♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucy1990
30. jan 2010

Mata, aj ja som z toho bola hotova, ze ake chutne 😉 a ahoj nanula, ja ti neporadim, este som to nezazila 🙂

rikuska21
30. jan 2010

aj ja sa musim priznat, ze mi podstatne viac zima, hlavne vecer ked idem spat sa neviem zohriat, cez den chodim v byte v pulovri a veste, stale som si hovorila ze je to tym, ze mam choru stitnu zlazu, ale asi su to hormony,

Vitam nove babule

Este raz sa pytam, ci nemate skusenost v tt so screeninngovym ultrazvukom a ak ano tak naco sa to robi??? iba na Downa???

Ak babusko zachrania, tak nech je naozaj v poriadku, vlmi im obom drzim palce, mne robi kamoska pri takychto babuskach, neviete v ktorej je nemocke????

lulu4
30. jan 2010

rikuska: Mirka zije v Taliansku, takze su v nemocnici tam, drzme im vsetky palce... Mala je bojovnicka...

babulky dakujem za mile privitanie.... a ked ste sa bavili o tej zime tak aj mne byva castejsie teraz zima a neviem sa akosi zohriat a kedykolvek pocas dna mi ostane z nicoho nic ovela viacej zima, uplne sa strasiem niekedy... asi to tie hormony nase tehotenske 😀

denisocka
31. jan 2010

dobre ránko,tak aj mne je zima,aj ked mi posledne dni je teplo. ale spím už vo vyhradených teplých teplákoch a mikine 😀 lebo pyžamo je nič , no a ponožky hrube

ja už začínam tak často cikať , že mi to leze na nervy. dojdem na vecko a čurknem trochu,musim zas pochodiť -minimálne odísť z vecka a začať niečo robiť a zas mi teba . no toto jedine som na tehotenstve neznášala,nemola som ani poriadne odisť do mesta,lebo som vymetala všetky reštiky a ich WC

silwietta
31. jan 2010

dobre ranko prajem.... pozrela som si tie uzasne saty a som v miernom soku, neviem ci to rozchodim, ze ich nebudem mat 😀

silwietta
31. jan 2010

mirke a drobcekovi drzim palceky

silwietta
31. jan 2010

ja som pri malom zacitila prve pohyby v 20tt, hned v prvy den toho tyzdna, tak som zvedava kedy to bude teraz

denisocka
31. jan 2010

u nás je konečne sneh ... maly už vzal boby aj lopatu a odišiel k tete 🙂

michaela80
31. jan 2010

Bihan, ja mam maleho narodeneho v 30 tt a absolutne nezostava, skor by som povedala ze prieci svojich donosenych rovesnikov . A kamoska ma narodenu v 26 mala vyzila okolo 700 gramov a 10 mesacna behala....taktiez vobec na nej nie je vidno ze je neonosenec...niekedy sa narodi dieta v termine a a je v horsom " stave " ako velmi nedonosene.....Takze drzim palce malej bojovnicke i ked 22 tt je velmi skoro...ale treba verit ze mala to zvladne... 😀

bihan
31. jan 2010

22tt (+1) a 30tt je rozdiel dvoch mesiacov, mozog a pľúca začínajú dozrievať v 24tt, čo je zároveň čas považovaný za hranicu, kedy sa dieťa považuje za narodené, nie potratené. Nechce sa mi k tomu viac vracať, opakujem, že sú to fakty, na koni je kopec smutný aj veselých príbehov, čas ukáže, ku ktorému sa zaradí tento.

halintoa
31. jan 2010

dobré ránko,
Silwi: tie úžasné šaty už sú zadané? 😲 😢 😀

denis: tak chodím cikať aj ja a tiež som z toho na nervy, hoci teraz si myslím, že som bola trošku prechladnutá, veď to nie je normálne 🙄 . Aj dnes v noci som chodila najprv v hodinových a potom dvojhodinových intervaloch...

Čo sa týka pocitu chladu, tak mne je zima furt a náš dom nie je zrovna prekúrený, takže v tomto smere zmeny nepociťujem. Skôr mi vadí, keď je príliš teplo.

Baby, mne sa dnes ráno kýchlo a strááášne ma bolelo podbruško 😢 , Bude to v poriadku, však?

denisocka
31. jan 2010

halinota,tie šaty su ešte volne,mne nesedia , a silwi neviem či ma tolko € aby ich kupila 😀 a neboj,z kýchania ma boli brucho aj v bežnom stave

silwietta
31. jan 2010

tie saty nie su moja velkost, aj ked vdaka tym gombikom nositelnym vpredu aj vzdau neviem neviem ci ich nekupim aj tak

zuzannas
31. jan 2010

Dobre ranko kocky,

podla mna je to nase nocne cikanie uz taka predpriprava ked sa bude miminko budit pocas noci, ja tiez chodim raz, dvakrat a ide mi to na nervy... 😒 ale hold musime si zacar pomaly zvykat.. 😅

denisocka
31. jan 2010

zuzana, ešte že som si nestihla odviknuť 😀

captainka
31. jan 2010

caute kocky,
tak ake mate plany na nedelu? ja asi oddychovat, nejako sme s manzelom nachcypani ☹ ☹
inak co sa tyka toho cikania v noci...tiez u mna velka zmena...nikdy som nechodila a teraz vacsinou 1x v noci...niekedy sa mi nechce vstavat a potom nemozem spat 😎
ake satky spominate??? aj ja chcem vedieeeeet 🙂 xixi

denisocka
31. jan 2010

došiel teraz nasraty muž a že " čo tu furt sedíš,nechapem,keby si pri telke bola ale tuna ???? " a svietili mi tieto šaty a ja mu vravím " objednávam šaty na tu birmovku 😀 " tak sa otočil a nezmohol sa ani na slovo

denisocka
31. jan 2010

mne tie šaty prídu ako pomsta pre cudzoložnu tehotnu mníšku 😀

captainka
31. jan 2010

hej hej take mniskovske...ja nieco radsej ine 😀 nem moj styl 😝

gijar
31. jan 2010

dobre ranko 😀

baby nestazujte si na cikanie, ja mam chronicke problemy s mechurom cize aj normalne po vypiti caju idem 3x a teraz ani nehovorim 😒 v noci je to ako kedy-niekedy aj 7x, niekedy len 3x teraz (normalne minimalne raz-2x)....takze to je moje celozivotne utrpenie....kazdy mame nieco 😒

inak mna od cca 12tt pobolieva spodok,akoze tak zospodu,neviem ci je to panva, roztahujuce sa kosti,ci maternica alebo nebodaj krcok,ale to snad nie, vnutri to necitim. inak zatial dobre, podbrusko neboli,brucho netvrdne 🙂

saty su uchvatne 😀 to uz by som si radsej dala mech na seba 😉 a bolo by to krajsie....to lent tak btw....

denisocka
31. jan 2010

gujar, aj ja po bežnej kave a v bežnom životnom rozpoložení chodim aj 2-3x cikat, takže teraz je toto pre mna nočna mora. ja ked niekom idem,tak radšej rano vypijem len trocha vody a nepijem nič,lebo potom to cikanie je hrozne . ako u teba

gijar
31. jan 2010

to poznam, dost to obmedzuje v beznom zivote, ja som bola aj na cystoskopii a nezistili pricinu, skor len chornicke zapalove lozisko a maly mechur a tam uz ATB nezaberaju takze sa neda nic robit 😒

zuzannas
31. jan 2010

Denis: no ja uz som si aj pomaly odvykla, ale mam to este cerstvo v pamati...

zuzannas
31. jan 2010

Ja vypijem denne tak cca 2litre tekutin, takze som zvyknuta chodit tak velmi casto na wecko, ale v noci som nemusela nikdy chodit, az teraz opat...

lulusha
31. jan 2010

ja som pocula, ze treba pit vela vody, aby malo babo dobru plodovu vodu 🙂 takze Deni, sup do seba poharik 😀

denisocka
31. jan 2010

idem si dať Márku

gijar
31. jan 2010

podla mna to su take blbosti....ja to neriesim....vypijem max. 1,5l to je uplne max., viac do seba nedam hlavne nie teraz v zime.....bude ako bude 😉

captainka
31. jan 2010

inak aj mna niekedy boli zo spodu ale citala som tiez ze sa roztahuju kosti, zvacsuje maternica...takze to je OK...nieco treba vydrzat 😉

inak kocky moj manzel sa rozhodol dnes piect chleba...1x v zivote...normalne ze nechapem 😵 😵 😵

lenadka
31. jan 2010

ahojte, v prvom rade drzim malilinkatemu mirkinmu babatku vsetky palce co mam, nie len aby prezilo, ale aby ostalo co najmenej nasledkov

s tou zimomravostou, no na zaciatku tehu mi bolo viac zima stale brrr a na konci od zac. 3 trimestra som sa isla upiect a kedze som rodila v zime bolo to pre vsetkych take neuveritelne, lebo ja mam povest zmrzlinara zamrznuteho a zraazu mi bolo stale teplooo 😀 takze pocitam ze aj teraz to tak bude no a kezde bude august mam sa na co tesit 😝 😉

pri lucke som citila pohyby od 18tt a tiez sa neviem dockat, hadam uz o take 2tt nieco ucitim 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre