♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

zuzannas
4. mar 2010

Vitam Ta Katie 😵

Ladyw, no nas maly drobec vcera inac tiez nechcel ukazat...najskor bol dobre otoceny, ale akonahle sa dr. zameral, ze ideme sa kuknut ze co ma medzi nozkami, tak sa naschval otocil chrbtom a nie nie sa otocit... 😉 ale nakoniec sa otocil a bolo to jasne vidno.. 😀

ladywitch26
4. mar 2010

baby, u nas stoji, 3D a 4D 300e, tak to ja som za to radsej kocik malej kupila. to som si uz tych par mesiacov pockala, kym budem vidiet malu nazivo.

zuzannas
4. mar 2010

no tak to je jasne Ladyw, mna vysiel tento maly utz na 17eur..

michaela80
4. mar 2010

ja som platila 60€ ale robil ho vyse hodiny a vsetko meral...a kontroloval...zuzi a co sa vam vcera ukazalo - nebodaj pipik?

ladywitch26
4. mar 2010

musim bezat do prace a taaak sa mi nechce. pride mi velka dodavka a stvrtky mi nikto nepomaha vykladat 😝 no sa zasa namakam. uz nech je maj, to si beriem 3 tyzdne dovolenku 😎

halintoa
4. mar 2010

Katie: v BA v Gyn-Fiv robia "malý" 3D utz medzi 12-16tt a potom veľký od 20tt. Na ten malý čo bola aj Zuzka idem, zaplatím si 17€ a uvidím bábätko 😵 . U mojej lekárky mi ďalší utz budú robiť až štandardne v 20tt.
zuzi: dúfam, že budeme mať aj my to šťastie, že sa malé ukáže, som stráášne zvedavá 😀

ikulka
4. mar 2010

dobré ránko joooj dnes je zas nejak zima mna už toto nebaví....
no ja sa chystám teiž na sono 3D chcela som už teraz ale asi pojdem až v tom 20tt uvidím....no aj ja som už strašne zvedavá čo to bude od začiatku som mala ciťák na dievčatko ale teraz akosi neviem uvidíme.....

zuzannas
4. mar 2010

Hali, ak to bude chalan, tak to budete uz isto vediet 😉 potom daj vediet!

Miska, jj, chalanisko 😀

zuzannas
4. mar 2010

my sme tam vcera boli asi iba 12min, mam 7min. dvd, nemeral nam nic ☹ iba pozrel chrbticu, nozicky, rucicky a pohlavie...

maculienka123
4. mar 2010

baby ja mam uz dva dni take pichanie a tlacenie na konecnik,nieje to stale len obcas,neviete co to moze byt?

katie233
4. mar 2010

aha, tak to som nevedela, že sa robí aj "malý" aj "veľký" UTZ. Tak my pôjdeme až na ten veľký. Mne môj obvodný gyn robí UTZ každú návštevu, aj fotku mi dá, ale chcem ísť aj na tento 3D/4D, aby mal z toho nejaký zážitok aj manžel 😀. Lebo vždy, keď idem k dr, tak je smutný, že on uvidí bábo len na fotke. A predsa je to krásny pocit vidieť malé, ako mu je dobre. Naposledy, keď som bola na UTZ, tak nám na začiatku mávalo, a keď už došlo k meraniam a k urobeniu fotky, tak sa nám otočilo chrbátikom 😅. Asi aby sme náhodou nezistili, čo to bude. Aj keď ciťák je na babu 😀.

katie233
4. mar 2010

maculienka: toto, čo popisuješ pociťujem aj ja od včera. Pichá ma v podbrušku, občas mi to vystrelí do krížov a potom cítim tlak v konečníku. Som rozmýšľala, či som náhodou neprechladla, včera som vymrzla na zastávke a v buse. Ale našťastie pri močení ma nič nebolí, nepáli, tak snáď nie.

michaela80
4. mar 2010

maculienka a nemoze ti tam tlacit babo...ci to je asi este skoro..po tom co som videla vcera co to malinke uz dokaze a ake su to zive babetka..tak by ma to neprekvapilo...

evitkamalicka
4. mar 2010

ahojky,
tak som doma z poradne, vsetko ok, dokonca aj tlak som mala v norme 115/75, vahovy prirastok 0, AFP dopadli dobre, riziko mam 1:4325, dalsia poradna 1.4. a to bude aj velky ultrazvuk

maculienka123
4. mar 2010

katie aj ja mam to iste ako ty popisujes,podbrusko a konecnik ale to zas nie stale obcas to vystreli asi sa vsetko zvacsuje a prisposobuje sa.

rubinka
4. mar 2010

Ahojte, ked sa bavíte o tom čo sa môže a nemôže jesť v tehu,tak ja to nejako neriešim a jem všetko na čo mám chuť. 🙂

groka
4. mar 2010

Ahojte baby 😢
vcera mi nebolo uz zle,ale...vecer som dostala bolesti zuba ale strasne,takze som si dala paralen 500 o 19:00,potom o 23:00 zase co so myslela ze zdochnem uz,celu noc som nespala a v bolestiach vydrzala do 5:30 a zase som si dala paralen,ked som aj zaspala na chvilku bolo dobre ale ked som sa zobudila behom par sekund som citila ako sa to zacina zase,v letaku je ze odstup4 hodiny,doki mi povedal ze mozem paralen a panadol,dnes menim na paralen,zubaroi ist nemozem nakolko isiel prec na 3 tyzdne a tento zub je na vytrhnutie a musia mi to spravit chirurgovia a musi ma tam odporucit moj zubar 😢nic ine sa mi neda urobit,ale trapi ma len jedna vec...ci mi ten paralen nemoze poskodit male,tak strasne sa bojim,na nic ine nemyslim a len pozorujem ci citim pohyby nakolko su slabe este,vcera vecer som citila aj neskoro vecer este,prosim vas pomoyte ma upokojit ak sa to da,ale tak pravdu,ze ci mi tolko paralenu nemohlo poskodit dieta

michaela80
4. mar 2010

groka ja som mala pred 2 tyzdnami zapal dutin a dokina mi povedala ze paralen kludne mozem brat...a si uz v podstate v 16 tt a babetko ma uz vsetko potrebne vyvinute...najhorsie su prve tri mesiace...a tie uz mas davno za sebou...

katie233
4. mar 2010

groka, aj mne bolo povedané, že paralen môžem 😉

rubinka, to máš fajn, že môžeš jesť všetko 😉. ja sa pomaly ale isto vraciam k niektorým druhom jedál, ktoré som vyškrtla zo svojho jedálnička, keď mi začalo bývať zle. My sme blinkali od 8. do 13.-teho týždňa, ale niekedy to už boli strašné stavy. Teraz je to už lepšie, neobjímame misu celé popoludnie, ale občas to na mňa ešte príde. V dobrom závidím apetít 😵.

bihan
4. mar 2010

Groka, neboj, paralen a navyše v druhom trimestri je úplne v pohode 😉

michaela80
4. mar 2010

no katie ja som este vcera objimala misu i ked uz to nie je denne od toho 16 tt ale este sa prihodi... 🙄

groka
4. mar 2010

bihan mna stale boli zub,trha ma v nom a nemozem poriadne rozpravat,nemozem spojit chrup ,nemozem zatlacit na ten zub,citim v nom tep,uz len cakam kym opuchnem,dasno uz trosku mam
aby ste vedeli o co ide,teraz je ten zub v takom stave,ze je to stolicka ktora v strede nema nic len je to prikyte cudzim masom ci ako sa to vola...ked si to nadvihnem tak cista cernota tam...volakedy som bola aj na RTG s nim a vtedy som mala nalez na koreni...jedineho co som sa bala bolo ze som sa pytala mojho zubara ze ci mi to dasno budu rezat a potom sa vytrhne vraj nie vytrhne sa to a ostatne sa spoji ci ako...a chcel mi ho trhat on ale potom sa rozhodol ze ma posle s tym chirurgovi ,ja sa tak bojim,pretoze buh vi co mi bude robit chirurg

michaela80
4. mar 2010

groka ja mam tiez jeden problemovy zub...mysleli ze je mrtvy tak urobili do neho riadny krater...vsetko mi do tej diery voslo..a pred mesiacom zistil ze je zivy ale v tehiu mi s tym nic neurobi iba da mi do toho vlozku...tak nechapem ako tebe chcu trhat zub...v tehu...

rubinka
4. mar 2010

Katie no mne tiež býva zle z niektorých jedál ale nevynechávam nič len zo strachu z listérie a podobných blbostí. 🙂

kishinka
4. mar 2010

Ahoj katie, ja som mala niečo podobné s tými bolestami, pred týždnom, a mala som zastavené vetry 😀
a včera mi doktor potvrdil zlatú žilu ☹ , takže aj s toho možu byť tie bolesti.

groka
4. mar 2010

miska ten zub sa zachranit neda a citala som vela diskusii a trhaju zenam zub v tehu...a pocas tohoto tehu mi uz urobil 2 zuby z toho jeden najskor s propolisovou vlozkou a o 3 tyzdne mi ho zablomboval a druhy hned blomboval a este ma caka osmicka a potom este dalsie 2 zuby bez tohoto co ma boli ale chcela by som to nehat na neskor po porode,teraz som objednana na 17.3 takze dovtedy musim vydrzat ja neviem ani ako

michaela80
4. mar 2010

tak to ti nazavidim... ja mam iba ten jeden a ten sa "posral " okolo terminu otehotnenia..inac nemam ani jednu blombu...

kishinka
4. mar 2010

Mne lekár povedal že lepšie sú čípky ako tabletky od bolesti, a tie možeš po tretom mesiaci už viaceré, ale inak groka nezávidím 😒

groka
4. mar 2010

neviem ci by mi pomohol nejaky cipok paralenovy co davam malemu,no aj podla vahy ide

mywiel
4. mar 2010

Ahojte no vcera po tych haluskach mi bolo tak dobre, ze by uz nevolnosti prechadzali? Ani dnes rano mi nebolo zle. 🙂 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre