♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

silwietta
3. feb 2010

leni tie saty tak nejak divne sedia na prsiach.... by som povedala, ze su vysoko strihane.... teda minimalne na tej babe to tak vyzera...

silwietta
3. feb 2010

tea blahozelam k chlapcekovi... chalani su super, ja uz ani neviem ci by som chcela este jedneho certa alebo babu teraz

silwietta
3. feb 2010

greatka vitaj 😉

nikitka231
3. feb 2010

dobre ranko ,ja som tak zle spala ,vcera vecer som mala pocit, ze pojdeme do nemocnice som sa nemohla ani vystriet take krce som mala v podbrusku a este som isla dat zo zaludka tie fajn zavinace do WC 😖

lenadka tie saty su pekne ale asi dost blbo sedia pod prsiami ci co
denis ja som tiez na FB ale tiez mam pocit ze moje tehu tam rozoberat nebudem ani foto drobca...mozu to vidiet ludia inych ludi, ktory nie su takí uprimí ako sa vidia 😎 moj nazor
tea gratulujem k chlapovi 😎

by som najradsej zaspala na nejake 3 mesiace a nech ma niekto potom zobudi sa nemozem ani do zrkadla pozret taka som znicena...pomooc,najhorsie ked sa clovek nemoze poriadne vyspat a s cikanim v noci to ani nevravim 😒

rubinka
3. feb 2010

Saksina ja na výsledky krvných testov ešte len čakám, na prvej poradni sa dozviem že akú mám skupinu atd... 🙂
Na odbery som bola a povedali že výsledky budú na prvej poradni, tú mám až 18.2

lulusha
3. feb 2010

tea blahozelam k chlapcekovi!!!!! teraz sa mi pre zmenu snivalo, ze aj moj je chlapcek....predtym asi dvakrat, ze baba 🙂 inac, este stale mi neprisiel ten email z Genetonu 😠 mozno mi ho zo solidarity posle az neskor... ach, nech uz je vecer!

halintoa
3. feb 2010

Dobré ránko kočky 🙂 ,
tea, blahoželám ku guľkám 😉 , tm bude má určite radosť.
lenad: aj mne sa tie prsia na šatách nezdajú, ak si vnadná, nebrala by som ich. Inak vyzerajú pohodlne.
silwi: aj ja už tlačím raňajky - rožtek s maslom, syrom, šunkou a paprikou a potom tu mám tvarohové palacinky 😝

zuzana76
3. feb 2010

ahojte

jeeeeeeej tea gratulujem ku chlapcekovi 😵 , tak som sa sekla, ty si mi pripadala tak dievcatkovsky 😵

ale chlapcekovia su uzasniii, uvidis

rubinka
3. feb 2010

Tea gratulujem k chlapčekovi 🙂

leteku
3. feb 2010

ahojky dievčatá, o chvíľu je víkend, tak ak máte zmeny do tabuľky alebo nove babenky ak chcete byť v tabuľke tak prosím IP. Ja dnes idem na 3Dčko, normálne má strach či bude všetko O.K. a zároveň sa neuveriteľne tešim. Večer dám vedieť ako to dopadlo.

nikitka231
3. feb 2010

ahoj leteku co presne ti mam poslat ?aby si ma dopisala do tabulky?mam ti poslat spravu ci akym sposobom sa to to tu robi ?asi este spim ked som taka nechapava sorry 😕

leteku
3. feb 2010

nikitka 231 kuk do fotoalbumov - potrebujem vek, bydlisko, dátum pôrodu, aké mená máš vybrané, či čakáš chlapca/dievča - ak vieš, súrodenci to je asi všetko

denisocka
3. feb 2010

janina, dokyna vie ,mam mykozu a canesten povolila ale len z vonku .

leni, tak hadam to neiej zapal , aj ked som mala sen že mi došiel do schránky lístok z labaku,že ma v moči hnis na + , ale na druhy den som bola už v nemocnici a tam ma cievkovali a moč OK

halintoa
3. feb 2010

deni: Ty máš ale sny... mne sa zasa v noci snívalo, že som bola neverná 🤐

denisocka
3. feb 2010

leteku,teším sa na fotky a neboj,vš.bude OK

silwi,si v priateloch na FB

nikita - ja to tiež kvoli tomu rozoberať nebudem a nebudem to rozoberať ani u jednej z vás - tehotenstvo na FB

denisocka
3. feb 2010

luluša, stale sa ti neozvali???možno aj maju strach ti dať vedieť 😀

lulusha
3. feb 2010

no neozvali veru ☹ ale ved pockam do vecera a ked nic, tak zavolam sama 😝 aspon ma nic nepokusa a konecne idem robit nieco do prace po dlhej dobe 🙂

bihan
3. feb 2010

či všetci máte depky z FB? 😅 šak ak nechcem, aby niekto niečo vedel, tak si ho nepridám k priateľom a keď to vedieť môže, tak mi je to jedno, nie 🙂 Navyše na FB sa dá všetko blokovať, takže mne to fakt neva.

denisocka
3. feb 2010

baby,nemávate niekedy v podbršku take ,no neviemk to nazvať,pre zmene polohy take akoby "natiahnutu strunu" NO NEVIEM TO NAZVAť .je to taky okamih akoby pri zmene natiahnem nejaky sval,neboli to,ale neni to príjemne,vždy si vtedy chtím brucho

tea333
3. feb 2010

denisocka jop jop mam to, ale ja tam mam aj bolest 😕

Inak dobre ranko 🙂

Co sa tyka FB, ludi ktorych nemusim si do priatelov nepridam a kedze je to verejne, mam tam otca a vsetkych tak tam pisem len veci verejne 😉

tea333
3. feb 2010

lulusha maily asi neposielala este, ona asi len pisala smsky v noci, mozno bude posielat dnes 😉 a ked nie kludne im zavolaj, ten vysledok tak ci tak maju 🙂

denisocka
3. feb 2010

no tak teraz si ju tea asi naštartovala,už bude po robote

denisocka
3. feb 2010

baby,
neviete aka to je pesnička kde sa v refrene spieva dookola Dam du bi dam, du bi dam .... a je anglicka

tea333
3. feb 2010

jaj a dakujeme aj s malym pipikom za gratulacie 🙂

mm sa potesil,ale jemu to bolo uplne jedno 😀
skor svokor bude happy..u nich je to dost Full House, vkuse je u nich kopa pribuznych a znamych, je to ako obrovska rodina, no a poslednych vela rokov sameee baby sa rodili, aj ovela mladsia sestra mojho M, par jej rovesnicok- pubertiacok a par malinkych slecien, posledna ma 5 rokov 🙂

no a teraz budu mat konecne jedneho chalana 🙂

nikitka231
3. feb 2010

no FB je zaujimavy,je sice pravda ze toho koo nechem si nepridam ale niktore fotky vidia ludia ktorych ani v priateloch nemam ale ma ich priatel ktoreho mam v priateloch ,neviem ci sa rozumieme,naprikl.ja si tiez pozrem foto od niekoho neznameho pokial je tam oznacena kamoska a tym si pozres aj cely komplet album len ho nemozes komentovat,tak som to myslela.a ono ked si tam dam moje fotky tak neva(je mi to jedno ) ale dat tam foto sona eee...zbytocne ...to tam budem riesit a budu to riesit ludia co ma poriadne ani nepoznaju. 😎

nikitka231
3. feb 2010

bihan ty si tiez na FB?

bihan
3. feb 2010

Nikitka, práve preto mám všetky albumy len pre priateľov a tak isto mám v nastaveniach, ktoré prípadné informácie môžu zdieľať moji priatelia.. a fotky tam nepatria 😉 Tak isto ma šokovalo, že stačilo, aby nejaký priateľ komentoval fotku alebo status a dostala som sa v pohode do albumu alebo na celú stránku.. pritom priamo sa to nedalo...tak to už mám nastavené lepšie 😉

tea333
3. feb 2010

nikitka vec nastaveni 😉

ikulka
3. feb 2010

ahojte dievčatá
tei hned na začiatku gratulujem k chlapčekovi...chcela si dievčatko?
ja práve hladám na nete nejaké inšpirácie chcem malej prerobiť detsku izbu..mala som vyhliadnutý nábytok ale mm povedal, že dáme asi spraviť na mieru aký chceme tak teraz len vymýšlam a prestavujem a doplnky hladám a tak....

denisocka
3. feb 2010

niki maš pravdu , ak chceš prezrieť niekomu album a nieje tvoj priatel,stačí že tvoja kamoška čo je jeho priatelka okomnetuje jednu fotku a ty už maš pristup k celemu albumu ako jej priatelka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre