♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evitkamalicka
20. máj 2010

volakedy som mala 80B kym som nepribrala jak prasa

pipi1211
20. máj 2010

no ja som tak 75-80/A 😠

halintoa
20. máj 2010

deni: aj ja sa z toho teraz vytešujem. Mne sa zväčšili prsia, keď som začala chodiť s mm a keď som došla do obchodu, že potrebujem podprsku 70D, tak mi s úsmevom ponúkli tú pre kojacie matky, samozrejme čisto bielu, bavlnenú. No pre 18 ročnú babu čo čaká na tenkrát poprvé a chce byť sexi skutočne neodolateľná ponuka 😀 😀 .

denisocka
20. máj 2010

😀 😀 jaj cicky,večna tema

rubinka
20. máj 2010

Baby 😀

evitkamalicka
20. máj 2010

ach tie cicky 😀

rubinka
20. máj 2010

Chvalabohu ja sa zatiaľ sťažovať nemôžem 🙂

denisocka
20. máj 2010

ja sa tiež nesťažujem,dokonca sa mi zda že ani to brucho nemám take obrovske ako pri šimonovi, no ale ktovie,idem poňutať stare fotky zo 7.mesiaca

snehulienka24
20. máj 2010

caute cicusky 😝

dorazila som zo sladkej gebuziny, ta bola nagrc, ale dalo sa to, cukrovku nemam...len som tam takmer odpadla, tak som si dve hodky polezala pri sestricke 😅 ach jo, 10 ml krvi mi zoberu a aka padavka 😀 som zvedava co bude, ked po porode vyteciem 😅

silwietta
20. máj 2010

dobre ranko cicky 😀
no ja som uz aj lepsie ceckate obdobie mala, teraz to este nie je uplna tragedia, ale som zvedava co bude po dalsom roku a pol kojenia 😅

snehulienka24
20. máj 2010

idem si lahnut, lebo som grogy, od siestej hore 😖

rubinka
20. máj 2010

Snehul pekne si oddýchni a gratulujem k dobrým výsledkom 😉

silwietta
20. máj 2010

mna cukor caka zajtra

lulusha
20. máj 2010

cauko baby! s tym fotenim, moj muz mi uz poroil nejake pekne fotecky, ale chcem mat aj nejake s nim, takze asi navstivime kamosov atelier... len mna aj tak unavuje pozovanie, nieto este ked som tehu... 🙂

a k tym navstevam babtka, ja som tiez paranoik a urcite nenecham nikoho prve tyzdne chodit na navstevu... mama tu bude, mozno aj svokra dojde, ale iny nikto... a aj tak my sme v Blave a vsetci v Komarne, tazke budeme odizolovani 😎

bihan
20. máj 2010

čaute kozenky 😀

Cicky sú fakt večná téma, u mňa sa s nimi ťahá od puberty a trvalo mi dosť dlho, kým som pochopila, že si nemôžem dovoliť kupovať lacné a neznačkové podprsenky, ak chcem, aby tie moje cicky nejako vyzerali

Dnes som bola zase na príprave s mojou najúžasnejšou PA, ja sa tam vždy tak hrozne teším 😵 Odporúčam naozaj vrelo jedno veľmi jednoduché cvičenie - ľahnúť si na chrbát na pevnú podložku, zohnúť kolená a podložiť zadok zlatými stránkami.. a pozorujte, čo sa bude diať.. väčšinou začnú bolieť časti tela, ktoré sú namáhané a cca po 5 minútach si začína telo tie pokrivené časti naprávať samo.. fakt úžasné 😉

No a mám za sebou ďalší krok k pôrodu, dohodnuté rande s anesteziológom a PA v nemocnici mesiac pred termínom. Juj, tak sa teším 🙂

Inak mne veľmi návštevy nevadia, po pôrode Sáry ma tu boli pozrieť len MM a jedna naša známa rodinka, nikoho iného sme ešte nepoznali, izby sú individuálne, preto mi začalo z toho pobytu tam trochu hrabať. Teraz prídu svokrovci, možno pár najbližších známych, ale nikto si tu nedovolí robiť s mojím dieťaťom niečo, čo sa mi nepáči.. a šetstonedelie mám už totálne na háku, dva týždne po pôrode som ani nevedela, že som rodila, Sára bola zdravá, dojčená... nebol dôvod to veľmi preháňať. 🙂

captainka
20. máj 2010

caute fesandy...uz som tu dlho nebola, tak si vas musim docitat...
minuly piatok som bola na tehot. cukrovke...a inak pohodaaaaaaa ta voda... 🙂 ja som myslela ze to bude horsie ked baby to tak opisuju zle....a dnes som mala vysledky a vsetko je OK 😉 😉 😉 😉 tak sa teskam

zeytin
20. máj 2010

Ja to tiez neplanujem prehanat s opatrnostou... vacsina priatelov a znamych si uvedomi, ze k babatku nemoze ak sa ich nieco chyta... Tak to funguje aj teraz - kamoska mi volala, aby som nechodila, ze ma chore deti, nech sa nenakazim... Chvalabohu som este nebola chora, co som tehu... 😉 a to sa nejako zvlast nesetrim, do prace cestujem MHD-ckou...
Jasne, ze budem opatrna, ale vsetko s mierou 😉

eliska252
20. máj 2010

Ahojte k tým návštevám ja si myslím, že nikto z rodiny kto vie , že je nachladnutý tak sa nepojde natrčať k malému bábu ak má IQ aspoň 5. A zasa prilišná izolácia od normálneho prostredia tiež nie je zdravá.

captainka
20. máj 2010

baby akurat som kuki ze mam 73 dni do porodu...brrrrrrrrrr to letiiii 😲

memory97
20. máj 2010

ahojte, dnes ste tu rozobrali zaujimave temy 😉 chcem sa opytat, ci ste neoculi o injekcii pre tehotne u zubara. Ci to moze nejako ovplyvnit babo, alebo radsej sa tomu uplne vyhnut...

kacena4
20. máj 2010

cauko memory97: ja som bola pred 10 dnami u zubara s injekciou a v pohode, nie je to ziadna zataz pre babo, su to len male lokalne injekcie takze neohrozuju babo, skor sa stresuje, ak si ju nedas a mas hlboky kaz a trpis pri vrtani ako kon, co sa prenesie na babo - kludne moze mat z toho hematom (cerveny flak) napr. na hlavicke - od stresu
takze odporucam injekciu

memory97
20. máj 2010

to kacena: si ma potesila, lebo kaz je hlboky a bude dost velmi boliet... som to odkladala a odkladala a poriadne sa prehlbil... moja chyba, ale aspon s injekciou to bude hadam menej boliet🙂

januliatko1985
20. máj 2010

Pekne popoludnie kinderka 🙂
tak ja uz naobedovana a na rozdiel od vcerajska sa dnes citim velmi dobre 😉

k tym navstevam-mam ich rada, ale ak nie su dlho a po porode budem rada ked sem pride svokra s mamkou a mi pomozu co to.

bihan, krasne fotky fakt, tisko zavidim. 😎

memory, ja som bola robit kaz tiez a pichla mi len polovicu injekcie, ze to je v popode, to uz babu nemoze teraz uskodit.

nikitka231
20. máj 2010

ahojte koceny 😉
tak ja som dens bola v lekarni nakupila som vsetko pre mna a pre mimi ,dufam ze uz nic nebudem potrebovat 😀
ozaj vlozky do podprsenky pre kojacie mate z akej znacky..bo mi ukazala 4 druhy a som kukala ako vyorana mys 😀 😀
a pre mimi mate stikacie kliestiky ci noznicky?? 😕 😕

nikitka231
20. máj 2010

ozaj a teke velmi sexi eroticke kratasove sietkovane nohavicky mam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ze do porodnice..take neboli pred 5 rokmy 😅

biba12
20. máj 2010

Ja som si tusim kupila pred 3 rokmi Hipp vlozky do podprdy , ale pouzivala som ich asi 3 tyzdne, potom som nemusela. A na nechtiky mam noznicky.

captainka
20. máj 2010

ja si myslim ze navstevy nejako extra nebudeme mat...najviac asi moji rodicia a segra a potom svokrovci...a ostatok rodiny pride podla mna ked bude mat male tak 3tt najskor...skor urcite nepridu kuki...a hlavne maju male deticky tak to nebudu riskovat pozerat male babatko...

ja este neriesim vlozky do podprdky ale uz mame kupeny kocik + postielku tak sa vytesujem 🙂

nikitka231
20. máj 2010

pipi : ja tiez velmi zle spavam katastrofa ,rano ma vsetko boli,som ako prevalcovana....
malicka na fotke je nadhernaaa...baby ja uz chcem drzat toho maleho drobcaaaa...nech uz je to tu... 😵

marija
20. máj 2010

Niki ja mam kliestiky, noznickami strihat neviem ani svoje nechty 😀

Babi napiste mi zoznam co vsetko si mam kupit v lekarni, lebo ja nemam este nic 😀 a neviem kde som zalozila svoj super prvy zoznam z prveho tehu...

Niki no tie sexi nohavicky som mala aj ja 😀

Inak ta MUDr. homeopatka u ktorej som bola vcera s malou bola taka zlata, ze mi napisala celu predporodnu a popordnu schemu uzivania homeopatik na ulahcenie porodu a samotneho hojenia po porode. Som nechapala a ani za to nic nechcela. Som rada, ze este stale existuju lekari, ktori sa na nas nesnazia len za kazdu cenu zarobit 😵

bihan
20. máj 2010

Niki, celé to obdobie okolo pôrodu je neskutočne sexi 😅 Nafúknuté boľavé prsia a úžasne "vkusnými" prsnými vložkami, sfúknuté brucho... inak ak niekto máte mušle na dojčenie, tak to je totálny popôrodný anti-sexi model, ale sú hrozne praktické 😅

Ja som kupovala vložky od Nuk Ultra Dry - myslím, že podobné som mala aj pri malej... ono je to vlastne jedno...kým neprepúšťajú, tak všetky slúžia rovnako. No a na neskôr mám prateľné hodváb-vlna 🙂
Nechty doma štikáme a Sáre od narodenia normálnymi štikačkami, nie nožničkami.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre