♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

bihan
19. apr 2010

Pipi, rukou (prstom) nahmatať cez brucho.. teraz budeš mať vrch maternice cca dva prsty nad pupkom.

Miška, tak kto vie, či u teba zase nebude iný problém.. že piješ hrozne veľa 😅 alebo solíš.. alebo sa ti zvyšuje tlak.. porozprávaj sa s lekárom, on to povie najlepšie, čo s tým 😉

Ja som si mala ísť dnes po výsledok na glukózu, vôbec sa mi už ale nechce, takže do zajtra počká 😝
Pribrala som 3kg a akurát dnes mi povedala PA, že by som nemala pribrať (vzhľadom na moju váhu pred tehu) menej ako 8kg (max 11,5), lebo by to znamenalo, že so nepapala dosť 😝

denisocka
19. apr 2010

+6kg / čiže 60kg 😅

denisocka
19. apr 2010

Toto,len zeleno modre,toto je hnusne.a prave to neviem najst.

bihan
19. apr 2010

iné než toto nemajú

tretulka
19. apr 2010

ahojte...baby vy uz tak nakupujete, a ja stale nic, vravim si, ze mam dost veci po malom a ze mam este cas, no len aby som nebola potom prekvapena, ze kolko vlastne tych veciciek mam. Pri malom ma ta nakupovacia horucka chytala ovela skor, ale mozno je to tym, ze mam skolu, prave sa mi skuskove zacalo, tak mam plnu hlavu inych starosti. Hlavne, ze je mimi v poriadku, kopka o 106 😵
Boli sme v tescu a obzerali sme detske veci a maly zobral take ruzove papucky lakovane s minie a vravi pozri maminka, pre nasu Terezku 😵 , taky bol zlaty. Tak sme mu vysvetlovali, ze ak uz budeme vediet, ci ideme mat chlapceka alebo dievcatko, tak pojdeme spolu na nakup, a ze aj on moze vybrat nieco pre babatko. Tak sa vytesoval, ze este vecer v posteli mi hovoril, ze co vsetko kupime a vraj "ked uz bude velka ako ja, tak jej kupime pancusky aj normalne topanky 😀 " no podareny bol a minule sa mu podarilo vystihnut s uskom na mojom brusku kopancek, tak sa chechtal ako leco od ucha k uchu, ze ho babetko pozdravilo, podarene su tie deturence 🙂

lulusha
19. apr 2010

jeej, tretulka, to je zlate 🙂 moj manzel vcera konecne zacitil kopanceky nasho maleho 😀 a tiez sa vytesoval ako leco 😀

denisocka
19. apr 2010

Moj maly dnes robi asi kotrmelce,ide ma rozparat od bolesti ked sa pretaca a brucho jak skala

michaela80
19. apr 2010

bihan...malo solim...vela pijem...mozno by som mala obmedzit mineralky , predsa vela mineralov...a tlak mam 80/ 50 cize ten to robit nebude...no som po poradni s..spytat som sa nestihla bo ma rychlo vysetril a svoihal k akutnemu cisaraku...cize o tyzden...ze uz budem teraz chodit kazdy tyzden a pri najmensom podozreni ze je nieco v neporiadku mu volat a utekat do nemocnice...

michaela80
19. apr 2010

mo deni to poznam lebo moja nekope ale vzdy sa akosi toci ....a niekedy mam pocit akokeby bola napriec a tak sa riadne vypuli von...

nikitka231
19. apr 2010

miska tak ja som pribrala 8kg to som mala pred 2tt a vcera som sa vazila a na deko mam rovnako..nic som nepribrala takze si to strazim,co sa tyka holenia.....
jeden krat som vyksusala ze nech ma mm oholi pri prvom tehu...a rychlo som to vzdala ..som si pripadala ako vo "vykladnej skrini" a bala som sa ako pes ze ma doreze 😠 tak som si dala zrkadlo do vane pod seba a sup ho na holenie...bo som uz tiez nic nevidela 😀

nikitka231
19. apr 2010

inak mam otazku ...chcela som oprat kocik ...a neviem na kolkatke...cele potahy sa daju dat dole...len z hyg.dovodov som ho chcela oprat..horsie ze konbinacia je bielo cierna aby z toho nebola nakoniec sivo cierna..viete poradit?zeby na 30C?

kamajka
19. apr 2010

čaute ja dnes ležím celý deň, všetko ma bolí, hnačka vzápätí zápcha, únava neskutočná, bruško tvrdé, malé strašne kope ale hlavne dolu, neviem čo tam dnes robí v tom brušku ☹ , včera bol keksí po dlhšej dobe, neviem či tento stav môže byť aj z toho čo myslíte?

Ja +10kg, čiže 55kg momentálne......

bambibam
19. apr 2010

Ahoj dievčatá ,chcem sa poradiť ,mám príšernú nádchu a bolí ma hrdlo - a nehovorím o tom že hlava mi ide prasknúť. Teplotu nemám ,mohla by som si aj napriek tomu nanoc dať 1paralen ,mám navarený šalviový čaj, a cmúlacie pastelky Septisan + kvapky do nosa. Máte niekto nejaké skúsenosti s takýmito prechladnutiami - alebo začínajúcou chrípkou?

lulusha
19. apr 2010

ozaj, k tomu holeniu... veru, vecra som sa odhodlala po vyse tyzdni dat dole zacinajuci prales a dobre som sa teda namakala 😀 😀 😀 to, co mam tesne pod bruskom mi trocha ostalo, tak dnes to dorazim, ked uz viem, kde to je 🙂
inac netusim, ako sa budem holit na konci tehu 😀 muz zatial statocne odmieta participaciu 😎

rubinka
19. apr 2010

Tretulka to je milučké 😵

bihan
19. apr 2010

Tak o holenie som MM tiež poprosila len raz 😝 veď to ide pohmatom, nie? 🙂

biba12
19. apr 2010

Baby preboha, to co robite, ze +1-2 kg, +3kg, to nic nejete? Ostatne ste ma potesili, lebo ja si zacinam pripadat ako slonik.Nepapam vela, tak normalka,ale nejako tie kila idu uz hore. Tak snad dodrzim stanovenych mojich 14kg. Viac nie....

biba12
19. apr 2010

Bambibam, skus homeo na nadchu-neiem nazov a oscilococinum /tiez homeopatikum/na tu chripku, prechladnutie.

rubinka
19. apr 2010

Ja som pribrala +3kg, no čo robíme? Tak každá sme iná, myslím že málo pribrali tie ktoré prvý trimester nič nepribrali, to je aj môj prípad ja som začala priberať až v 4. mesiaci lebo dovtedy mi bývalo zle a nejako extra mi nechutilo. Ale od 4. mesiaca vkuse dačo tlačím do seba 😀

bambibam
19. apr 2010

biba pred tým som mala homeopatiká ale bolo to oničom - vôbec to nezabralo. No a čo sa týka priberania mám +7 kg na pôvodnú váhu .Neviem či to tak má byť,ale aj tak sa s tým nedá nič robiť. Mne stačí že sa pozerám v telke ked varia a šup kilo je na mne.

bihan
19. apr 2010

Biba, ja mám ešte slušnú rezervu z pred tehu, takže 3kg sú na moju váhu naozaj optimálne. V prvom trimestri som nepribrala nič a teraz pomaly cca kilečko za mesiac. Ja si nemôžem dovoliť pribrať 18kg ako v prvom tehu. 😉

nikitka231
19. apr 2010

bambibam tak ja som mala taku anginu a zacinajucu chripku ,ze som ani slinu nepreglgla a jedine co mi zabralo je bioparox lokalne antibiotikum!!!po dvoch dnoch mi odpuchlo hrdlo.... 😎 chvalabohu...takze ani homeopatika ,cmulacie pastilky ani nic mi nezabralo

bambibam
19. apr 2010

už som o tom uvažovala ,že určite niečo musí byť aj iné čo rýchlejšie zaberá ak sa to nebude dať prežiť navštívim asi lekárku,len tá predstava tých ľudí v čakárni a hádajúci sa dôchodcovia kto prišiel skôr ma odrádza.

nikitka231
19. apr 2010

skus ten bioparox...fakt ani iny nezabera ako lokalne antibiotikum 😎

bambibam
19. apr 2010

díky ,pôjdeme po správach na pohotovosť ,muž tvrdí že tam je menej a niečo mi vraj predpísať musia - tak uvidíme. Ale aj tak dakujem že ste poradili. Idem si ešte nachvílu lahnúť ,lebo ako tu očumujem stránky tak čakám kedy mi hlava treskne do klávesnice.

bihan
19. apr 2010

Nič v zlom ale s boľavým hrdlom na pohotovosť? 😕

abbey1
19. apr 2010

Ahojte.Ja som pri oboch tehu pribrala 6kg a deti mali 3180 a 3080g.My sme takí drobci.Teraz som +3kg,tak to asi prekonám.Hlavne teraz keď som sa nacpala sviečkovou.Idem zasadnúť k telke,dnes bol ťažký deň.Držte sa a pekné priberanie.

denisocka
19. apr 2010

Maly ma teraz 2x placol po bruchu,som sa tak zlakla,ze koniec.hadam nic "neposkodil"

ikulka
19. apr 2010

ahojky idem poprečítavať čo ste popísali....
zajtra idem do poradne tak so zvedavá čo mi povie a tie moje bolesti čo som mala su asi z prechladnutia bolí ma pri cikaní tak zajtra mi snád na to niečo dá a musím si kupiť aj urologický čaj ....
a ešte sa chcem spýtať farbíte si vlasy? lebo ja si na blond, už roky v hnedých som to proste neni ja a každý ma teraz odhovára či som normálna si teraz farbiť vlasy...ale ja teraz vyzerám dosť hrozne a ešte keby som k tomu mala hnedé to si neviem predstaviť...a farbila som si aj pri prvom tehu tak chcem aj teraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre