♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mywiel
12. mar 2010

Hodila som dnesnu foto Caspera do albumu... 😉

evitkamalicka
12. mar 2010

myw pekne foto....a neukazalo co ma medzi nozkami?

carculca
12. mar 2010

evitka tak potom posli IP, skusim si zariadit, aby som bola vtedy v KE, lebo ja si neviem vybrat podla obrazku a aspon ti pomozem 🙂

carculca
12. mar 2010

myw fesacisko 🙂

mywiel
12. mar 2010

Evitka to je asi este skoro som len 13+2tt 😉 ale viem moj TP 15.9. a NT bolo asi 1,8 je to ok? Teba som sa nespytala ale videla som na obrazovke.

evitkamalicka
12. mar 2010

myw myslim, ze NT do 2,5 je ok ak sa nemylim

evitkamalicka
12. mar 2010

carculca oki, potom sa dohodneme

mywiel
12. mar 2010

Tak fajn dik 😉

denisocka
12. mar 2010

Tak parada myw,krasne babo,ziadny kasper.my meskame do pordane,mm na mna zabudol.uz som mala byt tam

denisocka
12. mar 2010

Myw,a Tp mas na moje narodky

lenadka
12. mar 2010

caute baby, vy ste sikovne ze ste takto dohodli nakupy! 😀 😵 😀

evitka potom sa ozvem, mam par typov co by som brala, tiez asi to tricko s rukavickami 62-ku a polodupky nejake, zalezi na tom co treba brat cely pack a co sa da na kusy...bodiky s rukavickami neponukaju? 😕

halintoa
12. mar 2010

Ahoj kočky,
kamoška s rodinkou už odišli domov a príprava jej džúsikov ma navnadila, aby som sa vrátila do detských čias, tak tu teraz dlabem roztlačený banán s kiwi a nastrúhaným jablkom, mňam 😀.

mimkao: mne brali krv iba 2x

myw: casperovi to sekne a aj my sme mali NT 1,8 😉

No, idem upratovať, dnes som dajaka rozbehnutá, tak to treba využiť, lebo obyčajne som lemra 😀 .

evitkamalicka
12. mar 2010

lenadka nie bodycka nemaju

evitkamalicka
12. mar 2010

balenia su po 5 ks, tie biele nie su problem to sa isto dohodneme

lenadka
12. mar 2010

jasne evi, snad mi povedia pohlavie v utorok aby som mohla trosku ladit do potrebnej farby 😀

vcera tie bodiky som kupila take kuriatkovo zlte 😵 tak k nim nejake oranzovo zlte poloduplky alebo zlto zelene a slintala by som 😀

evitkamalicka
12. mar 2010

lenadka myslim, ze tie druhe od spodu pasikave su oranzovo-zlte ak dobre vidim http://www.detex.sk/fotky/poldupacky.jpg

mimkao
12. mar 2010

evitka, tak ti teda vložím do tabuľky aj ja, že čo chcem. Aspoň tam potom ja nemusím nakupovať za 100€. 🙂
Už mám stiahnutý open office, takže ceny som už videla, sú super. 😵

evitkamalicka
12. mar 2010

oki, na teraz koncim, ideme s muzikom a malym na prechadzku, vonku sa pekne vycasilo, vecer nakuknem

mimkao
12. mar 2010

teda, ruším to. Radšej tam predsa len skočím osobne, aby som to videla na živo. A nakúpim za 100€, dačo si nechám, zvyšne predám. 🙂

denisocka
12. mar 2010

Baby,na poradni som dostala odkaz,ze si nemam zabudnut DVD.JUPI

lenadka
12. mar 2010

evi presne tie 😉

lenadka
12. mar 2010

no chcem ich viac, len cakam na urcenei pohlavia nech sa mozem vysantit, lebo vsetky su krasne 😵 ani jedni na tom obrazku nie su take ze by som povedala ze nemozu byt 😵

captainka
12. mar 2010

jaz - tak ty mas fakt mini pupendo nato ze si v 20tt inak mame spolocny termin 😎 a babo 330g??? fuuuuha no dost...oproti mojmu 281gr a to mam vacsie pupendo 😨

nika.r
12. mar 2010

denisocka, rubinka, v téme 3D/4D UTZ v Košiciach om videla, že idete k Dosedlovi na morfo UTZ. Nemáte naňho tč alebo ste to našli niekde na nete? Ako ste s avlastne objednali? Ja to akosi neviem násjť. Som objednaná k Dankovčíkovi, ale keďže som zo šace, tak by mi bolo lepšie ísť k Dosedlovi..a keď ešte vravíte, že je lacnejší...dikes

nika.r
12. mar 2010

už som našla tč...ta skúsim sa v pondelok objednať, dúfam, že ma u Dankovčika nerozkušu, keď sa odhlásim. 😅

denisocka
12. mar 2010

NIKA moj termín k Disedlovi je 29.3. o 14.00 - ale nejdem,lebo idem teraz do Prešova. TC je na pani "objednávatelku" 055/ 7234184 - volaj až nedvihne. ak dnes všetko dobre dopadne,tak sa odtial odhlásim,teoreticky by si mohla dostať moj termín,len ako to vymyslieť ?

denisocka
12. mar 2010

čo sa týka Dankoviča,tým som v sobotu poslal SMS že ruším termín na morfologiu,dala som tam svoje meno a termín morfo a pani hned odpísala,že v pohode,vdaka za info . takže nerozkušu ťa

denisocka
12. mar 2010

dievčata,ja sa teším na to morfo. trošku mam strach,aby všetky organy boli OK, a velmi sa teším,že mi dokyna odkázala, že si nemám zabudnuť DVD 😀 . takže ja sa tak teším,až to nechcem zarieknuť. dufam,že sa Tobi ukáže a že budeme mať na neho pamiatku aj z bruška ako na Simiho . Ozvem sa vam večer , po 21.00

nika.r
12. mar 2010

deni, teda ten Tvoj termín by mi pekne sadol. Uvidíme, keď zavolám. ďakujem. 🙂

A neboj, všetko bude Ok. Mňa pri Tomáškovi pravidelne čakali nejaké jóbovky a drobec je úplne zdravý.

denisocka
12. mar 2010

nika,počkaj ako dopadnem ja,možme sa dohodnuť, že mi napíšeš svoje incialy a ja tam v pondelok brnken,a poviem,že prehlasujem teba - a ty to bud potvrdíš,alebo teta povie,že OK a že volať nemusíš

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre