♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

brulka
20. feb 2011

@helen1007 je to sikulka 🙂 aj moj synovec uz 6 mesacny sa vedel plazit ako partizan sa posuval jednou rukou na lakti a stale si zdokonaloval techniku, neskor uz dosahoval fakt neskutocne rychlosti, sme si mysleli ze nezacne nikdy ani stvornozkovat ale nakoniec zacal ale dost neskoro 😀 . ja pocitam ze tomu mojmu lenoskovi to este potrva nejaky ten tyzden aby bola taka silna ze sa bude dokazat takto vzpriamit 😉

helen1007
20. feb 2011

@brulka počkaj ani sa nenazdáš a bude vymýšlať tak, že si budeš želať aby chvílku vydržala aj ležať alebo v klude sedieť 🙂

brulka
20. feb 2011

my sedime takto iba v stolicke 🙂 ak ju necham sediet len tak bez opretia tak vydrzi iba par sekund a sa sekne na bok 😀

danulienka35
20. feb 2011

@brulka vies co nazor pediatra nedavat ale viem co mozme a co nie moje dcery frcaly uz od 5 mesiaca a su uz velke kocky a nic im neni moj nazor,kazda mamicka nech usudi sama 😉
@helen1007 mi sa nevykakame vobec do plienocky len na nocnicku vzdy ked sa vykaka pozre na mna caka na pohladkanie a vybozkam ju rada sa mazlinkuje,moja dcera ma 20 ma 158 cm,druha ma 180 a Sarinka ta je vysia ako Petka ta najstarsia a to ma len 12 rokov 😀

brulka
20. feb 2011

@helen1007 tak to mi je jasne ze raz to pride aj na nas, ale asi si este nejaku chvilku pockame. este je slabucka na nejake velke posuny 😉 ale trenuje tak isto zosilnie 😵

helen1007
20. feb 2011

@brulka jejda cicuška koľko má vláskov ...krásnučká 🙂

danulienka35
20. feb 2011

@brulka aka je rozkosna a vlasta a tie ocka paradnica krasnucka 😉

brulka
20. feb 2011

@danulienka35 ja si myslim to co helen ze pokial v pavuku nie je dieta prilis dlho tak to skodit nemoze. konieckoncov ani sediet by dieta este nemalo pokial sa same neposadi, ale potom neviem ako by som ester krmila ved poleziacky by sa jej asi zle hltalo 😀 . takze sediet ju kludne chvilku necham a jej sa to tiez velmi paci struha podobne dolezite ksichtiky pani starostovej 😵

helen1007
20. feb 2011

@danulienka35 ved práve vy pekne kakáte na nočníček a mi sa na nom iba hneváme, inak už sme nekakali 3 dni tak snáď zajtra..to máš dobré najstaršia bude nakoniec najmenšia a čo potom Chiara? tá už bude až moc vyskoká keď to bude takto u vás postupovať ďalej 😀 , ale dcérky máš naozaj nádherné, môžeš byť na nehrdá

brulka
20. feb 2011

@helen1007
@danulienka35 dakujeme za pochvaly to som ju akurat vcera fotila lebo som chcela mojej tete spravit radost. tie saticky co ma mala na sebe dostala moja mladsia sestra ako babatko od mojej tety, cize maju 32 rokov 😀

danulienka35
20. feb 2011

@brulka no mi sme lenivky ale sedime same uz ale pretacat nie lebo sme tazke vahy 😀 na nozicky vobec a papa len polezacky ona je taky veget vies ako sa hovori uz som to tu pisala otacaj ma mamko kym som janko 😀 😀 😀

danulienka35
20. feb 2011

@helen1007 som na ne velmi hrda fotia modeling obe,najstarsia chodi na VS-sociologia,su pre mna vsetkym 😉
@brulka no ale uzasne su krasnucka je velmi 😉

brulka
20. feb 2011

@danulienka35 pocuj no akurat si pozeram tvoj fotoblog tak ved ty si mozes otvorit modelingovu agenturu s tvojimi babami co mas doma. jedna krajsia ako druha 😵 🙂 😉

brulka
20. feb 2011

@danulienka35 aha tak klinec po hlavicke som trafila si ma predbehla v prispevku hore 😀

danulienka35
20. feb 2011

@brulka dakujem moja su moje vsetko velmi ich lubim 😉 hej robia to uz od 10 rokov 😉

helen1007
20. feb 2011

@danulienka35 tak to klobúk dole...máš ozaj šikovné baby doma, len sa čudujem že ich tatinoi nezamyká doma 😀 😀 😀

danulienka35
20. feb 2011

@helen1007 no vidis 😉

brulka
20. feb 2011

@helen1007
@danulienka35 tatino spava urcite so vzduchovkou pod vankusom. moj tatko bol teda tvrdas hlavne pri mojej starsej sestre, ta si velmi tazko musela vybojovat kazde kino, zabavu. mam este dve sestry tak to trosku poznam z domu. tatkovia su vzdy ziarlivi !!!! 😀

danulienka35
20. feb 2011

@brulka to skorej maminka 😀 ale su poslusne poviem kdo ako si vychova tak ma vedia sa postarat ,navarit a vsetko

brulka
20. feb 2011

@danulienka35 tak ved musite si ich zrazit take baby to je nebezpecneee 😀 !!!
a k vychove isto je to nesmierne dolezite, ale niekedy ani vychova nepomoze, ja vravim ze to je vzdy zmes stastia a vychovy. ak dieta narazi na zlu partiu tak niekedy ani dobry zaklad z domu nepomoze 😔

brulka
20. feb 2011

jaj nejako som sa tu s vami opat zakecala. idem ja veru do hajan lebo zase neviem kedy mam skoncit 😀 jaaaj a rano sa mi potom tak zle vstava. a ester sa teraz budieva skoro, najprv ma rozmazna a vstava medzi 8-9 a teraz uz o 6.30 dakedy mamem budicek 😀

danulienka35
20. feb 2011

@brulka vies vzdy som ich ucila ako sa budes ucit,chovat sa k druhym taky zivot budes mat a veru sa nepotatily skor sa pomamily a som nesierne rada ze maju povahy po mne

helen1007
20. feb 2011

@danulienka35 tak s tým s tebou súhlasím, pekne si ich učila 🙂

brulka
20. feb 2011

@danulienka35 urcite aj z nas ma nasa mama radost a vyrastli z nas celkom v pohode baby 😀 dufam ze aj my budeme mat to stastie a sa nam podari vychovat nase detuchy dobre 😵

danulienka35
20. feb 2011

@helen1007 najstarsia uz byva sama pracuje studuje je to slniceko je po mne i vyzorom 😉

brulka
20. feb 2011

a inac tiez sme mali dost prisnu vychovu v urcitych veciach nepozna moja mama kompromisy, v inych sme zas mali neskutocnu volnost. ale vztahy sme mali a mame krasne a v tom to asi bude. ze cokolvek zleho sa stalo, nikdy som nemala strach sa mame zverit a poradit. dufam ze aj ja raz budem mat s dcerkou taky pekny vztah a doveru 😵

danulienka35
20. feb 2011

@brulka tomu ver moja len tato doba je akasi moc uponahlana videla som dnes Sarinkinu spoluzacku ma len 12 rokov cigaretu v ruke a jak jej odnasalo byt jej mamina veru by ju zhltla lebo by som ju posadila s musel by fajcit jednu od druhej pokial by sa nepogrcala ale jej mamina je taka s prepacenim s.... ze na deti nema cas

danulienka35
20. feb 2011

je to vsetko o vychove a dvovere pofla mojho nazoru,pokial detom veris a vedia pocuvat neje o com viem ze som detom dala len to naj do zivota a ako si ho zariadia budu ho mat.

brulka
20. feb 2011

@danulienka35 no ved to ze v zlej dobe zijeme 😔 anie kazdy uznaa take tie spravne hodnoty. ja ked pocuvam neter co mi vsetko zo skoly porozprava tak mi je niekedy velmi smutno 😔 . sa sestra velmi tesi ze moja netierka je este take deculo ma 11 rokov a jej spoluziacky uz s chalanmi kino riesia, maluju sa no des fakt des. moja neter ta este minuly rok verila ze darceky nosi jezisko 😀 a vie sa hrat aj s babikami. to zato jej spoluziacky uz asi babiky neriesia. je to smutne ze takto skoro sa vzdaju detstva. su to deti s chovanim dospelych 😔

brulka
20. feb 2011

joj ale dobru noc dobre sa tu keca ale neviem skoncit 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre