♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

peta131
11. apr 2010

presne to bola moja podmienka pri kupe kociariku aby bol lahky, lahko sa s nim manipulovalo, bol maly kvoli autu a hlavne aby boli predne koliecka otocne a pohodlne pre babo a aby sportova cast bola dostatocne velka aby sa mi tam maly zmestil aj ako 2 rocny...
ale samozrejme kazda mame iny vkus a ine naroky 🙂

jaaaj a este som mala podmienku aby boli vsetky kolieska dostatocne velke a nafukovacie 🙂

peta131
11. apr 2010

bihan mne sa tiez pacil mutsy stvorkolka a som ho skusala na tej vystave v Brne a tiez hrozne, ako ma natacaci podvozok ale to bolo hrozne a sa mi zdal aj riadne tazky 😝 absolutne nezodpoveda tej cene co zan pytaju...a aj vanicku ma hrozne malinku 😝

peta131
11. apr 2010

ale podla mna ziadny kocik neni dokonaly, na kazdom sa najde nieco co nam vadi alebo nevyhovuje 😉

kamajka
11. apr 2010

Zuzka, Deni takýto máte nejaký?

zuzana76
11. apr 2010

kamajka, ano taky, ale mam striebornu hlinikovu konstrukciu a inu farbu, ale inak je to on

zuzana76
11. apr 2010

steggi sa zle neovladal- manipulacia na chodniku nebola zla, aj napriek tomu,ze nemal otocne kolieska, ale musel mat dobre nafukane kolieska, ak nemal dobre nafukane, tak bol hadam aj o 10 kg hned tazsi

denisocka
11. apr 2010

Ano taky,len starsi model 2006

tea333
11. apr 2010

jee baby dakujem, tak to ste ma potesili ze nemusim tolko nakupovat, mna to nebavi 😝
jasne ze ked bude krpcek malinky, tak dokupime aj mensie 😉

a ten kociarik, aby som vysvetlila, nie je pre mna do mesta, ale na nase prasne cesticky medzi polami, dobre cesty mame len medzi domami, byvam v novej casti mimo dediny a chodime na prechadzky len po rovine so psikmi..takze som vyberala veliky hlboky kociarik, do mesta nejak s babatkom nechcem chodit, kym nebudem musiet, ja som radsej so psikmi vonku..ak budem nachvilku musiet skocit do mesta, asi vezmem skor manduca nosic 🙂 ja nie som ten typ co kavickuje v auparku 😀

denisocka
11. apr 2010

Do terenu by som kupila obzvlast dobre ovladatelny a lahky kocik.trebars miskin jane slalom

ikulka
11. apr 2010

ahojkajte ako ste víkendovali?
krásne kočíky vyberáte len čo je pravda, idem počítať čo ste popísali....ja ten problém nemám mám kočík po saške a vydrží aj toto druhé. je to síce to velké ťažké hebedo čo písala deni, je aj moc ťažký, ale čo už nový veru kupovať nebudem...
a tu na dedine su tiež zlé cesty a v zime ked napadne snehu je dobrý....
jo veru lucy kedy to ide na tu dovču či už šla...joooj aj jej trošku závidím, len nech si to užiju

michaela80
11. apr 2010

no...konecne odisla nam navsteva...preberali sme mena a moj kedze je blazon do futbalu najme do klubu Chelsea vymyslel meno Viktoria Chelsea...ja raz infarkt z neho dostanem...a podotykam ze uz nasa psia slecna sa vola Chelsea...

lucy1990
11. apr 2010

Ahojte baby, este som tu 🙂 ale uz sa neviem dockat...ideme v stredu naobed, takze pripravy nechavam na utorok 😅 toto pocasie ma fakt nebavi...ikulka dakujem za prianie, hadam nam nic neskazi dovcu, mam strasne vela planov co pozriet za ten tyzden 🙂

michaela80
11. apr 2010

lucy ale nezabudni aj oddychovat a mozes aj za nas...na plazi pod slnecnikom pri hukote vln... 😀 😀 😀 😀

lucy1990
11. apr 2010

Tam by bol hriech oddychovat 😀 ale nie...jasne ze plaz bude moja kamoska 😅 a uz sa tesim potom ked budem cokoladkova tak uz si ma zajednavaju fotografi na fotenie bruska, to budem mat krasnu pamiatku....odporucam kazdej jednej nech sa zvecni 😉 a miska dakujem vemi pekne 🙂

michaela80
11. apr 2010

lucy len nepodcen africke slniecko ako moj mm...nebol cokaladkovy ale cerveny ako pulka a to jemu sa casto nestava zeby ho spalilo... 😀 😀 😀 😀 😀 tvrdil ze do vody mu staci iba 30 ochranny faktor.....a tak aj dopadol..

denisocka
11. apr 2010

Je lucy,to bude super dovca a urcite krasne foto

ikulka
11. apr 2010

jeej lucy tak ste ešte tu....jasne že vám dovolenku nič neskazí, len si ju krásne užite....a pomysli si tam potom aj na nás chudiatka čo tu trpíme a mrzneme 😉 😀 a teším sa na fotkyyyy....
my tento rok bez dovoelnky budeme ☹ to by sme museli ešte teraz máj jun čo sa mi zdá ešte skoro na najaké bližšie destinácie a neskor to u nepojde....ešte možno keby som bola z ba že len do lietadla sadnem a idem ale ked si predstavím našu cestu z mt do ba tak to by bol des ved už teraz len ked idem do mesta 15km autom tak sa idem dočurať tak si neviem predstaviť ísť na dlhšie .....takže mi budeme tento rok dovolenkovať v porodnici

ikulka
11. apr 2010

ozaj a vy bihan kam idete?

lucy1990
11. apr 2010

Dakujem baby, ste zlate 🙂 slniecko nepodcenim, aj brusko si budem chranit aby sa tam vnutri Lenka neuvarila 😅 a ikulka to chapem, ze z MT je daleko na letisko, a este ked sa do Dubaja da letiet len z Prahy alebo Viedne...my ideme s Emirates z Viedne, cesta trva tak 5 a pol hodinky, takze to sa da...ja som zvyknuta na raz tak dlhe lety 🙂 my sme najprv rozmyslali, ze by sme isli v juni niekde autom do talianska alebo na korziku trajektom odtial, ale predsalen to sa neda naplanovat, jednak pocasie, jednak ci nenastanu nejake komplikacie...tam je uz iste teplo okolo 33 stupnov, takze preto sme sa rozhodli sem. A strasne ma tato krajina zaujima, aj ked je v podstate bez historie, behom 15 rokov dokazali vybudovat luxusny emirat...

michaela80
11. apr 2010

Ak by ste nieco chceli z tej stranke dajte vediet..budem nieco brat...http://minimode.co.uk/premature-baby-clothing/a...

bihan
12. apr 2010

Bré ránko!
Miška, nekupuj nedonosenecké veci, veď ti tu všetky hovoríme, že budeš ešte prenášať 😀 Prvé tehu si mala problémové, ale toto vyzerá ok 🙂

Lucy, užite si to 😵 5,5h cesty je v pohode. Do Emirátov ma to osobne neťahá, ale tam, kam ma to ťahá, momentálne nemôžeme 😀

My ideme na Maurícius, MM má z práce trošku lepšie ceny hotelov ako cestovky a prišli sme na to až teraz 😅 Som hrozne zvedavá, ako bude na lietadlo reagovať malá, lebo je to vlastne prvý let, ktorý bude naozaj vnímať. Naposledy sme leteli niekedy min. rok v júli, tak to bola ešte pomerne malá a mala to na háku 😀

michaela80
12. apr 2010

nekupujem nedonosenecke a le som vzala take len prkotinky na babo 0-3 mesiace...v zlavach..len link som hodila na tie uplne mini veci...

maculienka123
12. apr 2010

Lucy davaj na seba pozor,moja znama isla na dovolneku do Tatier v osmom mesiaci a narodilo sa jej babatko s rukou ochrnutou a dokotri jej potvrdili,ze to bolo tou dlhou cestou,ked sedela v aute.

my by sme sli na dovcu hned,ale doktor mi moc nedodporuca,aj ked nemam ziadne problemy.no neviem,ci to mam risknut.

bihan
12. apr 2010

Ja som to presne nepozerala 😅 len som videla v linku "premature baby". 🙂

denisocka
12. apr 2010

dobre ranko,celu noc ma boella hlava..tak neviem či z magnezna či z počasia,ale taham už 3den. teraz neboli,pijem kavu a trošku sedim pri pac,už ma važne bolia kríže z lažania.ináč,včera som písala že ma kope pod pupkom,a v noci ako som ležala tak asi 5cm nad pupkom ostra pätička

bihan
12. apr 2010

Macu, prosím ťa, čo má ochrnutá ruka mimča spoločné s dlhou cestou v aute? 😕 A čo je to dlhá cesta v aute, keď išli do Tatier?

maculienka123
12. apr 2010

ja neviem bihan,to mi len povedala tak,ze doktori jej to tak potvrdili ale nemusi to byt pravda,ja len sa odvtedy bojim

evitkamalicka
12. apr 2010

dobre ranko, my sme vcera dorazili domov od nasich tak uz tu budem castejsie

bihan
12. apr 2010

Evit, vitaj 🙂
Macu, ty si fakt dobrá stresmanka 😀 To si fakt neviem predstaviť, ako môže sedenie v aute spôsobiť takéto postihnutie. V tehu so Sárou som absolvovala dve cesty z Bretónska na Slovensko (asi 20h cesty), v šiestom mesiaci 11h let a nikdy v živote som o podobnom prípade nepočula. Ak chcete ísť na dovču, bežte 😉 Potom už veľmi nebude priestor.

kamajka
12. apr 2010

Pekné ránečko, ta už ma aj sestra poslala kadeľahšie so steggim 😀
Môžem hľadať ďalej heheh 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre