♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

marija
7. máj 2010
bihan
7. máj 2010

Ja mám Big Flopsy.. myslím, že mali len dva druhy, Flopsy (to je len detský) a Big Flopsy. On nemá žiadny pevný tvar, ako občas vidím tie klasické podkovy.. to sa podľa mňa nedá dobre tvarovať a vyslovene tehotenské vankúše majú valcovitý tvar.. toto si vytvarujem ako potrebujem 🙂

bihan
7. máj 2010

Presne ten, len v hrozne debilnej krémovej farbe 😀

michaela80
7. máj 2010

☹ ten mam aj ja...ale akosi sa mi zda ze z neho gulicky ubudaju...

marija
7. máj 2010

Hej hej, tak je to ten co som pozerala aj ja 😉 asi si ho aj kupim, aj ked je drahsi, urcite mi vydrzi dlhsie ako ten predtym a ja to pouzivam non stop a aj urcite budem po tehu.

denisocka
7. máj 2010

lucy,ona ma nos po tebe

marija
7. máj 2010

Bihan ten ruzovy je pekny 😀 Fuchsia ci co to tu citam 😀

Miska a nemas ho deravy? 😕 Inak ako sa mas? Keby si len vedela ako mi je ta luto :( hrzone, 4 steny a biele plaste...

bihan
7. máj 2010

Miška (inak nikdy neviem, ako ti napísať, lebo mám pocit, že si písala, že to oslovenie neznášaš 😅) ako myslíš ubúdajú? Veď sú tam zašité 😅 A hovorím, mám ho doma 3 roky a absolútne sa za ten čas nezmenil.. a to už bol celý párkrát v práčke aj s vnútrom 😀 Nemáš nejaký chybný kus? Za tú cenu by ma drblo, keby sa spľasol.

michaela80
7. máj 2010

mam ho asi 5 rokov a stale mam pocit ze cim viac je prazdnejsi...... 😝 v pohode...uz som si zvykla...za tych 29 rokov...

mywiel
7. máj 2010

Aha kupila som na internete elektricky quad je super, vysiel ma 30fr. a novy stoji 200fr. takze dobra kupa, uz sa musi len naucit zatacat volantom... 😀

bihan
7. máj 2010

aha, takže ešte dlhšie ako ja 😅 ale fakt nebadám zmeny...

lulusha
7. máj 2010

lucy, ta tvoja Lenka sa na teba vazne podoba 🙂 milunka je, ciste dievcatko... nas maly je zasa hotovy chalanisko 🙂

januliatko1985
7. máj 2010

ahojte.tak uz to vieme 😝 malinke nam ukazalo svoje prednosti hned ako dr dal sondu na brusko a je to chlapisko ako sa patri 😀 😝 😵 len m trosku dlhsie pozeral na monitor a hladal pipika,no podareny bol ale tesil sa ked ho nakoniec zorientoval 😅 najprv sa nam nechcel velmi ukazat, ale dr ho trosku stuchol sondou tak nam aj ustocka otvoril aj sa hral s nozickou a pupocnou snurou,a este nostek ma cisto po mne tiez, krasny zazitok je to fakt. potom hodim fotecky jak budem mat viac casu, ze povyberam tie najlepsie z videii.

lucy, a malicka je fakt kraasna po maminke 😉

michaela80
7. máj 2010

mywiel my tiez mame nieco podobne.....nas maly sa na tom vyblaznil ale potom uz mu to liezlo hore krkom ze je to pomale....

januliatko1985
7. máj 2010

a fotky:

denisocka
7. máj 2010

ludia,ja som taka hladna,konečne končím francuzke a najem sa.od rana som mala len 1 palacinku čo nezjedol maly 😅 ,už nevidim na oči . idem vas aj prečítať

evitkamalicka
7. máj 2010

januliatko gratulujem

halintoa
7. máj 2010

Jééj kočky, aké krásne fotky miminiek 😵 😵 . Zasa som sa pokochala.

Ja mám inak tiež pocit, že vankúš na kojenie čo mám ,,splaskýňa", ale bol lacný a je plnený polystyrénovými guľôčkami, tak mi neostáva nič iné, len ho plniť podľa potreby 😒 . Holt, chcela som ušetriť...

myw: teším sa s Tebou a Tvojou malou, keď som bola dieťa, tiež som strááášne túžila po vozítku, ktoré by som nemusela poháňať pedálmi, ale išlo by samo 😀 .

halintoa
7. máj 2010

Kočky čo ste mali baby vysielačky, alebo ste čítali recenzie na ne, aké by ste mi odporučili kúpiť? Chcem dieťatko počuť z domu na záhradu, alebo v rámci domu.. Vôbec sa mi nechce prelúskavať diskusiou o vysielačkách, ale nechcem zasa kúpiť dajaky neoverený šmejd...

mywiel
7. máj 2010

Miska no mojej to zatial staci toto je od 1-9 rokov a ide to rychlostou 6km to jej bohate staci aby sa nevykydla este nevie ani volantom tocit takze do zahrady to je fajn a nemusim sa onu bat ze si ublizi. 😉

mywiel
7. máj 2010

Nie do 9 rokov 😅 ale do 3 rokov som sa pomylila. 😝

mywiel
7. máj 2010

Halintoa u nas maju také co idu aj na vysse 2km a viac ale cim vacsie zachytenie tym su drahsie. Ja mam s farebnou kamerou ale vonku uz ide len zvuk cize obraz je fakt len tak po dome.

denisocka
7. máj 2010

Maly ma uz 39.teplotu a v puse afty.pomoc a to nemam ani diazepam na krce

januliatko1985
7. máj 2010

fiiha deni, co to je s malym? 😲

ikulka
7. máj 2010

ahojky konečen som dočítala
janul gratulujem k chlapčekovi už skoro všetky vieme čo čakáme...
a lucy lenka je ozaj nádherná má malý noštek nie ako si minule písala že velký po manželovi...ja neviem či pojdem na 3d, som aj chcela tak uvidím, čis a rozhýbem...
dievčatá s tou cukrovkou ma to mrzí, ja budem vedieť výsledky na poradni idem 11-teho tak snád budu dobré....i ked nechápem aké je to vierohodné ked to všade meraju inak tak potom ako to vyhodnocuju?
no tie tehu vankuše vyzeraju super ale 75euro teda to ej trochu iná pálka za to, mne sa páči aj ten lulu a cena je fajn....

didulka85
7. máj 2010

Denis to je strasne... Nechces s nim ist do nemocnice? Este aby si nieco nechytila aj ty.

denisocka
7. máj 2010

Neviem co mu je,rano mal do 38st,tak klesla,poobede zas a teraz 39st.dajaka viroza z toho pocasia,alebo neviem

januliatko1985
7. máj 2010

no nic idem si asi lahnut, som unavena jak pes a este zacalo prsat tak sa bude fajne buvat, dobru nocku.

ikulka
7. máj 2010

deni ked su afty a vysoké teploty može to byť aj angína....mala by si isť s ním kdr.....malý má sklon ku krčom?

kvietok121
7. máj 2010

ahojte prajem pekny vecer, tak toho ste za den stihlli prebrat. ja som tiez RH negativ, ale zatial som netvorila protilatky, manzelovu krv nezistovali, ale ma v karte 0+ ale to uz moc neberiem ako pravdive pretoze ja som bola cely zivot 0 rh +, mala som to aj v karte a ked som v lete prezila potrat tak zistili ze som vlastne 0 - , dobre nie po 29 rokoch.

glukozu mam este len pred sebou, ale som na tom inac ako vy, v pondelok si ju kupim, mam na to recept, tri dni bude v chladnicke, vo stvrtok rano ju o 5 rano vypijem, nemam nic jest, pit, ani cikat a mam prist na poradnu o siedmej

tiez sa velmi bojim, hlavne ci to vypijem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre