♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evitkamalicka
22. mar 2010

marija postupne, ale najviac posledne 2 mesiace, no do polky tehu som tych 5-6kg uz mala na sebe

bihan
22. mar 2010

Michaela, už teda vieš, čo ako a s čím? 😀 Ja som plienky nakúpila keď mala Sára pol roka, tak som rovno testovala na nej 😀

Skvelý spôsob, ako zistiť, či sa v tele zadržiava voda je stlačiť intenzívne kožu pod vonkajším členkom smerom k prstom... ak sa tam objaví biely fľak ktorému to trvá niekoľko sekúnd, kým zmizne, tak sa v tele zadržiava voda.. pri Sáre som s tým mala dosť problémy, vkuse ma boleli lýtka a členky, na pohľad to veľmi vidieť nebolo, ale napr. v zatvorených topánkach som trpela ako kôňa...

marija
22. mar 2010

Deni krasne brusko,a ko som uz pisala 😉

zuzannas
22. mar 2010

Bihan, ja som minule tiez pribrala 2kg za 4dni, sice to potom kleslo o kilo, ale nasledne za 2dni to bolo spat 😅

marija
22. mar 2010

Bihan a to zadrziavanie vody zavisi od coho? Pri malej som nic take nemala, teda aspon o tom neviem 😕

Evitka ja som pri malej prve kilo pribrala nejako takto v 22tt alebo tak nejakych a potom tych zvysnych 6 v priebehu dalsich tyzdnov, ale bala som sa toho, ze priberiem naraz a vela... to je asi horsi zaberak aj na kozu aj na organizmus ako priberat postupne...

zica1
22. mar 2010

Baby aj mna v poslednej dobe strasne bolia lytka ale nieje vidiet, ze by som ich mala nejake naliate vodou ☹

januliatko1985
22. mar 2010

ahojte...rozoberate kilecka? tak ja som od zaciatku tehu pribrala 5kg, tak rovnomerne, nie naraz, ale mne je to jedno kolko, lebo ja som dost stihla a bola by som rada, keby aj po porode na mne daco ostalo 😅 idem hodit nejae fotecky do albumu, ale najprv musim prist na to, ze ako, tak idem na to 🙂

bihan
22. mar 2010

Myslím, že na Slovensku vám ešte zadržiavanie vody v tomto štádiu veľmi nehrozí, dosť výrazným faktorom na zadržiavanie vody je aj vysoká teplota (teda podnebia 😀) a nedostatočný pitný režim.. čo mi tiež nehrozí, tak asi skúsim vymeniť baterky vo váhe 😝 Na kontrolu idem o 2t, tak som zvedavá, čo povie lekárka... pri prvomtehu som v tomto štádiu už mala tiež min. 6kg navyše, ale priberala som rovnomerne, nie takto nárazovo.

marija
22. mar 2010

Bihan cize treba pit cim viac? Ja denne vypijem aj 3 litre teraz v zime a v lete este viac.

No ja som tiez nechcela pribrat narazovo, ale ako to mam ovplyvnit? 😢 no ale ja hovorim, ze hlavne, ze malinke je v poriadku a nech je aj nadalej a ci uz to bude 5kg alebo 25kg za cele tehu prezijem to.

evitkamalicka
22. mar 2010

no to teplo ma fakt na to vplyv, ja som mala termin s Adamkom v septembri a fakt teda ten jul, august som pribrala najviac

marija
22. mar 2010

ja som rodila zaciatkom januara takze asi aj to malo vplyv na priberanie nie?

januliatko1985
22. mar 2010

no uz som pridala fotky aj do mojich albumikov aj do augustoviek2010, mozet kuk

marija
22. mar 2010

Jani krasne fotecky. Ty si naozaj velmi chudulinka, na teba cim viac sa nalepi tym lepsie 😀 a cim viac na tebe ostane tiez tym lepsie 😀 😵

januliatko1985
22. mar 2010

marija, ved dufam, ja som mala odjakziva problem pribrat a to som jedla vsetko a vela, co uz asi to mam zdedene po mamke, lebo aj ona taka bola a terz po trosch porodoch vyzera perfekne 😉 dfuajm, ze aj to zdedim 😅

bihan
22. mar 2010

Marija, tak ty zvyšovať pitný režim fakt nemusíš 😀 Ja vôbec netuším, koľko vypijem a teploty sa nám zase štverajú nechutne vysoko.

januliatko1985
22. mar 2010

bihan, tak tie vysoke teploty ti zavidim normalne, ja milujem teplo a slniecko a som rada , ze budeme mat letne babatko 😵

evitkamalicka
22. mar 2010

ja teda vobec nie som letny tip, mam rada zimu alebo tak 15 - 20 stupnov maximalne

evitkamalicka
22. mar 2010

a to som sa v lete narodila, ale horuco neznasam

zuzannas
22. mar 2010

Kocky, neviem, urcite ste to tu uz pisali..Magne 350mg + B6 mozem brat? viete mi poradit? 😨

bihan
22. mar 2010

Ja tiež nie som ani trošku letný tip.. vždy, keď som mohla, som na leto utekala do krajín ako Belgicko, Bretónsko alebo Škótsko.. tie majú leto tak akurát pre mňa 😀

Zuzana, ak je to magne B6-ka, tak si over, koľko je tam naozaj horčíka, nie len horčíkovej zlúčeniny... ak je to 35mg horčíka, tak dve tabletky Magne B6-ky, ktoré sa v tehu môžu, nebudú mať na teba takmer žiadny vplyv.

carmenn323
22. mar 2010

Ahojte babulky,co sa tyka vahy tak sa hambim to tu napisat ked vsetky ste tu skoro nic nepribrali ja uz mam na sebe 6.5kg zda sa mi ze velmi naberam no do leta sa asi neunesiem ☹ Ja strasne malo pijem este ked som nebola tehu tak za den tak 3dcl lebo nikdy niesom smedna tak aj to nasilu a teraz sa snazim aspon 1L aj to sa premaham.Tak asi aj pre to tak kisnem.Ja tiez nemam rada leto tiehorucavi ma nicia tak si to s bruskom neviem ani practavit

evitkamalicka
22. mar 2010

carmen tak musis vela pit, ja som mala ten isty problem v predoslom tehu, ze som malo pila a asi preto som aj vela pribrala

zuzannas
22. mar 2010

bihan, dik, pozriem sa na to...

didulka85
22. mar 2010

Ja vypijem denne tri litre. Poctivo si to pocitam... A uz som pribrala 6 kil. Brusko mam velke ako v 30 tyzdni. 🙂 Asi je to u kazdej zeny inak.

evitkamalicka
22. mar 2010

ja vypijem tak 1,5 - 2 litre

januliatko1985
22. mar 2010

ja som tiez az tak strasne vela nevypila asi tak normalne, ale odkedy som tehu tak ma mm nahana a kontroluje, ze ci ci pijem, on sa tak strasne boji, zeby sa daco mimi nestalo, az to niekedy prehana a vola mi kazdyu chvilku z roboty, ze ci som ok a ci nic nepotrebujem, no velmi je starostlivy 🙂

januliatko1985
22. mar 2010

este keby mm vedel tak varit, tak to by bolo uplne uzasne, ale to sa uz asi nenauci, som rada, ked niekdy mi pomoze vyvesit pradlo a teraz mi bude pomahat umyvat okna, lebo sa boji ze vypadnem z okna to byvame len na 2. posch 😅
inac ja mam poslednu dobu veeelku chut na sladke este aj do kavy si davam viac cukru, uz sa mi zase zviehaju slinky,mnam

carmenn323
22. mar 2010

budem sa snazit ale myslim,ze stejne sa vaha do leta vysplha k tej 20 a to budem jak bomba lebo ja som mala a nemam pevnu volu na chudnutie to bude horor 😢

evitkamalicka
22. mar 2010

carmen nejde o vahu, ale pit treba a aj preto, aby si nezadrziavala vodu

evitkamalicka
22. mar 2010

carmen co je podla teba mala? ja som tiez taky trpaslik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre