♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
12. nov 2010

@bonix revem tu jak krava už od 20tej pišem aj s mm je v praci,on je nazlosteny na riaditelku ja na seba neviem prečo...či ho zle vychovavam,čo robim zle ja neviem...ale už nevladzem

bonix
12. nov 2010

@akika722 moooja,ukľudni sa ☹ , viem,že je o ťažké ale ja som tiež bola problémové dieťa a nemôžem povedať, že by ma naši zle vychovávali, proste má silnejší temperament 🙂 , hlavne stoj pri ňom a nenechaj si od nikoho kydať na svoje dieťa,tie kravy nemajú čo robiť v škôlke keď nevedia ako s deťmi 🙄

liba78
12. nov 2010

Ahojte všetky, zas ste toho popísali mooooc, som len očami preletela stránky a nesklamali ste ma babulky. Vždy sa najviac teším na fotečky 😀 😀 @evanns teda tá je šikovná, takto vyloží nohy a vegetí. Super ženská 😉 @alure no máš krásnych chlapov doma, ale nemáš ich tam o jedného viac ? Nezamlčala si nám ešte jedno díte ? Inak tie Ferrari tričká sú suuuuuuper. @katulkaaaaaa presne takto vystrája Jurko. Nechce ležať ani za svet. No som rada, že Simonko tiež. Inak vidieť, že lehátko u teba funguje na 100%. Len u nás sa to neležanie prejavuje aj tak, že ani za svet nechce ležať v kočíku, kým nespí. Dnes poobede sme boli vonku, najskôr na rukách. Tak sa smial a pozeral na chlapov, čo pracovali na lešení. Potom som ho dala do kočíka, no spustil strašný rev. Tak som ho na rukách uspala. 😒 Išla som s ním do mesta, tam sa mi zobudil a tak som ho vliekla na rukách až domov, zabaleného v deke 😠
@akika722 vidím moja, že máš za sebou náročné dni. No učiteľka čo povie takú blbosť matke je fakt koza. Chúďa Pati, kvôli takej koze bude zas musieť prežiť zvykanie na nové prostredie. Inak ja by som ho hneď neprekladala do inej škôlky. Ja som asi taký divný patrón, vždy som prekladanie volila až ako krajnú možnosť. Spýtaj sa na názor ešte tej druhej učiteľky. Potom si sprav ucelenejší obraz a choď za riaditeľkou. Mala by vedieť, aké blbé návrhy ti predkladala. A ak sa nebudeš môcť oprieť ani o jednu s tých žien, potom ho prelož. Ak sa ťa riaditeľka zastane, môže tá koza prísť ešte aj o miesto. Ale viem, že ti je ťažko. Tak je to vždy, keď sa jedná o TVOJE dieťa. Neplač, skúšaj možnosti. 😉
@jankasramka teda tie zajačiky sú roztomilé, ale do postele si ich neberieš. Či áno ?

@danulienka35 pošli mi spiacu krásavicu ešte dnes, ja som tááááák unavená a zajtra bude zas náročný deň. ☹

Inak čin-čin, ak niečo pijete. U nás už všetci spia, tak som si zas sama dala pohárik šampusu. 😅

akika722
12. nov 2010

@bonix stale len počuvam že maju vela deti tam že nestihaju..myslim že ich je asi 10deti spolu ich bude cca 18 len ešte všetke nechodia...že ich nezvadaju a hoci spinka aj tak je zle lebo neprespi dosť podla nich
akože udrž ani nie 3 ročne dieťa sedieť 3 dlhe hodiny bez hračky na posteli

bonix
12. nov 2010

@liba78 Ahojky...čítala som,čo si písala akike,ale nemyslíš si, že keď sa bude sťažovať riaditeľke,tak tá krava si začne vybíjť zlosť na malom? je očividné, že ho nemá rada,aby to nebolo potom ešte horšie .-)

bonix
12. nov 2010

@akika722 nechápem ako takí ľudia môžu robiť v škôlke.... ☹ ☹ ☹ po tomto čo tu píšeš normálne uvažujem či svoje dieťa vôbec do škôlky dám .-(

akika722
12. nov 2010

@liba78 ale ked na vine nie su učitelky moja tie su super občas ale riaditelka-ta na neho nahučala...oni maju triedu pri riadnitelni a kedže su najmenši občas na nich asi pozrie...tak on vtedy nechcel spinkať a riaditelka na neho nahučala a vraj s nami hodi reč...ved aj ja s nou...ale to si ma zapamäta...deptať dieťa že sa mi pocikava mi nebude nikto..
takže pochybujem že by sa niečo dalo zmeniť k lepšiemu..Stale tam bude "TEN PAťO"

danulienka35
12. nov 2010

@liba78 poslem moja kludne

liba78
12. nov 2010

@bonix no určité riziko tam je, ale to je riziko aj pre tú učiteľku. Ona sa má správať profesionálne a nesmie si nikdy vybíjať zlosť na dieťati. Ak by s tým začala, dá eso do ruky rodičom Paťka. Nik nevie presne povedať, čo bude najrozumnejšie pre Paťka. Možno keby videl tú druhú škôlku a nezáväzne v nej pobudol jeden-dva dni, potom by mu prechod ublížiť nemusel. Ale z vlastnej skúsenosti viem, že deti menia rady hračky ale nie prostredie.

akika722
12. nov 2010

@bonix pýtala som sa kamošky ako to funguje tu v školke čo ho chcem dať/mimochodom ta školka čo tam asi bude chodiť je hned pri mojej bytovke...cca 3 kroky a je za plotom/ no...jej maly že tam spi denne 15 min. a je to v pohode že malokedy tam spia deti všetke naraz a že malo kedy spapa všetko a učitelky neriešia aby hučali..jej že je tiež zbojnik v školke že likviduje ked si ostatne postavia niečo z lega a nikto preto na neho nekriči

akika722
12. nov 2010

@liba78
@bonix RIADITELKA MI TO ODKAZALA PO UčITELKE...učitelka je ok

akika722
12. nov 2010

ok baby nech fakt nie je cely večer že Akika a jej problemy 😖

liba78
12. nov 2010

@akika722 tak to je divná riaditeľka. Tak to by som jej tiež dala pekne pocítiť. A tiež sa na jej postup môžeš sťažovať. Zriaďovateľovi, to je mesto. A tam to riešiť musia, keď to príde aj na zastupiteľstve.

liba78
12. nov 2010

@akika722 dobre, ale sľúb že prestaneš plakať a nebudeš na to myslieť aspoň do zajtra. Inak sa nevyspíš.

akika722
12. nov 2010

@liba78 poznam ešte jednu osobu ktora si s nou užila niečo podobne...pracovala tam...a povedala že mať dieťa v živote ho tam neda...ja som tam dala Paťka hoci to mam dalej od domu lebo som tam chodila ja ked som bola mala a zhodou okolnosti ho uči jedna učitelka čo učila ešte mna a mojho brata čo už ma 31r

akika722
12. nov 2010

@liba78 neda sa to ale ok..tak nahodte dobru temu

liba78
12. nov 2010

@akika722 žeby palce na nohách našich chlapov ?

akika722
12. nov 2010

@liba78 😀 😀 😀 😀 😀 moj "palec" je v praci 😀

akika722
12. nov 2010

akože uputavka na jojke..."hladaju Aničku/to dievčatko čo sa stratilo/kto ju najde dostane 3,5 miliona
kokso jak suťaž 😲

liba78
12. nov 2010

@akika722 😀 😀 a ten môj spí v detskej. Keď chlapi večer skončili, tak vytiahol nejakú "starú pokazenú" slivovicu a fakt skončil. 😠 😠 Som zvedavá ako bude zajtra fungovať 😲 😲

liba78
12. nov 2010

@akika722 to som videla, ale podla mňa už to chúďa živé nebude ☹ . Len úchyl odolá prachom.

akika722
12. nov 2010

@liba78 😀 😀 😀 😀 😀 ja by som mojho zaškrtila..akože moj nevie piť...on vypije trošičku viac a grca a ja penim...no..vypije raz za pol roka 😀 aj to mam dosť 😖

akika722
12. nov 2010

@liba78 ved to mizne jedno dieťa za druhym...otrasne

akika722
12. nov 2010

videla som tu trapošinu na jojke že farmar...mam dosť...@jankasramka bud šťastna že to tam nevidíš 😀

liba78
12. nov 2010

@akika722 no tak môj negrcá, aspoň nie dnes 😅 ale také stavy moc rada nevidím. Aj keď sa neháda, nekričí, vlastne nerobí nič len sa priblblo usmieva 😝

akika722
12. nov 2010

@liba78 tak to by mi nevadilo..to moj občas robi aj ked nie je ožraty 😀

liba78
12. nov 2010

@akika722 to bolo dnes ? ja mám vypnutú telku ☹

liba78
12. nov 2010

@akika722 😀 😀 😀

akika722
12. nov 2010

@liba78 krpec malo pribera,že skusila som mu dať o 18 tej nutrilon a teraz utekááááám po odsavačku 😲 😲 😲

liba78
12. nov 2010

@akika722 Ako málo ? Veď vyzerá, že má dosť. No nič moja, dopila som si svoj pohárik šampusu a padám do hajan. Zajtra začnú majstri o 8,00. Bude ich dosť, ale moja zlatá svokra navarila dnes večer guláš z diviny. Takže zajtra varím až večeru. 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre