♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
12. júl 2010

@mata1001 nie je zac, normalne som sa pousmiala, ze tebe som pripomenula poslednu vec a aja ma zatial len jednu, ale ja sa stale spolieham ze to tak nahle nepojde ze prijdu nejake priznaky a nie ze rano vstanem a ze idem 😀

kvietok121
12. júl 2010

@groka tak ty by si mala malickeho drzat o tyzden, to je skvele supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, drzim prsty

kvietok121
12. júl 2010

@tiffanka keby sa dalo tak poslem hned mozem len prepojenie na palacinkaren a to by som ti spravila zbytocne chute, neviem ci som ti nadiktovala udaje do tabulky vek ochvilu 30, chlapcek matejko, 16.8

a inac mm?? ten sa nevie dockat hladka mi brusko a hovori mu stale ze sa na nho tesiiiiiiiiiiiiiiii 😀

tiffanka
12. júl 2010

@kvietok121 Už máám, ďakujem 🙂 Jóój, to ani ten môj, ale vieš, predsa to neni ako prvýkrát, už dvakrát toto prežíval 😀

kvietok121
12. júl 2010

@tiffanka tak to hej my sme uplne vo vytrzeni, dufam ze nam ho pan bozko dopraje, idem za detmi papa

tiffanka
12. júl 2010

@kvietok121 Dúfam že aj nám, že bude zdravučke... 🙂 Ahoj, maj sa pekne 😉

mirmaj
12. júl 2010

@mata1001 ahoj a tu arnicu si ideš ako davkovať? nema sa to jesť len 2 až 3 dni pred pôrodom? aj ja to mam kupené ale takto mi povedala kamoška čo robí v lekarni

kvietok121
13. júl 2010

dobre rano a krasny dalsi slnecny dnik, ach jo ☹ tie horucavy su neznesitelne

@tiffanka aj ja dufam, modlime sa za to, a aj aby sa pocas porodu nic nestalodobre rano zelam
@mirmaj co je to arnica, ak sa mozem spytat

evitkamalicka
13. júl 2010

dobre ranko,

@mirmaj ma sa brat 10-14 dni pred porodom 2x po 5 guliciek alebo od 8. mesiaca 1x 5 guliciek, ja uz beriem

prikladam aktualne brusko, dnes sme zacali 37tt

carculca
13. júl 2010

kočky a co je to ta arnica, ja to pocujem prvy krat ??

mirmaj
13. júl 2010

@kvietok121 je to homeopatikum, ktoré sa používa pre dobrú funkciu svalov a ciev a prevencia vzniku krvácenia...toto je uživanie pred pôrodom a užívanie po pôrode urýchľuje hojenie

mirmaj
13. júl 2010

@evitkamalicka dík za radu, zasa neviem niečo nove, len už noazaj neviem čoho sa mam držať 🙂 🙂 🙂

evitkamalicka
13. júl 2010

@mirmaj ja som to tak brala aj pri prvom

mirmaj
13. júl 2010

@evitkamalicka to si ich musela aj dosť pojesť nie? 🙂 inak ked mi to kamoška predavala, tak som sa jej chcela spýtať, nech mi da aj recept ako prídem nato, že mam 2-3 dni pred pôrodom 🙂 🙂

mirmaj
13. júl 2010

@evitkamalicka a ešte som zabudla, naozaj pekne bruško 🙂

evitkamalicka
13. júl 2010

@mirmaj no take 4 balenia cca kedze sa to berie aj po porode, ale mne jednoznacne pomohli

groka
13. júl 2010

caute baby ja dnes od 5 hore
uz som obehala urady
urobila nakup s muzom,maly je dnes na prazdnach
kto mal vcera poradnu a dnes?ako ste dopadli?

mata1001
13. júl 2010

ahojte babulky
@mirmaj mne na cviceni povedali ze sa to ma brat 10 dni pred terminom porodu 5 guliciek ale kedze ja budem mat asi cisarsky a ten bude skor tak uz vcera som zacala....evit to berie 2x denne,no neviem...mne to bolo povedane takto...ja som to nechcela brat...chcela som pit len ten malinikovy caj ale pravdupovediac po pisani o Arnice s evit som sa rozhodla ze to jest budem...
ja idem zajtra do poradne tak uvidim ze co mi povie dr ...a aky datum porodu stanovi...

evitkamalicka
13. júl 2010

@mata1001 neberiem to 2x denne, len raz kedze som zacala skor

carmenn323
13. júl 2010

Krasne ranko 😎 ja mam take brutalne opuchy,na nohach,ze ledva chodim a kazdy si mysli,ze uz pojdem rodit 😀 Inak mi mm aj svagrova povedali,ze mam padle brusko no mne sa nezda 😖 Tak ma strasia,ze uz pojdem ale vobec by mi to nevadilo 😅

evitkamalicka
13. júl 2010

@mata1001 a pokial ides cisarskym, malinikovy caj ti je nanic

mata1001
13. júl 2010

@evitkamalicka jaaaj tak sory ja som si myslela ze 2x denne to beries...mam zle info.a ten caj som sa pytala na predporodnej priprave od cvicitelky a ona ze aby som ho pila aj tak....ze to ma vplyv na maternicu

evitkamalicka
13. júl 2010

@mata1001 zajtra ti uz povie termin? potom daj vediet, som zvedava

mata1001
13. júl 2010

@evitkamalicka jasne ze ti dam vediet...ved sme sa dohodli uz minule 😉 😉 😉 ...no minuly tt som mu povedala ze by som ho chcela mat pri porode ci pride a on ze na bud tt sa dohodneme.a robil mi utz a tam mi napisal ze KP.a este ze to bude o tt skor ako je stanoveny termin.tak tipujem ze mi povie ze bud o tt alebo uz fakt posledny termin je 28.7.lebo potom vlastne uz nasleduje moj termin podla ms.

mata1001
13. júl 2010

@evitkamalicka ty kedy jes Arnicu?to je jedno kedy (o kolkej )ju zjem?

evitkamalicka
13. júl 2010

@mata1001 to je jedno kedy

mirmaj
13. júl 2010

@mata1001 pri cisárskom je vraj ešte lepšie užívať tu arnicu ako pri normalnom....ja ju nasadím niekedy bud. týždeň, uvidím čo mi povie na poradni v pondelok ako to vyzerá a podľa toho....až sa zasa nepredavkujem 🙂 🙂 🙂

evitkamalicka
13. júl 2010

@mirmaj veru potvrdzujem, mne pri cisarskom velmi pomohla, velmi rychlo som bola fit

mata1001
13. júl 2010

babulky co budete robit v takomto teple?dajte nejaky tip...

liba78
13. júl 2010

@mata1001 ahoj, ja som sa v noci odstahovala zo spalne do hostovskej, ta je chladnesia a mienim tu ostat cely den.. 🙂 chlapci su na zahrade v bazene, tak na nich este aj vidim / 😕 nieze by to potrebovali 😕 / inak mi pomaha vela tekutin. Zarabam si taku vodu /0,5 l sprite, limetka umyta a nakrajana aj zo supkou, nakrajana uhorka, mädovkové listy, dolejem dzban studenou vodou - je to cele asi 2 litre/ hasi dobre smäd a popri tom vzdy zjem tie uhorky...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre