♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kila
31. dec 2009

Rubinka neboj sa, príznaky ešte len prídu, mne začali v 7-8 tt, a možno ti bude tak zle že až... 😉

lenadka
31. dec 2009

tea, ja som bola v nemocnici skoro pre to iste, akurat, ze to nebolo zo sexu, ale sonom-proste sondou mi podrazdili leziu na krcku, cize je dost pravdepodobne ze mas nieco podobne, ma to vela zien a neni to nebezpecne 😉 mna bude dr. vysetrovat na poradni zrkadlami, aby sa toho nedotkol-tak mi povedal, tak sa neplas 😉

tiriel
31. dec 2009

ináč mi fakt nič nieje, ja akosi stale neverim,že som tehotna,nejak sa neviem s tým zžiť. a tiež sa nemam čas sledovať , ale občas na prepadne taky vlči hlad,že musim dačo do seba, trebars v noci som bola 2x zjesť rožok a zapiť ho kofolou. pred 2týždnami som pojedala kysle uhorky a včera by som na ne nemohla ani pozrieť,ale nie žeby mi z nich bolo zle,len mi nebrali.

lenadka
31. dec 2009

grofka, take bolesti mavam aj ja, niekedy tak silne ze si musim sadnut alebo sa skrutit do klbka, po chvilke lezana to prejde a tiez po magneziu-to si davam 2x za den a niekedy aj 3x ked ma poobede chytia tieto bolesti...ze bolo babo mensie s toho by som si nic nerobila-brali to z ineho uhla, ja som mala sono 2x a 1x bolo babo inak akoby zboku a 2x akoby od hlavicky a telicko za nou-tak namerali mensiu dlzku o 4 dni /ako pred 2t/ co je pochopitelne kedze bolo inak otocene, aj som mala chut otvorit si zobak, ze ako to meria, ale nechala som to tak, ved je to jedno, hlavne ze srdiecko bilo 😉 😵

a ozaj nemala si mat niekedy teraz keby si nebola tehu mrsku?, lebo vtedy to zvykne byt 😉

rubinka
31. dec 2009

Tiriel tak som na tom potom rovnako, ja mám ten výtok, som unavená a ešte ma semtam páli záha a to je všetko. Prsia ma akosi nebolia. Dúfam že je to ok.

lenadka
31. dec 2009

tiel, ja sa tu kosim na tych tvojich rozkoch s kofolou 😀 😀 😀 mam rada aj jedno aj druhe, ale nie spolu 😀 tie tehu chute su sradnovne...na kysle mam aj ja chut, ale uhorky v posledne dobe tak ako ty nemusim...a dost vela veci, staci sa mi na to kuk a uz ma napina 😝

lenadka
31. dec 2009

rubi, mna uz prsia prestavaju boliet, trochu narastli 😎 a uz sa neblaznia...akurat ked nejake emocie silne prezivam / co teda teraz je hocijaka blbina v telke 😀 / , tak sa mi nalievaju ako ked som malu dojcila a pocula ju plakat-tak presne ten pocit, uz len cakam kedy sa mliecko spusti-dufam, ze nespusti skor ako bude babo 😀

tiriel
31. dec 2009

leni,no muž len chodí a pušťa priomienky,že "dalšia kofola?" --- zabijem sa,ked ju milujem ,nieje čo riešiť . a skus ju s rožkami,fakt mňamka

rubinka
31. dec 2009

No ja nemám nejaké veľké, len také zkus zväčšené ale som zvykla mať bežne pred menzesom alebo počas ovu. Možno o pol čísla, neni to nejaká sláva 😒 dúfam že to ešte príde 😀

lenadka
31. dec 2009

vcera ma mala prosikala, ze ked sa narodi babo a budem mat zas mliecko, tak babtko bude pit s jedneho a ona s druheho 😅 ona si dojcenie pamata, lebo ju som dost dlho dojcila 🙂

rubinka
31. dec 2009

Leni u nás by to chcel takto manžel sa bojí že cici budú už len pre bábo 😀

tiriel
31. dec 2009

lenadka- dufam že si lenka,ked ta tak volám, či aďka? 😝

lenadka
31. dec 2009

triel, keby som mala cerstve rozky 😀 ale nemam a take 2 dnove mi nechutia 😉

rubi, pockaj ked mliecko pride to budu mliekarne! 😀 mm skoro odpadol ked ma prisiel na 3 den pozriet do porodnice a ja zrovna na odsavacke prso s kt. som odsavala velke ako melon az o krok ustupil, ze ci som to ja 😀

tiriel
31. dec 2009

ja som preto radamže teraz cicky ešte nerastu, bo viem ake "pohromy" som mala počas dojčenia,najhoršie prve mesiace, des 😀

lenadka
31. dec 2009

triel ano som Lenka 😉

rubi u nas tak pri sexe skoncilo maznanie s prsiami, lebo mu vzdy zacalo tiect mlieko a potom uz nie tiect ale striekalo...mne to bolo v tej chvili fuk, ale ak som bola hore mal sprchu 😀 a boli sme cely zababrany...no chlapi nic to nevydrzi 😀 sak trosku mliecka nezaskodi 😎 😀 a tiez sa bal ze vsetko vytecie a mala mat nebude...normalne hrozne ked toto vypadlo s predohry 😢 no a ked ze som dojcila 15 mes., musela som ho potom uz upozornovat, ze UZ moze, ved mlieko uz neni 😀

lenadka
31. dec 2009

na dojcenie sa tesim, ale na bolave prsia s toho veru nie 😝 presne ako pises triel hlavne ten zaciatok, potom sa to uz ustali

rubinka
31. dec 2009

Lenadka no sranda 😀 moja mama mala 4 a predtým pred porodom 1 tak som zvedavá čo sa zo mňa vykľuje 😀

nika.r
31. dec 2009

ahojte 🙂

lenadka, aké zlaté s tou Tvojou malou 🙂

groka, tými nevoľnosťami sa ja ja utešujem. Tiež sa mi stupňujú príznaky, tak verím, že bábo rastie a rozbíja moju hormonálnu rovnováhu jedna radosť. 🙂

mne je teraz pre zmenu zle večer, resp. od poobedia. Spať chodím úplne vyhladovaná, tesne pred spaním ešte zvyknem hodiť šabľu, lebo ma napína aj z UM, ktoré dávam piť malému.

všimla som si, že všetkým, čo ste mali nejaké problémiky radili Dr. veľa tekutín. Aj mne tomôj napísal na lístok. Neviete prečo? Lebo ja toto nie som schopná dodžať, keď mi je zle, vyvrátim aj glg vody, bežne mám dni, že pol dňa nemám v sebe ani jedlo ani vodu a vraciam len kyselinu. 😒

a ešte otázočka na tie, ktoré beriete magnézium...to Vám predpísal Dr. alebo ste si ho sami zohnali? A kvôli čomu? Lebo ja som pri prvom musela tiež brať, ale až v poslednom trimestri. Takste ma trochu vystrašili, či by som preventívne nemala brať aj ja.

nika.r
31. dec 2009

a tiež prajem veselý a pohodový Silvester a všetko dobé do nového roku. Nech sa všetky komplet tešíme z krásnych detičiek.

lenadka
31. dec 2009

rubi tak dve cisla uplne v poho naviac u mna to bolo horsie ze mala mi cca od 11 mes. zacala odmietat lavy prsnik a tak som ju dojcila len z praveho...lavy sa po case zmensil a mliecko v nom nebolo, odcas par kvapiek...no vyzerala som ohromne...v tom case ma pozvali na oslavu do prace, ja som do podprdy dala 2 vypchavky a aj tak to bolo vidiet...naJLEPSIE BOLO, ZE KOLEGYNA CO SEDELA OPROTI MNE TO NEVYDRZALA A VRAVI MI ZE MAM ASI NAKRIVO PODPRDU 😀 tak som im vysvetlila ze nie, vidia dobre, to ja som teraz taka asimetricka, lebo dojcim len z jedneho prsa 😀 mne to bolo smiesne a jej trapne 😀

tie velke pismena boli omylom, ale nechcelo sa mi to prepisovat...

nika.r
31. dec 2009

lenadka, inak super teória s tým, že bábo bolo ináč otočené, tak ho preto zle pomerali. Si do mňa vliala taký úžasný pokoj, že si to ani nevieš ani predstaviť. 😵

lenadka
31. dec 2009

nika, ja som rizikova tak preto, pri malej som magnezium nebrala, az na konci, lebo som mala krce v nohach v noci a docitala som sa na nete ze na to magnezium zabera, pritom som dr. prosila o radu co s tym, povedal ze nic, ze je to bezne, ale magnezko na to fakt super zabralo 😉

bihan
31. dec 2009

Nika, ja som si teraz magnézium "naordinovala" sama, lebo ma bolieva podbruško. Brala som ho aj pri Sáre, keď ma bolelo bruško. V 3. trim. som už problémy nemala.

Rubinka, cici budú len pre mimčo natoľko, koľko budete chcieť. 😉 MM záujem o prsia nikdy nestratil a nikdy neboli čisto len Sárine alebo manželove 🙂

Mne tiež zatiaľ prsia nerastú, ale bolia celkom dosť 😒

lenadka
31. dec 2009

nika som rasa...no idem nachystat oblozenu misu maju prist svagrovci nech sa neobzeraju 😀

prajem krasny zvysok posledneho dna v roku a stastny a vesely te Novy! Hlavne zdravicko a rastuce bruska 😵

nika.r
31. dec 2009

ja som baral magnezko kvôli tvrdnutiu brucha, ktoré spôsobovalo otváranie. Čiže asi by som zatiaľ zbytočne brala. Ty ho teda neberieš preventívne.To som potrebovala vedieť. 😉

nika.r
31. dec 2009

hmm, bihan, Ty si mi zase nasadila chrobáka do hlavy. 😝 Aj mňa pobolieva brucho, ale brala som to, že je to normálne. Mala by som doma mať ešte nejaké balenie, tak idem mrknúť príbalový leták.

ďakujem za reakcie.

tiriel
31. dec 2009

tak ešte jeden chrobak-ja som brala magnezium kvoli krčom v lítku a tomu syndromu nervoznych nôh 😀

nika.r
31. dec 2009

tak som vyčítala, že doma mám Magne B6. to je aj s vitamínom B6 a kvôli nemu sa treba o užívaní poradiť s lekárom. Vy máte čisté magnézko?

evitkamalicka
31. dec 2009

nika ja som pri malom brala Magne B6

biba12
31. dec 2009

Mne naoridnoval Mg lekar asi v 8 mesiaci, ked som sa budila so strasnymi krcami v nohach a pobolievalo ma brusko. NO ja dufam, ze mojho maleho dojcenie nechyti. Dojcila som ho 17 mesiacov a skoncila som preto, lebo sa v noci budil kazdu polhodinu a chcel visiet na koze. Bola som totalne nevyspata, vycerpana, unavena. Ale bol hrozne zlaty, ked vyhadzoval vecer tatina z gauca, ustlal si svoj vankusik, zakrical mama didi a dozadoval sa papania.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre