♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

snehulienka24
24. mar 2010

mno, nas cakaju krstiny taky tak, tento vikend, ale s mojim pidi bruskom este pohoda... potom bude asi aj svadba.... tak to uz bude horsie...ja tak nerada na seba vyberam nejake saty... 😒

snehulienka24
24. mar 2010

no a strie kedze mam uz aj teraz, na bokoch, tak predpokladam ze na bruchu sa im neubranim, co? 🙄

tretulka
24. mar 2010

ahojte
rozoberali ste vekovy rozdiel medzi detmi, ja som chcela mat rozdiel 3 roky, nakoniec to budu 4 a dufam, ze to nebude problem...medzi mnou a bratom je rozdiel 7 rokov a je to v pohode, myslim, ze to do velkej miery zavisi aj od pristupu rodicov aj od povahy toho ktoreho dietata, tak dufam,ze to vsetky zvladneme k nasej spokojnosti 🙂
my tiez pojdeme na svadbu, 10. jula, tak som zvedava, do coho sa napracem 😀
a nasa svadba? bolo to krasne, nemali sme klasicku svadbu, len obrad a veceru, bolo nas okolo 20, citili sme sa vyborne, bol to najkrajsi den nasho zivota, teda okrem narodenia maleho 😵 , ziadne stresy, nahanacky, vsetko v klidku a pohode 🙂

captainka
24. mar 2010

ja zo striami nemam skusenosti, ale poctivo natieram vsetky dolezite partie tela 😎

abbey1
24. mar 2010

My sme boli v piatok na oslave narodenín_70hostí,hudba,DJ-proste hotová svadba.Bolo super,dokonca som tancovala,a hrozne sa prejedala.Problém bol,keď som sa išla doma obliecť do krásnych šatočiek,nevošla som sa cez prsia.Takže,čo nemám zatiaľ na brušku,vynahradili mi prsia.Aspoň zasa vyzerajú dobre po dvoch dlhých kojeniach.Inak strie sa mi neobjavili ani v 1 tehotenstve.Uvidíme teraz.

tretulka
24. mar 2010
evitkamalicka
24. mar 2010

abbey my sme tak boli v januari na oslave 90-tky a bolo nas tam 96 ludi 😅

pipi1211
24. mar 2010

tak aj ja pridam foto zo svadby 😵 😵 😵 😵

http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

rosienka
autor
24. mar 2010

caute, tak ja idem tento rok na dve svadby, jednu na konci augusta a druhu 2 tyzden po nej, snad oba krat s nasim miminkom v kociku 🙂

co sa tyka surodencov, tak ak boh da, bude druhe o ktore sa raz pokusime tak do roka po narodeni Milenky...

leteku- mohla by si tu tabulku aktualizovat a presunut do augustoviek? ak nestihate, tak to môze doplnat niekto iny, ked poslete v tom formate, v ktorom je to zostavene

evitkamalicka
24. mar 2010

baby ja som zlozila tu postielku,sa mi nechcelo cakat na muza 😅

marija
24. mar 2010

tak sa pridavam aj ja 😀

http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

a idem pokukat vase svadby ;)

pipi1211
24. mar 2010

mari krasne saticky 😀 a ta fotka s tou lampou a tvojom polovickou na nej nema chybu 😀 😀 😀 😀 😀

rosienka
autor
24. mar 2010

fiha, same nevesticky 🙂 , ja mozno pridam nieco do albumu, na webe to nemam
marija- krasne saty aj prstienky 🙂

marija
24. mar 2010

Pipi krasne saticky, krasny zavoj a krasne fotky 😉 a krasne dieta 😀

Evitka ty kokso aka torta 😀 si ale nerobila sama ci? Inak aka si pidi pri muzovi 🙂 jeeej aj Adelka s mangelom bola!

Tretulka tie medovnikove veci to je krasna praca a bola si taka nezna nevesta, velmi ti to pristalo.

Tak nejake dalsie albumiky????

Janka este to video som chcela pozriet ale nejde mi youtube...neviem co sa deje.

marija
24. mar 2010

Pipi dakujem 😉 o 7 uz museli ist dole som myslela ze umriem jak mi bolo teplo 😀

marija
24. mar 2010

rosienka dakujem 😵

evitkamalicka
24. mar 2010

marija nie nerobila som ju ja, ale bola vynikajuca....ano bola aj Adelka, vsak to najlepsia kamoska mojho muza a vtedy bola v 6. mesiaci s Olivkou

leteku
24. mar 2010

rosienka - tabulka je v augustovkách už dávno. Baby pošlite mi ak viete pohlavie a mená, poobede to urobíme ale nech je to jednorázovo. Takže šup dnes chcem od všetkých IP čo máte nové.

pipi1211
24. mar 2010

ja som v satoch vydrzala do jedenastej, boli fakt super ani som sa z nich nechcela vyzliect, uplne som si ich uzivala 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
24. mar 2010

ja som sa prezliekala az po redovom, takze okolo jednej v noci

tretulka
24. mar 2010

momo, krasne fotecky 😵 , idem popozerat dalsie albumy

marija
24. mar 2010

pipi boli fakt kraaaasne!!!

Evitka no vyzerala dobre ta torticka 😉 mnam dala by som si 😀

Leteku hned ako sa dnes vratim z morfo tak posielam spravu do IP 😉

pipi1211
24. mar 2010

evit ta torta fakt nema chybu 😉 inak ja som z hl;avnej torty ani nemala 😅 😀 ja totiz nelubim zakusky len bananove s cokoladou aj to len obcas 🙂

pipi1211
24. mar 2010

tretulka ten kosik s tymi kvetmi no normalne sa neviem vynadivat 😵 😵 😵 😵 sikovne rucicky co to robili 😀 aj ste ho potom zjedli? 😀 😀 😀

tretulka
24. mar 2010

marijam dakujem 🙂 , som sa citila dobre a pripadala śom si krasna, tak sa to asi odraza aj na fotkach 😵
a tie torty su z paleneho cukru, vyzerali aj chutili vyborne

marija
24. mar 2010

pipi ja som z nasej mala len pri tom spolocnom krmeni inak nist 😉 nelubim sladke, ale teraz jak som tehotna tak mi sladke neda pokoj 🙄

tretulka
24. mar 2010

pipi, veru zjedli, ale bez kvetov 😀 , manzelova rodina sa sice tvarila vselijako, na Orave take torty nerobia, ale nakoniec sa odvazili a ochutnali, az si prsty olizovali 😀

tretulka
24. mar 2010

marija, krasne fotky 😵 a my sme sa tiez zoznamili cez internet 😉

marija
24. mar 2010

Tretulka dakujem 😉 no pekne 😀 ten internet je aspon na nieco dobry.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre