♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

rosienka
autor
12. dec 2009

to teda mali sme- kukni do albumika, tam mam toho viac k tomu. mi nieco hovor o depkach po skoro troch rokoch, 35-ke na krku a ziadnom inaom baby... 😒 dufam, ze teraz to budeme mat zas v inom extremi dvojnasobne vynahradene, ale strasne sa tesime a aj bojime, ci vsetko dobre dopadne...teda hlavne ja sa bojim, aby boli zdrave

evitkamalicka
12. dec 2009

ahoj kocky....ako sa dnes mate? my sme dnes boli na trhoch na fajnu cigansku a donedavna som piekla veterniky

anxuska
12. dec 2009

ahoj, tak mňa dnes tlačí mateernica, tak ležím, ale chystám sa piecť chebík, dúfam, že sa k tomu dostanem 🙂

michaela80
12. dec 2009

evitka bud rada ze este mozes nieco piect. pre mna je nocna mora kuchyna... nemozem jedlo ani citit lebo hned ma napina a zvraciam... som zvedava ako budem tam mojim chlapcom varit... mm nevie varit vobec...takz 😝

evitkamalicka
12. dec 2009

miska ja dufam, ze nebudem mat s tym problem, lebo peciem velmi rada a popri materskej aj torticky na objednavku

michaela80
12. dec 2009

len pomyslenie na sladku tortu a uz citim ako zaludok dviha...neviem ako budem fungovat..dnes som zjedla par piskot a popuceny banan ..nic viac..

evitkamalicka
12. dec 2009

ja som dnes jedla cigansku a teraz na veceru som si urobila ladovy salat so cherry paradajkami a holandskym bylinkovym syrom

michaela80
12. dec 2009

ja vobec ale nemam ani na jedlo chut...na nic..ble..a zaludok ako na vode...

evitkamalicka
12. dec 2009

miska ja tiez nejako extra nemam chut, ale tak nieco jest musim....vcera som s chutou zjedla tresku a taku behacku som z nej vecer mala

michaela80
12. dec 2009

evitka rano len manzel presiel okolo mna s parkami a uz som ledva dobehla na wc...som rada ze dokazem udraz v sebe aspon piskoty...ze aspon tie neskoncia vo wc....strasne mi dviha zaludok..pri Robinovi som to mala do 20 tt tak dufam ze toto ma tak nebude trapit...
inac zajtra idem na prvu kontrolu a dufam ze i ultrazvuk mi urobi..

evitkamalicka
12. dec 2009

ja som volala lekarovi a mam prist bud vo stvrtok alebo v pondelok 21.12. aby sme uz videli aj srdiecko

michaela80
12. dec 2009

ja som zvedava ci zajtra uz bude srdiecko...vraj zacina bit 21 dni po oplodneni a my mame dnes asi 27 dni..

evitkamalicka
12. dec 2009

ja som dnes 21DPO

michaela80
12. dec 2009

tak to by uz aj mohlo srdiecko zacat bit...objednala som si knizku ze tehotenstvo den po dni ale stale mi neprisla a ja som taka zvedava ze co kedy sa ako vyvija... 😢 musim si pockat...

evitkamalicka
12. dec 2009

miska ja mam knizku Velka kniha o matke a dietati a je super

michaela80
12. dec 2009

tu mam aj ...ale tamta ide den po dni...o kazdom dni tam mas napisane ...a su tam krasne fotky
http://www.martinus.sk/?uItem=60647

evitkamalicka
12. dec 2009

vyzera super

michaela80
12. dec 2009

len uz aby prisla..
nedockava som ..uz by som ju aj citala...

evitkamalicka
12. dec 2009

tak som si ju prave aj ja objednala tu, pisu ze do vianoc pride tak som zvedava http://www.ramzes.sk/tehotenstvo-den-dni-p-4810...

michaela80
12. dec 2009

tak budeme mat co citat cez sviatky
toto je tiez celkom fajn stranka http://baby-web.topky.sk/Clanky/a2072-Osmy-tyzd...

juliq101
12. dec 2009

Ahojte asi sa k Vám pridám len dnes našla na teste // ešte to nemám potvrdené ale príznaky mám ak sa to potvrdi tak mi vychádza termín na august.Mám strach čo povedia rodičia a okolie mám len 17 😔

evitkamalicka
12. dec 2009

juliq super a vobec nevadi, ze si mladucka ak je babatko chcene 😉

juliq101
12. dec 2009

evitka nebolo plánované ale čo už nerobím...

evitkamalicka
12. dec 2009

jaaaj tak sa teda stalo no, snad to dobre dopadne

juliq101
12. dec 2009

Detičky milujem som aj rada keď som bola mladšia som si hovorila,že budem mať skoro bábo no teraz mám strach čo na to rodičia,priateľ a všteci 😒

rosienka
autor
12. dec 2009

michaela- srdiecko zacina bit az 28 dni po oplodneni, takze na zaciatku 7tt. inak mne bolo dnes prvy krat dobre zle,ze som si musela lahnut, inak by som sa povracala... 😖 a niektore veci mi zacali strasne smrdiet, napriklad vo vaze boli zvädnute kvety, mm nic necitil, ale mna napinalo uz z 1m 😅

juliq- fiha, v 17-tich tehotna...prajem ti, aby vsetko dobre dopadlo a okolie to s tebou dobre prijalo a najmä priatel, lebo ste fakt hrozne mladi, co je väcsinou tazko sklbit s povinnostami, ktore vas cakaju. ty sa na dietatko tesis, to je hlavne 🙂

juliq101
12. dec 2009

rosienka ďakujem pekne 🙂

rosienka
autor
12. dec 2009

juli- teraz ma tak napada po prkynka, ze ty ked budes tak stara ako ja, budes mat taku staru dceru ako ty... 😲 😕 😵 ... mate sa s tvojim priatelom radi, ako dlho ste spolu?

bihan
13. dec 2009

Srdiečko začína byť na 21. deň od oplodnenia a je veľmi dôležité, aby to bolo tak skoro, lebo to embryo potrebuje.. druhá vec je, že tie lacnejšie UZV, ktoré majú lekári v ambulanciách sú málo výkonné na to, aby zachytili lepší detail. http://www.forumzivota.sk/prenatalny-vyvin

a ešte pridávam obrázky ako dávala Michaela, len tu mi to príde trošku prehľadnejšie a vo vyšších štádiách sú obrázky z 3D UZV
http://www.babycenter.com/fetal-development-ima...

Juliq, neboj, rodičia možno zo začiatku nebudú nadšení, ale všetko zvládnete 😉

bihan
13. dec 2009

a ešte krátke ilustračné videa v týždňoch od oplodnenie http://www.babycenter.com/2_inside-pregnancy-we...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre