♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

bihan
1. jan 2010

Ja dostanem všetky potvrdenia, knižky a neviem čo až po veľkom uzv v 13tt 😀 aj tak je to úplne jedno, kedy mi to doktorka vypíše 😅

tiriel
1. jan 2010

presne tak, mne je tiež jedno kedy mi to dá. pri prvom som odtala tuším v 8tt aj s tým kufríkom,čo sa mi zda skoro

kila
1. jan 2010

Mne sa zdá že minule tehu knižku som dostala až v 12 tt. Ale ten kufrík som dostala aj ja skôr, aspoň tak si to pamätám. Aj ja som sa čudovala že prečo tak skoro, ale malé darčeky potešili. 🙂 Uvidíme, mne je to jedno, dôležitejšie je aby bolo všetko v poriadku. 🙂

evitkamalicka
1. jan 2010

ja som kufrik nedostala vobec, az v porodnici

pipi1211
1. jan 2010

ahojte baby prajem vam stastny novy rok, vela zdravia hlavne teraz ked sme tehu a stastia a lasky 🙂

ja som tehu knizku dostala v dakom 8tt minule a teraz neviem kedy dostanem lebo chodim ku dr ktory zastupuje moju lebo je na dovolenke. aj teraz v pondelok ideme tak dufam, ze uz mi potvrdia datum porodu 😀 strasne sa uz tesim na pondelok normalne sa neviem dockat ked to male uvidim 😵 😵 😵 😵 😵 a co by ste chceli dievcatko co chlapceka? 🙂

tea333
1. jan 2010

aky kufrik? 😨 mne dala doktorka taku knizocku ze planovanie babatka, som sa nasmiala, po celej gynde to zhanala, akoby som nevedela o zakladnych veciach, su tam napisane take veci 😀 ze nesmiete fajcit a pit, meranie bt a ovu testy,pritom som jej hovorila ze sme skusali dlhsie, ze som aj merala a testovala tak si mohla domysliet ze to nebola uplne NAHODICKA o ktorej nic neviem 😀 😀

tea333
1. jan 2010

pipi uz to bola debatka o dievcatkach a chlapcoch a zda sa ze velmi vela bab chce baby 😀

pipi1211
1. jan 2010

inak ja som tiez nedostala ziadny kufrik ako tehu 😒 no ja som prveho strasne chcela chlapca a teraz chcem zasa dievctko 😵

bihan
1. jan 2010

Pipi, to sme na tom rovnako 😀 Som hrozne zvedavá, čo na nás vykukne... pri dobrej technike sa vraj dá zistiť pohlavie už v 13tt 😵

tea333
1. jan 2010

bihan geneticke testy z krvi matky zisti po 12tt pohlavie na 99,9999 percent 😀 ja idem do toho

bihan
1. jan 2010

ja takú možnosť nemám, tak si budem musieť počkať na UZV 🙂 Vo Francúzku túto metódu zakázali, pretože určiť s istotou pohlavie skôr než je zákonom stanovená hranica na interupciu by u niektorých etník vyvolalo veľmi veľký "záujem" 🙄

jankaat.
1. jan 2010

ahojte..neviete nahodne niektora ci si mozem dat dithiaden??..omylom som zjedla pravdepodobne olivy a "krasne" som sa z nich vyhadzala cela.. a stale mi pomoze aspon trochu dithiaden ale neviem ci mozem 😔

tea333
1. jan 2010

janka ja by som si nedala radsej, si v citlivom obdobi na lieky..
bihan mm to celkom chapem, no 13 tt je super, len sa snad male spravne natoci 🙂 ..no tu sa za to plati, ale stoji mi to za to lebo by som to nevydrzala 😀 a nie je to drahe..

lucy1990
1. jan 2010

Janka, to si ma teraz vyplasila, ja som ich akurat dojedla..ty mas nejaku alergiu? Ak ti mozem poradit, tak si najdi na nete cislo na nejaku nonstop lekaren a tam ti povedia 😉

jankaat.
1. jan 2010

ja mam na ne alergiu 😔 ale aj napriek tomu ich milujem 😅

lucy to ma nenapadlo idem skusit.. dakujem..

lucy1990
1. jan 2010

Dufam, ze ti to pomoze... 🙂

tea333
1. jan 2010

lucy este stale ti byva tak zle?

simuska153
1. jan 2010

Ahojte, ja len na skok - dnes mi je nejako extremne zle, ale da sa to vydrzat...

Len som chcela vsetkym popriat krasny a uspesny rok 2010, vela zdravia, stastia, lasky a aby sme sa vsetci v lete tesili z krasnych zdravych babatiek 😉

lucy1990
1. jan 2010

Tea nechcem zakriknut, ale dnes prisla ulava...ale bolo mi treba si trochu od toho oddychnut..vcera som vracala po kazdom jedle ☹ musim si poklopkat, ale dnes bolo fajne 😅
Pred spravami som zaspala ako babatko a potom som cele spravy preplakala, co som bola dojata z kazdej hluposti 😅 co uz, hormony su hormony 😀 a ty ako?

tea333
1. jan 2010

lucy u mna zatial nic 😕 akurat po velkej potrebe alebo ked sa prejem mam pocity ako pred MS
dobre ze sa ti ulavilo 🙂 znelo to hrozne ked si pisala ze sa tolko kamaratis so zachodovou misou 🙂

lucy1990
1. jan 2010

No ja by som tomu az tak neverila...zajtra mozno pokracujem 😔ale tak to by som sa tesila, keby to uz skoncilo 🙂

tea333
1. jan 2010

lucy inak ako to mas ty so skolou? mas 19, ze? maturujes, alebo uz si na VS?

lucy1990
1. jan 2010

Ja som tento rok v juli maturovala a na vysku som si prihlasku nedavala, chcela som si oddychnut od skoly, zapisala som sa na urad prace a zadarilo sa nam babo, tak skolu teraz neriesim 🙂 a ano mam 19, v aprili 20 😀 a ty? Studujes?

tea333
1. jan 2010

ja mam 21 cerstvych par dni, som druhacka na prave, ak vsetko pojde ako ma tak prerusim az po letnom semestri
🙂
trosku ma trapi skola, aby som mala vsetko v poriadku a vybavene kym pojdem na babatkovsku dofcu 🙂
preto som sa pytala, ci nahodou nemas podobny problem, ale ty to mas lepsie 😉
u nas na skole akceptuju 3 roky matersku,ale ked budem rodit v lete tak chcem len rok, potom nastupim oktober 2011 do tretieho rocnika a dam si individualny studijny plan, u nas vedia studentom dost vyhoviet 🙂

lucy1990
1. jan 2010

Fuuha, no tak to nemas lahke, bud rada, ze nemas nevolnosti a mozes sa plne venovat studiu..drzim ti palce nech ti to vyjde, ako si to naplanujes 😉 ty asi tiez budes dostavat len ten zakladny rodicovsky prispevok, vsak? 😒

lenadka
1. jan 2010

mne bolo dnes tiez horsie, ale to asi aj z nevyspatia 😝 uz teraz ma taha do postele 😔

lucy, no mozno uz bude lepsie 😉 mne to nejako tiez akoby zrazu preslo...ked porovnam ako mi bolo cely den zle, jedla som porcie mensie ako moja 4 rocna dceraa ona je teda riadny nejedlik, dufam ze to dalsie bude papkac, lebo ma vystrie dve stopat 😅

tea333
1. jan 2010

lucy som trosku v napati ako to bude s nevolnostou, a ci bude fazulka ok, lebo mam skuskove obdobie, pred sebou 10 skusok a vsetky v januari 😅 😅 😅
a ano, budem dostavat zakladny prispevok, lebo len brigadujem.Nastastie na ten prispevok nie sme odkazani, ale samozrejme kazda korunka potesi 🙂

lenadka
1. jan 2010

tea, ta kto ti drzim palce na tie skusky, jemine, nech uz ich mas za sebou...aku skolu studujes?

lucy1990
1. jan 2010

Drzim ti palceky nech ti to vyjde Tea 😉 a Lenadka, bodaj by si mala pravdu 🙂

tea333
1. jan 2010

lenadka super ze to preslo, aj mna taha do postele, a to som spala 10 hodin 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre