♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

jankasramka
6. nov 2010

@gabusssa pozeram ze ako zaspavate- to je u nas uplne navlas rovnake. cez den je pohodicka- vecsinou zaspi na rukach alebo na hracej decke ale vecer je to uz ritual- to uspavame dve aj tri hodky a vrieska jak pavian, a tiez by sa chcel len uspat na prsku takze ja ho dam mm a on to musi nejak zvladnut. vecsinou ked prestane vreskot tak kuknem do izby a oni obidvaja tuhi na posteli 😀 😀 😀
no ale stale si vravime ze pohodicka, aspon vydrzi spat do siedmej, potom sa napapka v nasej posteli a rovno pri tom zaspi do takej desiatej.takze sa utesujeme ze aspon ze sa v noci nebudi 😝

katulkaaaaaa
6. nov 2010

@21 🙂 konecne sa nasiel niekto kto chce sediet ako my 😀 ked ho dam lezat na rovno reve,zoberiem na ruky a hned si sadne,nebudete to v tom ze su vecsi a taky celkovo pevnejsi?inak si to neviem vysvetlit...viki mal tuto vahu v 4 mesiacoch

jankasramka
6. nov 2010

@21 jej, tak to ste jak simonko katulkin, myslim ze aj on sa tak dviha do sedu...a ona sa cudovala ze to len jej babo robi 😀 tak uz nie ste same 😉

jankasramka
6. nov 2010

@katulkaaaaaa predbehla si ma 😀

21
6. nov 2010

@katulkaaaaaa , asi to bude tou postavou.. 😀 Nasi chalani mali vyse 6kg v pol roku...
@jankasramka uz sa len naucit chodit... 😀 😀 😀

21
6. nov 2010

Dievcata vobec vas nestiham citat, aj kvoli migrenam aj kvoli Terezke... Vcera som mala zas migrenu, nurofen uz moc nezabera... ale, nevracala som!!!

jankasramka
6. nov 2010

@21 nepyatala si sa dr. ze co mozes brat?ved to je srasne zit takto s migrenou!!!!hroza len pomysliet ☹

21
6. nov 2010

@jankasramka idemv dec na ocne, musim sa objednat na neurologiu... najhorsie je, ze sa asi budem musiet vzdat kojeniaaa 😢 😢 😢 , lebo tak sa naozaj zit neda, nedokazem sa vtedy postarat o nic, nie to o deti... mm byva unaveny z prace, pride domov a miesto oddychu vlaci terezku a stara sa o chalanov... nebude to tak moct ostat, potom je aj terezka strasne nervozna... krvny obraz mam ok, myslela som, ze to bude z nedostatku zeleza, ale toho mam dost...

memory97
6. nov 2010

@bonix ako sa prejovalo, ked mala zapal usiek? to ste mali?

@katulkaaaaaa mali ste taku akciu vypredaj balickov🙂 tak som si vtedy vzala damske telove mliecka a pansku kozmetiku. Ja ju velmi nepouzivam, mam v oblube ine znacky 😉 a akurat ten mineralny puder so stetcom mate skvely, ten je fakt super🙂

@jankasramka sme vam "ukradli" teplo, ked si nam tolko spominala ako sa este opalujes🙂 Nabuduce musis byt opatrnejsia🙂

@21 ja sa bojim mat ho pri sebe, lebo sa vela pretacam, tak aby sa mu nieco nestalo, ale v postielke vydrzi a vezmem si ho k sebe, az ked mm odijde do prace🙂

memory97
6. nov 2010

@21 mozno najdu lekari nejake riesenie, aby si sa nemusela vzdat kojenia, ale chod cim skor, ak sa bude dat, aby si aj ty mohla byt pokojnejsia.

dnes sme kupili hviezdicku, ale nie fisher price, ale tomy. Je mensia, ale hadam splni ucela a maly bude dlhsie v postielke🙂

katulkaaaaaa
6. nov 2010

@memory97 super ten mineralny mam oblubeny aj ja 🙂
kde si kupila hviezdicku?
ja nemam nic na kociku rozmyslam nad takymto niecim mate to aj vy ostatne?
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9127729&tab=0

katulkaaaaaa
6. nov 2010

@21 ☹ tie migreny,lutujem ta uprimne,ja som si tym presla v puberte posielali ma od doktora k doktorovi a nic nezistili...diagnoza bola,nasledok urazov /3krat rozbita hlava,2krat otraz mozgu-bola som hyper decko 😀 😀 😀 /a dr mi povedali ze to budem mat cely zivot utecha jak hovado ☹

katulkaaaaaa
6. nov 2010

@jankasramka jani naraz sme napisali 🙂 telepatia

memory97
6. nov 2010

@katulkaaaaaa v dracikovi, pytala som sa na projektorove hracky pre babatka, bola tam mila pani, tak mi podonasala, co nasla🙂 My tiez nemame nic na kociku a malemu to ani nechyba🙂 akurat mam na vajicku na snurke hrkalku, ked ideme na dlhsiu jazdu, aby sa maly zabavil🙂

memory97
6. nov 2010

@katulkaaaaaa tu fisher price mali tiez, ale tato sa mi zdala krajsia a lacnejsia.-)

katulkaaaaaa
6. nov 2010

@memory97 idem mrknut letak z dracika,dakujem 🙂

memory97
6. nov 2010

@katulkaaaaaa nasla som odkaz ako vyzera, ale je iba v anglictine http://www.tomy.co.uk/products/be-baby-starligh...

bonix
6. nov 2010

@memory97 No u nás nijak...išli sme na ušné kvôli nošteku a tam nám povedali, že z tej nádchy už má chytené aj ušká a až potom keď jej dali tú gázu do ušiek na 6hodín tak sme celú dobu plačkala,slzičky ako hroch nám padali 😢 😢 😢

bonix
6. nov 2010

@katulkaaaaaa Moooja, mne malá od narodenia spí celú noc...do šiestej, pol siedmej každú noc,potom dám papať,prebalím a spinká do desiatej,jedenástej 🙂

memory97
6. nov 2010

@bonix chudatko malinke, ani si to na nej nijako nezbadala? Pytam preto, ze my mame sopliky a kycha maly uz druhy tyzden, tiez sa obavam, ci nema nieco s uskami...

memory97
6. nov 2010

@bonix no musis nam dat recept, lebo my ani za svet neprespime celu noc, som dnes az bola pozriet v DM-ku kasicky na dobru noc🙂 Este tyzden pockam a potom uz dufam maly prespinka celu nocku🙂

jankasramka
6. nov 2010

@memory97 ozaaaaaaaaaaj som uplne zabudla ze som sa pytala dr. ze co je ten biely flak v pusine-vies to vzadu co vyzera jak keby im siel zub....povedala ze to sa babetkam obcas nahromadi kalcium. takze vraj to neni zub ale kalciova pigmentacia..mozno si to vymyslela, neviem 😀 .tebe co vtedy povedaqli ze co to je?

memory97
6. nov 2010

@jankasramka ze sa to pripravuje uz na rast zubkov, ale ze si na ne este pockame. Co som aj citala, tak maminky hovorili, ze babatka mali biele dasienka, tak ja ti neviem.... a nas maly mal zly krvny obraz, vsetko mimo, tak sa mi nezda, ze by to bolo calcium🙂 ked som mu na to dala gelik na upokojenie dasienok, tak bol maly kludny, inac plackal... a citim na dasienkach aj ostre, take ako zubok, len je to este pod dasienkom

bonix
6. nov 2010

@memory97 Nič som nezbadala,okrem tých soplíkov a červeného nošteka nič...ani si ušká nechytala, celú noc prespala, proste nič čo by poukazovalo na ušká...a ten recept? ja ti neviem,nerobím nič...proste jej večer dám papať,predtým okúpem a ona spinká 🙂

jankasramka
6. nov 2010

@memory97 kolko inac stala ta premietacka, uz si ju skusala?

jankasramka
6. nov 2010

@memory97 nam povedala ze v predu dole to vyzera na zubky, mozno aj preto obcas pekne vrieska zdanlivo pre nic... ale to vzadu mi vsetci vravia ze je to zub ale neni to ani nijak tvrde takze mne to jak zub nepride. mozno to ani neni take ako u vas. ja neviem.to ukaze len cas asi 😒

memory97
6. nov 2010

@jankasramka stala okolo 15 EUR, nabijaju sa este stale baterky, lebo tie neboli v baleni 😠 dam potom vediet, ci to maleho zaujalo🙂

memory97
6. nov 2010

@jankasramka kludne to moze byt aj z toho, aj nas maly z nicoho nic zacal plackat, ved uz sme si ho aj naucili na ruky🙂 ale ako sa nauci, tak sa aj odnauci🙂 maminka bude mat ulohu,ked tatko bude v praci🙂

kahlan1
6. nov 2010

@katulkaaaaaa ahoj ja mam nieco podobne ale mala to este ignoruje mozno neskôr si to vsimne 🙂 ja by som najradsej vykupila obchod s hrackami a ona chce len kecat a kecat a hracky su jej ukradnute 😀

memory97
6. nov 2010

@jankasramka maleho to celkom bavi, ale my s mm by sme asi skor pri tej uspavacej hudbe zaspali🙂 vyskusame vecer, dame maleho do postielky, ci pri tom zaspi🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre