♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

maculienka123
4. feb 2010

deni aj ja ked smrkam tak mam krvavy kapesnik obcas,to su cievky a takisto to mas z materrnice nejaku prasknutu cievocku 🙂

pipi1211
4. feb 2010

ahojte, no trochu som sa o mesiac sekla 😀 😀 😀 😀 😀

mne to podla PM nevedia zistit lebo mrchu som mala naposledy v septembri 😅 takze u mna sa to zistuje iba podla velkosti plodu na uzv 🙂

inak co ste hovorili o pohyboch vcera vecersom mala take divne pocity v brusku, ale tak som myslela, ze si to len vsugerovavam, no ked som vas tu citala ze aj vy uz mate take pocity no neviem neviem.... alenie je to este moc skoro? 😨 😨 😨 😨

bihan
4. feb 2010

Deni, nestresuj 😉 jedna bodka nič neznamená.

Pipi, myslím, že každá čakáme na prvé pohyby a pri každom zarazenom prde čakáme, či sa to náhodou nebude opakovať 😀

mywiel
4. feb 2010

Deni v tehu je vsetko viac prekrvené mne napr. pri prvom krvacali vkuse dasna.

lulusha
4. feb 2010

Deni, to nic neni...este aj rymujem 😀 len sa moc nenamahaj a nanetahuj... inac aj mne furt idu z nosa take zrazeninky...zaujimave to je 😝

denisocka
4. feb 2010

ale mne to nešlo z nosa,ale z dola

denisocka
4. feb 2010

ja som maleho poslala na hodinu k našim a rýchlo som sa okupala,vlasy som už mala hrozne - že čo ak nahodou v noci 😔 pojdem zas do nemocky

mywiel
4. feb 2010

Sakra je to stres viem si predstavit ale musis si len sadnut vylozit nohy pusti si nejaky dobry film a vsetko bude ok, ked si ta raz ta dusicka nasla uz ta neopusti neboj. 😵

denisocka
4. feb 2010

no ktovie

mywiel
4. feb 2010

Neboj stres ti nepomaha pozri si film aby si sa odreagovala a nemyslela na to tak a uz dnes len odychuj nech malého zdviha dnes ocko.

denisocka
4. feb 2010

bože,ked si pomyslím že maly ide spať o 22.00 tak mi je zle 🙄

mywiel
4. feb 2010

Tak nech ti manzel pomoze ved to pochopi.

lenadka
4. feb 2010

deni, nestresuj-sa mi pise ze?... ked to bolo len trosku, neboj nemusi to nic znamenat..mna tiez dnes nejak boli brusko...hm...ale za to moze mm 😠 asi mu spravim uzlik na nom 😝

lenadka
4. feb 2010

keby steteraz videli moje brucho uff, 6 mesiac 😀 dnes som to prehnala s jedenim, robila som raznici a nejak mi zachutilo 😝 😅

pipi1211
4. feb 2010

mne dr dnes povedala, ze bolesti v brusku su ok lebo sa roztahuje maternica a problem je az vtedy ak su tie bolesti velmi silne a ked je neprestavajuce krvacanie z posvy. inak ja som pri Momo mala tiez taku malu skvrnku krvy na nohavickach ale len raz a prestalo to a to bolo len tak trosku a z nosa mi sla tiez krv ale teraz nic, klop 🙂 klop

lulusha
4. feb 2010

Deni, ved ja viem, ze zdola to ide...pozri, ja som sa prvy raz tiez brutalne vystrasila, odlezala som si tyzden v nemocke...potom druhy raz ma uz chytali mdloby, ked som si predstavila, ze zase do nemocky, ale moja doki ma nechala doma... a teraz, ked uz sa mi to z casu na cas zopakuje cca 5-ty krat, si len sama naordinujem klud na jeden-dva dni a prejde to...

denisocka
4. feb 2010

lulu,ale ide ti červena krv? či hnede špinenie..no kud,to by som chcela,ten som mala v nemocnici akurat, dnes som druhu moc nič nespala čo som večne stavala k postielke,maly poplakaval a raz sa aj hodil dozadu a tresol sa v spanku do roha postelky

lulusha
4. feb 2010

no vacsinou to vzdy zacne nejakou cervenou zrazeninou 😖 a potom sa to premeni na pardnove spinenie...ale teraz zaklopem, par dni mam klud...

mywiel
4. feb 2010

Deni tak nech sa stara manzel v noci, ja viem je chory ale toto je prednejsie.

zuzannas
4. feb 2010

Boze Deni, to Ti maly chodi spat az o 22h a tak skoro rano vstava?? 🙄

denisocka
4. feb 2010

mam obavu ze začinam trošku špiniť

lulusha
4. feb 2010

to nic... ked ta to ukludni, zbehni zajtra za svojim doktorom, nech ta pozrie, ale podla mna to bude v poriadku.

bihan
4. feb 2010

Deni, tak ak sa tam dolu špŕtaš, tak je normálne, že začneš viac špiniť 😝

denisocka
4. feb 2010

No cim si tam asi sprtam?

lulusha
4. feb 2010

😀 😀 😀 😀 😀

bihan
4. feb 2010

papierom asi.. ako vieš, že začínaš špiniť? Hlavne ak je to krčok, tak ak budeš často zisťovať, čo sa deje, je normálne, že začne viac krvácať.
Daj si c-čko, malého nechaj rozhádzať polku bytu a vylož si nohy 😉

denisocka
4. feb 2010

Papierom na krcok nedosiahnem

mywiel
4. feb 2010

Ja sa inac tiez teraz nepretrhnem vysavam raz do tyzdna a dnes som len vylozila a nalozila mycku a v rure peciem kupené lasane, mam na haku a manzel to chape ved som rada, ze nejako zvladam tie nevolnosti cely den.

bihan
4. feb 2010

Myw, kurát pozerám reportáž v Code barres o sr..ách v pripravených mrazených jedlách 😀 ale občas sú aj u nás na programe 😉

mywiel
4. feb 2010

Ja viem nie je to domaca strava ale je to aspon bio teda pise sa to na krabici 😀 ja teraz nejako nezvladam vyvarat tie pachy mi nerobia dobre, to prezijeme. 😉 😀 K tomu robim zeleninovy salat a vecera je vybavena.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre