♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
4. máj 2010

už som povyberala veci pre maleho,je toho takam kopa,že sa bojim pustiť do triedenia 😅 .. hned som si spomenula,že miška budem mať toho taký vagon,tých veci,že amen

evitkamalicka
4. máj 2010

ja uz mam vecicky potriedene, vyprate aj ulozene v skrini

lenadka
4. máj 2010

vylet NR

evitkamalicka
4. máj 2010

moj MM ryzovy nakyp zboznuje a vobec vsetky taketo sladke obedy

bihan
4. máj 2010

Deni, ja už mám toto za sebou.. nabalené v spacebagu, už tam len prihodím tú osušku a môžem to poslať k svokrovcom...a od polroka budem mať pár vecí od kamošky, pár dokúpim... po Sáre mi toho veľa neostalo 🙂
A zbavujem sa prebytkov, ako mantinel do postieľky a bezpečnostné lehátko na kúpanie, asi aj trojkolku hodím na net...

bihan
4. máj 2010

Frantíci napr. nemajú sladké obedy, tak som sa strašne smiala, keď si chcel dať MM slivkové knedle so strúhankou ako dezert 😀

denisocka
4. máj 2010

no ryžovy nakyp,ryžu s mliekom, a take veci ma zas rad moj muž. on bol odchovaný na takom a kolačiky denno denne , mamka pod nos im davala ranajky aj všetko,dobre že ich nekrila - toto bolo najhoršie ho odnaučiť a naučit ho robiť si desiatu do roboty sam , dokonca ked sme spolu chodili a žili na čechách,tak ja som stavala 10min skor pred piatou,aby som stihla seba spravit a jemu uvariť trebars klobasu na ranajky tak,že ked on staval o 5,45 a ja odchádzala na bus, že ta klobasa a káva bola už ochladená na jedenie 😅 . lebo bol tak zvyknuty. no to sje vtedy chodili spolu fak asi rok ,to nemal žiadne chyby iba tuto jednu slabost,ale po stavdbe som to zatrhla, akurat musel mať denne koláče na ranajky a po porode som zatrhla aj to - kto to videl denne tolko muky a cukru pojest a ja som nemala chuť po večeroch vypekať.

denisocka
4. máj 2010

leni paradne fotky

ja mam tiež veci v tých sačkoch,ale nejak to teda nedrží,asi nemam dost kvalitne bagy 😀 len to teraz vybalujem a kukám,čo tam mám

evitkamalicka
4. máj 2010

ja vypekam dost casto kvoli tomu, ze MM je tiez z domu zvyknuty na kolace, ale mna to bavi takze nemam problem

lenadka
4. máj 2010

Topolčianky

evitkamalicka
4. máj 2010

ja radsej budem vecer piect ako kukat telku

denisocka
4. máj 2010

u nas tie kolače nema kto jest,iba on . a potom ešte aj mna obvinuje,že pribera z nich a pritom si ich kaze urobiť 😝

bihan
4. máj 2010

Ja vypekám celkom často (kedysi som ani nevarila ani nepiekla a teraz ma to začína baviť 😀) hlavne kvôli tomu, že rada kontrolujem, čo za sladkosti jeme a tie komerčné obsahujú väčšinou príliš veľa sajrajtov.

Leni, super fotky, ja už sa tak teším, kedy začne Sáru baviť skákací hrad 😵

evitkamalicka
4. máj 2010

ja tiez radsej upeciem ako kupim nejake sladkosti

evitkamalicka
4. máj 2010

denis moj aj keby zjedol kazdy den cely plech tak nepriberie, je chudy a dobre mu spaluje, maly tiez co to z kolacikov popapa a ja si tiez dam

lenadka
4. máj 2010

ja peciem minimalne kazdu nedelu ak nie sme niekde fuc, aelbo vtedy napeciem v sobotu, ked nepeciem to je skor vynimka...inak tie Topolcianky to je pre deti uzasne v tom, ze sme behali po stajniach, hladkali koniky, bol tam program a aj trh, kde som malej kupila to tricko co tam ma na sebe-suvenir musi byt, iba ze sa hned dooblievala malinovkou...co vam poviem kofolou 😅 ale z casu na cas moze nie? tak sa susi oprate, chcela ho hned do skolky :-d a cukrovu vatu jedla 2x v zivote, vlani ju tam mala 1x a nezjedla ju, a teraz ju pytala zas :-n tak som jej kupila malu, ze raz rocne to vydrzim a zjedla ju celu 😅

denisocka
4. máj 2010

akože,ja pečiem rada a rada varím,len moj muž trebars varene je ako vtačik,pozobká kus ... take sladke veci ako ryža v mlieku,to zje aj 4x denne , ale polievky a hlavne-to len tak do tanierika jak v školskej jedálni .

denisocka
4. máj 2010

ja by som musela piecť nejake polky tepše ,aby to za par dni nezoschlo ale zjedlo sa to,a veru ja na toto nervy nemám,ked musim vyhadzovať jedlo 🙄

evitkamalicka
4. máj 2010

moj muz ked pride domov z prace uz varene neje vobec, len rozky a take hluposti, lebo v robote ma obed a teple vecere nechce, lebo z domu nie je zvyknuty

mata1001
4. máj 2010

ahojte baby...dneska mam celkom dobry den...idem totiz na 4D utz.tak sa tesim... 🙂
evi teba to caka zajtra vsak? a u toho isteho dr ako mna dnes.... 🙂

marija
4. máj 2010

Bihan tak to mas zuper, ze si nemala nastrih a pritom tvja mala je bola este vacsia pri narodeni ako moja tusim, si pisala ze mala nieco cez 4kg vsak? Pre mna bol ten nastrih najhorsi... ani samotny porod ani kontrakcie neboli take zle ako to mesacne hojenie a mesacne bolenie nastrihu 🙄 so prisahala, ze viacej deti mat nebudem jak ma to bolelo....

Bihan a moju malu skakaci hrad uz bavi, teraz cez vikend skakala jak o zivot, aj na trampoline 😀

evitkamalicka
4. máj 2010

u nas sa cely plech zje za 2 dni

evitkamalicka
4. máj 2010

mata ahoj....ano ty ides dnes a ja zajtra, takze sa minieme....tak drzim palceky, nech sa miminko pekne predvedie

denisocka
4. máj 2010

ale vy ste na neho štyria a u nas len muž 😀

evitkamalicka
4. máj 2010

denis to hej, ale najviac zje muz

rubinka
4. máj 2010

Ahojte 🙂

Marija, Didulka krásne sú tie vaše 3D fotky

Lucy tebe držím dnes palce na ten 3D ultrazvuk

Kamajka je mi fakt ľúto čo sa ti stalo, drž sa moja...

K tomu praniu, ja budem prať v Persile sensitiv 🙂

A ked už chválite svojich manželov musím aj ja svojho, lebo mne skutočne pomáha so všetkým a nemusím ho ani doprosovať. Dokonca mi pomáhal aj pri pečení lebo som to robila prvýkrat a bola som riadne nešikovná 😀
A je aj manuálne zručný, to sa musí nechať, celý náš byt komplet prerobil a sám. 😉 Nevymenila by som ho za nič na svete. 😵

bihan
4. máj 2010

Marija, 4 kilá a pôrod kliešťami.. zlatý lekár a zrejme dobrá príprava na pôrod.. nejaké malé poranenia som mala, ale na hrádzi nič 🙂

Sára sa skákacieho hradu ešte bojí, ju neberú ani veľké šúchačky, z ihriska vždy chce ísť po 15min. domov, lebo si obehla všetky preliezky a má dosť.. aspoňže prechádzky ju bavia :p

lenadka
4. máj 2010

atrakcii tam bolo pre deti tolko ze za cely den by sme ich nestihli vsetky absolvovat 😅
bihan, tak chystaj bubaky, ked ju to zacne bavit, nebudes stihat 😀 kolotoc 1€, 5 min. skakania dalsie €, kazda somarina stoji cez €, cize na tieto akcie kopec mincakov nosit a pevne nervy...😀 ja sa o malu napr. bojim ked isla na tom kolotoci, ze vypadne a tak, s preliezok ze capne...v bludisku v NR utekala a jedna doska bola na urovni jej cela, tak do nej praskla v tej rychlosti ako utelala az ju zluftu posadilo a hned modrina a hrca, ked jedla cukrovu vatu bola od nej cela, okuliare uz preto na foto nema, ze boli modre, tak isto siltovka aj cela tvar a ruky...potom uz len hladat vodu, popr. mamina uz vie a nosim vlhcene obrusky v kabelke ako prvu pomoc a dezinf. gel 😉

denisocka
4. máj 2010

vidiš,že si spomenula dezinf.gel - je to dobra vec? som teraz chcela kupiť ked tak chodí maly von a chyta každu hovadinu

strapanik
4. máj 2010

Ahojte baby, ja mam tiez augustovy termin. Chcela by som sa vas opytat, ake kociky ste si pokupili. Vacsina 3-kombinacii ma velmi male vanicky, neviem si predstavit, ako tam v zime narvem 5 mesacne dieta aj s fusakom.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre