ze uz s mi nic extra tak isto neoplati kupovat, asi sa na viac deti nedam nahovorik, kvoli problemom co mam v poslednych tehu ☹ ak by saom mala mat znova taketo problemy no neviem...ale mozno este zabudnem 😀
kocik iny chcem ale urco nebude novy, ved su krasne kociky uz pouzivane napr. len pol roka, za polovicne ceny 😉

lenadka
11. jan 2010

evitka drzim palce! nech boli co najmenej a nie su teploty po ockovani 😉 uf nas to boli asi viac ako tie deti-ze? 😅

rubinka
11. jan 2010

Baby ja sa dnes strašne bojím toho sona, bože len aby bolo všetko ok. Posledné dve dni mi je až podozrivo dobre 😒 dúfam že je to normálne ked sú dni bez príznakov. Ale som aj schudla kilo a neviem z čoho ked nevraciam.

tiriel
11. jan 2010

rubi neboj, a pýtaj fotku , držím palce

evitkamalicka
11. jan 2010

lenadka veru, dnes s nami ide aj tatik tak nech si to tentoraz pekne aj on uzije

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre