♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

bonix
13. okt 2010

@kvietok121 ďakujem 😀 len aby sa to podarilo zhodiť dovtedy 😝

kvietok121
13. okt 2010

@bonix neboj a keby aj nahodou o com povhybujem nie tak budes ndherna

groka
13. okt 2010

ahojte

pozeram ze preberate vahy
tak my sme mali teraz v 2 mesiacoch 3950 teraz mame vyse 4kg a meriame 55cm,ale bola tam ina ssestricka takze ma o cm viac ,este aj padol sestricke z 10 cm vysky asi na tu postel gumennu maly ,no des
inak sme sa dlho trapili s hlavickou,mali sme tu sobereu ci ako sa to vola,ja uz mam tolko kozmetiky doma,ze neviem co s tym budem robit,mydlom sa to zacalo obycajnym ked mi doktorka povedala aby som pouzivala len to,potom som presla na sebamed,nepomohlo,potom som kupila ten najvacsi humus johnson olejcej a ze budem vycesavat to,este horsie to bolo,na telo mame krem od znacky BABé doporucujem baby ak mate supinky na tele,ak sa supu deticky,ale bo atopicku pokozku ak maju,stalo to 13 eur nevonia to,skor mi to zapacha,ale pomohlo a na hlavu nakoneic som kupila od tej znacky BABé aj sapmon a my konecne mame krasnu hlavicku,inak neni to ani sobereu uplne ale mliecna skvrna,ale priznaky to ma ako sobereu a aj ten sampon je na sobereuticku pokozku
takze ziadne babske rady,toto je jednotka na trhu,stalo to 7 eur
teraz som kupila olejcek nivea tak od vcera si telo netierame nim,tak uvidim ci nebude reakcia nejaka

katulka co ste mali vy ?nejake problemy za antikoncepciu?

mirmaj
13. okt 2010

@bonix tak to je fakt super motivácia, aj ja som pred svadbou zhodila 12kg, teraz už to nie je ani pravda 😝 pochybujem že sa mi to ešte niekedy podarí 😠
@memory97 no myslím, že horšie ako ja na nej nebudeš vyzerať, takže kľudne ju môžeš dať aj sem a Davidko je fakt krásny a pekne rastie 🙂 dobieha postupne tie nedonosene týždne pekne 😉

memory97
13. okt 2010

@mirmaj dakujem, ano maly sa snazi dobehnut rovesnikov🙂

vladka84
13. okt 2010

dobre ranko baby, ci uz vlastne len ahojte... ranko bolo davno 😀
no my sme mali blbe zaspavanie, Timka mala nejake zle sny, tak normalne nahlas az kricala zo sna, som nevedela, ci mam zachranovat ju, alebo Karin, ktora vcera po kupani odkvecla a po hodinke sa budila kazdu chvilku a nevedela znova zaspat... a to som si chcela konecne umyt vlasy! tak som ich rano len stiahla do chvosta a utekali sme do skolky 😒 no mozno sa mi podari dnes vecer 😉
inak, dnes ma moj mm 31r. a viete aky darcek chce? ladvinovy pas - taky, co hreje... no, ako stary chlap 😎

my sme mali mesacnu poradu min.tyzden, ale tiez ju nemerala, len odvazila, skontrolovala dychanie, hlavicku, rozoberali sme tu jej pokozku a nic viac... tak si ju musim zmerat doma, stale na to zabudnem, ked sa ideme kupat...

vladka84
13. okt 2010

@kvietok121 no pyzamko mame cele zafarbene, ale nevadi, vidno,ze to pomaha, tak to ten tyzden nejako vydrzime v tom pyzamku... inak, to po chvilke zaschne a potom sa to uz neobtiera... ale rano som jej to nevedela zmyt, neslo mi to, tak som ju len trochu oplachla a natrela Excipialom, ved ju umyjem poriadne pri kupani 😀

vladka84
13. okt 2010

@majka35 ten babyvak sa da nosit v roznych polohach? ako koliska, babo kolko tvarov k mame, alebo tvarov von, alebo ako? 😕

akika722
13. okt 2010

@bonix tak podla mna sa ti to podari aj bez kvapiek 😉

memory97
13. okt 2010

ide mi kniha🙂 aj vam uz dosla?

akika722
13. okt 2010

@memory97 niekto sa neraz oblieka.. 😀 😀 😀

majka35
13. okt 2010

@vladka84 dá sa nosiť v rôznych polohách, ale ked už je bábo trošku väčšie, ja zatiaľ nosím len v jednej polohe "kolíska" poležiačky .. a na nete si nájdeš veľa návodov, ako ho používať ... mm to robí tak, že babyvak si položí na posteľ, vloží do neho terezku a tak si ho navlečie aj s terezkou na seba

akika722
13. okt 2010

@vladka84 že ladvinovy pas 😀 😀 😀 😀 😀 natieraš tou fialovou žbrndou?aj ja...ale maly ma potom fialovu pusu vyzera ako mala šlapka 😀 doslova

akika722
13. okt 2010

@majka35 moja a ty maš šatku?

majka35
13. okt 2010

@akika722 nie, mám babyvak ... vyšiel ma na 13 euro odtiaľ z MK

vladka84
13. okt 2010

@akika722 no si predstav, co mu budem kupovat na taku 40tku alebo 50tku? Truhlu? 😀 😀 😀
rozhodujem sa medzi tym nosicom, co si si objednala ty a babyvakom co ma @majka35... ten vak je cenovo pristupnejsi, tak asi nakoniec vyhra 😉
nieee, my nemame tu pliagu v puse, my mame nespecifikovanu seboroicku dermatitidu na tvaricke a trupe...a vcera nam dali taku super zapachajucu masticku, ktora vyzera ako bahno :o========

akika722
13. okt 2010

@majka35 baby vak.... 😅 to je??? 😅 😅 😅 jaj taka siva namiešavali ju v lekarni,že?a ťažko ide dolu ked to umyvaš s tvaričky však?o aspon taku som mala pri Paťkovi..sivu a bielu smrdeli boli hnusne a tažko šli dole...ale pomohli

memory97
13. okt 2010

@akika722 ani nehovor, ked ho mam obliect do bundicky alebo niecoho hrubsieho, no vystrajame, akoby nas krajali, ale akonahle sa dotkne kocika, uz je tisko ako muska🙂

akika722
13. okt 2010

@memory97 oznam to a moj 😀 z duše neznaša čiapku

akika722
13. okt 2010

no idem baby volala som dr,mame isť na porednu na 13.00 už sme zapisany 😀 večer napíšem...tak pekny dnik
@majka35 a ešte som zabudla...Patimu sa "NALADA"vratila ale neviem prečo,vystraja len pri mm...pri mne je dobručky/dnes boli na kontrolu v nemocke,urobil mu tam cirkus 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 /

vladka84
13. okt 2010

@akika722 presne tak, taka siva, no nemohla som ju rano poumyvat, stale jej kusok ostal... no ale hlavna vec, ze pomoze...

kvietok121
13. okt 2010

tak a sme urevany spat, zase mame hypermangan - fialovu vodicku, pribrali sme len 110 g za tyzden nie je cudo ked vraciame, ale dr ze je to ok ze si nemam robit starosti sirupcek mam davat, ponosit vyssie vankus vsetko ostava a ze kym nechudne tak ho nebude posielat na vysetrenie ze je zdravy nic mu nie je len co najcastejsie prikladat o dva tyzdne prve ockovanie

kvietok121
13. okt 2010

@memory97 tak to mate super mi mame len 4225g malinko

kvietok121
13. okt 2010

@vladka84 tak nam dala len hypermangan som zvedava ci pomoze

vladka84
13. okt 2010

@kvietok121 nasa dr. mi v poradni tiez hovorila, ze nam moze dat hypermangan a nejaku jednoduchu masticku, ktoru moze predpisovat aj ona ako detska lekarka, ale kedze mala podozrenie, ci nezacina atopicky ekzem, lebo jej sa to tak videlo, radsej nas poslala na kozne a tam nam uz predpisali to bahno... no zasa dr. na koznom mi hovoril, ze to vobec nema take strasne, ze sa nemam stresovat, ze to som este asi nevidela ako vyzera taky poriadny ekzem... no tak som sa aj potesila, ze nas tam poslala, aspon som si naistom 😉

kvietok121
13. okt 2010

@vladka84 ja sice viem co je ekzem kedze som atopic ale nejak sa ku koznej este nehrniem pretoze ak je atopic tak nam moc maste nepomozu ved uvidime ci sa mu to strati

lji
13. okt 2010

@akika722 "vyzera ako mala šlapka" 😀 😀 😀 z niektorých tvojich hlášok som fakt mimo a moje vyprsknutia budia na mne spiacu sašku 😀 😀 😀 😀 to mi už nerob 😀

21
13. okt 2010

@vladka84 , ja mam doma baby vak, ak chces, dohodneme sa na cene.. 😀 Mala sa nechce nosit v nicom.... Ani poriadne odskusany, poviem pravdu, nemam sajnu, na co presne sluzi, ci len pre deti v lahu ci aj na sedenie... Este mrknem.

21
13. okt 2010

Tu je

bonix
13. okt 2010

@akika722 ďakujem za podporu, hádam sa to podarí, či už s kvapkami alebo bez 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre