♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

peta131
2. mar 2010

No mna mala mama v 40-tke a poviem vam vobec to neni dobre...teda aspon pre mna to nebolo...vzdy som zavidela kamaratkam ich mlade maminy...lebo ja som cele detstvo pocuvala ked som hocikde prisla kazdy sa ma pytal ze to je tvoja babka? a ja som kazdemu musela vysvetlovat ze nie to je moja mama 🙄 tak preto som vzdy tuzila mat dieta co najskor velmi som chcela aby som s nim mala taky kamaratsky vztah...a vobec to nevnimam tak ze ked cakam dieta v 21-tke ze si pokazim zivot ako mnohi hovoria ved zivot sa da predsa uzivat a vychutnavat aj s dietatom, ja som nikdy nebola diskotekovy tip vzdy mi bola prvorada rodina tak uz sa neviem dockat ako si budem zivot vychutnavat aj s malym 😵

A co sa tyka nevolnosti tak u mna tiez stale pretrvavaju hlavne vecer 🙄 vcera som cely vecer pregrckala 😝

michaela80
2. mar 2010

peti ja som otehotnela s malym v 19 ke a je to uplne super....nemozem povedat ze som si pokazila zivot...je super byt takou mladou maminou... 😀 😀 😀 😀 ale minule som zazila gol...jedna pani sa ma pyta ci som tehu a je ze ano a ona taka malducka a uz babetko a ja ze prosim? ja mam doma uz skoro 9 rocne dieta a na krku toho roku 30... tak sa osparvedlnila ze vyzeram na 20 ..ta reku ze dobre no...

peta131
2. mar 2010

miska 😀 tak ta pani musela riadne kukat ked si jej to povedala 😀

michaela80
2. mar 2010

to hej..ako nam sa casto stava ze sa pytaju aj mna aj mm ze kedy sme to ho maleho stihli ...mm hlavne ked sa oholi.. 😀 😀 😀 😀

ja som nieco nasla co musiim mat....i ked je cena pekne mastna http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5143620

ikulka
2. mar 2010

ahojky dievčatá mám dobré správy dnes som volala na genetiku o výsledky a že je to všetko ok riziko DS je 1ku50000 čo je rozdiel oproti 1k 220 tak mi padol ooooobrovský kamen zo srdce, že to poslali do nejakého iného laboratoria....i ked zas na druhej strane ktorému testu teraz veriť však áno preto chcem ísť aspon na 3D sono uz teraz skor nie až v 20tt ak by niečo snád by to tam videli.....ale hned je svet krajší.... 🙂

michaela80
2. mar 2010

ikulka tak blahozelam k vysledkom.... 😀 😀 😀 😀 neboj babo je zdravucke..tie testy dost casto vychadzaju uplne blbo a babetka sa narodia zdravucke..

peta131
2. mar 2010

Miska presne taku istu stolicku chceme aj my kupit 😀 vsetci nam ju odporucaju a je super ze je od narodenia a ked si zoberies ze by si mala kupovat zvlast stolicku a zvlast lehatko tak to vyjde na rovnako 😉 my presne tuto stolicku chceme pozriet v Brne na tej vystave lebo zevraj tam byvaju o dost lacnejsie 🙂

michaela80
2. mar 2010

tak si ju dobre preskumaj aka je... 😀 😀 😀 a daj vediet...lebo ja ju chceeeeeeem

ikulka
2. mar 2010

miška dakujem no viem že tieto testy vychádzaju blbo ale predsa len vždy má človek zrnko pochybnosti či je všetko v poriadku....
tá stolička je super my máme cam pione ešte po saške s tou som bola teiž spokojná ale je to len taká obyčajná na krmenie ....

michaela80
2. mar 2010

paci sa mi ze je od narodenia aze sa da nastavit vyska... ja mam vysledky o.k. ale zajtra aj tak idem na 4D ultrazvuk skontorlovat princeznu...

peta131
2. mar 2010

miska moja kamaratka ju ma a ked som ju zbadala tak tiez som sa hned do nej zalubila 😵 len ta cena 🙄 ale ja sa spolieham na to ze v Brne ju lacnejsie zozeniem teda dufam 😀

michaela80
2. mar 2010

peti by som ta poprosila omrknut jeden kociarik ako vyzera na zivo...mam ho v albume je to znacka Jane kolekcia 2010 trojkolka... je to jeden z dvoch kociarov ktore su na trhu s splnaju mmoje poziadavky len ten narozdiel od Casualplay nemam kde zatial omrknut kedze sa predava od vcera...

michaela80
2. mar 2010

hlavne som zvedava na vanicku...jej velkost... 😀

peta131
2. mar 2010

jasne miska omrknem aj ja som na tieto nove Jane velmi zvedava 🙂 lebo riadne zmenili dizajn od predchadzajucich kolekcii 🙂 ale na tvojom mieste by som volila radsej Jane (teraz v tej kolekcii 2010 je velka vyhoda ze sportova cast sa da otocit aj k smere ku maminke) a hlavne tam babo vojde kludne aj do 3 rokov nez to Casualplay ma podla mna hrozne malinku sportovu verziu a niekto tam ma problem vopchat aj rocne babo 😖 mne sa tiez Casup. velmi lubil len ta sportova verzia ma odradila ze je malinka...

ladywitch26
2. mar 2010

no ja mam teraz velmi obmedzeny vyber. ja budem pozerat len kociky pre dve deti. 😀

nanula1108
2. mar 2010

este vas tu vidim, tak poslusne hlasim, ze sa drobec ohlasil 🙂 !!! slabucko, ale predsa 😀 ! inak mne sa paci ten tako jumper x, tiez ma taku vacsiu tu sportovu verziu

peta131
2. mar 2010

lady aj kociky pre surodencov su velmi pekne 🙂 teraz uz sa daju vselijake vybrat a hlavne vyzeraju pekne nie ako kedysi tie dvojickovske kociky 😀

ladywitch26
2. mar 2010

nanula, no vidis, si sa stazovala, tak sa chcel mamke ukazat, ze nech sa nebojis 😉

peta131
2. mar 2010

Nanula super gratulujem 😵 ja stale neviem na istotu povedat ci to uz drobca citim alebo len creva 😅

nanula1108
2. mar 2010

no, nestazovala,skor obavala, a potrebovala pocut,ze je to ok 😉

ladywitch26
2. mar 2010

nanula, no tak si nielen pocula, ale aj citila 😉 neboj, este si budes hladkat brusko a prosit, nech uz spinka a nekope tolko 😀

nanula1108
2. mar 2010

🙂

rosienka
autor
2. mar 2010

ahojte...ste tu rozoberali dobry vek na zalozenie rodiny...i ked je vas tu vela mladych a chvalite si materstvo do 25-ky, ja som si to vtedy ani len predstavit nevedela a nemyslim, zeby mi to uslo a ze budem starsia mama. tu vo Svajciarsku je prave teraz okolo nas hotovy baby-boom a vsetky maju medzi 31-37 rokov. Mna do 32 ani len nenapadlo mat dieta, necitila som to a to sme boli manzelia uz 5 rokov. Takisto zalezi aj v akej zivotnej situacii sa kto nachadza. Tie co nestuduju maju tendenciu skôr k materstvu ako tie, co studovali a chceli po skole par rokov aspon trochu budovat karieru, aby sa bolo kam vracat. Kazda to citi inak a podla mna nie je idealny vek na materstvo zo spolocenskeho hladiska, jedine z biologickeho je dobre to zvladnut do 30-ky... ja som rada, ze som tehulka teraz a pre mna je to uplne idealny cas i ked budem mat 36 ked porodim.

aj vam uz zavidim tie kopanceky, u mna stale nic ☹ 😖 , babulka sa nechce este ozyvat, dufam, ze sa jej dobre dari a pekne rastie. padla bruska by to tak malo byt, lebo zacalo posledny tazden-dva naberat poriadne rozmery 😅

ladywitch26
2. mar 2010

rosi, ja som si do 26ky absolutne nevedela predstavit, ze by som uz mala mat deti, a potom sa to nejako zvrtlo. skoro zo dna na den. ale my sme s muzom spolu uz 12rokov, z toho 8 manzelia, tak to tak nejako same prislo, ze je ten najvhodnejsi cas. zopar rokov som bola po svete, potom som si robila karieru na slovensku a potom som sa zbalila a sla zas do sveta. a tu tiez dookola vsetko teraz rodi, ved ked som cakala stanku, tak len v nasom obchode sme boli styri tehu. sef mal z nas radost 😀 mam 28 a aj tak si este pripadam dost mlada na deti, no ale zasa chceme aspon tri, tak aby som to do tej 40ky nejako stihla 😀

bihan
3. mar 2010

Rosi, ja som v júli skončila výšku, v decembri som sa vydávala a v januári už bola tehotná 😀 ale situácia bola u nás dosť "neštandardná.. no a keď už bolo jedno, tak aby mu nebolo smutno, urobili sme si druhé 😀

Janéčko novú kolekciu som ešte nevidela, ale len som chcela k tej otočnej sedačke na trojkolke.. ono to síce vyzerá fajn, ale trojkolky na to nie sú stavané. Proste prehodiť si to môžete, ale ťažisko je zle rozložené a tlačiť takto kočík väčšinou nie je príjemné.. hlavne teda ak len s otočnou sedačkou začali. Jediný kočík, u ktorého otáčanie sedačky krásne funguje je Bébé Comfort High Trek.. a potom u štvorkoliek.

Stoličku sa ani teraz nechystám kupovať, pre Sáru sme mali len takú, ktorá sa pripína na normálnu stoličku a bohato nám to stačilo.... a ak, tak asi Trip Trap alebo nejakú inú rastúcu 🙂 Sára si na stoličku v pohode vylezie sama, zapne sa, potom z nej zlezie, čo sa pri týchto detských nedá.

michaela80
3. mar 2010

bihan kamoska ma tu sportovu cast Jane z Polska novu a vravi ze v pohode sa da z otocenou castou ..pojdem si to este omrknut... a viem ze je tam ta sportova cast velka, lebo mala chico a maly ma 10 mesiacov a uz mu bola sportova cast mala...
peti asi sa fakt rozhodnem pre Jane ..no ale sas priznam ze bohvieke farby na vyber nemaju...uz som spekulovala ze kupit iba sportovu cast a vanicku a sedacku kupit v inej farbe ---tato farba sa mi paci http://www.bambini.sk/sk/product/2616/jane-capa...

no na vyber ked v sete su len tieto http://www.bambini.sk/sk/product/2743/jane-slal...

denisocka
3. mar 2010

dobre ranko,idem si vás dočítať,
ja som tu včera mala jednu osobu,ktora nevedela ako sa otvaraju plastove balkonove dvere a skoro ich vytrhla zo závesiek jak ich drapala a tak som sa naplašila,že vyletel balkon /dvere -že som mala od predobeda den dosraty uplne,ešte ma z toho aj brucho bolelo.

evitkamalicka
3. mar 2010

dobre ranko....aj u vas celu noc prsalo? aspon sa dobre spalo

denisocka
3. mar 2010

miška aj tu su , neviem či by vyšla lacnejšie
http://shopping.kelkoo.co.uk/ssc-100451123-chic... - tam dole je aj za 104lb a to je 114€

michaela80
3. mar 2010

no super tak asi objedname odtial... link si hned ukladam..
evitka u nas bolo zase rano bielo...a momentalne husto snezi.... 😠 uz mam toho snehu dost a je ze kozuch mozem odlozit... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre