♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

marija
31. mar 2010

Rubinka ja som bola a podla mna same hovadiny a tie zlavy!!! smiesne 😝

evitkamalicka
31. mar 2010

ja som v DM ani nebola, podla mna somariny

pipi1211
31. mar 2010

no to sa neda nazvat ani zlavamipodla mna.... onicom 😒

denisocka
31. mar 2010

ja už mam navareny granadír najväčší hrnice aky bol doma a končím polievklu.maly je dnes desny,nič nechce jesť,len do všetkeho zahryzne a odhodí ,by som ho tak zrubala,žeby bol zeleny. 🙄

ten Box dava gyndoš,ale ani ja nemam a nebudem mať,bo to ťažko že do nemocnice dostať . v DM daju,ale až po porode

henrik1407
31. mar 2010

Rubinka, ja som kufrik dostala hneď na prvej návšteve u gynekologa, to som bola asi v 10. tyzdni. Bola tam mala knižka pre tehotne, jeden časopis, vzorka arielu a silanu pre deti a par letakov. Dokopy nič, akurat mi pomohol letak o probiotikach, lebo som bola chora a tam boli dobre rozpisane. A vyplnovala som leták, aby som dostala aj v porodnici kufriček. Len neviem, či sa vola ten kufrik prenatal box alebo nejak inak. Pozriem doma a prip. zajtra napišem.

evitkamalicka
31. mar 2010

ja som pri Adamkovi potom dostala este jeden vacsi aj pri odchode z porodky

pipi1211
31. mar 2010

ten prenatalbox som dostala aj ja v nemocke s Momo 🙂 doteraz pouzivam tu krabicu na ponozky v skrini 😀

denisocka
31. mar 2010

hej hej,tak,zmylila som sa,v porodnici davali,ale aj v DM potom

silwietta
31. mar 2010

ja som tiez dostala v porodnici kufrik... bola tam tusim flasa, vzorka arielu, casopis, letaky a domestos 🙂

rubinka
31. mar 2010

A keby som náhodou nedostala ten box u gyndoša a tým pádom som nevyplnila leták aby som dostala kufrík v nemocke, tak ho nedostanem? 😒

silwietta
31. mar 2010

rubi ja som pred porodm ziadny letak nevyplnala, ale v nemocke za mnou dosla sestricka, dala mi to tam vyplnit a hned mi ho aj doniesla

evitkamalicka
31. mar 2010

aj ja som to vyplnala v nemocke

rubinka
31. mar 2010

Super, už som sa zľakla že prídem o kufríček, ja mám takéto debilinky rada. Poteším sa aj maličkosti 😀

lenadka
31. mar 2010

baby ja vas vobec nemam cas citat ☹ a pisat uz ani nehovorim, tak ma ospravedlnte, ze to tu flakam 😅

vcera poradna OK, akurat sa Dr, nepacilo nieco na mojom bruchu o com mi nepovedal az ked som si lahla na "kozu" povedal ze je to uz ok 😅 , no meral mi brusko tak zrejme vzdialenost od spony po pupok-v stoji sa mu to zdalo malo 😕

nieco mi daju na buducej poradnu nejaky box-tak som zvedava co v nom bude

mata1001
31. mar 2010

caute baby...ja som ten kufrik dostala,no ale dokopy v nom nic nebolo.tak som trochu sklamana,lebo kamoska v nom mala dudlik.a ja len letaky,2 casopisy a prasok a avivaz... ☹ ☹ ☹

evitkamalicka
31. mar 2010

ja som tam mala aj dudlik

pipi1211
31. mar 2010

ja som tam toho mala tusim dost, vzorku cajiku,prasku, avivaze, letaky, dets.vizivu, vzorku sudocremu 🙂

evitkamalicka
31. mar 2010

pri malom som aj ja mala cajiky, avivaz, sudocrem, vyzivu, dudlik ale to az v tom co som dostala z porodky

bihan
31. mar 2010

hihi.. reklamné chobitiny si neprosím 😀 V pôrodnici za mnou prišla ženská od pampers, dostala som jeden balík newborn plienok, k tomu kupóny na zľavy a už som sa ich 1,5r. nevedela zbaviť.. ani jednej značky detskej výživy 😝

pipi1211
31. mar 2010

ja som zvedava ako to budeme mat tentoraz s prikrmovanim 😒 momo ked bola mala absulutne nic nechcela jest co som jej ja navarila ☹ mohla som robit cokolvek nic okrem ovocia som jej nemohla dat lebo nechcela jest... mohla som skusit aj hladovku a nepomohlo 😒 takze by sme vsetko museli kupovat a aj to mala take chutky ze nieco mi jedla z hipp nieco z hami... no vyberave decko, ale zato teraz poje vsetko aj za dvoch 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

januliatko1985
31. mar 2010

ahojte....tak dnes som si trosku prispala do desiatej, co jja vobec nezvyknem tak dlho spat,a el to bude asi tym pochmurnym pocasim 😒

co sa tyka tych navstev pocas sviatkov, tak my ideme uz v piatok na spis ku nam domov, lebo svokrovci z ke idu ku svagrovi do prahy, takze som sa velmi s tym upratovanim velmi neobtazovala, hlavne tie okna su ciste, prach a povysavane a to je vsetko.

ten prenatal box som dostala asi v tretom mesiaci , ael nic moc akoze trapny balicek, no ale daco aspon don ulozim lebo je sikovny ten kufricek 😅

michaela80
31. mar 2010

zatah uspesny...mam dve krasne kommbinezky na 3-6 mesiacov este s vysackami,spaci vak, a par dupiek tych teplejsich ........a ja som nasla triko tehu este tiez s visackou tak som si ho vzala....a stalo ma to 10€

januliatko1985
31. mar 2010

inac mm mi vcera hovori, ze on uz straasen chce aby sme uz kupili postielku aj kociarik tak po velkej noci ideme na to, sa uz tesim 😵

evitkamalicka
31. mar 2010

januliatko my uz postielku mame tyzden a aj poskladanu v spalni 🙂

januliatko1985
31. mar 2010

miska, super nakup, ja som naposledy bola v tescu a tiez som tam dobre nakupila kombinezky na 0-3 za par supov, boli v zlave a vcera som ci chcela kupit take fajne trticko co sm prednedavnom videla v jednom obchode , no jak na potvoru uz ho nemalia stalo len 6e, no bola som poriadne nasr... 😠

michaela80
31. mar 2010

ja mam tiez ale v pivnici..mm mi ju nedovoli este poskladat, ze az ked tak koncom maja najskor... ☹ ☹ ☹ ☹ a dnes som bola aj po madrac do postielky....

michaela80
31. mar 2010

orava - matrac
😀 😀 😀 😀 😀

januliatko1985
31. mar 2010

evitka, my sme kupili take detske nalepky na stenu nad postielku tak tie uz tam mm musel od radosti nacapit, lebo uz to nevydrzal, on sa neeeskutocne tesim na mimi, az to je take neuveritelne a jake debaty vedie s bruskom no by ste sa popisali 😀

evitkamalicka
31. mar 2010

hej, aj moj sa rozprava s bruskom a uz aj maly sa naucil hladkat brusko, usmieva sa pri tom a robi jeeee, jeeee

januliatko1985
31. mar 2010

😠 😠 no nieeee, prsi na moje ciste umyte okienka a este nech zafuka vetrik tak fajne od hlavnej cesty sprachom tak budu ako predtym 😠 viac uz neumyvam 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre