♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

tiriel
29. dec 2009

nika, zatial nedám 😉

tiriel
29. dec 2009

bihan, a ktore spermie si rýchlejšie,či ako zistim či pipik či pišurka? mne ked doky na 3D vravel že vidi vajička,preplakala som cely den, a celý týžden som sa nevedela zmierit.doma som už mala ružovy kočík,lebo sa mi stale snívalo,že to bude baba . takže teraz mi to je už jedno,ale dievčatko by potešilo

elinka27
29. dec 2009

tak ja dufam,ze zazijem aj tu laktacnu,pri Kubkovi som to stastie nemala 🙂

tiriel
29. dec 2009

zažiješ, len musiš chcieť a niekedy aj trochu zabojovať 😉 ja som bojovala o dušu a stalo to zato

elinka27
29. dec 2009

bihan ja som zasa pri prvom hned mala tusaka ze to bude chlapec,aj som sa mu v muzskom rode prihovarala aj menom 🙂 teraz zasa rozpravam v zenskom rode akosi automaticky,tak uvidime 😝
titiel,no tentokrat som sa zaprisahala ze budem kojit aj keby co bolo

bihan
29. dec 2009

Tiriel, mužské sú vraj rýchlejšie ale menej odolné, ženské pomalšie a viac vydržia.. čiže ak ste mali sex pár dní pred ovulkou, tak asi pipka a ak v deň ovulky a pred tým nič (ako my), tak asi pipík.. teda žiadna metóda nie je 100%-ná, ale v tomto sa aspoň genetici zhodujú.

Ja som už mala modrý kočík, ale ja som na modrú zaťažená, proste ostal modrý, Sára má kopec modrého oblečenia, len som proste bola vnútorne presvedčená, že to bude chlapček a keď mi povedal doki, že dievačko na 99%, tak som sa len strašne smiala 😀

nika.r
29. dec 2009

na lístok mi Dr napísal 6/0, takže asi fakt myslel len 6 tt.

ja mám tiež ciťák, že to bude chlapec. Mám podobné chute ako pri prvom a podarilo sa nám počať v deň ovulácie a vtedy je vraj väčšia šanca mať chlapca, lebo mužské spermie sú rýchlejšie. Tie, čo majú dievčenskú informáciu zase dlhšie žijú, takže ak je sex pred ovuláciou, je väčšia pravdepodobnosť mať dievča.

nika.r
29. dec 2009

bihan, si ma predbehla 🙂

tiriel
29. dec 2009

no to hej, baba v modrom,to sa dá. ale chalan v ružovo/cyklamenovom 😀 ... ešte že som ho na poslednu chvílku stihla predať. teraz ani kočik neriešim,ostava ten čo mame , aj tak sme nosili miesto kočíkovania. teraz ale mam par veci,ktore CHCEM 😝 a to prebalovaci pultik - komodu, asi angelcare alebo niečo podobne a šatku . na viac hriechov sa nepamatam 😀

inač,MM sa šmykol 8DC a bohvie kedy bola ovulka,kedže cyklus mam 35 a viac,občas pride na 28den,ale to skor nahoda, takže ja absolutne netušim čo sa z toho vykluje,ja doteraz nechapem že som tehotna. my sme sa predtým asi 2mesiace snažili a kedže som tie kramy mala od 35-48 cyklus,tak som bola na prášky z testovania, a priznaky som mala za 5 tehotných. tak sme s tým práskli,že radšej pojdem do roboty a po 2mesiacoch sa proste šmykol,nestihol vybrať 😀 😀 😀 .doteraz pamatam ako som sa rozčulila,že ako nestihol??? a on s blaženým usmevom,že čo-šak bude dievčatko . a stalo sa 😝

michaela80
29. dec 2009

tiriel my sme tiez pocali 16.11. 😀 😀 😀 ale mrcha bola 31.10.

michaela80
29. dec 2009

inac aj ja by som rada dievcatko...dalsieho futbalistu doma neznesiem...uz mi z nich sviha... 😀

bihan
29. dec 2009

Ja sa práve toho môjho pôvodného kočíka musím zbaviť, lebo som ho takmer vôbec nevyužívala a chcem kúpiť len niečo menšie, skladné, na nakliknutie sedačky a aby mohla mamča občas voziť, keď ju prídeme pozrieť. Mne by kočík vôbec nebolo treba 😝
Vlastne už nič nové potrebovať nebudeme, len mi kamarátka ušije hojdačku na spanie, kúpim novú šatku, pár malých plienok, oblečko pre dievča mám, kamoška má 2 chalanov, tak určite niečo posunie a viac nám netreba 😵

tiriel
29. dec 2009

miška,a toho 14.12 si mala aky velky vačok? mne 11.12 vyšlo že 5+5 ale 22.12 už len 6+2 😨

elinka27
29. dec 2009

no ja tiez netusim kedy som mala ovulku,cyklus mam tak 21-28dni,a praveze teraz ani neviem kedy som otehotnela bud 1.12,alebo 4.12 takze co uz a mrska bola 23.11 🙂

tiriel
29. dec 2009

eli a ty si už u dokyho bola?bo už mám z vás hokej

elinka27
29. dec 2009

tiriel,nie ja som este nebola,lebo som mala dostat mrsku 20.12,ale kedze som nedostala a test vysiel pozitivny a aj dalsi co som zopakovala o par dni neskor,tak mi sestricka povedala,ze mam prist az ked mi bude menzes meskat aspon 2 tyzdne,cize po novom roku

nika.r
29. dec 2009

my tiež veľa nového kupovať nebudeme. A veľmi sa teším, že mám kopec zachovalých plienok a mám teraz ešte lepší pocit dobrej investície do látkoviek. 🙂

elinka27
29. dec 2009

ja som o tych latkovych plienkach uz pocula,ale pocula som ze to najprv stoji vela penazi,ale vraj ked sa to prepocita spatne,tak to je ekonomickejsie ako pouzivat jednorazovky,len si to neviem dost dobre v reali predstavit,ze kolko ich budem potrebovat a ake velkosti,aby som si to dajme tomu kupila aj dopredu

tiriel
29. dec 2009

a kolko vie prežiť spermia ? 😅

bihan
29. dec 2009

Tiriel, to je dosť sporadické... zvyčajne sa uvádza 2-4 dni, ale ak je plodný hlien, tak sú zdokumentované prípady, keď žena otehotnela týždeň po sexe 😀 neviem, koľko je rekord v guinessovej knihe 😀

Elinka, čo sa týka finanč. aspektu látkoviek, tak fakt nie je čo riešiť, ale u nás to nebol primárny dôvod, prečo som zrušila igelitky.

nika.r
29. dec 2009

elinka, je to fakt skvelá inevstícia, ja som si prerátala, že som začala na tom šetriť od 9. mesiacov malého, používalis me od narodenia látkovky. Ono na začiatok to naozaj dosť stojí, ale vráti sa to. A pri ďalšom dieťati ani nehovorím. Ja teraz dokúpim len pár kúskov.

aj tu na konikovi je téma o látkovkách, môžeš poštudovať alebos a kľudne pýtaj. My sme napr. veľmi spokojní so slovenskou značkou Babylucy, sú tie plienočky aj lacnejšie.

tiriel
29. dec 2009

😕 týžden , fuha

bihan
29. dec 2009

no.. vraj sa stane, ale skôr by som počítala s tými 2-3d 😉

nika.r
29. dec 2009

elinka a zapareniny sme mali len raz, keď malý bral lieky. 🙂

tiriel
29. dec 2009

mate niektora tie tehotenske knižky,čo tam mate den po dni? čo to stojí? a kde ste to kupili?

evitkamalicka
29. dec 2009

tiriel ja mam tu knizku, prisla mi tesne pred vianocami a objednavala som odtial http://www.ramzes.sk/tehotenstvo-den-dni-p-4810...

tiriel
29. dec 2009

je,može byť pekná 🙂 a to si tam aj píšeš? že to bude akoby na pamiatku?
ja mam niečo take,ale to je až od narodenia http://www.gorila.sk/product/176065 a už to pekne flákam

evitkamalicka
29. dec 2009

tiriel nie, to je len knizka....ja mam doma taky album este po Adamkovi s Mackom Pu co sme dostali a nenapisala som tam zatial ani ciarku

tiriel
29. dec 2009

evi aha, ja som myslela niečo take,kde si aj píšeš . ja som si dnes kupila minidiar za 1,50€ 😀 a možem pisať odušu

evitkamalicka
29. dec 2009

jaaj, tak mam ten dennik ci album ci co to je po Adamkovi a je stale prazdny zatial

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre