♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

vladka84
30. júl 2010

dobre ranko...
@carmenn323 mas fakt uzasne dieta, len aby sme to nezakrikli, nech sa ti takto drzi aj nadalej 😉
@majka35 este k tej vcerajsej teme dieta vz. rodic, u nas je to uuuplne rovnako, mala obcas skusa kolko vydrzim a uz ked nevydrzim a naziapem, tak sa potom citim akurat tak ja vinna, ze som sa nevedela kontrolovat a zacnem si robit vycitky, ze aka som ja matka... skolku sme riesili tiez, nasi mali otvorenu v juli a lutujem, ze som ju v nej nenechala... takto ju mam 2 mesiace doma a to je dost... mohla som si v juli vsetko dovybavovat, porobit a v auguste by som sa jej naplno venovala, lebo by ma nestvalo, ze nemam nic hotove.... ale podlahla som tlaku okolia - ved naco ju budes davat do skolky, su tam pomiesane deti, mozno ani z jej triedy nebudu, ved si doma, zabavite sa spolu, atd. Akurat moja mamka mi hovorila, daj ju do skolky, bude sa nudit, aspon si este oddychnes... no ale nechcela som byt "sebec", tak teraz musim do septembra vydrzat....
taaak, som sa vyrozpravala aj ja 😀

carmenn323
30. júl 2010

@vladka84 Dakujem no myslim,ze to bude o.k uz ho aj budim lebo sa chcem snim mazlit nie len pozerat ako haja 😀 😅

vladka84
30. júl 2010

@carmenn323 no pekne, teraz nech ta cita mamicka, co jej drobec nespi ani hodinu vkuse a chudera aj depky chyti 😀
uprav si pas, aby sme videli ako ti babo rastie.. a ozaj, pekne foto... vyzeras ako keby si ani nerodila 😉

carmenn323
30. júl 2010

@vladka84 NO TO UZ V PORODNICI KOLEGINKA PLAKALA CHUDA MALA VELKE PRSA ALE SLABE MLIEKO MALA JEJ NEVIDRZALA ANI HOD MUSELA DOKRMOVAT NO ESTE JA SOM JEJ ODSTIEKAVALA KED MALI HAJAL ☹ A TO SOM MYSLELA ZE NEBUDEM MAT VOBEC MLIKO KED MAM MALE PRSIA 😀 NO A JA SOM AKO DOJNA KRAVA 😅

vladka84
30. júl 2010

@carmenn323 si si dala titul 😀 😀 😀 ved nie nadarmo sa hovori, ze co je male je dobre... ci tak nejak 🙂

memory97
30. júl 2010

@liba78
@kvietok121
jasne, fotky budu len malinky nam dal zabrat obom prvu noc 😀 😀 😀 ani som vecer nestihla prist pozriet, co mate nove🙂 ked mi da maly troska vydychnut, tak si vas docitam a tifanke sa ozvem🙂 a hlavne vsetkym prajem skvely porod ako sme mali my 😉

majka35
30. júl 2010

@vladka84 u nás bolo možné ju dať do spoločnej škôlky, ale tiež som nemala to srdce ju tam dávať, ale na druhej strane, skúsiť som mohla ... tak sme dve vynervované, vystresované 🙄 ja som si myslela, aká som ja hrdinka, všetko zvládnem ľavou zadnou, aj domácnosť, aj dcéru, aj tehotenstvo a ešte budem vysmiata ... ale všetko je ináč, ja som na konci so silami a nezvládam nič ... včera som poprosila muža, ked prišiel z práce, aby zobral malú von ... síce som za ten čas stihla povysávať celý byt a utrieť prah, ale psychicky som si oddýchla ... a to tým, že som konečne sama!!! ... no a po nociach nespím aj preto, lebo nad sebou príliš uvažujem ... teraz to nezvládam, tak ako to budem zvládať s ďalším bábetkom ... no proste, už nech je piatok, nech porodím, nech sa tie hladiny hormónov vyrovnajú, lebo sa zbláznim 🙄 a okolie musím prestať riešiť ... keby ste videli, ako dokáže vystrájať moja dcéra, možno aj vy by ste si neodpustili poznámku 😀 teraz sa len prizerám, ako vyvádza za všetko, keď sa jej nevyhovie a potom počúvam reči typu: no, ale tak by si to mala, my našu učíme, že ako sa má správať, že sa má podeliť s ostatnými, že musí počúvať, že nedostane všetko, na čo si spomenie ... a plno takých "milých" pripomienok ... ale včera si možno na chvíľku malá uvedomila, že už to prehnala ... keď sa vrátila, tak celý čas opakovala,. ako ma ľúbi a bozkávala ma dookola ... no a ja som jej zase všetko odpustila 😅

majka35
30. júl 2010

@memory97 joj, keby si mala pravdu .... mňa čaká budúci piatok sekcia ... tak sa jej bojím, ako čert kríža 🙂 ešte horšie, že viem, čo ma čaká

memory97
30. júl 2010

@majka35 neboj bude to rychle a hlavne to stoji za to, ked budes mat babo v rukach a zacne hadzat na teba tie bezzube usmevy🙂

mirmaj
30. júl 2010

dobre ranko

@memory97 aj ja gratulujem k maličkému, ten sa teda poriadne poponahlal 🙂

tiffanka
30. júl 2010

Dobré ránečko 🙂 kým som vás dočítala dalo mi to riadne zabrať 😀 Píšete ako odtrhnuté z reťazí 😀

tiffanka
30. júl 2010

@akika722 prišla mi iba jedna foto a to tá kde sediš na posteli v bielom tričku a malý je ti opretý na bruško 🙂

tiffanka
30. júl 2010

dala som fotky dcérušiek do profilu 😀 Jóój keby to vedeli 😀

mirmaj
30. júl 2010

@tiffanka krásne 🙂 ty už maš veľké modelky 🙂 sa tešia teraz na bábätko, však? 🙂

groka
30. júl 2010

@memory97 gratulujem,moja a ako to ze to na teba prislo skor?

denisocka
30. júl 2010

tak naša @lucy1990 to už ma tiež za sebou , o 0.50 jej praskla voda , 1.10 bola na kramaroch a otvorena na 9cm a do 2.00 mala malu Lenku v naruči. taktiež Zica a ikulka porodili za posledne 24hod

mirmaj
30. júl 2010

@denisocka gratulujeme lucy1900, tak tomu sa hovorí rýchly pôrod a to bola prvorodička? 🙂

denisocka
30. júl 2010

@mirmaj jj ,prvorodička . už dlhšie bola na 3-4cm otvorena,pred 10dnami ležala v nemocnici čo mysleli že sa rozieha porod a po par dnoch ju pustili, a vydržala doteraz a zrazu taka rýýýýchlofka 😵

tiffanka
30. júl 2010

@mirmaj Jááj veľmi sa tešia, vkuse mi brucho chytajúú, roprávajaú sa s níím a tal 🙂 Sa bojím, že sa oňho pobijú 😀

tiffanka
30. júl 2010

@denisocka Ďakujeme za info 🙂 Som zvedavá, kedy to príde na teba 😎

tiffanka
30. júl 2010

@lucy1990 srdečne gratulujem k bábenku 🙂

mirmaj
30. júl 2010

@denisocka aha tak preto, už som myslela, že len tak zrazu sa to tak úplne rozbehlo 🙂 som začala rozmýšlať, či nie je možne že by som ja potom nestihla prísť do pôrodnice 🙂 ale toho sa fakt neobavam 😀
@
tiffanka aspoň bude mať kto baviť 🙂 len nakojiš a budeš mať pestunky, potom môžeš oddychovať 🙂

tiffanka
30. júl 2010

@mirmaj to hej, neviem sa dočkať 😀 😀

denisocka
30. júl 2010

@tiffanka na mna? po tých 4 mesiacoch čo som žrala magnezium tak to príde,až vyseriem psoledny miligram magnezia, a to bude asi o mesiac 🙄

mirmaj
30. júl 2010

@tiffanka myslím, že toto tretie si aj najviac užiješ nie? 🙂 baby už su samostatne, môžeš sa naplno venovať len malinkemu nie? 🙂

kvietok121
30. júl 2010

dobre ranko naranajkovana, trosku vyspinkana ale znova na prijme nie vsak dlho musim zachvilocku ist, mame tu usmoklene pocasie ...

tiffanka
30. júl 2010

@mirmaj Aj to je pravda... Ale už to vidím, že oni ma s ním nechajú samú len keď nebudú doma 😀

mirmaj
30. júl 2010

@denisocka som sa dobre pobavila ako si to napísala 🙂 ale až tak dlho ťa nenechajú prenášať neboj 🙂

mirmaj
30. júl 2010

@tiffanka sa budeš aj tešiť ked začne škola, aby si si ho užila trocha 🙂
@kvietok121 dobre ranko, tak ty si poriadne potiahla 🙂 ako môžeš tak dlho spať🙂 závidím vieš 🙂

kvietok121
30. júl 2010

@lucia20 ano uzivam si brusko kym sa da aj ked uz to je niekedy trapenie ... ale mile trapenie 😀
@carmenn323 tak to si fakt aktivna zmen si carmen ze uz babetko necakas v profile vzdy ma to potom myli
@katulkaaaaaa este chvililinku nebojkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj, obdivujem ta ze sa na porod tesis, aj ja by som chcela

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre