♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

nika.r
9. mar 2010

Ahojte 🙂

Ja výbavičku ešte vôbec neriešim. Keďže Tomáško bol tiež augustový, budem mať veľa šiat po ňom. Kočiar budem riešiť až úplne na záver, plánujeme už byť presťahovaní do domu a rozmýšľam, či sa mi vôbec oplatí kupovať nový, keď maličké možno aj tak väčšinou budem dávať spáť na terasu. A keď budem potrebovať ísť s oboma deťmi niekam, asi bude pohodlnejšie nejaké šatko-vako nosidlo ako trpať so sebou aj kočiar.

prebaľovací pult som pri Tomáškovi mala a bola to podľa mňa úplná zbytočnosť. Našťastie som mala požičaný a nekupovala ho. Aj tak sa mi lepšie prebaľuje na posteli, dá sa na posteli s bábom aj pohrať, pocvičiť. Keď už mal malý cez 3 mesiace, bála som sa, aby mi z pultu nezletel, občas tie detičky majú sily, že sa nestačí sa len pozerať, stačí sekunda a môže byť na zemi. Raz sa mi tak skoro prekotúlil, aj napriek tomu, že som ho jednou rukou držala. Posteľ sa mne osobne teda zdá aj bezpečnejšia. Pod malého som dávala tie jednorázové nepremokavé podložky. Keďže nie vždy sa zašpinili, jedna nám vydržala aj pár týždňov a stoja len pár korún. A pult má aj tak obemedzené možnosti, keď sa dieťatko začne už naozaj pretáčať, aj tak sa treba presťahovať na posteľ.

denisocka
9. mar 2010

luluš,ja som ked som hladala skor informacie o morfo,tak od 18tt - 20tt som postrehla. myslím že aj v KE u Dankovčika tak je,idem kuknuť.ale šak kašlať nato,šak predsa týžden hore dole.sa teším jak male decko, dufam že budem mať pohladx aj 3D ked už mi to moja cicuška doktorečka vybavila 😵 . ešte im obom musim kupiť nejake kávičky a ešte niečo ??

nika.r
9. mar 2010

mňa u Dankovčika objednali na 21 tt.

rubinka
9. mar 2010

Ahojte, dakujem za váš názor na kočík, celkom ste ma potešili 🙂

Dnes som bola na odberoch AFP a bola som aj na menšom nákupe v Tescu, kúpila som 3-Pack body s Mackom Pú, dala som aj do albumu 😀

groka
9. mar 2010

baby ten morfologicky ci aky ultrazvuk to robia v ktorom tt?lebo ja idem 24 a to budem podla sona v 18tt a potom ma zase objedna az o mesiac

evitkamalicka
9. mar 2010

groka neviem, ale ja mam v tehu knizke medzi ultrazvukmi napisane 18-22tt

groka
9. mar 2010

tak bud alebo...

captainka
9. mar 2010

GROKA JA SOM BOLA VCERA A BOLA SOM 19tt+2d

denisocka
9. mar 2010

Mne sa teraz maly tak otocil,ci co to urobil,ze 5min som mala ukrutne bolesti. Tak ja sa uz na ten usg tesim,hadam urobi aj 3D KED to je tak po znamosti kvazy

evitkamalicka
9. mar 2010

denis ty mas v brusku akrobata

denisocka
9. mar 2010

Captai.a nejake fotky nemas? A miery,dlzky,cm...

denisocka
9. mar 2010

Evi,ja sa furt bojim ze sa zamoce do pupocnika

evitkamalicka
9. mar 2010

denis neboj, nemysli na zle, este ma dost miesta

carculca
9. mar 2010

rubinka macko pu je super, co to stalo? 🙂

silwietta
9. mar 2010

ja vybavicku tiez neriesim, v podstate mam vsetko po malom... sice teraz som dala babtkovske veci kamoske, ale rodi kazdu chvilu, takze sa mi to do augusta vrati... a ak by nahodou vyslo dievcatko tak dokupim nejake ruzove a saticky a tak 🙂
kociar mam sedo-orandzovy, takze dobry aj pre chlapca aj pre dievca a golface zelene, ale nebudem pre dievku kupovat nove iba ak by sme ich toto leto este rozbili na kasu...

zuzana76
9. mar 2010

ahojte

tak sme dorazili domov a napapali sa

vsetko je ok, BPD 43 mm, FL 26 mm, zodpovedame 19 tt, no a ja som nieco medzi nohami videla, neviem ci to bol pipik, Dr. vravel,ze pupocnik, ze pohlavie nevidno, takze zase nist

inak vysledky AFP mam ok, riziko na downa 1:50 000 a NTD 1:2200

evitkamalicka
9. mar 2010

zuzi super vysledky

evitkamalicka
9. mar 2010

ja som mala downa 1:4325 a to druhe 1:10 000

silwietta
9. mar 2010

jej krasne vysledky baby, super

evitkamalicka
9. mar 2010

silwi a uz ti dr. hovorila ci to bude znova cisarsky alebo klasika?

maculienka123
9. mar 2010

baby,co je to morfologicky ultrazvuk?

ikulka
9. mar 2010

ahojky kočky zuzi gratuljem k dobrým výsledkom aj som downa mala teraz druhý krát tiež 1k 50000
no ja sa veru musím už teiž objednať na uzv lebo ten čo robia u nás v rámci normálnych prehliadok nestojí za nič..

lulusha
9. mar 2010

macu, morfologicky ukltrazvuk je taky velmi podrobny...doktor sa zameria na organy babatka, ci ma v poriadku srdiecko, ci ma vsetky prsteky a podobne...taktiez moze zistit aj nejake vyvojove vady...

mywiel
9. mar 2010

😀 😀 😀 mozno este budem aj augustovka 🙂
Vratila som sa z utz a musim ist znovu k dokimu v piatok, lebo babo sa nechcelo dat zmerat, teda asi tu kosticku ci co to meria, lebo bolo vysoko az pod pupkom a nechcelo sa mu ist dolu, rovné ako icko a vraj tvrdohlavé povedal doki mam aj foto, dlzku ma 64,2 mm a TP zatial vychadza na 4.9.! Ak sa babo do piatku otoci tak mi to este upresni, zatial viem len tolko ze je ok.

silwietta
9. mar 2010

evit, vravela ze bude po 20 tt sledovat jazvu, ale zatial ak nebudu problemy tak prirodzene, ale ak by bol co i len naznak nejakeho problemu tak budu rezat

a tebe vraveli nieco?

evitkamalicka
9. mar 2010

silwi mne lekar hned na prvej poradni povedal, ze s najvacsou pravdepodobnostou to bude opat cisarsky, ale aj keby nepovedal, viem ako to maju zauzivane tam kde budem rodit, takze 100% to bude cisar

evitkamalicka
9. mar 2010

myw ten termin sa mi nezda, lebo ja som mala CRL 69-70mm v 13tt+0

denisocka
9. mar 2010

ja som jej to už písala, ako viem tak myw.otehotnela na vianoce, usg v 9tt sedelo a toto tiež sedi na 12+5tt a nie na 16tt . no ale ..... čo doktor,to nazor 😝

evitkamalicka
9. mar 2010

no ale ved to je jedno, babo sa narodi kedy bude chciet

denisocka
9. mar 2010

tak tak .... ja len tolko že pri 64mm to nemože byť proste 16tt ,nič viac som nechcela nato povedať . No ale šak myw,ak budeš v auguste,budem len rada 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre