♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
1. feb 2010

Ja som v minulom tehu kupila original len rifle a teplaky,ale teraz na teto to bude na prd

spapulka
1. feb 2010

no je pravda, ze aj ja som rodila v zime, ale daco sa urcite daaaa...teraz nosim moje prve tehu rifle a som rada, ze ich mam 🙂

zuzannas
1. feb 2010

Cafte, tak ja som zatial tiez pribrala 2kg, teraz mam 54,5...chcela by som pribrat tak max. 10kg, minule tehu som pribrala 9,5kg (podla mna velmi optimalne) a ked som odchadzala z porodnice uz som mala iba 2kg navrch...

Ja uz som pomaly tiez zacala pokukovat po dakych novych tehu veciach, hlavne dake tricka a gate, na zaciatok..este zapnem vsetky rifle v pohode, ale uz to zacina trochu tlacit ked sedim,tak nech sa citim fajn...No a prave som docitala prispevok Spapulky vyssie a presne ako pise, aj ja kukam iba vacsie velkosti...

bihan
1. feb 2010

Mne zase z netehu vecí nesedelo takmer nič.. všetko bolo krátke, neforemné a vyzeralo to ako vrece.. takže som aj tak dokupovala tehotenské tričká a nikdy som za ne nedala viac než za obyčajné. 🙂
Možno tak šaty empírového strihu (alebo zaväzovacie ;)) ešte na malé bruško, ale tým u mňa výber tehotenského oblečenia v bežných regáloch končí.

bihan
1. feb 2010

ale teda aby som bola úprimná, tak aj značná časť tehotenského oblečenia vyzerá ako vrece.. človek si nevyberie 😀

spapulka
1. feb 2010

ja neviem kolko som pribrala, lebo netusim kolko som vazila, niekde sme zapratali vahu, ale tipujem 2kg??? ja som minule tehu pribrala pozehnane..18kg, po navrate z nemocky uz som mala len 9kg navyse a po pol roku len 3 a teraz uz nic, kilecko hore dole, no nemusela by som tak pribrat aj teraz 😖 aj ked, si myslim ,ze to urcite pri dvoch detoch vybeham uz v sestonedeli 😀
ja ale nechapem, lebo na mna sa to lepilo kazdy den a nemala som pocit, ze sa napchavam... 😒 😅

denisocka
1. feb 2010

mne vrtaju v hlave tie NEXT zavinovacie,či ich brať či nie 😅

lucy1990
1. feb 2010

Ja nebudem nic tehu kupovat asi...mam tie tehu rifle a mozno este nejake na jar, ked bude teplejsie, take lanove...a pribrala som len 1,5 kg...uz som mala aj +2 kg, ale trochu som schudla 🙂

bihan
1. feb 2010

Deni, to 12e ťa z biedy vytrhne 😅 Resp. ak nebudú sedieť, posunieš ďalej 😉

denisocka
1. feb 2010

bihan, jasne,nevytrhne,len ja som už taky skeptik na tie veci , či to sadne či čo ... ale risknem, potom poviem na vás 😀

silwietta
1. feb 2010

deni, tie satky ber, neni o com...

spapulka
1. feb 2010

nahodou, ja som bola dost velka a sadli na mna letne saty xxl a vyzerala som vraj celkom sexi 😀 a pre porovnanie tehu tricko HM 25eur a normal tricko 10eur, tak som kupila najvacsie a bolo dobre, ale samozrejme som skusala...nie vsetko sadne, ale to ani tehotenske nesadlo....

silwietta
1. feb 2010

ja som si dnes skusala svoje tehu veci a boli uzasne pohodlne, aj ked mi boli este kapanek volne... ale asi polku som pozicala kamoske, ma o dva mesiace termin, takze potom budem mat co na seba... a speci tehu som si kupila dvoje gate, jednu suknu, bluzku a jedno triko, inak som si aj ja kupovala vacsie velkosti, aby mi aj brusko zakryli a pohodka, nestalo to tolko ako s nasivkou tehu

denisocka
1. feb 2010

ja tiež trika nakupim obyčajne a dlhšie, na leto nejake lanove alebo obdobne nohavky s gumov v páse,som mala dvoje skvelé od ťamana a jedny mam ešte odložene, preto uvažujem aj nad rifliami na gumu,ale tam tie rozmery mi nejdu do hlavy že pás 33x2 - tak taký pás som mala snad na zakladnej škole

captainka
1. feb 2010

denis - rifliky su peknucke...tak tusim mas objednavaci den 🙂 🙂 xixi

ja mam 2 tehot gatky a kamoska mi este pozicia rifliky a nejake suknicky na leto, tak len nejake tricocka pokupovat nech som na leto fesanda

lucy - kuki som na tvoju foto a ako vies ze cakas dievcatko? ci to len pre dievcatko mas meno? nem chapem 🤐

denisocka
1. feb 2010

šaty objednane, na rfle si netrufam 😔 tie miery nechapem

captainka
1. feb 2010

no paradicka tak potom sa nam v nich odfot 😎

silwietta
1. feb 2010

deni ved napis tej babe ako to myslela s tymi mierami, ci sa nahodou nesekla....

denisocka
1. feb 2010

ja som už zas KO, a teším sa ako budem v noci lietať šťať. mam strašnu chuť na kuraciu polievku,ale nemožem zjesť,bo sa doštim fakt

denisocka
1. feb 2010

bihan,ved ja ta nemám na facebooku

bihan
1. feb 2010

šak tam aj tak nechodíš 😀

denisocka
1. feb 2010

teraz som tam 😝

zuzana76
1. feb 2010

ahojte

aj ja si radsej kupujem netehu veci, o cislo vacsie a napriklad take tuniky , ktore su pod prsami zuzene a potom sa rozsiruju smerom nadol su super

samozrejme treba vyberat, nekupit hocico velke a hotovo, ale da sa vybrat aj v netehotenskom obleceni pekne

tehotenske sa mi zdaju drahsie tie veci, ale napr ako co. ale bluzka za vyse 30 -40 eur je dost, najma ak normalnu kupim za 20 eur

bihan
1. feb 2010

Za tehotenské tričko som nikdy nedala snáď viac než 15€...väčšinou nakupujem v mojom obľúbenom zásielkovom obchode, v zľavách a teraz naposledy som objednala jedno tielko a tričko spolu aj s poštou za 17€.

zuzana76
1. feb 2010

ja som pozerala len slovenske e-shopy a to je teda drahota, jasne,ze par peknych kuskov si kupim, ale nad 25 eur za tricko nejdem

denisocka
1. feb 2010

no tak za 25€ by som teda chcela triko aj nohavky 😀

mywiel
1. feb 2010

Deni az teraz som si vsimla ze si mi pisala, no zajtra tak drz palce. 😉

denisocka
1. feb 2010

myw,trimem,o jakej ideš

mywiel
1. feb 2010

16h30 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre