♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lenadka
21. feb 2010

ahojte, deni pekne su tie rifle, skus este pockat, asi sa tak lahko za tu cenu nepredaju 😉

ja este o kociku nemam sajnu, mne sa pacia 3kolky, ale zas vanicky maju sakra male 😝 cize asi uprednostnim starsi model s priestrannou vanickou, jeden mam na MMB vyhliadnuty, ale pani je az z BA...no pockam buduci tyzden v sobotu mame burzu v MC, byva tam na predaj kopec kocikov, tak nazriem, predsa len nazivo si obzriet je nieco ine ako vidiet foto, mozno aj satku ulovim /a pamatam, nie elasticku a min. 4,2 m ci 4.6m? 😅 /

zuzannas
21. feb 2010

Dobre rano dievcata! 😵

Denisocka: 😀 😀 fakt super! len dufam, ze to nebude obcas aj u nas takto 😖

My sme boli vcera u kamosky (ma troch synov a zvlada to super! 😵 ) a mali sme velmi pekne popoludnie, zahrali sme si hru Activity (neviem ci poznate, ale velmi kreativna a zabavna hra) a vecer sme sli domkov, isla som spat dost skoro, a spali sme do 8.00, tak som pekne vyspata... 😵 musim si to zatial pekne vazit a hlavne vyuzit kym sa da, od augusta uz to bude ine kafe! 😒 😉

lenadka
21. feb 2010

zuzka tiez si vcera vecer pri telke vravim uf, tak v auguste si takto sedkat na gauci nebudem 😀 😅 a uz vobec nie o tom case, budem uz grogy v posteli 😅

zuzannas
21. feb 2010

Co sa tyka kociku, chcem urcite s vacsimi kolieskami, je to na nezaplatenie! hlavne tu v meste alebo ked idete do prirody, co mi casto...

zuzannas
21. feb 2010

noooo presne lenadka! ☹

lenadka
21. feb 2010

ja tak isto s vacsimi kolieskami, lebo pamatam ako so ms v zime s malou do poradne nemohla dostat ked snehu napadlo a chodnik neodhrnuty, dobra posilovna bola kazda takato prechadzka=cize denne celu zimu 😅 😝

zuzannas
21. feb 2010

neviem ako to bude teraz, ale s malinkym sme si riadne uzili, teda drahy si to uz nepamata 😀 ale ja velmi dobre, ze sme prve skoro dva mesiace nespali do 2-3 rano, co maly stale plakal, pravdepodobne koli kolikam .. potom sa to uz nastastie zacalo upravovat 😅

zuzannas
21. feb 2010

presne! posilka ako vysita veru! 😝

nikitka231
21. feb 2010

bihan:a cez zimu ti nebudu vadit male kolieska??ak bude vela snehu ako tento rok ??

lenadka
21. feb 2010

nasa vecer celkom dobre zaspinkala, v noci bola hore cca 2x okolo 1-2h a potom okolo 4-5h alebo si to posunula polnoc a 3h a potom o 6tej 😅 no vacsinou som ju o tej siestej este ukecala na spanok hodinku-dve, len teraz ked uz starsie ditko bude rano strasit, popr. ju bude treba do skolky zaviest si nepospim, alebo aspon nepolenosim len tak v posteli 😅 potom mi zacala zle spavat okolo pol roka, co som sa prave tesila ze s prikrmami bude lepsie spat 😅
koliky mavala vecer pravidelne si hodinku dve odvrieskala, ona nie plakala, vrieskala 😅 potom som ju okupala, napapala sa a akoby utal, kolika lebo co to bolo fuc, kazdy vecer cca do 5teho mesiaca 😅

zuzannas
21. feb 2010

noo aj nas Adamko, nie ze plakal, ale vrieskal... 😉 ☹ ale nam sa to postupne zlepsovalo, a s prikrmami ked mal 6mes., to bolo naopak velmi super, to vstaval myslim, ako si dobre pamatam uz iba 2x za noc a nastastie, vzdy vydrzal (aspon to chvalabohu) rano dlho spinkat! 😵

zuzannas
21. feb 2010

a v 9 mes. uz prespinkal celu noc 😵 😵

nikitka231
21. feb 2010

co sa tyka kocika tak my sme uz kupili tento komplet cely a novy so zarukou az do augusta 2011 😎 je upne novy pretoze kocka mala dva kociky co jeden dostala ako dar ci co,

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5217411&tab=2

ked pozriete tento je inej farebnej kombinacie tak uvidite aj velku vanicku ,je perfektna a v zime ked dam fusak tak v pohode sa zmesti aj 6 mes.babo...ja som pri tychto modernych hlavne zvazovala vanicku ,byva dost mala ale tu nie a da sa polohovat konkretne aj ta vanicka 😀 a dokonca sa da prat potah vo vanicke ,ma super kolieska a perovanie nema chybu pozrite si obrazky

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7480383&tab=2

nikitka231
21. feb 2010

inak ten kocik nas vysiel 200 eur tak sme nemali o com rozmyslat,este aj slnecnik mame k nemu 😀 a ked je komplet aj s autosedackou ....

zuzannas
21. feb 2010

nikitka, kocik paraadny a tie kolesa... 😵

zuzannas
21. feb 2010

a super cena teda!

nikitka231
21. feb 2010

ja som pri malom vystriedala 3 kociky a 3 autosedacky...a teraz som si povedala ze vsetko komplet 😎 a kaslem na to to predavat a kupovat,a aj ked este nevieme co to bude za tu cenu so zarukou som nemala o com rozzmyslat,kolesa nemaju chybu a hlavne ja mam velkeho muza tak aspon kocik nezanikne pri nom 😀 😀 😎

zuzannas
21. feb 2010

no aj my sme mali teraz 3 kociky, jeden si urcite necham, ten je v super stave s velkymi kolesami (super do lesa a na zimu)..a jeden chcem dokupit, taky do mesta..

nikitka231
21. feb 2010

a tehu nohavice som si objednala od tejto kocky
len dufam ze mi budu ...nerada kupujem cez net ked nevyskusam ...ak by boli male mozem posunut dalej
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7906954

bihan
21. feb 2010

Nikitka, na juhu Fr nesnežilo poriadne ani tento rok 😀 a všade tam, kde je terén, budem mimi nosiť, takže naozaj nepotrebujem viac.. preto som písala, že je pre nás ideálny.. Máme ešte doma po malej Quinny speedi, úžasné veľké nafukovacie kolesá, preistranný, ľahký, skaldný a je mi to prd platné, lebo som ho absolútne nevyužila. Každý má iné požiadavky na kočík, tie moje sú hlavne aby to molo malé, aby to odnieslo aj veľké dieťa a aby sa na to dala nakliknúť sedačka.. nič viac mi netreba. Sáru som prvý 6m výhradne nosila a tak isto budem nosiť aj druhé, takže do terénu a do snehu naozaj kočík nepotrebujem 🙂

denisocka
21. feb 2010

varim,ečiem - poobede vas dočítam . včera som videla album jednej baby,kde mala 3x rovnaký graf BB len každy z inej stranky a každy jeden jej vyznačil OVU v iný den . chcela som to tu ukázať,ale asi ho už zmazala

inač,ja chcem buggstera - bihan,nevieš kde by mohol byť najlacnejší?

nikitka231
21. feb 2010

bihan:tak to mas pravdu...taky je potom idealny pre teba 😉

bihan
21. feb 2010

Deni, viem, lebo som nad ním tiež uvažovala 😀 Na nemeckom e-Bayi za 200 aj s kuriérom na Slovensko 😉
ale golfky chcem radšej štvorkolku, navyše sa na buggsterovi vraj zvykne kaziť ten zips na zmenšovanie sedu, preto som sa rozhodla pre Swifta. Ten ide navyše skoro do úplného ľahu 😉

denisocka
21. feb 2010

ja som mala Chicco liteway,mal kopieska ako swift a po dedine to bol horor,jedna prechádzka a mala somruky vytrasene uplne. ináč,moja srdcofka je Jane slalom , možno buducu jar kupim len šporťak , ale muž by to nerozchodil

nikitka231
21. feb 2010

tak musim uznat, ze kociky ake boli pred 5 rokmy ....boli upne ine ako dnesne bomby... 😀 mne sa pacia aj z Chicca aj Jane...je toho strasne vela,my sme chceli ABC 6 radu ..tych je tu v Nemecku vela...ale tiez sme dali na recenzie...ze sa plati len za znacku...niekedy su lepsie jednoduchsie ako znackove a predrazene ale je to samozrejme vec nazoru...kamoska mala Chicco a za pol roka jej ho 4 krat opravovali ..mala s nim len starosti ... ☹

bihan
21. feb 2010

Deni, ty dievča z dediny 😀 😝 Na Janéčku sa mi nepáči to, ako je riešená strieška a ten priezor, vraj potom detvákom skoro vkuse svieti slnko do očí, ale inak si ho väčšinou kočky chvália 😉

Niki, jj, preto nejaký dokonalý kočík neexistuje, len niečo, čo sa približuje ideálu daného užívateľa.. napr. ja som najviac využila kočík asi na letisku a prípadne u mamči, lebo ona samozrejme nenosí, ale bola to celkom sila, keď som s malou v šatke pomáhala jednej mamine vyložiť kočík, lebo akosi nikto iný nebol nablízku 😀
Ja na svoju šatku nedám dopustiť, žiadne preliezanie chodníkov a jám, žiadne problémy s tým, že by som niekoho musela prosiť o pomoc, žiadne zbytočné zaberanie miesta, žiadne problémy s dojčením na verejnosti a ešte mám mimi stále pri sebe 😵
Už sa tej našej malej potvorky neviem dočkať a začína mi zadrbávať, lebo si začínam znovu nacvičovať polohy na dojčenie 😅

nikitka231
21. feb 2010

inak prikladam novu fotecku zo sona 🙂je ale uz tyzden stara...ale aspon ze je 😉
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
idem varit 😀

bihan
21. feb 2010

Na Chicco som toho veľa dobrého nečítala.. ABC nepoznám, ale PegPerégo je vraj tiež slušná značka.

nikitka231
21. feb 2010

bihan :satka je super,ja som mala tzv "klokanku" bola super ...ale ked sme isli na dlhsie vonku dost ma bolela chrbtica, ☹ ale maly mal aspon prehlad..vtedy mal okolo 4 mesiacov...

bihan
21. feb 2010

Niki, klokanka nie je šatka 😉 Malú som v pohode nosila niekoľko hodín vkuse bez akéhokoľvek pocitu nepohody.. Veľa ľudí sa šatiek bojí, lebo majú skúsenosti len sklokankami a každý, kto si to skúsil, musí uznať, že je to o niečom úplne inom. A ešte sa maminy boja tých 4m látky na viazanie (to sa dá naučiť) a tiež toho, že by vyzerali ako afričanky (aj keď netuším prečo, tu som žiadnu afričanku nosiť nevidela 😅).
Ja som napr. dlho bojovala s tým, že apriori nosenie v šatke = divožienka s netopierom vo vlasoch a to ja rozhodne nie som 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre